ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

کانر مک گروگر: چهره فلوید را خراب میکنم (ایا بوکس کانر و فلوید اتفاق خواهد افتاد)

کانر مک گروگر: چهره فلوید را خراب میکنم (ایا بوکس کانر و فلوید اتفاق خواهد افتاد)

همونطور که قبلا هم در تاپیکهای قبلی اعلام شده بود مدتی است جنگ لفظی در دنیای مجازی بین قهرمان سابق شکست نخورده بوکس فلوید میدر با قهرمان وقت یو اف سی کانر مک گروگر وجود دارد. کانر سال 2016 بهترین سال کریرش در ام ام ای بود. همچنین داغترین موضوعات سال را در یو اف سی تونست از خودش کنه. در همین حالی که مک گروگر دعواهای خودشو در یو اف سی داشت اما یه جورایی دعواهای لفظی هم با فلوید میدر داشت. خیلی ها این کارشو بخاطر مطرح کردن و داغتر شدن موضوعاتش میدیدن و فکر میکردن که کانر هرگز با فلوید مبارزه نخواهد کرد و تمام این کارها در حد تبلیغاتی است. بعد از نزدیک به یک سال بحثهای لفظی در هفته های قبل کانر مجوز بوکس را هم از طرف ایالت کالیفرنیا بدست اورد. این کارش تا حدودی خودشو برای یک مسابقه بوکس نزدیک کرد - اما حالا او دستکهاش بوکس را هم برای شکست صورت فلوید به دست کرده است. سوپراستار مبارزات ام ام ای دیروز با گذاشتن عکسی که در تصویر مشخصه در توئیترش اعلام کرده که میخواهم چهره فلوید را خراب کنم. فلوید تو صحبتهای اخرش جواب کانر را داده بود اما هنوز به این موضوع واکنشی نشان نداده است
    از انجایی که مسابقه بوکس فلوید میدر شکست ناپذیر در مقابل تنها قهرمان دوگانه تاریخ یو اف سی بدنام کانر مک گروگر میتواند یکی از پر در امدترین مبارزات بوکس شود ایا ممکن است ما در سال 2017 شاهد این مسابقه باشیم. چقدر کارهایی که قهرمان ایرلندی مگا استار یو اف سی در راستای جنگش با فلوید انجام میده میتونه به واقعیت تبدیل بشه. کانر تا الان هر چیزی را در یو اف سی گفته و خواسته انجام داده ایا این مسابقه را هم انجام میده - لطفا شما هم نظراتتون به ما بگید
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    من طرفدار کانر نیستم و بدم هم نمیاد ازش.

این دو یه بازی طولانی ای رو شروع کردن برای حساس تر کردن رویاروییشون. چون میدونن اینکارا خیلی میتونه در پی پر ویویی که میخوان برگزار کنن مؤثر باشه و بتونن حتی اگر میشه، رویداد بزرگتری از پی پر ویوی میودر - پاکیائو رقم بزنن. البته شایدم همش بازی باشه و اصلاً چنین فایتی ست نشه.

یه مسئله ای که خیلی خیلی خیلی رو مخه اینه که میودر همش داره رکوردشو با رکورد کانر مقایسه میکنه!!!!! تمرین و فایت کردن در mma به مراتب سخت تر از بوکس هستش. اصلاً این مقایسه معنایی نداره. از یه طرفم میودر خیلی داره میسوزه که یه فایتر غیر امریکایی در چنین سنی، انقدر مشهور و ثروتمند شده.

امیدوارم در صورت ست شدن چنین فایتی، کانر بتونه با وجود شانس کمش، این بوکسورو شکست بده.
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    به شخصه فکر نکنم این مسابقه انجام بشه
    ولی در صورت اتفاق میتونه خیلی جالب باشه
    و با توجه به سابقشون احتمال پیروزی پیروزی میوذر خیلی بیشتر هست
    و در مورد فروش این رویداد شاید همین که به صورت رسمی اعلام بشه چندتا رکورد جا به جا بشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    15
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    به نظر من هم انجام نمیشه ولی درصورت اتفاق افتادن، به احتمال خیلی زیاد فلوید برنده خواهد بود، ولی میتونه جنبه تبلیغاتی و استقبال خیلی زیادی داشته باشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    15
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    البته من از کانر خوشم نمیاد ولی سبک مبارزشو تحسین میکنم، در هر صورت خیلی دوسدارم ک واقعا فلوید رو نابود کنه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    225
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    کانر واقعا فکر اقتصادی قوی داره با داستانهایی که درست کرده سر هر رویداد کلی به جیب میزنه الانم شاه ماهیش فایت با میویدره...
    اگه فایتش با میویدر ست بشه دیگه کلا کانر واسه دستمزد زیر 70 80 میلیون حاضر نمیشه جایی فایت کنه یا ممکنه کلا بعد جیب زدن کلی پول یه بهونه بیاره و از دنیای فایت بکشه کنار که احتمالش خیلی کمه مطمعنا طمع پول فایت بعدی تو بیزینس نگه ش میداره..
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    دوست دارم یکی بره به این فلوید بگه مردش هستی بیای توی مبارزات mma مبارزه کنی.....
    فلوید بوکسور فوق العاده ای ولی در حد مبارزات mma نیست
    مبارزشون ست بشه اصلا به نفع کانر نیست چون فلوید مدل مبارزش امتیازی
    بیشتر امتیاز حمع میکنه تا بره واسه تموم کردن مبارزه و برعکس کانر دوست داره سریع مبارزه رو تموم کنه
    و با توجه به نفس کانر اگه وارد مبارزات بوکس بشه قطعا 10 برابر اکتیگان نفس کم میاره
    بوکس استقامت و نفس بالایی میخواد که کانر نداره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    453
    به نظر من کانر بمراتب قوی تر و بهتره
    حتی تمرینات یک ام ام ای کار در سطح سازمان های کوچیک هم از بوکس حرفه ای 10 ها برابر سخت تره
    بوکس به واسطه تبلیغات تونست به کم برا خودش جایگاه مناسبی بسازه و گرنه هر تماشاگری تماشای کیک بوکسینگ رو ترجیح میده به بوکس !
    و با این همه فیلم که ساختن و یا دهه های 40 50 میلادی اون همه تبلیغات از رادیو و ....
    دیگه زمان بوکس به سر اومده مردم مبارزه واقعی میخوان کسی که بتونه تا سر حد مرگ بزته طرفو ... نه این دلقک بازی ها
    هیچکس تو دنیای واقعی بخواد مبارزه کنه فقط از دستاش استفاده نمی کنه و این چیزیه که بنا تشکیل ام ام ای شد ...
    تو ام ام ای مبارز میاد میزنه یکیو با بهتر از قبلی مبارزه میکنه هر بار که میره جلو با بهتر و بهتر اما تو بوکس همچین داستانی نیس و میودر به لطف این داستان که خودش انتخاب میکرد تو ورزش خودش تونس همچی جایگاهی رو بدس بیاره اما حتی تو بوکس هم تو دنیای خودش هم قبولش ندارن ....
    کانر هم کار اشتباهی مییکنه اصلا داره لطمه میزنه به شخصیت و جایگاه یو اف سی که یا عنوان قهرمان ام ام ای بره با یه بوکسور تو میادین بوکس با اون قانونای مسخره مبارزه کنه
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_arya نمایش پست ها
    به نظر من کانر بمراتب قوی تر و بهتره
    حتی تمرینات یک ام ام ای کار در سطح سازمان های کوچیک هم از بوکس حرفه ای 10 ها برابر سخت تره
    بوکس به واسطه تبلیغات تونست به کم برا خودش جایگاه مناسبی بسازه و گرنه هر تماشاگری تماشای کیک بوکسینگ رو ترجیح میده به بوکس !
    و با این همه فیلم که ساختن و یا دهه های 40 50 میلادی اون همه تبلیغات از رادیو و ....
    دیگه زمان بوکس به سر اومده مردم مبارزه واقعی میخوان کسی که بتونه تا سر حد مرگ بزته طرفو ... نه این دلقک بازی ها
    هیچکس تو دنیای واقعی بخواد مبارزه کنه فقط از دستاش استفاده نمی کنه و این چیزیه که بنا تشکیل ام ام ای شد ...
    تو ام ام ای مبارز میاد میزنه یکیو با بهتر از قبلی مبارزه میکنه هر بار که میره جلو با بهتر و بهتر اما تو بوکس همچین داستانی نیس و میودر به لطف این داستان که خودش انتخاب میکرد تو ورزش خودش تونس همچی جایگاهی رو بدس بیاره اما حتی تو بوکس هم تو دنیای خودش هم قبولش ندارن ....
    کانر هم کار اشتباهی مییکنه اصلا داره لطمه میزنه به شخصیت و جایگاه یو اف سی که یا عنوان قهرمان ام ام ای بره با یه بوکسور تو میادین بوکس با اون قانونای مسخره مبارزه کنه
    دوست من می دونید حرفاتون از پایه و اساس خرابه و از روی احساس این حرفا رو زدید اگه به واقعیت ها نگاه کنیم شاید همش 6 کشور دنیا باشن که mma به صورت گسترده در اون کشورها برگزار میشه که توی این شیش تا هم فقط امریکاست که محبوبیت جهانی داره ولی شما به بوکس حرفه ای دقت کنید جایی هست که مردم این ورزش رو نشناسند! داخل اروپا برای مسابقات بوکس سالن های 70 تا 80 هزار نفری پر میشه بعد شما میگید کار بوکس تمومه گیت کل تاریخ ufc رو جمع کنی به اندازه مبارزه میودر و پاکیائو نمیشه اگه بوکس بزرگتر از ufc نبود بزرگترین ستاره ufc نمی خواست بوکسور بشه حرفایه شما واقعا بچگانه است
    کاربر سایت

عضو انجمن
    453
    عزیز من شما راجب فروش حرف میزنی؟ یا معروفیت ؟ من میگم که کل ستاره های بوکس از استوره هاش بگیر تا قهرمان های الانش اندازه جاستین بیبر طرفدار ندارن ! اندازه اون فروش ندارن ! در حالی که سبک پاپ از موسیقی و ار اند بی بی ارزش ترین سبک ها توی هنر موسیقی هستن که توهینن هستن به اسم موسیقی اگه یکم عمیق به قضیه نگاه کنیم
    پس مقایسه من از روی فروش و تاریخ ورزشی نیس
    ورزش باستانی ایران همین زورونه 500 سال قدمت داره که چی؟
    همین داستان بوکس رو رادیو ها و سینمای هالیوود بهش بها دادن که اینقد مردم بهش علاقه مند شدن ! نصف دنیا نمیدونس بوکس چی هس با فیلم پر فروش راکی حتی تو خود ایران باشگاهای بوکس احداث شد ! اصلا بحث سر این نیس که کی اطلاعات داره یا حق با کیه
    من دارم راجب فلسفه ی مبارزه صحبت مکینم نه اینکه کی بیشتر میفروشه اگه رو این حساب بود کشتی کجی که برا بچه های 10 ساله ساخته شده از یو اف سی و ام ام ای سرتره ... با ستاره هایی مثل the rock که فقط تو اینستاگرام 50 میلیون فالوو داره

من میگم خود شما بیرون درگیر بشی با کسی بوکس نمیکنی ! اونجاس که از همه جای بدنت کمک میگیری وای نمیسی طرف ناک داون شده باز پاشه ...
    من میگم اگه بوکس خوبه خیلی خوبه یه دونه قهرمان بوکس نشون منن بده فقط با مهارتهای بوکسش بتونه تو رنک ده نفری یو اف سی باشه
    ام ام ای با همین سرعتی که داره پیش میره ده سال دیگه کل تاریخ بوکس تو فروش و درامد زاییشو ... رو قشنگ نابود میکنه فقط ده سال دیگه صب کن داداش من
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)