ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 صحبت های Ronda Rousey بعد از UFC 207 !!!!!!!!!

صحبت های Ronda Rousey بعد از شکستش در UFC 207

تنها کمتر از 24 ساعت از متوقف شدن در 48 ثانیه در مبارزه تایتل شات دسته 135 پوند در پیش چشم بیش از 18 هزار تماشاچی ورشگاه T-Mobile در لاسوگاس , Ronda Rousey سکوتش را شکست و بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه:
    میخوام تشکر کنم از همه هوادارانم که نه تنها در فوقالعاده ترین لحظه بلکه در سخترین لحظه عمرم اونجا کنارم بودن. کلمات قادر نیستند که توصیف کنند حمایت و محبت شما چه قدر برای من با ارزش هست.
    برگشت نه فقط برای مبارزه بلکه برای پیروز شدن مهمترین چیز برایم در سالی که گذشت بود اگر چه بعضی وقتها حتی وقتی آماده هستی و همه چیزی که در وجودت هست رو ارائه میکنی باز هم ممکنه همه چیز طبق هدف و برنامه ات پیش نره.
    من افتخار میکنم از اینکه میبینم دسته وزنی زنان اینقدر در UFC پیشرفت کرده و واقعا ستایش میکنم تمام مبارزانی که باعث این امر بودن از جمله Amanda Nunes.نیاز دارم به زمان تا کمی فکر کنم و در مورد آینده تصمیم بگیرم و از درک و باورتون بسیار ممنونم.

از طرفی مادر Ronda گفته که امیدواره اون خداحافظی کنه اما تصمیمیش با خود Ronda هست.
    اون خواسته تا دخترش خداحافظی کنه چون به عنوان یک مادر نمیتونه بیشتر از این صدمه دیدن اون رو تحمل کنه اما معتقد هست Ronda باید کمی فکر کنه تا با این حسی که برای ادامه از بین رفته تصمیم درستی بگیره و تصمیم سریع و عجولانه رو درست نمیبینه.
    من میخوام که Ronda خداحافظی کنه و خیلی خیلی پیش تر این رو میخواستم.کدوم مادری دوست داره مشت خوردن وصدمه دیدن فرزندش رو ببینه. اون استعدادهای زیادی داره مثل بازیگری و نوسندگی و ... که میتونه اونها رو انجام بده و از شروع بهش گفتم که تو زیبا و باهوش هستی و بزار تا نادونها برن و مشت تو صورتشون ببخوره.( مادر Ronda گفت)

اگر این پایان Ronda Rousey باشه که در فوریه 30 ساله میشه , اون به عنوان یکی از بزرگترین ستارگان ورزش از مبارزه خواهد رفت. اون تونسته رکورد 12-2 و کسب 6 عنوان قهرمانی رو در رزومه خودش ثبت کنه.
    .................................................. .................................................. .................................................. ..................................................
    بد نیست بشنوید صحبت افراد دیگه در مورد Ronda و وضعیتش

Ronda که تا قبل از شکستش در مقابل Holm تصویری شکست ناپذیر و ترسناک داشت , در دو مبارزه آخرش در مقابل بوکسورهای بهتر اون تصویر شکسته شد و در حقیقت Nunes این امر رونتیجه استراتژی Ronda و به خصوص مربیش Edmond Tarverdyan دونسته و گفته که Tarverdyan فکر میکنه Ronda یه بوکسور هست واون هست که این فکر رو توی کله Ronda کرده و نمیدونم چرا این کار روانجام داده. او میگه Ronda جودوکار بی نظیری هست و خیلی کارها در این وزن میتونه انجام بده اما Tarverdyan این استراتژی بی خوده بوکس کردن رو انجام داده که باعث شده این طوری Ronda به این وضغ بی افته.

Dana White از خودش قدر دانی نشون داده نسبت به Ronda و گفته ممنون هست ازش حالا تصمیمش هر چی که میخواد باشه.
    شب شبه Ronda نبود و هیچ کدوم از اینها بدون Ronda اتفاق نمی افتاد و اون بود که این رو بنیان گذاشت و ساخت.Ronda بود که با من صحبت میکرد برای آوردن زنان به UFC و فرصت دادن بیشتر بهشون و گوش کردن بهش هوشمندانه ترین کاری بود که انجام دادم. چه برگرده و چه برنگرده Ronda یک برنده هست و اون بود که همه اینها رو ساخت.

Jon Jones هم گفته که پیشنهادم به Ronda اینه که خودتو حفظ کن و دوباره به ایست و دوباره سعی کن. من Ronda رو یه قهرمان میدونم حتی اگه یه مبارزه دیگه رو هم برنده نشه. این مهمه که به طرفدارات نشون بدی که شجاعت دوباره سعی کردن رو داری و امیدوارم که Ronda تصمیم بگیره که دوبارره امتحان کنه و داستانش نباید این طور تموم بشه.اون 90 درصد دسته وزنیش رو ضده و هنوز کلی مبارزه هست که میتونه برنده بشه.شاید بهتر باشه که مربیش رو تغییر بده و یه یک تیم بزرگ MMA جدید بپیونده. بودن در کنار دیگر مبارزان بزرگ باعث میشه که کلی چیز جدید یاد بگیری و پیشرفت کنی و ضعفهای خودت رو جبران کنی.

بدون شک Ronda Rousey دنیای MMA بانوان رو برای همیشه تغییر داد و سوپر استار اول دسته بود. اگر به مبارزه برگرده که همچنان به عنوان یکی از نمادهای ورزش باقی میمونه و اگر هم تصمیم به خداحافظی بگیره ورزش در موقعیت بسیار بهتری از زمانی که شروع کرد ترک میکنه.

ویرایش توسط ADMIN : 2018/06/18 در ساعت 15:13
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    خیلی بعید میرسه رندا برگرده و یا اگه برگرده بتونه کاری کنه.
    تا زمانی میشه تو این ورزش دووم آورد که فکر و تمرکز طرف توی مبارزه باشه. نمیشه همه چیز رو باهم داشت. بازیگری ، تبلیغات و .... .
    اونم با این روحیه ای که رندا پس از اولین شکست از خودش نشون داده بود.
    تو این مسابقه اگه داور سریع بازی رو قطع نمی کرد بلایی بدتر از میشا تیت سرش میومد.
    ضمن اینکه رندا اصلا روی جنبه های دیگه مثل کشتی و لگد کار نمی کنه و تو شرایطی که حریف اجازه کلینچ نمیده کاری از پیش نمی بره.
    حرف جان جونز هم کاملا درسته. فایترهای خوب در کنار فرد میتونه خیلی به فرد کمک کنه چه از لحاظ تکنیکی و چه از لحاظ اعتماد به نفس.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    123
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    واقعا نمیدونم مربی راندا چه فکری پیش خودش کرده ... خیلی باختاش الکین ... اگه بجا مربیش همین بچه ها سایت کوچش میکردن دو مبارزه اخیرشو بدون شک میبرد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    453
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    من راندارو خیلی دوس داشتم اما نمیدونم چرا وقتی میبینم کسی تو شرایط خوبی هست و دیگه خبری از فروتنی نیس تو رفتارش ! دیگه از چشم میوفته
    راندا خیلی مغرور شده و بخاطر چیزی که حتی نتونس لیاقتشو براش ثابت کنه ...
    کانر اگه بد دهنه یا هر چی مهم اینه که از اول اینجوری بوده و تحت هر شرایطی همین بوده رفتارش اما راندایی که چند هزار نفر براش میان اونقد بهشون ارزش نمیده 2 دقیقه براشون صحبت کنه ...!!!!!!
    به نظر من به حرفه ی ورزشش طرفداراش خیلی بی احترامی کرد و همون بهتر که بره کشتی کج سوژه خنده مردم بشه
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    خدا وکیلی به ذهن کدومتون میگنجید اینجور شکست بخوره. حالا شاید بعضی از دوستان حدس پیروزی اماندا را زده بودن ولی به این شکلش را تو 48 ثانیه تو ذهن هیچکسی نمیگنجید که هیچ کاری نکنه و ببازه. سهراب جان تنها فکر کنم گفت اگه اماندا مبارزه را طولانی کنه و به تصمیم کشیده بشه میتونه ببره. ولی این مدلشو کسی حدس نمیزد
    این پیروزی اماندا دو تا چیز را برا من یکی روشن کرد یا اینکه حریفهای قبلی روزی به غیر از تت و هولم در سطح فایترهای درجه یک نبودن یا واقعا اماندا یه سر و گردن از اونا بالاتره. و دومین چیزی که روشن شد اینکه راندا روزی اگه مقابل کریس سایبرگ مبارزه میکرد به همین شکل شکست میخورد. سایبرگ از نظر قدرت اونم تو استرایک یه سرگردن قویتر از اماندا است. هر چند که اماندا پیشرفت فوق العاده ای داشته که خیلی به ان زیبایی مشت میزد و بهش فرصت یه حرکت را هم نداد
    صحبت های Ronda Rousey بعد از UFC 207 !!!!!!!!!
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    ( اینا رو واسه نتایج کلی نوشته بودم ولی اشتباهی اومد اینجا ، البته بی ربط هم نیست )

مبارزات داره به سمتی میره که کم کم سلیقه مخطاطب داره تغییر میکنه ، یعنی یک زمانی فقط برای دسته سنگین وزن سر و دست میشکوندن ولی این روند رو به رشد توی دسته های سبک تر باعث شده نبود مبارزات سنگین وزن به چشم نیاد .
    این اسمولکا به طرز عجیبی روند رشدش قطع شد و کاملا یه فایتر معمولی شده و حس میکنم شیوه مبارزش آنالیز شده و چون توانایی انجام پلن دیگه ای رو نداره شکست میخوره .

فکر میکنم جانی هندریکس برنده بود و باز هم این سیستم امتیاز 10 نمره ای شاهکار ایجاد کرد ، اما فارغ از نتیجه اینکه یکی از بهترین فایترهای چند سال اخیر UFC به این شدت افت کرده و برای پیروز شدن نیاز به مساعدت داورها داره خیلی ناراحت کننده اس . تعجب میکنم مبارزی که میتونست با یه مشت هر فایتری رو بندازه چجوری میشه که هر بار سز وزن نمیرسه و عملکردش طوریه که آدم حس میکنه فقط اومده یه چند هزار دلار به جیب بزنه و بره پی کارش !

مبارزه کیم با safiedine ( فارسی نوشتنش فاجعه میشه ) هم چیزی واسه گفتن نداره ، جز اینکه فایتر بلژیکی میتونست برنده هم باشه !

فایت دیلا شاو و لینکر هم بهترین حرفی که میشه راجع بهش زد همون صحبت روگن موقع مبارزه بود که لینکر یه استایل خدا دادی فوق العاده با چونه آهنی و دستای سنگین داره( ولاغیر ) و وقتی به پست یه فایتر با این درجه از تکنیک و سرعت میخوره کاری میکنه که وسط مبارزه تی جی بگه دستام درد گرفت انقدر زدم تو صورتت ! دیلاشاو اگه اتفاق عجیبی رخ نده مبارزه برای کمربندش رو تضمین کرد .

اما گاربرانت و کروز ! واقعا کروز و همینطور ما موقع دیدن مبارزه از این همه توانایی کودی شکه شدیم ! مبارزی که تا قبل از این چیزی از فوت ورک و گرپلینگ ازش ندیده بودیم چیزی رو کرد که دومنیک وسط مبارزه تقریبا شاخ درآورده بود . خونسردی و تمرکز بالا ( و تا حدی هم غیر عادی ) اونم جلوی باهوشترین ( به نظر من ) فایتر UFC تمام شرایط رو به نفع اون کرد . راه انداختن جنگ اعصاب و فشار روانی در برابر کسی که خودش استاد این برنامه هاس تقریبا فک من رو به زمین چسبوند . هر چند کودی جز فایترهای مورد علاقه من بوده و هست ولی تحقیر بیش از حد کروز زیاد برام جالب نبود و فکر میکنم آخر مبارزه هم خودش فهمید زیاده روی کرده .

روزی هم مثل فایت قبلیش دقیقا همون اشتباه رو تکرار کرد و با دنبال کردن و کانتر خوردن یه افتضاح دیگه رو رقم زد و باعث نا امیدی همه شد . نمیشه گفت راندا کارش تمومه و دیگه بهش امیدی نیست ولی با این وضعیت بعید میدونم رمقی براای حضور دوباره توی اکتگان رو داشته باشه .
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

دیدم بیشتر مربوط به این تایپیک میشه اینجا هم قرار دادم
    با تشکر از امیر عزیز بابت ترجمه و زیرنویس.
    از دستش ندین .عالیه.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    هیچ گیم پلنی نمی تونست رندا رو نجات بده. چون رندا توانایی هاش محدود بود.
    راندا یا باید کشتی گیر بهتری می بود تا بین ضربات نونس زیرگیری می کرد یا کیک زن بهتری می بود تا با کیک فاصله رو حفظ می کرد یا با لو کیک پای جلوی نونس رو خراب می کرد تا نتونه خوب مشت بزنه. ولی رندا نه کشتی گیر خوبی هست و نه کیک زن خوبی.
    و مهمترین چیزی که رندا درش خوب نیست رقص پا هست. رقص پا فاکتوری هست که باعث میشه شما بتونی تشخیص بدی تو چه فاصله ای باید باشی تا مشت نخوری و بتونی تو برگشت به حریف مشت بزنی یا زیر بگیری. هرچند ممکنه مشت زنی راندا بهتر شده باشه ولی روی پایه ای ترین مبحث بوکس یعنی رقص پا خوب کار نشده. مربی های بزرگ بوکس تا رقص پای شما رو درست نکنن اجازه مشت زنی به شما نمیدن.
    رندا فقط سعی داشت تا از بالا با اورهوک دست نونس رو در اختیار بگیره و فنون جودو رو اجرا کنه که خیلی راحت نونس با پوش کردن حرکتشو خنثی کرد.
    رندا باید تو این همه سال فکر تقویت کشتیش و تقویت نقاط ضعفش می بود تا اینجا گیر نکنه.
    فایتر بزرگی مثل اندرسون سیلوا با اون همه توانایی میاد مقابل کریس وایدمن شکست می خوره چون تو این همه سال حضورش در این رشته کشتیش رو تقویت نکرده بود و بارها از همون ناحیه تحت فشار قرار گرفت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    خدا وکیلی به ذهن کدومتون میگنجید اینجور شکست بخوره. حالا شاید بعضی از دوستان حدس پیروزی اماندا را زده بودن ولی به این شکلش را تو 48 ثانیه تو ذهن هیچکسی نمیگنجید که هیچ کاری نکنه و ببازه. سهراب جان تنها فکر کنم گفت اگه اماندا مبارزه را طولانی کنه و به تصمیم کشیده بشه میتونه ببره. ولی این مدلشو کسی حدس نمیزد
    سجاد جان من فکر می کردم رندا تو راند بالاتر خسته بشه و نونس اونو با مشت نقش زمین میکنه و خفش میکنه. چون رندا مثل کانر از وسطهای راند دو به بالا کم میاره و رو توانایی هاش تاثیر می گذاره. همونطور که تو بازی با هولم از خستگی و آسیب دیدگی هولم بلندش کرد و زمینش زد.
    البته هرب دین نامرد مقصر بود زود بازی رو تموم کرد:)
    ویرایش توسط sohrabb : 2017/01/02 در ساعت 00:18
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    11
    مبارز مورد علاقه LyotoMachida_Headshot
    در اونی که اصلا از مربی راندا خوشم نمیاد هیچ شکی ندارم ولی بعد از دیدن ویدیو کوچینگش به نظرم راندا به هیچ کدوم از گیم پلن هاش و یک سال تمریناتش توی مسابقه توجه نکرد مثل یه فایتر بی تجربه که اسیر حریفش میشه
    به عنوان یه آماتور باید بگم باکسینگش افتضاح بود حتی اصول اولیه بوکس رو هم رعایت نکرد با دوستومون کاملا موافقم که گفته رقص پاش ضعیف بود 100% درسته .
    اما نونز استایلش و قدرتش زیادی شبیه مرداس و فوق العادس ..... اما آیا امکان دوپینگش هست؟ فایترای بریزیلی کم دوپینگی نشدن تا حالا ؟؟؟؟؟
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط whiteandblack نمایش پست ها
    اما نونز استایلش و قدرتش زیادی شبیه مرداس و فوق العادس ..... اما آیا امکان دوپینگش هست؟ فایترای بریزیلی کم دوپینگی نشدن تا حالا ؟؟؟؟؟
    در مورد یکی مثل سایبورگ نظرم اینه بارها دوپینگ کرده و چند بار مچشو گرفتن. دو مسابقه ای هم که رد کرد اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که به خاطر دوپینگ بوده و بعدا تستش مثبت در اومد. چون فایترهایی مثل سایبورگ بدنشون عادت به دوپینگ کرده و سیستم طبیعی بدنشون بهم ریخته و اگه دو پینگ نکنن بدنشون نمی کشه.
    ولی یکی مثل نونس قدرت ضرباتش از استایل بدنی فوق العاده خوب و تکنیک خوبش نشات گرفته شده. دست و پای بلندش دسترسی بالایی رو براش فراهم میارن.
    ضمن اینکه تو بازی با میشا تیت هم به همین خوبی ضربه میزد.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)