ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

نتایج مبارزات رویداد UFC 207: Nunes vs Rousey

همونطور که اطلاع دارید رویداد یو اف سی ۲۰۷ امروز برگزار شد. یک مبارزه در مقدماتی اول و چهار مبارزه در مبارزات مقدماتی دوم برگزار شد

اولین مبارزه: مبارزه الکس اولیویرا مقابل Tim مانس بوده که ظاهرا برگزار نشده. یعنی مبارزه ای صورت نگرفته. من راستش مقدماتی را ندیدم ولی اعلام شده فایتی نبوده

مبارزات مقدماتی دوم
    اولین مبارزه: Niko Price با سابمیشن (arm triangle) در راند اول موفق به شکست Brandon Thatch شده
    دومین مبارزه: Alex Garcia با ضربه ناک اوت KO در راند اول موفق به شکست Mike Pyle شده. 3:34 of Round 1
    سومین مبارزه: Antonio Carlos Junior پس از سه راند مبارزه با تصمیم ارا موفق به شکست Marvin Vettori شده. امتیاز تقصیم شده (29-28, 29-28, 29-28)
    چهارمین مبارزه: Neil Magny پس از سه راند مبارزه با تصمیم ارا موفق به شکست جانی هندریکس شد. امتیاز تقصیم شده. (29-28, 29-28, 29-28)

مبارزات مین کارت
    اولین مبارزه: Ray Borg پس از سه راند مبارزه موفق شد با تصمیم ارا Louis Smolka را شکست بده. هر سه راند مبارزه هم دست Ray Borg بود. امتیاز تقسیم شده (30-27, 30-26, 30-26)
    دومین مبارزه: Dong Hyun Kim پس از سه راند مبارزه با تصمیم ارا از نوع split موفق به شکست Tarec Saffiedine شد. امتیاز تقسیم شده. (30-27, 29-28, 29-28)
    سومین مبارزه: T.J. Dillashaw پس از سه راند مبارزه نسبتا خوب موفق شد با تصمیم ارا John Lineker شکست بده. امتیاز تقسیم شده. (30-26, 30-26, 30-26)
    چهارمین مبارزه: واووو در مبارزه کو مین ایونت Cody Garbrandt در یه عملکرد فوق العاده موفق شد پس از پنج راند مبارزه عالی کامل در استرایک Dominick Cruz را شکست بده و کمربند قهرمانی را کمرش بزاره (48-46, 48-47, 48-46) - راستش الان که دارم مینویسم نتیجه را هنوز پیروز اعلام نشده ولی مطمعنن کودی پیروزه با ان عملکردش
    پنجمین مبارزه: واوووو بدتر از واوو قبلی مبارزه مین ایونت Amanda Nunes در راند اول با ناک اوت راندا روزی را در ثانیه 48 شکست داد
    ویرایش توسط Sajjad Fazli : 2016/12/31 در ساعت 09:39
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    نکته ای که شاید ازش به خاطر عملکرد فوق العاده کودی غافل شدیم این بود که چرا کروز تو این مبارزه روی دور کند بود ؟ چیزی که گاربرانت هم بهش اشاره کرد و گفته بود از اینکه انقدر حرکاتش آروم و آهسته بوده تعجب کردم ! اگر این فایت رو با فایت قبلیش ( مبارزه با دیلاشاو ) مقایسه کنیم متوجه میشیم سرعت که یکی از مهمترین فاکتورهای مبارزه کروز بوده عملا حذف شده ، تازه این سرعت عمل برابر تی جی دیلاشاو بوده که خودش خدای حرکات سرعتیه ! سرتا سر مبارزه شاهد صحنه هایی بودیم که عملا گاربرانت با جا خالی دادن و جابجایی دومنیک رو تبدیل به بازیگرای طنز فیلم های سیاه سفید کرده بود !
    جوری که کروز مبارزه کرد عملا هیچ جای دفاعی باقی نگذاشت . موضوع دیگه اینه که به نظر من کرنر یه مبارز وقتی که فایتر مومنتو رو در اختیار داره و سوار مبارزه اس اهمیت چندانی نداره ولی وقتی یه مبارز مثل همین فایت دچار مشکل میشه باید با دادن پلن و ایده مناسب ورق رو برگردونن . چیزی که وقتی بین راندها صحبت های کرنر کروز رو میشنیدیم هیچ نکته به درد بخوری رو بهش گوشزد نکردن !
    اینکه کروز به شدت اصرار به زدن کمبو داشت واقعا برام عجیب بود ، بیشتر ضرباتی هم که خورد وسط زدن همین کمبو های پشت سر هم بود . فکر میکنم اگه به تک ضربه ها اکتفا میکرد و بلافاصله از محدوده خطر خارج میشد با علم به اینکه گاربرانت مشت های به مراتب سنگین تری داره نتیجه بهتری به همراه داشت .
    در نهایت کروز هیچ وقت فینیشر خوبی نبوده و احتمالا نخواهد بود ، اینکه با آی کیو بالا مبارزه بتونی نتیجه رو در بیاری همونطور که دیدیم همیشگی نیست و ممکنه یک نفر طوری مبارزه کنه که بیشتر به چشم قضات مبارزه بیاد و توی این نوع نمره دهی چیزی که من تا الان متوجه شدم بیشترین امتیاز برای کسیه که ضربات تاثیر گذار تری بزنه نه کسی که بیشترین ضربات رو بزنه .
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    واقعا متاسفم واسه کسایی ک مسخره میکنن فایترها رو بعد از باختشون.همین چیزا باعث میشه طرف کلا امیدشو ب زندگی از دست بده.واقعا جای تاسف داره.اون از الدو ک سوژه شد.اینم از رواندا روزی.اون پیجم هنوز ی حریف جدی رو نبرده.حتما اگه با مک دونالد بازی کنه کارش تمومه
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    به نظرم روند مسابقه با توجه به سبک مبارزشون قابل پیش بینی بود.
    کدی سرعت ژنیتیکی بسیار بالایی داره که باعث میشه هم بتونه سریع ضربه بزنه و هم بتونه سریع جاخالی بده و مهمتر از همه بهتر از بقیه فایترها ببینه و واکنش سریعتری نسبت به ضربات حریف از خودش نشون بده. این سرعت رو من فقط تو ضربات Mike Swick سراغ دارم.
    از یه طرف سبک کروز رقص پا و چینج های عالی هست که باعث میشه بتونه از زاویه های مختلف ضربه بزنه و همینطور ضرباتشو غیر قابل پیش بینی میکنه. ولی برای اینکه بتونه چنین سبکی رو راحتر به نمایش بگذاره مجبوره گاردشو بندازه. و این باعث میشه در نهایت بعضی ضربات سریع و قوی کدی رو دریافت کنه. هرچند یک قابلیت خوب دیگه کروز ضربه زدن سریع بعد از ضربه خوردن هست و ترکیبهای عالی دست و پا و همینطور بدلکاری عالی در کشتی. و نکته منفیش کندی در بعضی حرکاتش هست.
    به نظرم کروز با توجه به زانوی آسیب دیده و ضربه سر کدی که باعث پارگی شدید در زیر ابروش شد بد کار نکرد. و با اینکه ناک دان می شد خوب به بازی بر می گشت. کلا بازی قشنگ و مردونه ای از دو طرف دیدیم.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    جالب ترین قسمتش این بودی که کسی که مهارت توی جا خالی دادن داشت کروز بود ولی داستان دقیقا برگشت
    کسی که جاخالی ها و حرکات سر فوق العاده ای داشت گاربارنت بود نه کروز!!!!!
    به نظر من تازه کروز درک کرد وقتی ضربات فایتر های مقابلشو جاخالی میده چه حسی بهشون دست میده
    خیلی بده بلایی که خودت سر فایتر های دیگه میاری یکی سر خودت بیاره
    مثل راندا که تمام حریفاشو توی زمان های آغازین کاملا یه طرفه شکست میداد حالا خودش به صورت کاملا یه طرفه شکست خورد
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها

همچنین فایتر شکست نخورده بلاتور یعنی مایکل پیج که رکوردی 0-12 داره تو صفحه ایناستاگرامش یه کلیپ رقص پا گذاشته و مثل اینکه با اوردن نام رانداروزی مسخرش کرده بعد از مبارزش مقابل اماندا
    از طرفی دیگه هم شکست راندا تو این یک روز بیش از اندازه به هر شکلی در دنیای مجازی مورد تمسخر قرار گرفته
    لینک کلیپ از صفحه مایکل پیج
    https://www.instagram.com/p/BOs6og9h57U/
    من درک می کنم اگه خیلی از مردم و فایتر ها راندا روزی رو دوست ندارند ولی وقتی می بینند راندا توی هیچ کنفرانس مطبوعاتی شرکت نمیکنه جواب طرفدارهاش رو نمیده و با غرور به رقیبش نگاه میکنه بعدش میاد در عرض 48 ثانیه میبازه معلوم میان مسخره اش می کنند بعد از پست بالا مایکل پیج یه ویدیو دیگه گذاشته که میگه وقتی که شما به وسیله دوستاتون کوچ میشید
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)