ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 صحبت های Ronda Rousey بعد از UFC 207 !!!!!!!!!

صحبت های Ronda Rousey بعد از شکستش در UFC 207

تنها کمتر از 24 ساعت از متوقف شدن در 48 ثانیه در مبارزه تایتل شات دسته 135 پوند در پیش چشم بیش از 18 هزار تماشاچی ورشگاه T-Mobile در لاسوگاس , Ronda Rousey سکوتش را شکست و بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه:
    میخوام تشکر کنم از همه هوادارانم که نه تنها در فوقالعاده ترین لحظه بلکه در سخترین لحظه عمرم اونجا کنارم بودن. کلمات قادر نیستند که توصیف کنند حمایت و محبت شما چه قدر برای من با ارزش هست.
    برگشت نه فقط برای مبارزه بلکه برای پیروز شدن مهمترین چیز برایم در سالی که گذشت بود اگر چه بعضی وقتها حتی وقتی آماده هستی و همه چیزی که در وجودت هست رو ارائه میکنی باز هم ممکنه همه چیز طبق هدف و برنامه ات پیش نره.
    من افتخار میکنم از اینکه میبینم دسته وزنی زنان اینقدر در UFC پیشرفت کرده و واقعا ستایش میکنم تمام مبارزانی که باعث این امر بودن از جمله Amanda Nunes.نیاز دارم به زمان تا کمی فکر کنم و در مورد آینده تصمیم بگیرم و از درک و باورتون بسیار ممنونم.

از طرفی مادر Ronda گفته که امیدواره اون خداحافظی کنه اما تصمیمیش با خود Ronda هست.
    اون خواسته تا دخترش خداحافظی کنه چون به عنوان یک مادر نمیتونه بیشتر از این صدمه دیدن اون رو تحمل کنه اما معتقد هست Ronda باید کمی فکر کنه تا با این حسی که برای ادامه از بین رفته تصمیم درستی بگیره و تصمیم سریع و عجولانه رو درست نمیبینه.
    من میخوام که Ronda خداحافظی کنه و خیلی خیلی پیش تر این رو میخواستم.کدوم مادری دوست داره مشت خوردن وصدمه دیدن فرزندش رو ببینه. اون استعدادهای زیادی داره مثل بازیگری و نوسندگی و ... که میتونه اونها رو انجام بده و از شروع بهش گفتم که تو زیبا و باهوش هستی و بزار تا نادونها برن و مشت تو صورتشون ببخوره.( مادر Ronda گفت)

اگر این پایان Ronda Rousey باشه که در فوریه 30 ساله میشه , اون به عنوان یکی از بزرگترین ستارگان ورزش از مبارزه خواهد رفت. اون تونسته رکورد 12-2 و کسب 6 عنوان قهرمانی رو در رزومه خودش ثبت کنه.
    .................................................. .................................................. .................................................. ..................................................
    بد نیست بشنوید صحبت افراد دیگه در مورد Ronda و وضعیتش

Ronda که تا قبل از شکستش در مقابل Holm تصویری شکست ناپذیر و ترسناک داشت , در دو مبارزه آخرش در مقابل بوکسورهای بهتر اون تصویر شکسته شد و در حقیقت Nunes این امر رونتیجه استراتژی Ronda و به خصوص مربیش Edmond Tarverdyan دونسته و گفته که Tarverdyan فکر میکنه Ronda یه بوکسور هست واون هست که این فکر رو توی کله Ronda کرده و نمیدونم چرا این کار روانجام داده. او میگه Ronda جودوکار بی نظیری هست و خیلی کارها در این وزن میتونه انجام بده اما Tarverdyan این استراتژی بی خوده بوکس کردن رو انجام داده که باعث شده این طوری Ronda به این وضغ بی افته.

Dana White از خودش قدر دانی نشون داده نسبت به Ronda و گفته ممنون هست ازش حالا تصمیمش هر چی که میخواد باشه.
    شب شبه Ronda نبود و هیچ کدوم از اینها بدون Ronda اتفاق نمی افتاد و اون بود که این رو بنیان گذاشت و ساخت.Ronda بود که با من صحبت میکرد برای آوردن زنان به UFC و فرصت دادن بیشتر بهشون و گوش کردن بهش هوشمندانه ترین کاری بود که انجام دادم. چه برگرده و چه برنگرده Ronda یک برنده هست و اون بود که همه اینها رو ساخت.

Jon Jones هم گفته که پیشنهادم به Ronda اینه که خودتو حفظ کن و دوباره به ایست و دوباره سعی کن. من Ronda رو یه قهرمان میدونم حتی اگه یه مبارزه دیگه رو هم برنده نشه. این مهمه که به طرفدارات نشون بدی که شجاعت دوباره سعی کردن رو داری و امیدوارم که Ronda تصمیم بگیره که دوبارره امتحان کنه و داستانش نباید این طور تموم بشه.اون 90 درصد دسته وزنیش رو ضده و هنوز کلی مبارزه هست که میتونه برنده بشه.شاید بهتر باشه که مربیش رو تغییر بده و یه یک تیم بزرگ MMA جدید بپیونده. بودن در کنار دیگر مبارزان بزرگ باعث میشه که کلی چیز جدید یاد بگیری و پیشرفت کنی و ضعفهای خودت رو جبران کنی.

بدون شک Ronda Rousey دنیای MMA بانوان رو برای همیشه تغییر داد و سوپر استار اول دسته بود. اگر به مبارزه برگرده که همچنان به عنوان یکی از نمادهای ورزش باقی میمونه و اگر هم تصمیم به خداحافظی بگیره ورزش در موقعیت بسیار بهتری از زمانی که شروع کرد ترک میکنه.

ویرایش توسط ADMIN : 2018/06/18 در ساعت 15:13
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    6
    مبارز مورد علاقه YoelRomero_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    در مورد یکی مثل سایبورگ نظرم اینه بارها دوپینگ کرده و چند بار مچشو گرفتن. دو مسابقه ای هم که رد کرد اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که به خاطر دوپینگ بوده و بعدا تستش مثبت در اومد. چون فایترهایی مثل سایبورگ بدنشون عادت به دوپینگ کرده و سیستم طبیعی بدنشون بهم ریخته و اگه دو پینگ نکنن بدنشون نمی کشه.
    ولی یکی مثل نونس قدرت ضرباتش از استایل بدنی فوق العاده خوب و تکنیک خوبش نشات گرفته شده. دست و پای بلندش دسترسی بالایی رو براش فراهم میارن.
    ضمن اینکه تو بازی با میشا تیت هم به همین خوبی ضربه میزد.
    سلام دوست عزیر با نظرتون کاملا موافقم ولی فکر میکنم ضمن نکاتی که شما گفتید راندا به ترسش باخت بعد از خوردن اولین مشت یه جورایی از پیش باخته شد همه چی رو یادش رفت فکر میکنم یه چند وقتی رو باید بکشه کنار و با یه مربی جدید تهاجمی مثل تایسون کار کنه . اگر مثل مسابقه با هالی هلم بی پروا بود میشد ندنس رو ببره ولی ترس از باخت چیزیه که راندا باهاش بیگانه بود و تازه داره میپذیرتش ضمن کار تمرین اصول دفاعی باید روانکاوی هم بشه.
    ویرایش توسط samadarya : 2017/01/02 در ساعت 15:15
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    والا چی بگم.
    شکست راندا رو می شد پیشبینی کرد. ولی کسایی که شکستش رو پیش بینی نمیکردن به این خاطر بود که فکرش رو نمیکردند راندا هیچ پیشرفتی نکرده باشه.
    قبلا در مورد این جور افراد صحبت کردم ولی بازم باید گفت مشکل این افراد یک مشکل روانی و درونی هست. مصاحبه نکردن , ابروهات رو توهم کنی بیای توی اکتاگون و حرفهایی از این دست که من به خاطر هواداران این کار رو میکنم و فلان همه نشون دهنده اینه که نقشی رو که دری بازی میکنی و دروغی رو که داری به خودت میگی رو باور کردی. تفاوت شخصی مثل کانر و راندا در همینه. کانر رفتاری که انجام میده و صحبتهایی که میکنه به نظرم خیلی هاش بیزینسی هست ولی نکته کانر اینه که اون خودش میدونه که داره کجا چاخان میکنه و کجا بازار گرمی و شلوغ بازی و حواسش هست که اینها رو خودش باور نکنه وبی خود و بی جهت از درون خودش رو تهیج نکنه. این رفتا یعنی دادن شوک احساسی به خودت شید باعث انگیزه ات بشه ولی در اصل موضوع تغییری ایجاد نمیکنه و ضعفهات رو از بین نمیبره.
    وقتی اون ویدئو رو دیدم احساس عجیبی داشتم. هم ناراحت بودم به خاطر راندا و هم از خنده دل درد گرفتم به خاطر فریاد های تاروردیان. حکایت بیرون گود نیشسته و میگه لنگش کنه.
    توی مبارزه داری فریاد میزنی بهش بگی که باید حرکت کنه وسرش رو تکون بده. اینها رو باید بهش اول یاد میدادی که چه طور انجامشون بده. حالا هی نشون بده راندا داره با چه سرعتی به کیسه بوکس مشت میزنه. به درخت و تخته سنگ هم مشت میشه زد ولی درخت و سنگ که به شما با مشتشون پاسخ نمیدن. راندا حتی یک زیر گیری کردن رو هم بلد نیست و معلوم نیست که این همه سال چه کار میکرده این آقای تاروردیان. البته باید این رو هم بگم که یاد گرفتن فنون مختلف فقط به تمرین کردن نیست و باید آی کیو فایتر بالا باشه. ای کاش بجای اینکه بهش یاد میداد تا چه طور مشت بزنه بهش یاد میداد چه طور مشت نخوره. قهرمانا بزرگ معمولا کسانی بودن که خیلی سسخت میشد اونها رو لمس کرد نه اونهایی که فقط محکم ضربه میزدند. دفاع خودش بخش مهمی از مبارزه هست و کسی که اصول دفاع کردن رو بلد نیست به این سرنوشت دچار میشه.
    فکر میکنم Germaine de Randamie از اون فایتر هاست که از سایه خارج میشه و توانایی هاش رو نشون میده. بیش از 10 عنوان قهرمانی در موی تای داره ورکوردش 44-0 هست در موی تای و معتقدم سایبورگ رو ناک اوت میکنه.
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    راندا روزی واقعا mma زنان به مردم شناسوند خب اگه به حریف های راندا توی این چند سال دقت کنیم به جز اماندا و هالی هولم و تا حدودی کت ژینگانو استرایکر های قوی بودند و ورزش مادرشون کشتی نبود کت با اون حرکت مسخرش باعث باختش در 14 ثانیه شد دوتای دیگه با گیم پلن خوب کار راندا رو ساختن به نظرم جودوی بینهایت خوب راندا و ضعف حریف هاش (به جز اون سه تای بالا) در استرایک و رقص پا و... سبب شد راندا اینقدر بزرگ شه که البته حقش بود
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    به نظرم حالا که راندا شکست خورده باید برگرده و دوباره مبارزه کنه.دیگه فرقی نمیکنه شکست بخوره بیشتر یا نه. یک مبارزه توی کارت نه برای قهرمانی یا مین ایونت بلکه یه مبارزه توی کارت اصلی میتونه بهش کمک کنه. این طوری فشار روانی براش کمتر خواهد بود. اگه هولم و نونز تونستن با گیم پلن راندا رو شکست بدن مطمئن هستم راندا هم میتونه با گیم پلن اونها رو شکست بده ولی باید مربی و تیمش رو اول حتما عوض کنه و خودش رو تافته جدا بافته ندونه و عارش نیاد که با دیگران تمرین کنه و ازشون چیز یاد بگیره.
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    شاید یکی مثل هالی هولم که رقص پای خوبی داره و روی حملات یا ضربات حریف ضربات کانتر خودشو میزنه و با توجه به اینکه نونس بعد ضربات دستشو میندازه ، بتونه با یک گیم پلن خوب نونس رو شکست بده.
    ولی رندا این توانایی رو نداره از ضربات نونس کنار بکشه چون رقص پاش مشکل داره نمیتونه فاصله خودشو با حریف تنظیم کنه. و تنها راهی که براش میمونه زیرگیری بین ضربات نونس هست که تو اون کار هم مشکل داره.
    رندا اصلا فرصت نکرد کاری انجام بده. نونس دقیقا فاصله رو باهاش جوری تنظیم می کرد که بتونه بهش مشت بزنه و رندا نتونه ضربه بزنه. و تا رندا میومد مشت بزنه سریع فاصله رو کم میکرد و با کنار کشیدن از ضربات رندا ضربات کانتر و ترکیبیشو میزد.
    ضمن اینکه رندا دیگه نیازی به مبارزه نداره. چون هم استرس اینکار براش زیاده هم نیاز به تغییرات اساسی در تمریناتش داره که بعید میرسه بخواد ادامه بده.
    میگن هنر زمانی در یک ملت شکوفا شده که اون ملت دست از جنگ با ملتهای دیگه برداشته و باهاشون در صلح و آرامش بوده. ولی بعد اون ملت توسط ملت وحشی دیگه ای از بین رفته. چون دیگه روحیه جنگجویانشون رو از دست داده بودن.
    ویرایش توسط sohrabb : 2017/01/03 در ساعت 20:04
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    راندا بیش از اندازه مقابل اماندا بد کار کرد یعنی هیچ کاری نکرد که بخوایم حتی بگیم بد کار کرد. یه جورایی دیگه دستشو خوندن و امسال اماندا میدونن اگه تو استرایک سریع مورد حمله قرارش بدن راحت شکست میخوره. مطمعنن اگه یه فایتری دیگه مقابلش قرار بگیره این تو ذهنشه نذاره راندا بچسبه بهش و بخواد از حرکات جدو استفاده کنه. چون واقعا تا اینجا هم جدو اوردتش
    برا مبارزه هم بعید میدونم برگرده و یا اگه برگرده حالا حالا نیست. طبق این صحبتهای که امیر جان گذاشته یه جوری تشکر کرده از طرفداراش یعنی ممکنه دیگه برنگرده به اکتیگان. هر چند این شکستش حتی رفتنش به رسلینگ دبلیو هم ضربه وارد میکنه و شاید دیگه مثل قبل درخواست یه پول با امکانات بالا را بهش ندن. نمونش براک لزنر وقتی موضوع دوپینگش اعلام شد سریع یه شکست بد بهش دادن.
    صحبت های Ronda Rousey بعد از UFC 207 !!!!!!!!!
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    عجیبه تمام خانواده Mayweather ادعا می کنن میتونن بوکس رندا روزی رو به سطح خوبی برسونن.

البته Mayweather پسر( Jr.) بعد از باخت رندا مقابل هولم جهت تیکه انداختن (به خاطر حرفهایی که رندا گفته بود و ادعا کرده بود میتونه فلوید رو در مسابقات MMA شکست بده)، این پیشنهاد رو بهش داده بود.

ولی الان Mayweather پدر(Sr.) هم چنین پیشنهادی رو مطرح کرده. البته سابقه درگیریهایی رو هم با پسرش داشته.

همینطور عمو Mayweather هم بیکار ننشست و چنین پیشنهادی رو مطرح کرده. که البته مربی بیگ کانتری روی نلسون(Roy Nelson) هم هست.

هرچند اصلا بعید به نظر می رسه رندا بخواد برگرده ، چه برسه بره پیش یکی از اعضای خانواده صمیمی Mayweather تمرین کنه.

.
    ویرایش توسط sohrabb : 2017/01/06 در ساعت 22:32
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    4
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    خدایی قفل کردم راندا روزی تبدیل شده بود به کیسه بوکس
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)