ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

مکس هالووی اماده دفاع از تایتل + خبیب پولم را به فرگوسن حاضرم بدم و دیگر..

خبیب نورماگیدوف مدعی شماره یک قهرمانی
    lightweight امروز با گذاشتن پستی در توئیترش به فرگوسن گفته که اگه سازمان نمیخواد به تو پولی بدهد من حاضر هستم تا پولم را بهت بدم و مقابل هم قرار گیریم. اینجور که به نظر میرسد سازمان نمیخواهد فرگوسن و خبیب به مصاف هم بروند و به هر بهانه ای نمیخواهد این مبارزه ست شود. خبیب به رسانه ها گفته است که شاید کانر مک گروگر قهرمان باشد اما هیچ کسی به اندازه The Eagle سزاروار این عنوان نیست. خبیب که 24 پیروزی بدون شکست دارد گفته که یو اف سی با هر دروغی به طرفداران میخواهند کانر را از من دور نگه دارند و حالا هم مبارزه من با فرگوسن نمیخواهند برگزار شود. دست بردارید از این دروغ گفتنها من حاضر هستم 200 هزار دلار از جیب خودم به فرگوسن نقد بدهم. من حاضر به مبارزه با هر کسی هستم تا مشخص شود چه کسی سزاوار است

Cody Garbrandt که با شکست دومنیک کروز موفق شد قهرمان Bantamweight شود با گذاشتن عکس از خودش که Urijah Faber را بعد از مبارزه در پشت صحنه در اغوش گرفته از فابر تشکر کرده است

تونی فرگوسن هم در صحبتهایش گفته که من سزاوار مبارزه با کانر هستم. من نه پیروزی متوالی دارم. من از این مرد (خبیب) بهتر هستم سبک من از مبارزه خیلی بهتر از او است. همچنین ظاهرا فرگوسن گفته که من برای مبارزه با او برای ماه ژانویه اماده بودم اما سازمان بخاطر قرارداد فرگوسن حاضر به دادن پولی که فرگوسن میخواد نیست. فرگوسن در نظر داره هر دوتاشون یه اندازه پول دریافت کنن طبق گفته های خودش. در کل معلوم نیست جریان واقعی از چه قراره ولی تنها چیزی که خیلی واضح مشخصه خود سازمان نمیخواد فعلا تایتل شات به خبیب برسه. کاملا تابلو است که سازمان داره سیاسی با این موضوع برخورد میکنه

قهرمان موقت featherweight مکس هالووی به تازگی اعلام کرده که من نمیتونم صبر کنم تا ببینم جوزه الدو کی میخواد اماده برا مبارزه باشه. مکس هالووی درخواست مبارزه با فرانکی ادگار را داده. و گفته که من صبر ندارم تا ببینم الدو کی میخواد اماده باشه. من حاضر هستم 10 بار هم به عنوان قهرمان موقت از عنوانم دفاع کنم. هالووی گفته که خیلی دوست دارم مقابل ادگار قرار گیرم

همونطور که قبلا اعلام شد رویداد UFC on FOX 23 در تاریخ 28 ژانویه برگزار خواهد شد و قرار است در مین ایونت والنتینا شوچنکو به مصاف جولیانا پنا برود. به تازگی سازمان مبارزه ای دیگر به این کارت اضافه کرده است. قرار است در این مبارزه شاهد حضور بابی نش برای اولین بار در یو اف سی باشیم تا به مصاف Li Jingliang برود. بابی صاحب رکوردی 1-8 است و در مبارزات RFA و HFC فایت کرده است. او اخرین مبارزش لوئیس گانزالس را شکست داده و تونسته ششمین پیروزی متوالیش را با TKO بدست بیاره. بابی نش تمام پیروزیهاش به غیر از یک تصمیم ارا باقی را با ناک اوت و سابمیشن پیروز شده

در این رویداد UFC ON FOX 23 شاهد اولین مبارزه دونالد سرونی در سال جدید در کو مین ایونت خواهیم بود. سرونی پس از ناک اوت کردن مت براون قرار است به مصاف Jorge Masvidal برود.
    ویرایش توسط Sajjad Fazli : 2017/01/03 در ساعت 12:37
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    الان حبیب و فرگوسن 2 فایتر برتر سازمان هستند و واقعا نمیشه گفت کدومشون صد در صد حق مبارزه با کانرو داره چون جفتشون تقریبا توی یه سطح قرار دارن فعلا
    سازمان باید یه مبارزه برگزار کنه تا تکلیف این 2 فایتر مشخص بشه و به نظر من فایت این دو نفر خیلی طرفدار داره و فروشه خوبی میکنه نمی دونم چرا سازمان اجازه این مبارزه رو نمیده!!!!!!!!!
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

از بعد از رویداد 207 بحثها و شایعاتی شده است که قهرمان وقت middleweight مایکل بیسپینگ و قهرمان وقت welterweight تایرون وودلی در یک مبارزه به مصاف هم بروند. این بحثها با گذاشتن یک کلیپ در صفحه ایناستاگرام بیسپینگ شروع شده است و ظاهرا اول تایرون وودلی قبول کرده و بعد الان وودلی در جوابی دیگه گفته که نه من نظرم تغییر کرده - اما هنوز هم این بحثها وجود داره تا جایی که در فوکس اسپورت هم صحبت از این مبارزه شده است.
    اگر این فایت صورت نگیرد به احتمال زیاد بیسپینگ باید مقابل یوئل رومرو قرار گیرد و تایرون وودلی در بازی برگشت به مصاف تامپسون خواهد رفت. اما باید دید وودلی نظرش دوباره بر میگرده
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    از بعد از رویداد 207 بحثها و شایعاتی شده است که قهرمان وقت middleweight مایکل بیسپینگ و قهرمان وقت welterweight تایرون وودلی در یک مبارزه به مصاف هم بروند. ...
    به نظرم تنها به فایترهایی باید اجازه سوپر فایت داده بشه که بهترین های وزن خودشونو به راحتی شکست دادن.
    وودلی با زحمت تامپسون رو شکست داد(یا مساوی کرد).
    احتمالا گفته بیسپیگ ضعیفه بره کمربند رو ازش بگیره.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    یکی باید روی مکس رو کم کنه.دیگه خیلی شاخ شده.فک کنم ادگار بتونه این کارو بکنه.کاش ک ست بشه این مسابقه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    اره منم موافقم
    الدو که ازش میترسه پس بهتره ادگارو مقابلش قرار بگیره
    خیلی معلمومه که الدو قدرت هالوی رو درک کرده و دوست نداره دوباره توی دفاع از عنوانش شکست بخوره و داره از مبارزه باهاش تا میتونه فاصله میگیره متاسفانه الدو دیگه اون الدوی سابق نیست و حس میکنم از دوران اوجش به شدت فاصله گرفته البته شایدم اشتباه کنم
    تنها چیزی که میتونه ثابت کنه که الدو هنوز توی اوج هست یا نه ققط مبارزه با هالوی ولی با 2 مبارزه اخرش نشون داد که از اوج فاصله داره
    از هالوی اصلا خوشم نمیاد ولی واقعا فایتر خوبیه و توی این سن سطحش این قدر بالاس پس قطعا در آینده به سطح های خیلی بالاتری توی مبارزات میرسه
    نقل قول نوشته اصلی توسط hunner نمایش پست ها
    یکی باید روی مکس رو کم کنه.دیگه خیلی شاخ شده.فک کنم ادگار بتونه این کارو بکنه.کاش ک ست بشه این مسابقه
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    22
    مبارز مورد علاقه AnthonyLapsley_Headshot
    آلدو از مکس میترسه ؟

این دیگه از اون حرفا بود ! آلدو تو مبارزه ی آخرش با فرانکی ادگار بد مبارزه کرد ؟ تاکتیکی ترین مسابقه رو انجام داد !

+ به نظرم جوزه آلدو باید بیخیال کانر بشه چون اون رفت یا باید بگم بارشو بست بهتره تمرکزش رو فدر ویت باشه چون رقیب جدی نداره !

کانرم به نظرم یه جورایی در رفت از فدرویت و دفاع از عنوانش (با بهترین شرایط )! برد آلدو تو 13 ثانیه ! دیگه این اتفاق نمیفتاد خودشم خوب میدونه !

سازمانم حال آلدو رو گرفت یه جورایی حالا آلدو داره ناز میکنه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    دوست عزیز کانر اگه توی فدرویت میموند کارش راحت تر بود تا لایت ویت
    اگرم میخواست کانر در بره باید از لایت ویت در میرفت نه از فدرویت
    با وجود این همه مبارز های قدرتمند توی لایت ویت ولی کانر لایت ویت رو انتخاب کرد
    کسی که میاد وزنی رو انتخاب میکنه که غنی ترین وزن سازمانه و همه فایتر هاش مدعی قهرمانین چه جوری در رفته!!!!!!!!!
    بعد من نمی دونم شما مبارزه های قبلی الدو رو دیدی یا نه ولی من تمام مبارزه های الدو حتی قبل از ufc هم دیدم و میتونم با اطمینان کامل بگم که اصلا مبارزه خوبی جلوی ادگارد نداشت
    بازم گفتم شاید من اشتباه میکنم و تنها راهش که ثابت کنه هنوز رو اوجه مبارزه با هالوی
    من اون بخش ترسیدن رو با شوخی گفتم ولی کاملا واضحه که الدو استعداد و مهارت و قدرت هالوی رو درک کرده و میدونه هالوی براش خطره بزرگیه
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedaldo22 نمایش پست ها
    آلدو از مکس میترسه ؟

این دیگه از اون حرفا بود ! آلدو تو مبارزه ی آخرش با فرانکی ادگار بد مبارزه کرد ؟ تاکتیکی ترین مسابقه رو انجام داد !

+ به نظرم جوزه آلدو باید بیخیال کانر بشه چون اون رفت یا باید بگم بارشو بست بهتره تمرکزش رو فدر ویت باشه چون رقیب جدی نداره !

کانرم به نظرم یه جورایی در رفت از فدرویت و دفاع از عنوانش (با بهترین شرایط )! برد آلدو تو 13 ثانیه ! دیگه این اتفاق نمیفتاد خودشم خوب میدونه !

سازمانم حال آلدو رو گرفت یه جورایی حالا آلدو داره ناز میکنه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    41
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    اره منم موافقم
    الدو که ازش میترسه پس بهتره ادگارو مقابلش قرار بگیره
    خیلی معلمومه که الدو قدرت هالوی رو درک کرده و دوست نداره دوباره توی دفاع از عنوانش شکست بخوره و داره از مبارزه باهاش تا میتونه فاصله میگیره متاسفانه الدو دیگه اون الدوی سابق نیست و حس میکنم از دوران اوجش به شدت فاصله گرفته البته شایدم اشتباه کنم
    تنها چیزی که میتونه ثابت کنه که الدو هنوز توی اوج هست یا نه ققط مبارزه با هالوی ولی با 2 مبارزه اخرش نشون داد که از اوج فاصله داره
    از هالوی اصلا خوشم نمیاد ولی واقعا فایتر خوبیه و توی این سن سطحش این قدر بالاس پس قطعا در آینده به سطح های خیلی بالاتری توی مبارزات میرسه

سلام خدمت شما

ژوزه آلدو به اکثر کارشناسان MMA از جمله جو روگن یکی از بهترین نمایش های عمرش رو جلوی فرانکی ادگار داشت که حتی بنظرشخصی خودم از فایت اولشون هم بهتر کار کرد ، اونم درمقابل شخصی که تمام مدعی های دسته رو یکی پس از دیگری نابود کرده بود.

تمرکز بسیار بالا در یک مبارزه ی سرعتی ، کانتر اتک های به موقع ، تیک داون دینفس فوق العاده عالی ، استقامت عالی مثل همیشه(پس از 5 راند) و ضربات ترکیبی بوکس نمایش آلدو از اون مبارزه بود ، لازم نیست حتما یک فایتر بیاد حریف رو KO بکنه تا بگیم عالی مبارزه کرده این دیگه برمیگرده به ریسک پذیری یک شخص و گیم پلنش!

چیزی که آلدو به دنبال اون هست فایت با کانره و بخاطر این تقاضای مبارزه در Lightweight با حبیب یا فرگوسن رو کرده و دلیلش ترس از هالووی نیست ! تنها به این دلیله که انگیزه کمتری از حضور در وزن فعلی و تایتل دفینس داره تا نسبت به مبارزه با کانر!

البته مکس هالووی یک فایتر فوق العاده هستش و آلدو برفرض دفاع از عنوان درمقابلش کاری سختی در پیش داره.

ویرایش توسط Naser : 2017/01/08 در ساعت 17:18
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    ممنون از تشریحی که از مبارزه الدو داشتید
    گفتم که شاید منم اشتباه کنم منم نظر خودم رو به نسبت مبارزه های قبلی الدو دادم و این هم نظر شماست
    من خودم چون طرفدار مبارزات الدو بودم و همیشه مبارزاتش بار ها باره ها نگاه میکردم به نظر خودم اون الدو قبلی نبود
    من خودم به شخصه امیدوارم اون الدو قبلی رو ببینم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Naser نمایش پست ها

سلام خدمت شما

ژوزه آلدو به اکثر کارشناسان MMA از جمله جو روگن یکی از بهترین نمایش های عمرش رو جلوی فرانکی ادگار داشت که حتی بنظرشخصی خودم از فایت اولشون هم بهتر کار کرد ، اونم درمقابل شخصی که تمام مدعی های دسته رو یکی پس از دیگری نابود کرده بود.

تمرکز بسیار بالا در یک مبارزه ی سرعتی ، کانتر اتک های به موقع ، تیک داون دینفس فوق العاده عالی ، استقامت عالی مثل همیشه(پس از 5 راند) و ضربات ترکیبی بوکس نمایش آلدو از اون مبارزه بود ، لازم نیست حتما یک فایتر بیاد حریف رو KO بکنه تا بگیم عالی مبارزه کرده این دیگه برمیگرده به ریسک پذیری یک شخص و گیم پلنش!

چیزی که آلدو به دنبال اون هست فایت با کانره و بخاطر این تقاضای مبارزه در Lightweight با حبیب یا فرگوسن رو کرده و دلیلش ترس از هالووی نیست ! تنها به این دلیله که انگیزه کمتری از حضور در وزن فعلی و تایتل دفینس داره تا نسبت به مبارزه با کانر!

البته مکس هالووی یک فایتر فوق العاده هستش و آلدو برفرض دفاع از عنوان درمقابلش کاری سختی در پیش داره.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)