ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 27 از 27
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

فلوید جواب چلنج کانر را داد + نظریه جو روگان برای مبارزه کانر و فلوید

همونطور که قبلا اعلام شد کانر بعد از گرفتن مجوز بوکس با گذاشتن یه پوستر تو توئیترش فلوید میدر را چلنج کرد و صحبت از پول زیاد کرد و به فلوید گفت اگه پول زیادی میخوای بیا با هم بوکس کنیم. فلوید میدر در ESPN این هفته بعد از چند روز جواب چالش کانر مک گروگر را داده است. فلوید قبول کرده است و حاضر است با کانر مبارزه کند. اما ظاهرا او میخواهد شرط و شروط برای پول بگذارد که چه کسی باید پول بیشتری و یا کانر چقدر پول دریافت کند. فلوید گفته که انها یعنی کانر و مدیر برنامه هاش میدونن چقدر میتونن درامد تضمین کنن. ولی من تضمینم 100 میلیون است. ما در حال حاضر 15 میلیون به او میدهیم و پس از ان میتونیم در رابطه تقسیم درصد حرف بزنیم. فلوید همچنین گفته کانر چطور میتونه حرف از 20 تا 30 میلیون پول بزنه وقتی تا الان بیشتر از 8 تا 9 میلیون نتونسته تو یه مبارزه بسازه
    همچنین ظاهرا تعدادی از فنها و البته منابع معتبر تقاضا کردن از دانا وایت تا به کانر اجازه مسابقه بوکس داده بشه. گرچه هنوز باید دید ایا این دو جنگجوی پول دوست که هر کدومشون خودشو یه تاجر در این کسب و کار میدونه با هم کنار میان سر تقسیم پول یا نه.!

ویرایش پست: 29 دی ماه 95
    جو روگان که از او به عنوان یکی از بزرگترین تحلیل گرهای تاریخ نام برده میشه به تازگی به همراه برندان اشاب و برایان کالن در برنامه پادکست The Joe Rogan Experience در رابطه با مسابقه بوکس فلوید و کانر صحبت کردن جو روگان گفته اگر کانر مک گروگر شرایط براش جوری باشه که بتونه از دستکشهای ام ام ای استفاده کنه میتونه فلوید میدر شکست نخورده را در بوکس ضرب و شتم کنه. انجاا جایی خواهد بود که کانر میتواند برنده ان شود. فلوید در گذشته با ان دستکشهایی که اندازه بالش الاغ هستن شناخته شده است

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    اول از همه باید بگم که خبرها رو دنبال میکنم میشه با وجود سجاد با خبرای ترو تازش خبرا رو دنبال نکرد نمیشه اینکه از این میگی کمربندو دستی دستی بهش دادن بدبختو یه سال الاف خودشون کردن حاضر بود دو سه ماه بعد مبارزه کنه و ببازه ولی تکلیفش مشخص بشه نه اینکه یه سال بدون مبارزه باشه اینم که اصرار میکنه با کانر مبارزه کنه به خاطر اینه که آبروی از دس رفته خودشو به دست بیاره کسی که برای یه مدت طولانی شکست نخورده بود بیاد تو 13 ثانیه ناک اوت بشه خیلی سخته براش میخواد یه بار دیگه با کانر مبارزه کنه چون بعد از باختش گفت که این یه مبارزه نبود واقعا حقش بود یه ریمچ بهش بدن بعد اون همه مبارزه ای که برای سازمان انجام داد بگذریم نکته بعدی هم که در مورد پوله که خود کانر هم گفته ایمان من توی کیف پولمو خوب نظرش اینه و اینو پنهان نکرده در مورد پول مواضعش مشخصه مثل آلوارز نیست که میگفت دنبال پول نیست ولی تابلو بود که دنبال پوله نیتن دیازم ک.. شعر گفته در مورد پول اون دو بار هم که بهش میلیون دلاری پول دادن به خاطر کانر بود
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    در کل الدو اصلا به قهرمانی اهمیت نمیده الان اون فقط کانرو میخواد
    اون از الاف شدن برای به دست آوردن قهرمانی ناراحت نبود اون فقط میخواست اینو بهونه کنه که کانرو بهش بدن
    دیدیم که الانم که هالوی خودشو تو در دیوار میزنه الدو نمیاد مبارزه کنه
    سازمان به تی جی دلیشا که اون قدر مبارزش نزدیک بود با کروز ریمچ نداد چه برسه به الدو که 13 ثانیه ای ناک اوت شد
    مطمین باش که الدو اصلا از الاف شدنش برا قهرمانی ناراحت نبود اون فقط داشت جو سازی میکرد تا به کانر برسه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nate نمایش پست ها
    اول از همه باید بگم که خبرها رو دنبال میکنم میشه با وجود سجاد با خبرای ترو تازش خبرا رو دنبال نکرد نمیشه اینکه از این میگی کمربندو دستی دستی بهش دادن بدبختو یه سال الاف خودشون کردن حاضر بود دو سه ماه بعد مبارزه کنه و ببازه ولی تکلیفش مشخص بشه نه اینکه یه سال بدون مبارزه باشه اینم که اصرار میکنه با کانر مبارزه کنه به خاطر اینه که آبروی از دس رفته خودشو به دست بیاره کسی که برای یه مدت طولانی شکست نخورده بود بیاد تو 13 ثانیه ناک اوت بشه خیلی سخته براش میخواد یه بار دیگه با کانر مبارزه کنه چون بعد از باختش گفت که این یه مبارزه نبود واقعا حقش بود یه ریمچ بهش بدن بعد اون همه مبارزه ای که برای سازمان انجام داد بگذریم نکته بعدی هم که در مورد پوله که خود کانر هم گفته ایمان من توی کیف پولمو خوب نظرش اینه و اینو پنهان نکرده در مورد پول مواضعش مشخصه مثل آلوارز نیست که میگفت دنبال پول نیست ولی تابلو بود که دنبال پوله نیتن دیازم ک.. شعر گفته در مورد پول اون دو بار هم که بهش میلیون دلاری پول دادن به خاطر کانر بود
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

جو روگان که از او به عنوان یکی از بزرگترین تحلیل گرهای تاریخ نام برده میشه به تازگی به همراه برندان اشاب و برایان کالن در برنامه پادکست The Joe Rogan Experience در رابطه با مسابقه بوکس فلوید و کانر صحبت کردن جو روگان گفته اگر کانر مک گروگر شرایط براش جوری باشه که بتونه از دستکشهای ام ام ای استفاده کنه میتونه فلوید میدر شکست نخورده را در بوکس ضرب و شتم کنه. انجا جایی خواهد بود که کانر میتواند برنده ان شود. فلوید در گذشته با ان دستکشهایی که اندازه بالش الاغ هستن شناخته شده است
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    در کل الدو اصلا به قهرمانی اهمیت نمیده الان اون فقط کانرو میخواد
    اون از الاف شدن برای به دست آوردن قهرمانی ناراحت نبود اون فقط میخواست اینو بهونه کنه که کانرو بهش بدن
    دیدیم که الانم که هالوی خودشو تو در دیوار میزنه الدو نمیاد مبارزه کنه
    سازمان به تی جی دلیشا که اون قدر مبارزش نزدیک بود با کروز ریمچ نداد چه برسه به الدو که 13 ثانیه ای ناک اوت شد
    مطمین باش که الدو اصلا از الاف شدنش برا قهرمانی ناراحت نبود اون فقط داشت جو سازی میکرد تا به کانر برسه
    یه جوری صحبت میکنی که اینگار کارمند سازمانی و کانرم داداشته میخوای بگی سازمان و کانر کارشون درسته بقیه همه اشتباه میکنن اینجور طرفداری کورکورانه کردن فایده ای نداره من با اینکه طرفدار نیت هستم ولی در مورد پول میلیون دلاری خواستنش از سازمان برای مبارزات بعدیش واقعیتو گفتم حقیقت برام مهمتر از هر کسی یا هر چیزی هستش که بخوام از کسی کورکورانه طرفداری کنم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    453
    در مورد نیت دیاز حق با توه داداج
    اما در مورد کانر حق با خود کانره
    کانره که کمربند لایت ویت رو داره و نیت دیاز باید خوابشه ببینه و تصور اینکه حتی نزدیک کمربند بشه هم خواب و خیاله
    همون بار اولش هم که کانرو زد شانس داشت
    شانسشم این بود که کانر کله خره هیچ امادگی نداشت برای جوجیتسو ! و حتی اگه با یه نفر دیگه تو 2 دسته پایینتر هم میوفتاد که جوجیتسو خوبی داشته باشن همین بلا سرش میومد
    کافیه بری باز فایت دوم رو ببینی میفهمی اگه بدون تعصب نگاه کنی 2 برابر بیشتر به کانر ضربه زد ولی حتی یک بار نتونست ناک داونش کنه
    انگار یه دختر بچه بود که داره گریه میکنه و دستو پا میزنه
    اگه 2 تا از اون همه ضربه قدرت کافی داشتن کانر نقش زمین شده بود ! نگا کن دادج فقط بدون تعصب
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_arya نمایش پست ها
    در مورد نیت دیاز حق با توه داداج
    اما در مورد کانر حق با خود کانره
    کانره که کمربند لایت ویت رو داره و نیت دیاز باید خوابشه ببینه و تصور اینکه حتی نزدیک کمربند بشه هم خواب و خیاله
    همون بار اولش هم که کانرو زد شانس داشت
    شانسشم این بود که کانر کله خره هیچ امادگی نداشت برای جوجیتسو ! و حتی اگه با یه نفر دیگه تو 2 دسته پایینتر هم میوفتاد که جوجیتسو خوبی داشته باشن همین بلا سرش میومد
    کافیه بری باز فایت دوم رو ببینی میفهمی اگه بدون تعصب نگاه کنی 2 برابر بیشتر به کانر ضربه زد ولی حتی یک بار نتونست ناک داونش کنه
    انگار یه دختر بچه بود که داره گریه میکنه و دستو پا میزنه
    اگه 2 تا از اون همه ضربه قدرت کافی داشتن کانر نقش زمین شده بود ! نگا کن دادج فقط بدون تعصب
    حقیقتش مبارزه دوم رو ندارم که بخوام دوباره نیگا کنم ولی قبلا که دیدم مبارزه رو تا اونجایی که یادمه کانر بیشتر به نیت ضربه زد تمرکزشم روی ضربات پا بود که به نیت بزنه که موفقم بود تو این زمینه و با ضربات مرگبار دست چپشم که چند بار نیت رو زمین زد
    اینم نظر من در مورد اون مبارزه بدون تعصب داداچ
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    نه اتفاقا من منظورم اینه که هیچ کدوم از مبارز ها و حتی سازمان برای چشم ابرو مردم نمیان مبارزه کنن و همشون به فکر منافع شخصیه خوشونن وگرنه منم حتی اگر فایتر مورد علاقم ضعفی داشته باشه ختما بهش اشاره میکنم
    مثلا راندا جز مبارز های مورد علاقه منه ولی قسمت های منفی کارش برای همه مشخصه و اندرسن سیلوا از خیلی وقت پیش طرفدارش بودم ولی الان میگم دیگه پیر شده و فایده ای نداره مبارزش
    یا به شدت طرفدار الدو بودم ولی الان اصلا عملکردش مورد علاقه من نیست
    و راجب کانرم میتونم بگم که از نظر شخصیتی آدم کالا مضخرفیه
    مغرور و خودخواه و مستبد و خیلی بد دهن
    من فقط منظورم این که بقیه مبارز ها درسته نشون نمیدن ولی همشون خورده شیشه های خودشون دارن و تمام رفتار هاشون برای منافع شخصیشونه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nate نمایش پست ها
    یه جوری صحبت میکنی که اینگار کارمند سازمانی و کانرم داداشته میخوای بگی سازمان و کانر کارشون درسته بقیه همه اشتباه میکنن اینجور طرفداری کورکورانه کردن فایده ای نداره من با اینکه طرفدار نیت هستم ولی در مورد پول میلیون دلاری خواستنش از سازمان برای مبارزات بعدیش واقعیتو گفتم حقیقت برام مهمتر از هر کسی یا هر چیزی هستش که بخوام از کسی کورکورانه طرفداری کنم
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 27 از 27

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)