ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

گزارش لایو و لحظه به لحظه از مراسم معارفه ی گرت بیل

سلام

در این تاپیک از هر لحظه مراسم معارفه ی گرت بیل میتوانید با خبر شوید .

امروز صبح بود که در همه ی روزنامه ها و وب سایت ها اعلام شد که گرت بیل رسما به رئال مادرید پیوست .

مادریدی ها مراسم معارفه ی او هم همین امروز برگزار میکنند در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید.

ساعت 11:30 به وقت مادرید بود که گرت بیل برای آزمایشات پزشکی وارد مادرید و قبل از مراسم معارفه اش آزشمایشات پزشکی او انجام شد .

گرت بیل در توییتر خود نوشت : " من از هواداران تیم تاتنهام به خاطر حمایت هایی که از من کرده اند تشکر میکنم و آنها را هیچوقت فراموش نخواهم کرد. "

و همچنین نوشت : " من از هر دو باشگاه ساوتهمپتن و تاتنهام تشکر میکنم که کمک شایانی به من کردند تا به این نقطه در زندگی حرفه ای ام برسم. "

دو ساعت قبل از مراسم معارفه _ بیرون ورزشگاه سانتیاگو برنابئو

به گزارش آلبرتو پینیرو گزارشگر اسپانیایی سایت گل :

"اینجا ورزشگاه سانتیاگو برنابئو . هم اکنون در های ورزشگاه باز شده و 1/4 از ورزشگاه پر شده است." (20000 نفر ) یکساعت قبل از مراسم

او اداممه داد : " هنوز پیراهن شماره 11 بیل در فروشگاه رئال مادرید فروخته نشده اما هواداران لباس شماره ی 11 مادرید را پوشیده اند و بعضی ها هم لباس بیل در تاتنهام را پوشیده اند ."

استیج سانتیاگو برنابئو با یک عکس از کودکی بیل که لباس رئال مادرید را پوشیده است تزیین شده .

آلبرتو پینیرو اعلام میکنه در حال حاضر 30 دوربین و یک صد خبرنگار در سانتیاگو برنابئو حضور دارد . شگفت انگیز هست.

خب حالا فلورنتینو پرز میاد در استیج و صحبت میکنه :

" ظهر بخیر به برنابئو خوش آمدید

برنابئو جاییست که در طی 111 سال بازیکنان افسانه ای زیادی در آن حضور داشتند . این بازیکنان افسانه ای و تاریخ رئال مادرید با تلاش و کوشش فراوانی که در این 111 سال کشیده شده به دست آمده اند . و بازیکنان ما باید این را

بدانند که رئال مادرید باشگاه قابل احترامی هست و تاریخ بزرگی دارد "

پرز ادامه داد : " ما همیشه به فکر اضافه کردن بازیکنان مطرح جهان در ترکیب خودمان هستیم . این استراتژی باعث شده تا رئال مادرید مادرید تبدیل به بزرگترین باشگاه قرن 20م بشه.

در سانتیاگو برنابئو که 20000 نفر خواهان دیدن بیل بودند عده ای هم شعار میدادن ( Don't Sell Ozil )

پرز دوباره ادامه میده : " ما همیشه این سیاست خودمان را نگه میداریم و بهترین ها در خانه ی خودمان میاوریم . همه بازیکنان و تماشگران مانند خانواده ما هستند .

وووووووووووووووووووووووو

Welcome To Real Madrid

خب حالا بیل وارد استیج میشه و شروع به صحبت میکنه :

" این برای من یک رویا بود که در رئال مادرید باشم و برای رسیدن به این آرزوم کارهای زیادی کردم و بالاخره رویام به حقیقت پیوست . در آخر صحبتش او گفت : Hala Madrid "

مسئولان سانتیاگو برنابئو هم هم تایید کردند که 2000 نفر در ورزشگاه حضور دارد. این درست 1/4 تعداد نفری هست که در سال 2009 برای رونمایی کریستیان ورونالدو به سانتیاگ وبرنابئو آمده بودند.
    خب گرت بیل به چمن ورزشگاه میاد با شماره ی 11 . درست مثل نیمار در بارسلونا .

خب بعد از اینکه گرت بیل در چمن ورزشگاه برنابئو هم رونمایی شد به کنفرانس مطبوعاتی میره با کت و شلوار.

بوتراگئونو هم کنار او میشینه و میگه : " ما خیلی خوشحالیم که تو اینجایی و این رو میدونیم که به ما خیلی کمک خواهی کرد در کسب عناوین در اینده"

بیل در حال حاضر گران قیمت ترین بازیکن جهان هست ولی او هیچ فشاری را روی خود احساس نمیکند.

بیل میگه : " این خیلی سخته که پیشنهاد تیمی مثل رئال مادرید را رد کنی من این رو هم به مسئولان باشگاه قبلیم گفتم و الان خوشحالم که اینجام "

" همونطور که گفتم این یک رویا بود برای من پس هرگز از دست نخواهم داد این فرصت را و تمام تلاشم رو برای این باشگاه میکنم."

از او در مورد کریستیانو رونالدو پرسیدند و جواب داد :

" کریستیانو رونالدو از نظر من بهترین بازیکن جهان هست و این بازیکن یکی از دلایل من هست که تصمیم گرفتم به مادرید بیایم."

او در مورد لوی مدیر تاتنهام گفت :

" او یک فرد محکم و دشوار هست که همیشه بهترین را در ترکیب تیم خود میخواست اما از او هم سپاسگزارم که اجازه داد تا من به رویام برسم. "

از او پرسیدند چه حسی داری که برای کمک به کریستیانو به مادرید آمدی تا او توانایی هایش را یکبار دیگر نشان دهد ؟

بیل گفت : " من فکر نمیکنم او نیازی به من داشته باشد چون همین الان هم او بهترین بازیکن جهان هست "

از او در مورد خداحافظی از تاتننهام پرسیدند و گفت : " این خیلی دشوار بود چرا که من 6 سال خوب را در تاتنهام داشتم و این فصل هم با آندری ویاس بواش فصل خوبی داشتیم و برای همه ی تاتنهامی ها بهترین ها را آرزو میکنم ."

از او پرسیدند آیا لوی اجازه داده بود که شما جدا شید از تاتنهام اگر به چمپیونز لیگ نروید ؟

" اون یک مکالمه ی خصوصی بود و الان دیگه مهم نیست چون الان من اینجام "

آیا رایان گیگز با شما برای پیوستن به من یونایتد صحبت کرده بود ؟

بیل گفت : " بله ولی من تمام تمرکزم روی پیوستن به رئال مادرید بود "

خب مراسم تموم میشه امیدوارم خوشتون اومده باشه .
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)