ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 سیلی به صورت Miocic و چرا Garbrandt با Aldo مبارزه میخواهد!!!!!

سیلی به صورت Miocic و چرا Garbrandt با Aldo مبارزه میخواهد!!!!!

Stipe Miocic: از محبت من سوء استفاده کردند

قهرمان سنگین وزن UFC از نا امیدی خودش میگه بعد از متوجه شدن این که دستمزدش از حریف شکست خوردش در UFC 203 یعنی Alistair Overeem کمتر بوده با وجود اینکه تمام رویداد به خاطر اون رقم خورده که از کمربند عنوان قهرمانیش در شهر خودش کلیولند دفاع کنه

این خیلی بده. خیلی چیزها باید حتما تغییر کنه , حتما. این جوری اصلا منسفانه نیست.(Miocic گفت)

Miocic در اواخر سپتامبر Overeem رو در راند اول با یک عملکرد فوق العاده ناک اوت میکنه بعد از اینکه تمام هفته از سوی همشهری هاش مثل یک ستاره پذیرایی میشه.
    به عنوان صاحب تاج وتخت و مدافع عنوان قهرمانی Miocic مبلغ $600,000 هزار دلار دریافت میکنه در حالی که حریف شکست خوردش Overeem مبلغ $800,000 هزار دلار به جیبش میره (مبالغ اعلام شده از سوی کمیسون ورزشی اوهایو)

من فکر میکنم یه جورایی خیلی حال گیری شد بعد از اینکه سعی کردم باهاشون کنار بیام و هر کاری که میگن انجام بدم و بازم یه قرارداد خوب به من ندادن. این اشتباه خودم هست. البته اونها هم خوب میدونستن دارن چیکار میکنن.
    به من گفتن این بهترین قرارداد ومبلغی هست که میتونیم باهات ببندیم و من هم گفتم خیلی خب اشکالی نداره و بعد متوجه میشم که نه این طوری نبوده.(Miocic گفت)

در جواب اینکه چه قدر از فهمیدن این موضوع ناراحت شدی Miocic میگه قطعا و همین جواب رو میده در مورد اینکه اگه میدونست دستمزد Overeem چه قدر هست آیا قرارداد رو تغییر میداد.
    Miocic میگه بعد از فهمیدن با UFC صحبت داشته و ناراحتی و عصبانیت خودش رو بیان کرده از جوابی که شنیده هیچ خوشحال نشده.

بهم گفتن بلا بلا بلا و یک سری بهونه آوردن و اینکه خودت این قرارداد رو امضا و قبول کردی.
    تو داری از من توی شهرم و به خاطر من پول در میاری و بعد به من کمتر پول میدی از حریفم که تا حالا هیچ عنوانی در UFC به دست نیاورده.
    قطعا خیلی چیزها باید عوض بشه ولی حقیقت این که حریفم که از من شکست خورده از من بیشتر دستمزد گرفته مثل یک کشیده توی صورت میمونه.

Miocic یک مبارزه فاصلا داره تا برابری کنه با بیشترین دفاع از عنوان قهرمانی در دسته سنگین وزن و میگه UFC داره یک مبارزه دیگه براش ست میکنه. در مورد اینکه آیا UFC از خواستش برای ایجاد قرارداد جدید و بهتر موافقت کرده و احترام گذاشته به خواستش میگه که فعلا اوضاع بیسار بد هست و باید همین طور پیش رفت تا دید چی میشه.
    ما حرف غیر منصفانه نمیزنیم و چند میلیون و از این رقمها نخواستیم ولی اینکه من کمربند برنده میشم و در خانه خودم ازش دفاع میکنم و حریف شکست خوردم از من بیشتر گیرش میاد واقعا بده.

دلایل Cody Garbrandt برای خواستن مبارزه با Jose Aldo

در عصری که مبارزانی مثل Conor McGregor در وزنهای مختلف صاحب عنوان میشن و قهرمانان دیگه مثل Tyron Woodley و Michael Bisping هم میخوان با هم سوپر فایت داشته باشن Cody Garbrandt هم آماده هست تا خودش رو به این زنجیر وصل کنه.

با وجود اینکه Garbrandt از حریف بعدی خودش یعنی TJ Dillashaw آگاه هست اما از دلایل خودش برای خواستن سوپر فایت با Aldo میگه

من قهرمان 135 پوند هستم و باید از خودم مراقبت کنم. در این ورزش شما همیشه درهای موقعیت های خوب براتون باز نیست و من اینو میدونم. پس هر چی که بهتر باشه همون رو دوست دارم انجام بدم. اگه Aldo میخواد میتونیم این کار و انجام بدیم و من به 145 پوند میرم. Aldo چند پیروزی در مقابل هم تیمی های من داره. اون مبارزه خوب و یک افسانه است و دوست دارم که چونه اش رو امتحان کنم. اون استرایکر خوبی هست ولی من هم سریع هستم و قدرتمند و همین طور میکس مارشال آرتیست بهتری و قطعا مبارزه خوبی میشه.(Garbrandt گفت)

اگه دلیل سومی باشه که Garbrandt قبل از اولین دفاع از عنوانش این مبارزه رو میخواد قطعا اون دلیل زمان هست.
    Aldo که در این چند وقته صحبت از خداحافظی کرده بود و اعلام خروج از UFC باعث شده که Garbrandt نگران باشه از اینکه تا کی فرصت این مبارزه براش فراهم خواهد بود.

نگاه من این طور هستش که Aldo سالهای زیادی رو در پیش روی خودش نداره و مننمیخوام که زمانی که دیگه در اوجش نیست باهاش مبارزه کنم. اونم وضعش خوبه و مبارزه خوبی هم با فرانکی ادگارد داشته و من نمیدونم که تا چند وقت دیگه در این مبارزات هست. پس چرا همین الان این مبارزه انجام نشه.
    به مبارزه Mayweather و Pacquiao نگاه کنید این مبارزه باید خیلی سال پیشتر انجام میشد. من خودم رو با اونها مقایسه نمیکنم اما بوکس از MMA متفاوت هست وچرا الان این مبارزه ست نشه؟(Garbrandt گفت)

در حال حاظر گویا UFC از هر موقع دیگری بیشتر به انجام سوپر فایت علاقه داره پس این امکان وجود داره که Garbrandt به خواسته خودش برسه و با Aldo مبارزه کنه.
    ولی اول از همه Garbrandt باید به مصاف TJ Dillashaw بره و Aldo هم به مصاف Max Holloway تا ببینیم آیا هر دو موفق به حفظ قهرمانیشون میشن تا این مبارزه انجام بشه یا نه.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    ممنون از دوست عزیزم بابت خبر
    در مورد استیپه به نظرم کاملا حق داره که شاکی باشه خدایی الان که خودمو جای استیپه میزارم میبینم که خیلی بهش ستم شده و کاری که یو اف سی کرد اصلا درست نبود

در مورد گاربرنت فایتر خیلی خوبیه و میتونه اینده یو اف سی باشه ، در مورد فایتش با الدو فکر نکنم اتفاق بیفته ولی اگه به هر نحوی این فایت ممکن شد به نظر خیلی جالب میتونه باشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    453
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    تی جی بخت برگشته
    میوچیچ خیلی خوبه اما مردم برا تماشای الیستار بیشتر پول میدن
    مثل این میمونه که بگیم چرا براک لزنر اون همه بهش پول دادن درحالی که 10 تا فایت تو کارنامش نیس
    خب اون سوپر استاره
    مگه به میکی ماوس که این همه عنوان داره چقد پول میدن ... میوچیچ به نظرم اول بیاد شخصیت سازی کنه بهتره
    بیشتر حاشیه بسازه
    تو تجارت ورزشی کسی بیشتر پول میگیره علاوه بر جایگاه خوبش ... بتونه زیاد هم توجه مردمو جلب کنه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    188
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_arya نمایش پست ها
    تی جی بخت برگشته
    مثل این میمونه که بگیم چرا براک لزنر اون همه بهش پول دادن درحالی که 10 تا فایت تو کارنامش نیس
    خب اون سوپر استاره
    مگه به میکی ماوس که این همه عنوان داره چقد پول میدن ... میوچیچ به نظرم اول بیاد شخصیت سازی کنه بهتره
    بیشتر حاشیه بسازه
    تو تجارت ورزشی کسی بیشتر پول میگیره علاوه بر جایگاه خوبش ... بتونه زیاد هم توجه مردمو جلب کنه
    درسته Overeem از قدیمی های این رشتست ولی اونقدر هم دیگه ستاره نیست . شما نمیتونی با Lesnar مقایسش کنی . بعد بحث قهرمان بودن رو هم بزاریم کنار مبارزه تو شهر Miocic بوده . مردم رفتن اونو ببینن . به نظرم کاملا حق داره .
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    من دارم لحظه شماری میکنم برخورد های گاربارنت با دلیشا رو توی التیمیت فایتر ببینم
    به شناخنی از شخصیت جفتشون داریم قطعا برنامه ی جالبی خواهد شد
    از طرفی هم گاربارنت فایتر خوب و مور علاقه ی مردمه و هم دلیشا و قطعا از باخت هیچ کدومشون مردم خوشحال نمی شن
    خیلی بده 2 تا فایتر که مورد علاقه مردمن رو به روی هم قرار بگیرن

الدو اول بیاد ببینم میتونه از زیر دست هالوی سالم بیاد بیرون
    چون اگه الدو این دفعه هم شکست بخوره به احتمال زیاد بازنشسه میکنه خودشو
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    سوپر فایت گاربرنت و آلدو خیلی معرکس اگه اتفاق بیوفته ولی جفتشون اول باید درمقابل حریفای سر سختشون قرار بگیرن
    به نظرم حق با میوچیچ هستش و باید پول بیشتری میگرفت
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    این فایت در رویداد 203 به عنوان مسابقه اصلی سر عنوان قهرمانی سنگین وزن انجام شد و اگه اشتباه نکنم این فایت در شهر کلیولند جایی که میوچیچ از اونجا میاد برگزار میشه و اگه فایت رو تماشا کنید و بعد فایت رو متوجه میشید که مردم قطعا برای دیدن استیپه رفته بودن تا الیستر اووریم ، هر چند که الیستر یک اسطوره هست
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)