ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

تاپیک بحث و گفتگو در رابطه رویداد ufc 208 و ufc 209

اول از همه بگم قصد اصلی زدن این تاپیک بحث برا رویداد بزرگ یو اف سی 209 بود ولی گفتم در رابطه با هر دو رویداد بعدی باشه. و دوستان تو این تاپیک در رابطه با مبارزات مهم این رویداد نظراتشون را بگن
    همونطور که اطلاع دارید رویداد ماهانه بعدی اول رویداد UFC 208 است و سپس رویداد 209 شاید رویداد 208 چیز زیادی برای بحث کردن نداشته باشد که یکی از دلایلش نبودن مبارزه تایتل قهرمانی در کارت این رویداد است. البته مبارزه مین ایونت سر تایتل قهرمانی جدید کلاس وزن Featherweight زنان برگزار خواهد شد بین هالی هولم و Germaine de Randamie و برنده این فایت به عنوان اولین قهرمان این وزن شناخته خواهد شد - اما مبارزات دیگری نیز در این رویداد وجود دارد با نامهایی بزرگ. از دیگر مبارزات مهم این رویداد بازگشت عنکبوت اندرسون سیلوا است تا به مصاف درک برانسون برود. و همچنین مبارزه های مهم دیگر این کارت رونالدو سوزا در مقابل Tim Boetschو مبارزه گلوور تشیرا در مقابل Jared Cannonier و البته مبارزه تراویس و دریک لوئیس

در حالی که هنوز خیلی تا رویداد یو اف سی 209 داریم و هنوز یه پی پریو و دو سه رویداد ما بینشون است ولی خطوط شرط بندی در سایتهای قمار باز شده است برای مبارزات این رویداد. رویداد 209 حرفها و بحثهای زیادی برایش وجود دارد. همونطو که اطلاع دارید دو مبارزه مهم برای تایتل های قهرمانی قرار است شاهد باشیم. در کو مین ایونت مبارزه دسته Lightweight بین دو مدعی قهرمانی این عنوان یعنی خبیب نورماگیدوف و تونی فرگوسن برای قهرمان موقت این عنوان برگزار میشه. و در مبارزه مین ایونت هم همونطور که اطلاع دارید قهرمان دسته Welterweight یعنی تایرون وودلی باید در مبارزه برگشت یا همون ریمچ استفن تامپسون از عنوان قهرمانیش دفاع کند - از دیگر مبارزات مهم این رویداد در دسته سنگین وزن مرد تخریب الیستایر اوریم باید در مقابل مشت زن معروف ساما مارک هانت قرار گیرد

چلنجر قهرمان وقت Welterweight استفان تامپسون در جدیدترین برنامه پادکست Unfiltered حضور پیدا کرده و در رابطه با مبارزه ریمچ با وودلی صحبت کرده. بعد از عملکرد خیره کننده Wonderboy که زیر سابمیشن گیوتین چک تایرون استقامت سختی با صورتی خون الود نشون داد خیلی از طرفداران امیدهایی برای پیروزی او دارن. گرچه خیلی ها هم عقیده دارن که تامپسون نمیتونه حریف وودلی بشه. تامپسون ادعا کرده که من اماده هستم تا در این مبارزه نشان دهم از ان چیزی که در یو اف سی 205 بودم خیلی خیلی بهتر هستم. استفن تامپسون گفته که تایرون وودلی ان بهترین امادگیش بود که تونست در 205 به نمایش بذاره. ولی من انجا اماده بدرستی نبودم و از خودم مطمئن هستم که خیلی بهتر از ان چیزی که انجا بودم در مبارزه بعدی خواهم بود. به نظر شما حرفهای استفن تامپسون تا چه اندازه ای باور درونشون هست

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    استیفن تامسون اگر بخواد این دفعه برنده بشه باید یه تغییر درست حسابی توی گیم پلنش نسبت به فایت قبلی بده
    تایلر وودلی ضربات ترکیبی خوبی نمیزنه ولی تک ضربه های قدرتی خیلی خوبی داره و تامسون هر جوری شده باید از تک ضربه های قدرتی تامسون فرار کنه چون معلوم نیست این دفعه چنش بتونه این ضربات رو تحمل کنه
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    44
    مبارز مورد علاقه TonyFerguson_Headshot
    سبک مبارزه هولم رو خیلی دوست دارم ولی نمیدونم چرا بعد از مبارزه با راندا چرا اینجوری شده ، یا افت کرده یا اشباع شده .
    اندرسون سیلوا هم به نظرم با اینکه پیر شده ولی هنوزم میتونه آتیش زیر خاکستر شده (این دو مبارزه آخرم خوب بود خداییش) . در ضمن فکر نکنم به امثال جاکاره به این راحتی تایتل بدن چون بالاخره سازمانم باید پول در بیاره و برای این کار به قهرمانای پرحاشیه نیاز داره نه مثل جاکاره بی حاشیه و سر به زیر .
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    مبارزاتی که در 208 برگزار میشه همونطور که گفتی سجاد جای بحث و گفتگو نداره فقط مبارزه هالی هولم هستش که دوستدارم قهرمان بشه چون بعد از شکست راندا اکثر مبارزاتی رو که انجام داد باخت این برد اگه اتفاق بیفته که همراه با قهرمانی هم هستش میتونه روحیه خوبی بهش بده میرسیم به 209 که مبارزه خبیب و تونی مبارزه جذابیه جفتشونم که بدون باختن که این حساسیت مبارزه رو چند برابر میکنه مسابقه مین ایونت هم از تایرن ودلی خوشم نمیاد دوستدارم واندر بوی برنده این مبارزه باشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    134
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nate نمایش پست ها
    مبارزاتی که در 208 برگزار میشه همونطور که گفتی سجاد جای بحث و گفتگو نداره فقط مبارزه هالی هولم هستش که دوستدارم قهرمان بشه چون بعد از شکست راندا اکثر مبارزاتی رو که انجام داد باخت این برد اگه اتفاق بیفته که همراه با قهرمانی هم هستش میتونه روحیه خوبی بهش بده میرسیم به 209 که مبارزه خبیب و تونی مبارزه جذابیه جفتشونم که بدون باختن که این حساسیت مبارزه رو چند برابر میکنه مسابقه مین ایونت هم از تایرن ودلی خوشم نمیاد دوستدارم واندر بوی برنده این مبارزه باشه
    فرگوسن بدون باخت نیست تو ufc به مایکل جانسون باخته
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    فکر میکنم نتیجه مبارزه به de Randamie بستگی داره و معتقدم Holm چیز غیره منتظره ای برای de Randamie نداشته باشه.
    در کل Holm در مبارزاتی که در UFC انجام داده اصلا عملکرد مناسبی نداشته.
    در مقابل Raquel Pennington نتیجه رو اسپلیت برنده شد که اولین مبارزه اش در UFC بود.
    مبارزه دومش از اون هم بد تر بود در مقابل Marion Reneau که اصلا جز 10 تای برتر وزن نبود باز هم با یک حالت تدافعی با آرای داوران پیروز شد.
    مبارزه اش در مقابل راندا خوب بود که اون هم بازم خیلی ها معتقد بودن راندا اشتباهات زیادی داشت. گرچند من خودم Holm رو شایسته اون پیروزی میدونم.
    متاسفانه باید یگم که قهرمان شدن افرادی مثل Holm اصلا به نفع علاقه مندان نیست.
    بیش از اندازه با احتیاط مبارزه میکنه که از نظرم اصلا مبارزه به حساب نمیاد. مدام به سمت عقب حرکت کردن و تک ضربه پرتاب کردن و فرار کردن شیوه زیبایی برای تماشا نیست. خیلی وقتها آدم از تماشای مبارزه اش حوصله اش سر میره. گرچند این سبک مبارزه کردن از نظر دیگران بسیار فنی و تکنیکال به حساب میاد ولی به عنوان یک بیننده صدای شما رو در میاره.
    جدایی از همه اینها مواردی که Holm در اونها برتری داره نسبت به دیگران در مقابل de Randamie جواب نمیدن . مثل سرعت و استفاده از ریچ و قامت بلند.
    فکر میکنم de Randamie اگه اشتباه نکنه مبارزه رو به راحتی برنده میشه و میتونه Holm رو ناک اوت کنه.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfanu نمایش پست ها
    فرگوسن بدون باخت نیست تو ufc به مایکل جانسون باخته
    درسته چک نکرده بودم مبارزه رو واگذار کرده بود با تصمیم داوران از نوع آرای متحد
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)