ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

× رنکینگ 10 خرید برتر آبراموویچ و منصور ارا ×

سلام

همانطور که میدانید دو تیم چلسی و من سیتی , جز باشگاه های ثروتمند لیگ جزیره هستند که در لیگ هم فاصله ی بسیار کمی دارند .

علت ثروتمندی این دو تیم وجود دو مدیر عامل ثروتمند هست که این دو تیم دارند .

من در این مقاله میخوام 10 انتقال بزرگ دو مدیر عامل این باشگاه رو براتون بنویسم .

===================================

10 . آلوارو نگردو , من سیتی

آلوارو نگردو فوروارد تیم سویا بود که در تابستان امسال با 20 میلیون پوند راهی اتحاد شد .

او در من سیتی کریر خوبی داشته و برای این تیم 23 گل به ثمر رسانده . منصور اِرا مدیر عامل من سیتی در قرار دادی که با این بازیکن بست , بابت هر گل زده 1 میلیون پوند هم به او پاداش میدهد .

این پاداش ها به روحیه ی بازیکن خیلی کمک می کند تا در تیم بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارد .

نگردو در من سیتی می تواند تبدیل به یکی از بهترین فوروارد های جهان شود .

9. داوید لوییز , چلسی

داوید لوییز بازیکن برزیلی تیم بنفیکا بود که با قیمت 21 میلیون پوند راهی استمفورد بریج شد .

او ابتدا در 6 ماه اول حضورش در چلسی اشتباهات زیادی می کرد ولی کمک دیگر بازیکنان چلسی باعث شد تا او رشد چشم گیری داشته باشد و گل زدن به من یونایتد باعث شد تا در دل هواداران چلسی فرو برود و به ترکیب اصلی برسد تا اینکه الان یکی از تاثیر گذار ترین بازیکنان این تیم لندنی است .

او در طی این سه سالی که به چلسی پیوسته توانسته با این تیم اِف اِی کاپ , چمپیونز لیگ , لیگ اروپا را بدست آورد .

8. کارلوس توز , من سیتی

کارلوس توز در سال 2009 از تیم همشهری و رقیب تیم من سیتی یعنی من یونایتد با قیمتی 47 میلیون پوندی به من سیتی پیوست .

او برای این تیم زحمت بسیاری کشید و گل های ارزشمندی زد اما درگیری او با سرمربی تیم یعنی روبرتو مانچینی و درخشش اسعداد های دیگر این تیم باعث شد تا او نیمکت نشین شود و این نیمکت نشینی باعث شد تا او از شرایطش ناراضی باشد و از این تیم جدا شد .

7. رامیرز , چلسی

رامیرز بازیکن برزیلی تیم چلسی هست که سال 2010 با قراردادی 20 میلیون پوندی از بنفیکا به چلسی پیوست .

او امسال برای چلسی 33 بازی انجام داده که موفق به زدن 4 گل و 2 پاس گل شده است . از نظر آماری شاید این فصل خوب نبوده ولی در تیم نقش بزرگی را ایفا کرده است .

هواداران تیم چلسی او را جانشین مطمئنی برای فرانک لمپارد می دونند .

6. اسکار , چلسی

اسکار یکی دیگر از بازیکنان برزیلی تیم چلسی هست که فصل پیش با قراردادی 25 میلیون پوندی از تیم اینترناسیونال برزیل ب چلسی انگلیس پیوست .

اسکار با بازی کردن در کنار ساره های تیم چلسی پیشرفتش دو چندان شده و امسال او برای چلسی 31 بازی انجام داده و موفق به زدن 9 گل هم شده است .

5. ادین هازارد , چلسی

شاید محبوب ترین بازیکن در استمفورد بریج همین ادین هازاردی باشد که با 35 میلیون پوند از لیل فرانسه به چلسی آمد .

بهترین بازیکن چلسی تا به اینجای فصل قطعا همین ادین هازارد هست که احتمالا بهترین بازیکن لیگ جزیره در سال 2013-14 هم بشود . او در وجود چلسی در بالای جدول نقش اساسی داشته است و بهترین گل زن تیم در لیگ جزیره هم هست .

او در این فصل 31 بازی برای چلسی انجام داده و موفق شده تا 11 گل برای این تیم به ثمر برساند .

4. خوان ماتا , چلسی

شاید اگر از هواداران چلسی بپرسید تلخ ترین لحظه ی این فصل تیمتان چی بوده ؟ در جواب " رفتن خوان ماتا " را بشنوید .

خوان ماتایی که از والنسیا با قیمتی 23.5 میلیون پوندی به اسمفورد بریج آمد ولی امسال به عقیده ی بعضی ها به ناحق نیمکت نشین شد و در نیم فصل راهی منچستر یونایتد شد ولی در طی این مدت که در چلسی بود تبدیل به یکی از مهره های اصلی این تیم شد و خیلی ها او را کاپیتان آینده ی تیم دانستند .

3. داوید سیلوا , من سیتی

داوید سیلوا بازیکن اسپانیایی تیم من سیتی هست که از والنسیا با 26 میلیون پوند به اتحاد آمد .

او یکی از بازیکنان سیتی هست که اگر روی فرم باشد قطعا من سیتی هم روی فرم هست یعنی نقش اساسی در سبک بازی من سیتی را دارد .

او امسال 17 بازی برای من سیتی انجام داده که روی 14 گل من سیتی نقش داشته . ( 5 گل و 9 پاس گل ) .

2. یایا توره , من سیتی

قطعا همگی یایا توره رو میشناسید . بازیکنی که با بارسلونا معروف شد و در من سیتی رشد پیدا کرد . بازیکنی که چه هواداران من سیتی و چه هواداران دیگر تیم ها او را یکی از بهترین هافبک های جهان فوتبال میدادند .

او سال 2010 با 24 میلیون پوند از بارسلونا به من سیتی پیوست .

توره در این فصل 30 بازی برای من سیتی انجام داده و موفق به زدن 15 گل نیز شده است و یکی از بهترین های فصل بوده است .

1. سرجیو آگرو , من سیتی

این فصل اسم من سیتی برای هر تیمی می آید , ترسی در وجود حریف ایجاد میشود . این ترس را می توان حضور سرخیو آگرو یا بهتره بگیم روی فرم بودن او دانست . آگرویی که با 38 میلیون پوند از اتلتیکو مادرید به من سیتی آمد .

او به طور کلی 25 بازی برای من سیتی در این فصل انجام داده و توانسته 26 گل به ثمر برساند . آمار او فوق العاده هست و قطعا برای بهترین بازیکن لیگ شدن در فصل 2013-14 هم یکی از نامزد های اصلی خواهد بود .

امیدوارم خوشتون اومده باشه .

نظر شما چیه ؟ آیا انتقالی هست که از نظر شما باید جز 10 تای برتر این دوتیم قرار می گرفت ؟

× رنکینگ 10 خرید برتر آبراموویچ و منصور ارا ×
    کاربر سایت

عضو انجمن
    60
    خداییش مورینیو بهترین مربیه که با این بازیکنا چلسی نابود شده رو تحویل گرفت و به اینجا رسونده نتیجه گیری بدون بازیکن هنره نه نتیجه گیری با بهترین بازیکنا گواردیولا تیم آماده رو تحویل میکیره قهرمان میکنه این که هنر نیست
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)