ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 دنیل کورمیه : در مقابل جانسون کشتی نمیگیرم ! فقط بوکس انجام میدم !!!!

دنیل کورمیه : در مقابل جانسون کشتی نمیگیرم ! فقط بوکس انجام میدم !!!!

دنیل کورمیه احساس میکنه که چیزی برای اثبات کردن داره.

کورمیه که در مبارزه قهرمانی با جانسون از گرپلینگ خودش برای پیروزی بسیار بهره برد چندین باری به شدت از سوی جانسون ضربه خورد. از همین رو قهرمان 205 سازمان قصد داره تا در ریمچ خودش با جانسون در 8 آپریل توانایی های بوکس خودش رو به اثبات برسونه.

شما خواهید دید که دیتم به عنوان پیروز بالا میره. این بار دیگه کشتی نه! دیگه نه! این بار فقط بوکس! اگر آنتونی میخواد با من بوکس کنه , میتونیم این کار رو انجام بدیم.بیا جلو تا انجامش بدیم. اون گفته که منو ناک اوت میکنه ؟! من اون رو ناک اوت خواهم کرد.(کورمیه گفت)

کورمیه البته میگه قریضه طبیعی کشتی گیری اش اگر همه چیز از کنترل خارج شد ممکن مورد استفاده قرار بگیره ولی هدف اصلیش این است که مشت بزنه به شکم جانسون و اون رو مثل صندلی تاشو جم کنه.

قصدم اینه که بوکس انجام بدم با آنتونی. اما اگه شرایط به سمتی پیش بینی نشده بره ممکن است تغییر استراتژی انجام بدم و روی برنامه طراحی شده میمونم و میتونم که اعلام تغییر استراتژی کنم. ولی واقعیت اینه که هدفم ایستادن جلوی اون مرد.
    میرم داخل , با مشت میزنم توی شکمش , و مثل یک صندلی تاشو جمش میکنم. (کورمیه گفت)
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    453
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    بعید میدونم !
    دنیل بهتره 25 دقیقه با مهارتهات به رقیبت بچسبی چون این تنها کاریه که بلدی و میتونی!
    یکی باس اونجا اینو بهش میگفت
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام من برخلاف برادرم هادی اریا فکر میکنم انتونی جانسون باز هم نمیتونه حریف کورمیر بشه وباز هم شکست میخوره این احساس رو دارم اصلا نمیدونم شاید شکل مبارزه رامبل نمیخوره به کورمیر و اما بعد برادر خوبم کورمیر مبارز بسیار خوبیه همینجوری که به اینجا نرسیده بهترینها رو انصافا زده تا به این مرحله رسیده
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    کورمیر در مبارزه با گوستافسون بوکس خودش رو اثبات کرده ولی انتونی جانسون فرق میکنه اگه زیر نگیره و رقیبش رو نبره توی خاک رامبل میتونه اونو ناک اوت کنه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    شاید تنها کسی که بتونه حریف کورمیه بشه جان جونزه که باید برگرده ببینیم شرایطش چطوره آیا یه خاطره شده یا هنوزم همون جونز قدیمیه.
    البته مهارت رامبل در مشت زنی بیشتر از کورمیه است اما در کلینچ و کشتی و حتی جوجیتسو به شدت پایین تره، من فکر می کنم کورمیه بلوف زده و در نهایت همون سبک خودش رو دنبال می کنه که البته اشکالی هم نداره چون هر مبارزی سبک خاص خودش رو داره و باید روی توانایی هاش تکیه کنه و ازشون بهره ببره.
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    واقعیت MMA و دنیای مبارزه اینه که شما نمیتونید قدرت رو در نظر نگیرید.
    با وجود تمام فنون مختلف از ورزشهای رزمی مختلف باز هم قدرت چیزی هست که در صورت درست استفاده شدنش هیچ کاری نمیشه در مقابلش کرد.
    مبارزه های زیادی دیدیم از حریفهایی که گرپلر وکشتی گیرهای خوبی بودند اما نتونستن موفق بشن و توسط استرایکر ها شکست خوردن.
    مبارزه اول رو فکر میکنم کورمیه کمی باهوش تر بود و جانسون بعد از کنسل شدن مبارزه اش کمی از هوای مبارزه بیرون بود و کمی بی برنامه که اون هم طبیعی بود.
    اما اون مبارزه نتیجه اش هر چی که بود برای جانسون بسیار با ارزش بود برای تجربه ای که بدست آورد.
    جانسون میدونه که کشتی کاری هست که کورمیه ممکنه انجام بده ولی علارقم اینکه کورمیه میدونه جانسون ضربات سنگینی داره ولی در قبلش کار خاصی نیتونه انجام بده چون اگه مجددا اون ضربات بهش بخوره باز هم خطر ناک اوت شدن داره و شما نمیتونید چونه خودتون رو اون قدر قوی کنید. مسئله ای که هست اینه که کورمیه کمی در این دسته کند هست و جانسون بر عکس سریع تر و انفجاری تر.
    در ضمن میتونید مبارزه جانسون و Phill Davis رو نگاه کنید. Davis خودش از بهترین کشتی گیرهای UFC بوده و هنوز هم کشتی گیر بسیار خوبی هست. اون گوستافسون رو هم در خاک سابمیت کرده و در مقابل مبارزان دیگه هم مثل تیشیرا پیروز شده با استفاده از کشتی. اما در مقابل جانسون شکست خورد. هر بار که میومد تا به جانسون نزدیک بشه و یا خاکش کنه جانسون با ضربات محکم مجازاتش میکرد.
    فکر میکنم جانسون بسیار روی دفاع خاکش کار کرده باشه و اگه کرومیه بخواد مدام اصرار کنه به خاک کردن اینبار جانسون جواب خوبی براش داره.
    ولی باز هم کورمیه مبارز خوبی هست و خیلی از سنگین وزنها رو شکست داده و سابقه ورزشی خوب و موفقی داره.
    باید مبارزه رو دید تا معلوم بشه که چی میشه.
    فقط امیدوارم دوباره کنسل نشه.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت
    عضو انجمن
    44
    مبارز مورد علاقه TonyFerguson_Headshot
    کورمیر بیشتر نون زرنگی و موقعیت شناسیش رو میخوره تا استفاده از قدرت بدنی زیاد . به نظرم گرچه خیلیا از سبک مبارزه یا حتی خود کورمیر خوششون نیاد ولی باید قبول کرد که یک فایتر بسیار با احترامه توی این دسته وزنی . شاید توی نیمه سنگین وزن فقط جان جونز بتونه حریفش باشه اونم تازه به سختی (با توجه به مبارزه اولشون) . حالا باید دید واقعا با این رامبل دیوانه چه جور مبارزه میکنه چون 50 درصد قدرت کورمیر همین کشتی هست ( مخصوصا اون زیر دو خم های معروفش ) ولی با این حال شاید فقط یه چیزی گفته چون واقعا توی جنگ روانی هم استاده . امیدوارم فقط این فایت سرجاش بمونه چون قطعا یکی از جذاب ترین فایت های سال میتونه باشه . ممنون بابت خبر
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    اقا هادی با شما موافق نیستم.دنیل ی فایتر کامله.اینو چن بار هم اثبات کرده.هم بوکسوره.هم کشتی گیره.هم سابمیشن زن.واقعا انصاف نیس ک این طور بگیم. ولی بنظرم اشتباه میکنه اگه فقط رو بوکی تمرکز کنه.رامبول واقعا ی هیولاس.خیلی دوس دارم تو سنگین وزن ببینمش.البته بعد دبدن بازیش با کرمیه و جونز.مطمئنم تمام فایترهای سنگین وزنو بزنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_arya نمایش پست ها
    بعید میدونم !
    دنیل بهتره 25 دقیقه با مهارتهات به رقیبت بچسبی چون این تنها کاریه که بلدی و میتونی!
    یکی باس اونجا اینو بهش میگفت
    کاربر سایت

عضو انجمن
    137
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    بدترین استراتژی رو انتخاب کرده
    بوکس با خرمشتی مثل رامبل :((
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    کورمیه جلوی استراکر های خوب نمیتونه خوب خودشو نشون بده درسته خیلی استرایکش پیشرفت داشته ولی بازم در مقابل با جانسون خوب نیست
    همون طور که هر چقدر جانسون تلاش کنه توی گرپلینگ به کورمیه نخواهد رسید کورمیه هم هر چه قدر پیشرفت کنه توی استرایک به جانسون نخواهد رسید
    جلو اندرسن سیلوایی که اصلا آماده نبود توی وزن خودشم نبود مهارت گرپلینگش نجاتش داد چه برسه به جانسون با این همه آمادگی که برای این مبارزه داره
    مجبور میشه از کشتیش استفاده کنه جلوی فایتر ترسناکی مثل جانسون نمیشه زیاد وایساد هر لحظه ممکنه مشتش بگیره و ناک اوت بشه
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)