ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

ماناوا کورمیه خسته کنندست + نیت دیاز vs ادی الوارز + اپدیت مبارزات اینده

قهرمان سابق UCMMA و فایتر حال حاضر یو اف سی جیمی ماناوا که قرار است در رویداد 11 مارس در لندن به مصاف کوری اندرسون برود به تازگی در صحبتهایش اعلام کرده که دنیل کورمیه یک فایتر خسته کننده است. جیمی ماناوا میگه که من اصلا انتظار ندارم دنیل کورمیه حتی بتونه یکی از بهترین مبارزه های سال را انجام بده. من ترجیح میدم انتونی رامبل جانسون بتونه بهش غلبه کنه. او بسیار خسته کننده است در صورتی که رامبل جانسون یه فایتر بسیار هیجانی هستش. من دوست ندارم حتی مبارزاتشم نگاه کنم. جیمی ماناوا بیشتر اعتقاد داره که کورمیه پیروز میشه ولی دوست داره جانسون برنده این مبارزه باشه. جیمی ماناوا همونطور که بیشترتون اطلاع دارید یکی از دو شکست کریرش یکیشون مقابل انتونی جانسون بوده با ناک اوت شدن و یکی مقابل الکساندر گاستافسن. جیمی ماناوا اعتقاد داره جانسون قدرت بدنی بهتری داره و ضربانت پانچ سنگینی از خودش نشون میده.

مبارزه فایتر شکست نخورده Magomed Bibulatov برای مبارزه با Jenel Lausa به کارت مبارزات رویداد UFC 210 اضافه شده است. Magomed Bibulatov اصلیتی روسی دارد و تا کنون 13 مبارزه بدون شکست داشته. این اولین مبارزش برا سازمان یو اف سی خواهد بود
    کارت مبارزات یو اف سی 210 تا کنون
    Daniel Cormier (c) vs. Anthony Johnson (for the UFC light heavyweight championship)
    Chris Weidman vs. Gegard Mousasi
    Patrick Cummins vs. Jan Błachowicz
    Shane Burgos vs. Charles Rosa
    Katlyn Chookagian vs. Irene Aldana
    Jenel Lausa vs. Magomed Bibulatov

لیزا Carmouche که قرار بود در رویداد فایت نایت 105 مقابل سارا مکمن مبارزه کنه از کارت مبارزات خط خورده شد. ظاهرا دلیلش اسیبات نا معلوم است. قرار است Gina Mazany به جای لیزا به مصاف سارا مکمن برود.
    رویداد یو اف سی فایت نایت 105 در تاریخ 19 فوریه برگزار خواهد شد و مبارزه دریک لوئیس VS تراویس براون در مین ایونت روی این رویداد نامگذاری شده است

پیج ونزنت که در اخرین مبارزه اش مقابل میشل واترسون در راند اول ناکام شد به تازگی با خطرناکترین فایتر زن سیاره زمین یعنی کریس سایبرگ شروع به اموزش کرده است. او در یک پست نوشته اغلب شما وادار به تمرین با بهترین جگجوی زن جهان

همونطور که میدونید نیت دیاز مدتهاست بدنبال حریفی میگرده طبق گزارش داده شده از یک منبع به نظر میرسد سازمان در نظر دارد مبارزه نیت دیاز در مقابل ادی الوارز برای رویداد UFC 211 در تاریخ مه 13 در دالاس تگزاس برگزار شود. هنوز به طور رسمی این مبارزه اعلام نشده ولی به نظر میرسه قطعی بشه
    خود نیت هم در توئیت اشاره ای با خنده بلند LOL# به پیشنهاد این مبارزه کرده. ظاهرا ایده مبارزه از طرف دانا وایت داده شده

مبارزه Sergio Moraes در مقابل Max Griffin برا کارت مبارزات رویداد فایت نایت 106 اضافه شده. رویداد فایت نایت 106 همونطور که اعلام شد در تاریخ 11 مارس با مبارزه مین ایونت Belfort vs. Gastelum در برزیل برگزار خواهد شد
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,664
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نیت عین بختک افتاده دنبال کانر:)
    اگه این فایت ست بشه و نیت ادی رو بزنه و کانر هم برنده خبیب-فرگوسن روبزنه. میتونیم مبارزه سوم نیت-کانر رو ببینیم.
    البته اگه تا اون موقع کانر تصمیم نگیره با رباتها تو سیاره مریخ مبارزه کنه.
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

پدیده این سالهای مبارزات ام ام ای یعنی مایکل پیج طبق گزارش FloCombat قرار است در رویداد بلاتور لندن ماه می به قفس مبارزه برگردد تا به مصاف پل دیلی برود
    این دو قبلا یعنی سال گذشته قرار بوده با هم مبارزه کنن که کنسل شده

امیدوار دیگه بعد از این مبارزه سازمان یو اف سی یه قرار داد باهاش ببنده.

دوستان فایت نایت امشب هم خود مبارزات اصلی ساعت 6:30 صبح شروع میشن

کاربر سایت

عضو انجمن
    453
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    فک کن 1 درصد نیت بتونه ادی رو بزنه
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,664
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_arya نمایش پست ها
    فک کن 1 درصد نیت بتونه ادی رو بزنه
    اینهمه کانر مشتهای سنگین زد نیت ناک اوت نشد. به نظر نمیاد با مشتهای ادی ناک اوت بشه.
    اگر هم ادی نیت رو به خاک ببره ، اونجا نیت یک سرو گردن از ادی بالاتر هست.
    به هر حال تا مبارزه نکنن معلوم نمیشه. همینطوری که همه فکر می کرد ادی کانر رو میزنه ولی باخت!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    453
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    نیت جلو کشتیگرا اصلا صاف وای نمیسه
    تا جایی که من یادمه هم نیت هم نیک جلو کشتی گیرا یا رو هوا بودن که داشتن محکم زمین میخوردن یا زمین بودن داشتن کتک میخوردن تعجب میکنم چرا این همه نیت و نیک رو تحویل میگیرن خب بیان با خبیب ستش کنن ! اصلا با همین بنیل داریوش خودمون ستش کنن من شرط میبندم پاهاشو میشکنه .. نیت دیاز استقامت بالایی داره چونه ی خوبی ام داره ولی اونقد خونریزی میکنه که فقط برا همون 5 راند یو اف سی مبتونه سرپا واسته اگه بیشتر از 5 راند باشه میمیره از شدت خونریزی

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    اینهمه کانر مشتهای سنگین زد نیت ناک اوت نشد. به نظر نمیاد با مشتهای ادی ناک اوت بشه.
    اگر هم ادی نیت رو به خاک ببره ، اونجا نیت یک سرو گردن از ادی بالاتر هست.
    به هر حال تا مبارزه نکنن معلوم نمیشه. همینطوری که همه فکر می کرد ادی کانر رو میزنه ولی باخت!
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,664
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_arya نمایش پست ها
    نیت جلو کشتیگرا اصلا صاف وای نمیسه
    تا جایی که من یادمه هم نیت هم نیک جلو کشتی گیرا یا رو هوا بودن که داشتن محکم زمین میخوردن یا زمین بودن داشتن کتک میخوردن تعجب میکنم چرا این همه نیت و نیک رو تحویل میگیرن خب بیان با خبیب ستش کنن ! اصلا با همین بنیل داریوش خودمون ستش کنن من شرط میبندم پاهاشو میشکنه .. نیت دیاز استقامت بالایی داره چونه ی خوبی ام داره ولی اونقد خونریزی میکنه که فقط برا همون 5 راند یو اف سی مبتونه سرپا واسته اگه بیشتر از 5 راند باشه میمیره از شدت خونریزی
    کلا کشتی گیرها نمیتونن جوجیتسو کارها رو در خاک کنترل کنن. مگه اینکه خودشون جوجیتسو کار نسبا خوبی باشن.
    اگه یکی مثل دوس آنجوس نیت رو کنترل کنه بدلیل این هست که خودش جوجیتسوکار خوبی هست. یا gsp نیک دیاز رو.
    ولی نیت تو این وزن بلند قد هست و اگه ادی تو خاک ببره اونو میتونه دستهاش رو کنترل کنه و اجازه ضربه زدن رو بهش نده.
    مطمئن باشید اگه بعد از 5 راند یک فایتر دیگه هم بهش بدن فایتر مقابل جلوش نفس کم میاره :)
    کاربر سایت

عضو انجمن
    636
    مبارز مورد علاقه VitorBelfort_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    کلا کشتی گیرها نمیتونن جوجیتسو کارها رو در خاک کنترل کنن. مگه اینکه خودشون جوجیتسو کار نسبا خوبی باشن.
    اگه یکی مثل دوس آنجوس نیت رو کنترل کنه بدلیل این هست که خودش جوجیتسوکار خوبی هست. یا gsp نیک دیاز رو.
    ولی نیت تو این وزن بلند قد هست و اگه ادی تو خاک ببره اونو میتونه دستهاش رو کنترل کنه و اجازه ضربه زدن رو بهش نده.
    مطمئن باشید اگه بعد از 5 راند یک فایتر دیگه هم بهش بدن فایتر مقابل جلوش نفس کم میاره :)
    من با نظر سهراب جان موافقم کمتر مبارزی هست که تو نفس مثل این دوتا برادر باشه.
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)