ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

مبارزه روری مک دونالد در بلاتور + قرار داد مایک گلدبرگ با بلاتور

فایتر کانادایی کهنه کار یو اف سی و قهرمان سابق کینگ اف دگیج روری مک دانولد با بلاتور قرارداد برای مبارزه امضاء کرد. روری مک دونالد همونطور که یاد داریذ سال 2015 بهترین مبارزه سال را مقابل رابی لاولر در اکتیگان یو اف سی تونست رقم بزنه و مبارزه را هم با TKO واگذار کرد. سپس سال 2016 هم مقابل استفن تامپسون قرار گرفت که با تصمیم ارا شکست خورد. مک دونالد از 5 فایت اخرش تو یو اف سی سه مبارزه اولشو پیروز شد و دوتای اخر را واگذار کرد.
    روری مک دونالد با رکوردی 4-18 قرار است در مین ایونت رویداد بلاتور 179 مقابل فایتر سابق یو اف سی و استرایک فورس یعنی Paul Daley با رکوردی 2-14-39 مبارزه کند. این فایت رو رویداد نامگذاری شده. بلاتور 179 در تاریخ 19 می برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است Paul Daley از مجموع 5 مبارزه اخرش که برا بلاتور انجام داده فقط یه مبارزه را با تصمیم ارا واگذار کرده. سه پیروزی اخرشم با ناک اوت پیروز شده

اینم اضافه کنم که Paul Daley در اصل قرار بوده با پدیده مبارزات ام ام ای این چند سال یعنی مایکل پیج مبارزه کند. مایکل پیج هم در یکی از صحبتهای جدیدش گفته که من میدونستم که او جرعت مبارزه با من را ندارد چون او میدونست که من چه شب بعدی قرار است براش رقم بزنم.

مایک گلدبرگ گزارشگر سابق یو اف سی که سالهای سال او را همه به عنوان صدای اول مبارزات میشناختن در حال مذاکره با سازمان بلاتور است. همونطور که قبلا اعلام شد مایک گلدبرگ در 207 اخرین گزارشش را برا سازمان یو اف سی انجام داد. او در یکی از صحبتهایش گفته بود که صاحبان جدید یو اف سی یک خانواده را فقط در عرض 15 دقیقه نابود کردن. طبق گزارش جدید از طرف خبرنگار ام ام ای سیمون گفته که اسکات کوکر پرزدنت بلاتور در حال مذاکره با مایک گلدبرگ است
    همچنین اینم اضافه کنم که بعد از خروج مایک گلدبرگ طرفداران زیادی واکنش به سازمان یو اف سی نشان داده اند و حتی توهینهایی هم به رئسای جدید صورت گرفته است

جی اس پی قهرمان سابق بازنشسته یو اف سی به همراه روری مک دانولد در کنار قهرمان سابق پراید فدور بزرگ در بکستیج بلاتور 169 حضور داشته اند و با هم عکس هم گرفتن. همونطور که اعلام شد فدور قرار است در بلاتور 172 مقابل Matt Meathead مبارزه کند
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)