ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 جورج سینت پیر , کریس سایبورگ و فصل جدید التیمیت فایتر در این خبر!!!

جورج سینت پیر , کریس سایبورگ و فصل جدید التیمیت فایتر در این خبر!!!

Georges St-Pierre و UFC در آستانه قرارداد جدید

بعد از پیروزی بسیار نزدیک و بحث برانگیز Georges St-Pierre در مقابل Johny Hendricks در رویدا UFC 167 و اعلام خداحافظیش , بعد از 3 سال قهرمان سابق و کانادایی دسته 170 پوند تصمیم داشت که به مبارزه برگرده که در چند وقت اخیر بحثهای زیادی بین St-Pierre و UFC در خبرهای مختلف شنیده میشد که گویا در نهایت این دو به توافقاتی رسیدند. گویا در 3 تا 4 ماه آخر امسال شاید St-Pierre رو در اکتاگون ببینیم. صحبتهای زیادی در مورد مبارزه بین اون و قهرمان وقت Tyron Woodley وجود داشت و احتمال دیگه هم ممکنه و اون رویارویی St-Pierre در مقابل Michael Bisping برای کمربند 185 پوند هست.
    پیام جدی Cris Cyborg به قهرمان جدید 145 پوند Germaine de Randamie

Cris Cyborg که با حظورش در UFC بسیار همه رو امیدوار به دیدن مبارزات فوق العاده اش کرده بود چند بار در 140 پوند به مبارزه پرداخت اما دسته وزنی مناسب او و کمربند قهرمانی وجود نداشت تا اینکه سازمان UFC تصمیم میگیره دسته 145 پوند رو ایجاد کنه اما Cris Cyborg به دلایل مختلف که قبلا اشاره شده بود نتونست در اولین مبارزه این دسته برای کمربند مبارزه کنه تا در رویداد UFC 208 هالی هولم به مصاف جارمین دی راندامی بره که مبارزه هلندی موفق به پیروزی میشه.
    اما طولی نمیکشه که Cris Cyborg پیامی برای قهرمان جدید میفرسته:
    ESPN و Fox Sport هر دو من رو به عنوان نفر اول pound-for-pound زنان اعلام کردند. من 10 سال هست که شکست نخورده ام. تا زمانی که کسی من رو شکست نداده من نفر اول هستم در دنیا و مهم نیست که چه کمربندی به دور کمرم بسته هست. من آماده مبارزه در فوریه نبودم .Germaine مبارز خوبی هست و پیروزی در مقابل هولم بهش کمک میکنه ستاره تر هم بشه. نشست کنار کیج ناراحت کننده نبود چون هیجان داشتم از اینکه UFC دسته وزنی جدید رو ایجاد کرده. من بهترین 145 پوند هستم ومیدونم که طرفداران هم این رو میدونن.(Cyborg گفت)

میارزه مین ایونت UFC 208 باه نفع de Randamie تموم شد اما در کنار عده ای Holy Holm معتقد هست که اون شایسته پیروزی بوده ولی گویا Cyborg با تصمیم قضات موافق بوده و de Randamie رو پیروز میدونه: من de Randamie رو برنده میدونم چون ضربات موثر و میزان صدمه وارده اختلاف این مبارزه رو تعیین کرد. Holy باید بهتر روی تغییر وضعیتش به کشتی کار کنه تا بتونه اون خاک ها رو انجام بده.(Cyborg گفت)

بعد از مبارزه de Randamie در مورد مبارزه با Cyborg علاقه نشون میده که Cyborg هم موافق هست : مبارزه خوبی میشه. تیم من مدتهاست مبارزات de Randamie رو نگاه میکنن و میدونیم که از ضعفش در MMA چه طور بهره ببریم.(Cyborg گفت)

Cyborg در مورد عمل جراحی de Randamie میگه که اگه اون نمیتونه مبارزه کنه من میتونم در مقابل قهرمان 145 پوند Invicta که کمربندم رو الان داره یعنی Megan Anderson مبارزه کنم.

مبارزان حاظر در سری جدید التیمیت فایتر 25 اعلام شدن که درشون از قهرمان سابق برنامه گرفته تا مبارزان و فینالیستهای قبلی این برنامه درشون حظور دارند که نامهاشون رو نمیگم تا در زمان پخش برنامه اعلام کنیم.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    مبارزه جی اس پی و مایکل بیسپینگ مثل اینکه داره جدی میشه. تو شبکه فایت نتورک هم اعلامش کردن دیشب تو برنامه فایت نیوز
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    جورج مبارز فوق*العاده ایه اما ب نظر من دورش تموم شده.آینده خوبی رو براش نمیبینم.عملکردش تو یوافسی167افتضاح بود.قطعا پیروز اون بازی هندریکس بود.فک کنم تو اون روز یوافسی هم 20ساله شد.امیدوارم بازی خوبی ازش ببینیم.تو هر وزنی ک میره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    امیدوارم بازگشت سنت پیر مثل بازگشت اسطوره های دیگه مثل بی جی پن یا رشاد ایون و یا اندرسن سیلوا نباشه چون این جوری اعتبار خودش زیر سوال میبره
    خیلی دوست دارم همون سنت پیر قدرتمند برگرده
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    بنظرمیاد مسابقه جی اس پس و نیک دیاز واسه یووافسی 216 ست شده.نمیدونم قطعیه یا ن
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)