ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

معرفی رویداد UFC Fight Night 107: Manuwa vs. Anderson

رویداد هفتگی بعدی سازمان التیمات فایتینگ ایونت UFC Fight Night 107 است با نامگذاری مبارزه مین ایونت Manuwa vs. Anderson - این رویداد روز شنبه هفته اینده تاریخ 18 مارس در The O2 Arena ارنای شهر لندن انگلستان برگزار خواهد شد. روی هم رفته 13 مبارزه برا این رویداد برنامه ریزی شده که 9 مبارزه برا مقدماتی ثبت شده و 4 مبارزه برا مبارزات اصلی. یکی از این مبارزات مبارزه فایتر کشورمون رضا مددی است که احتمال اینکه به مبارزات اصلی منتقل بشه زیاده

نام رویداد: UFC Fight Night: Manuwa vs. Anderson
    تاریخ برگزار: March 18, 2017
    محل برگزاری: The O2 Arena in London, England

کارت مبارزات
    مین کارت
    Light Heavyweight Jimi Manuwa vs. Corey Anderson
    Welterweight Gunnar Nelson vs. Alan Jouban
    Bantamweight Brad Pickett vs. Marlon Vera
    Featherweight Arnold Allen vs. Makwan Amirkhani

مقدماتی
    (Preliminary Card (UFC Fight Pass
    Lightweight Joseph Duffy vs. Reza Madadi
    Light Heavyweight Darren Stewart vs. Francimar Barroso
    Heavyweight Daniel Omielanczuk vs. Timothy Johnson
    Lightweight Marc Diakiese vs. Teemu Packalen
    Middleweight Tom Breese vs. Oluwale Bamgbose
    Welterweight Leon Edwards vs. Vicente Luque
    Bantamweight Ian Entwistle vs. Brett Johns
    Middleweight Bradley Scott vs. Scott Askham
    Women's Bantamweight Lina Lansberg vs. Lucie Pudilova

KO/TKO 88% - KO/TKO 40%
    SUB 6% - SUB 0%

مبارزه مین ایونت در کلاس وزن نیمه سنگین برگزار میشه. در یک طرف مبارزه جیمی ماناوا را با رکوردی 2-16 و سنی 37 ساله داریم که اکنون مکان نیمه سنگین قرار داره. جیمی ماناوا در اخرین فایتش که تنها مبارزه یک سال گذشتش بوده تونسته اونس سنت پروکس را ناک اوت کنه. قبلش مقابل انتونی جانسون ناک اوت شده. ماناوا یه استریک 14 پیروزی داشته و مجموع ناک اوتهاشم به 14 میرسه. و یه پیروزی هم با سابمیت داره. ماناوا عملکردش تو استرایکینگ 60 است و در تک دوئن هم 25 داره
    طرف دیگر این مبارزه کوری اندرسون را با رکوردی 2-10 و سنی 27 ساله داریم که اکنون مکان نیمه سنگین وزن قرار داره. کوری اندرسون تو اخرین مبارزش موفق به ضربه فنی کردن شان اوکانل شده. سال قبل 2016 را با سه فایت گذرونده که یکی از فایت را به شوگان واگذار کرده تصمیم ارا. کوری اندرسون 4 ناک اوت پیروزی تو کارنامه داره. عملکردش تو استرایکینگ 46 است و در تک دوئن هم 53 داره

KO/TKO 27% - KO/TKO 67%
    SUB 67% - SUB 7%

مبارزه کو مین ایونت در کلاس وزن Welterweight برگزار میشه. در یک طرف فایت جنگجوی ایسلندی گانار نلسون را با رکوردی 1-2-15 و سنی 28 ساله داریم که اکنون مکان رنکینگ وزنش قرار داره. گانار نلسون در اخرین مبارزش تونسته حریفشو با سابمیت کردن شکست بده که تنها مبارزش در یک سال قبل بوده. گانار نلسون 8 مبارزه کلا برا سازمان داشته که 5 تا را با سابمیشن پیروز شده و دوتا را هم با تصمیم ارا واگذار کرده. گانار 3 ناک اوت و 11 سابمیت پیروزی تو کریرش داره. عملکردش تو استرایکینگ 57 است و در تک دوئن هم 64 داره
    طرف دیگه این مبارزه Alan Jouban را با رکوردی 4-15 و سنی 35 ساله داریم که هنوز نتونسته جایگاهی در رنکینگ داشته باشه. الن جوبن سال 2016 را با سه مبارزه و سه پیروزی تونسته پشت سر بزاره. 9 ناک اوت و 1 سابمیشن پیروزی تو کارنامش داره. عملکردش تو استرایک 53 است و در تک دوئن هم 50 داره.

Bantamweight Brad Pickett vs. Marlon Vera

KO/TKO 31% - KO/TKO 13%
    SUB 38% - SUB 63%

KO/TKO 45% - KO/TKO 8%
    SUB 27% - SUB 69%

KO/TKO 33% - KO/TKO 14%
    SUB 60% - SUB 57%

حریف رضا ممدی جوزف دافی است با رکوردی 2-15 و سنی 28 ساله از کشور ایرلند. جوی دافی از سال 2015 وارد سازمان شده. سال اولش دو فایت داشته یه ضربه فنی و یکی را سابمیشن پیروز شده. و سال دومش یعنی 2016 را هم با دو مبارزه یه شکست مقابل Dustin Poirier و یه پیروزی با سابمیشن پشت سر گذاشته. 5 ناک اوت و 10 سابمیشن پیروزی تو کارنامش داره. عملکردش تو استرایک 36 است. همچنین رکوردی 0-7 تو بوکس داره و رکوردی 0-3 هم تو کیک بوکسینگ داره
    رضا مددی هم از ایران با رکوردی 4-14 و سنی 38 ساله قرار داره. رضا سال قبل را با یه مبارزه پشت سر گذاشته که تونسته حریفشو TKO کنه. رضا کلا 5 مبارزه تو سازمان داشته که سه پیروزی و 2 شکست براش بوده هر دو شکستشم با تصمیم ارا بوده. رضا 3 ناک اوت و 8 سابمیشن پیروزی تو کارنامش داره. عملکردش تو استرایک 48 است و در تک دوئن هم 39 داره. براش ارزوی موفقیت میکنم

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    خبر داغ برای چند ساعت پیش

جیمی مانوا گفته من جان جونز رو ناک اوت میکنم
    من فکر میکنم که میتونم جان جونز رو ناک اوت کنم. اون با تشیرا مبارزه کرد که خیلی تابلو مبارزه میکنه و استرایکینگ پیچیده ای نداره . جونز تا حالا در مقابل یک متخصص ناک اوت مبارزه نکرده و دلم میخواد ببینم در مقابل من یا رامبل جانسون چه طور مبارزه میکنه. ( جیمی مانوا گفت)
    نا گفته نماند که جیمی مانوا قبلا هم بقیه دسته 205 رو متهم کرده بود که دارن ازش فرار میکنن.
    نکته ای که باید بهش توجه داشته باشین اینه که جان جونز با متخصصین ناک اوت غریبه نیست.
    اون قبلا با شوگان هوا مبارزه کرد در حالی که شوگان از 25 مبارزه اش 20 تاش رو با ناک اوت برده بود. یا کوئینتون جکسون با 16 ناک اوت - ویتور بلفورت با 18 ناک اوت و تشیرا با 15 ناک اوت و جان 3 تا از این مبارزان رو فینیش کرده و این در حالیه که مانوا 14 ناک اوت در کارنامه اش داره با 88 درصد فینیش.
    ....................................
    نظر خودم :
    بله این مبارزه هست و هر اتفاقی درش ممکنه ولی بهتر بود یکی مطالب بالا رو به مانوا بگه ضمن اینکه اون طوری از رامبل جانسون ناک اوت میشه و بعد خودش رو با اون هم تراز میکنه.

خبر دیگه این که گویا ufc خواسته یکی از این دو مبارزه یعنی حبیب با فرگوسن و فرگوسن با آلوارز رو برای ufc 210 که یک ماه دیگه هست ست کنه که موفق نشده. دلایل و جزئیاتی در این مورد گفته نشده.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    حرف جان جونز در امد: توجه بچه ها کردید تا الان هر فایتری که تو اوج امده و قهرمان شده و مدت طولانی هم حتی اگه قهرمان و تو اوج بوده وقتی یه مشکلی مثل گرفتن و باختن کمربندش یا مثلا تعلیق و اینجور چیزها براش پیش امده بعد از بازگشت و امدن دوباره دیگه نتونسته مثل قبل تو اوج باشه. البته داشتیم مثلا چند بار هم قهرمان شدن ولی اکثرا فایترهای بزرگ که چندسال تو اوج بودن وقتی دیگه یه اتفاقی مثل باخت کمربند و تعلیق براشون پیش امده نتونستن مثل قبل باشن الانم جان جونز از یه طرف خیلی دوست دارم هر چی زودتر برگرده حتی همین فردا از یه طرفم یه استرس و نگرانی بدی دارم اگه برگرده دیگه نتونه مثل قبل باشه. خدا وکیلی الان بهش فکر میکنم حالم بد میشه. کلا من وقتی این بشر مبارزه داره هزار بار تا پایان فایت دلمو باید از رو زمین بردارم چه برسه واقعا جان جونز نتونه مثل قبل باشه. هرچند بهش باور دارم ولی بازم تاریخ کلا اینجور بود بخصوص این بشر تو این دو سه سال گذشته خیلی بد اورد ان از گرفتنش ان از مصدومیتش و گرفتن عنوانش و اینم از تعلیقش به همین خاطر رو روحیش میتونه تاثیر بزاره وگرنه از نظر جسمانی و سن و سال هنوز شکر خدا جا داره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    جیمی مانووآ اصلاً در حد این صحبت هایی که کرده نیست. میدون رو خالی دیده، زبون دراورده.
    ویرایش توسط magneto_88 : 2017/03/16 در ساعت 02:26
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    کلا سبک جان جوز به شکلی هست که نمیشه به سادگی وارد گاردش شد و بهش مشت زد. و اگه فایتری بخواد وارد گاردش بشه و باهاش از نزدیک مبارزه کنه احتمال زانو و آرنج خوردنش زیاد هست همینطور ممکنه وارد کلینچ باهاش بشه و با توجه به کشتی خیلی خوب جان جونز احتمال اینکه به خاک بره هم زیاده.
    ضمن اینکه جان جونز اکثرا دستشو باز میکنه و جلو صورت حریف میگیره و اجازه نمیده حریف به این سادگی بهش نزدیک بشه و جلوی دیدشو هم تا حدودی میگیره. و همینطور به گفته خودش علاقه داره تا از تکنیک معروف صمد آقا هم استفاده کنه و تو چشم حریفهاش انگشت کنه:)
    کلا جان جونز به قانون شکنی علاقه خاصی داره.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    یکی نیست بهش بگه مواظب باش همین کوری اندرسن نزنه ناک اوتت کنه جان جونز پیش کش
    به نظر من کوری اندرسن با توجه به کشتی خیلی خوبش شانس عالی در برار منوا داره
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216

کارت نهایی مبارزات رویداد فردا شب تاریخ 18 مارس که میشه صبح 29 اسفند ماه خودمون - چهار مبارزه در مبارزات اصلی باقی ماند و باقی مبارزات که 9 فایت میشن در مقدماتی شبکه یو اف سی پخش میشن

Catchweight (140 lbs) Brad Pickett vs. Marlon Vera

Light Heavyweight Darren Stewart vs. Francimar Barroso
    Heavyweight Daniel Omielańczuk vs. Timothy Johnson
    Lightweight Marc Diakiese vs. Teemu Packalen
    Middleweight Tom Breese vs. Oluwale Bamgbose
    Welterweight Leon Edwards vs. Vicente Luque
    Catchweight (139 lbs) Ian Entwistle vs. Brett Johns
    Middleweight Bradley Scott vs. Scott Askham
    Women's Bantamweight Lina Lansberg vs. Lucie Pudilova

کاربر سایت

عضو انجمن
    513
    آقا مکوان امیرخانی هم ایرانیه، چرا فقط رضا مددی ایرانیه واسه دوستان؟
    کُردها ایرانی به حساب میان،خواه کرد عراق باشن خواه ترکیه یا سوریه، مضاف بر اینکه این مکوان کُرد کرمانشاهه
    متاسفانه جامعه ی کُرد مظلوم واقع شدن و مورد ستم قرار گرفتن، این رفتارهای این سالها باعث شده که صحبت از کردستان بزرگ قوت بگیره و زمزمه های تشکیل این کشور شنیده بشه.
    نقل قول مشهوری از ملا مصطفی بارزانی هست مبنی بر اینکه اگر این نامرد(مراد محمدرضا شاه می باشد) به ما خیانت نمی کرد مرز های ایران را از سمت غرب می رسوندیم به حدود مرزهای عهد ساسانی!
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    سلام
    اقا محمد و اقا سجاد امکانش هست تک فایت Marc Diakiese رو بزارید
    خیلی کوتاه بود چون یه جا خوندم این فایت از همین الان میتونه کاندید بهترین ناک اوت سال باشه
    شرمنده بابت اینکه نتونستم تو خود تاپیک این پستو بفرستم

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk
    کاربر سایت

عضو انجمن
    453
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    نمیدونم چرا هرکی من دوسش دارم همیشه بازی رو واگذار میکنه
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)