ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 رضا مددی برای آخرین بار و آخرین مبارزه در استکهولم!!!!! (مهم)

رضا مددی برای آخرین بار و آخرین مبارزه در استکهولم!!!!! (مهم)

باید بگم که خبر رو چند وقتی هست که میدونستم ولی قرار ندادم یا بهتر بگم دوست نداشتم که خبر رو بزارم و دلم میخواست که منتفی بشه ولی گویا جدی هست .
    همین چند وقت پیش رضا مددی مبارز ازنده ایرانی UFC در صفحه اینستاگرامش اعلام کرده بود که قصد خداحافظی داره.

رضا مددی با 19 مبارزه حرفه ای و با رکورد 14 پیروزی و 5 شکست عملکرد و مبارزاتی رو انجام داد که از یاد هیچ کس نمیره.
    رضا مددی عزیز قرار هست که در 30 خرداد 39 ساله بشه و میخواد که قبل از تولدش برای آخرین بار در شهرش استکهولم به میدان مبارزه بره و از دنیا مبارزات خداحافظی کنه.

متنی که از سوی رضا مددی به انگلیسی منتشر شده

تجربه فوق العاده ای بود .احساسات مختلفی در وجودم هست که نمیشه اونها رو به تحریر در آورد . اول از همه باید از حریفم Joe Duffy تشکر کنم نه تنها یک ورزشکار فوق العاده بلکه انسان بسیار اصیل و با اخلاق که ورزش به امسال اون زیاد نیاز داره . همچنین میخوام تشکر کنم از همه تیمم All Stars و همه همتیمی هام , اسپانسرها , و مربی هام Selman Berisha , David Bielkheden , Andreas Michael , Boris Kuzmic , Mattias Ewald و همین طور از خانواده ام . اونها همه جز تیم هستند که باعث میشن که من بتونم در بهترین سازمان دنیا یعنی UFC رقابت کنم . همون طور که همه تون میدونید هر روزی که میگذره ما جوان تر نمیشیم . من بیش از 10 سال در این رشته فعالیت کردم و شانس این رو داشتم که با بهترین ها مبارزه کنم. هر داستانی خوبی یک پایانی داره و من آرزو دارم که آخرین مبارزه و 20 مین مبارزه خودم رو در UFC Fight Night 109 در سوئد برگزار میشه انجام بدم. در استکهولم و جلوی مردم شهرم.

28 ام May در یک هوای خوب در سوئد , ورزشگاه پر از تماشاچی. کی آماده مبارزه هست؟

هنوز بودن رضا در این کارت و نامی از حریفی براش اعلام نشده ولی این میتونه آخرین قدمهای رضا مددی عزیز به اکتاگون باشه و این آخرین باری باشه که مبارزه کردنش رو میبینیم.

آپدیت خبر 95/3/5

رضا مددی در کارت مبارزه استکهولم نبود ولی با مصدوم شدن Mairbek Taisumov و کنار رفتن از این کارت رضا مددی جایگزین او شد تا به مصاف Joaquim Silva بره .
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    ناراحت شدم ولی از طرفی هم خوشحالم ک رکوردشو بیشتر از این خراب نمیکنه.هر جا ک هست موفق باشه
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    19
    مبارز مورد علاقه AbelTrujillo_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط hunner نمایش پست ها
    ناراحت شدم ولی از طرفی هم خوشحالم ک رکوردشو بیشتر از این خراب نمیکنه.هر جا ک هست موفق باشه
    زیبا گفتی داداش حرفتو قبول دارم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    فایتر خیلی خیلی خوبی بود
    مخصوصا وقتی که مستندشو که دوستان زحمت کشیدن توی سایت قرار دادن دیدم خیلی بهش افتخار کردم به عنوان یه ایرانی
    ولی به نظر من رضا مددی هنوز خیلی کار داشت برای این که بتونست توی ufc به درجات بالایی برسه
    از طرفی هم ورزش رزمی رو خیلی دیر شروع کرده بود همون طور که خودش توی مستوندش گفت
    ولی با این مدت کم تونست مهارت های خودشو خوب نشون بده
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    با احترام فراوان واسه رضا ممدی غزیز باید گفت ک رضا ی فایتر تک بعدیه.مبارزات اخیرش اینو ثابت میکنه.با توجه ب سنش هم تصمیم فوق العاده گرفته.زنده باشی رضا مددی پهلوون
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    فایتر خیلی خیلی خوبی بود
    مخصوصا وقتی که مستندشو که دوستان زحمت کشیدن توی سایت قرار دادن دیدم خیلی بهش افتخار کردم به عنوان یه ایرانی
    ولی به نظر من رضا مددی هنوز خیلی کار داشت برای این که بتونست توی ufc به درجات بالایی برسه
    از طرفی هم ورزش رزمی رو خیلی دیر شروع کرده بود همون طور که خودش توی مستوندش گفت
    ولی با این مدت کم تونست مهارت های خودشو خوب نشون بده
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    رضا از فایترهای خوب هست. نسبت به سن و سالش هم خوب بوده.
    همه فایترها به قصد قهرمانی و قهرمان شدن مبارزه نمیکنند که.
    خیلی ها به خاطر علاقه و خیلی ها هم به خاطر پول و موارد دیگه.
    ضمن اینکه جدایی از ایرانی بودنش که برای ما مهم هست , مبارزه کردنش به سبک خیلی نترس و انتهاری هست که خیلی طرفدار داره و خیلی ها دیدن این جور مبارزه کردن رو ترجیح میدن به خیلی از فایترهای دیگه که اسم نمیبرم.
    به نظرم چند تا مبارزه دیگه جا داشت ولی به هر حال ما توی زندگی افراد نیستیم و فقط از نظر یک بیننده نظر میدیم.
    اگه خودش احساس کرده که موقع درست الان هست و این طوری خوشحاله , با این که ناراحت هستم ولی بازم ازش ممنون هستم و امیدوارم همیشه سلامت باشه و خوشحال و از اینکه نام ایران رو با خودش توی ufc برد و این مبارزات هیجان انگیز رو انجام داد بهش افتخار میکنم.
    دوستش دارم و همیشه مبارزاتش توی یادم میمونه.
    فقط رضا مددی.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    116
    مبارز مورد علاقه AmirSadollah_Headshot2012
    رضا خیلی به کشتی تکیه داشت اگر اون وقفه توی کریرش بوجود نمیومد میتونست به رنک بالا برسه ولی بعد از بازگشتش مبارزه هاش خوب نبودن ولی برد مایکل جانسون برای هر فایتری یه برد خیلی خوب و قابل افتخار میتونه باشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    240
    مبارز مورد علاقه ChadMendes_Headshot2012
    تشکر فراوان بابت اطلاع رسانی ..... خداییش فایتر جذابی بود. به عنوان ی ایرانی و هموطن براش بهترین ها رو آرزو میکنم.
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    خوشبختانه مثل اینکه خبری از خداحافظی رضا مددی نیست.
    هنوز که چیزی نگفته ولی توی مصاحبه قبلش گفته بود که اگه این آخرین مبارزه اش باشه.
    مبارزه رو هم به نظرم برنده شد.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    636
    مبارز مورد علاقه VitorBelfort_Headshot
    رضا مددی هم تو یو اف سی 153 برنده بود هم تو مسابقه دیشب.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)