ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 جو روگن : تعجب میکنم اصلا چرا ufc مسابقه قهرمانی رو گذاشته!!!!!

Joe Rogan : تعجب میکنم اصلا چرا UFC مسابقه قهرمانی رو گذاشته!!!!!

جو روگن : تعجب میکنم اصلا چرا ufc مسابقه قهرمانی رو گذاشته!!!!!

عکس العملهای متفاوتی بوجود آمد بعد از اعلام UFC از بازگشت قهرمان سابق Georges St-Pierre و مبارزه اش بر سر عنوان قهرمانی دسته 185 پوند در مقابل Michael Bisping در سال پیشرو.
    در حالی که طرفداران زیادی از بازگشت St-Pierre هیجان زده هستند و باور دارند که خود مبارزه هم بسیار جذاب هست , بعضی دیگر از این حقیقت که به یکباره St-Pierre از چندین چلنجر عنوان دسته میدل ویت جهش کنه و جای اونها رو برای این مبارزه بگیره. مخصوصا Yoel Romero که در چندین مبارزه خودش کاری نکرده جز اثبات لیاقتش برای مبارزه بر سر کمربند.

مفسر با سابقه و گزارشگر خوب UFC یعنی Joe Rogan هم از این تصمیم سازمان ذوق زده نیست و در برنامه ای در ESPN از علاقه خودش برای دیدن مبارزه کردن Yoel Romero برای کمربند سخن میگه و فکر نمیکنه که مبارزه Bisping و St-Pierre اصلا خوب باشه.

"من واقعا دلم میخواد Romero تایتل شاتش رو بگیره. اون الان منتظر هست , منتظر مبارزه ای که بسیار جالب خواهد بود بین Bisping و St-Pierre . من فکر میکنم مبارزه جالبی باشه ولی از این مبارزه خوشم نمیاد به خاطر سلسله مراتب و برنامه ریزی دسته میدل ویت و با روند پیشرفتن دسته به سمت جلو این مبارزه اصلا خوب نیست. مثل سرقت میمونه در این وضعیت موجود. من اصلا این رو دوست ندارم . من نگران دسته نیستم چون مبارزان خوبی هستم و قطعا با ست کردن مبارزه بینشون مبارزات جذابی ایجاد میشه. اما اگه بخوام نظرم رو خالصانه بیان کنم حسم اینه که : نگاه کن , اگه قرار هست قهرمان وجود داشته باشه و بعد این دسته ها باشن که قهرمان داره حکم فرمایی میکنه به بقیه , پس باید یک سلسله مراتبی وجود داشته باشه. اگه قهرمانی دارید و بعد این همه آدم توی صف هستند برای اینکه بتونن فرصت مبارزه با قهرمان رو بدست بیارند طبق سلسله مراتب کسی حقش هست با قهرمان مبارزه کنه که بهترین هست از بینشون و الان اون فرد Romero هست."

در ادامه Joe Rogan توضیح میده که درک میکنه چرا این مبارزه ست شده و به Bisping احترام میزاره چون St-Pierre یک مبارزه پر پول هست . اگرچه با اینکه می پذیره که Bisping هم به خاطر سالها زحمتی که در MMA کشیده این پول یک جورایی حقش هست ولی این سوال رو مطرح میکنه که پس هدف از وضع کردن قهرمان و قهرمانی چیه اگه پول اولویت داره؟

"به عنوان کسی که به قهرمان احترام میذاره اگه قرار هست چیزهایی مثل قهرمان موقت داشته باشیم و نفر اول کانتندر و بعد افرادی داشته باشیم که بعد از 3 سال بیرون بودن از ورزش بیان و یه هو بپرند و مبارزه قهرمانی بهشون داده بشه , پس اصلا برای چی قهرمان و قهرمانی داریم؟ برای چی داریم؟ برو و فقط مبارزات فوق العاده ست کن! در اون شرایط مبارزه Bisping و St-Pierre یک مبارزه فوق العاده هست. یک مبارزه فوق العاده. اگه قرار هست عنوان ایجاد کنی پس این آقا قهرمان جهان هست و قهرمان باید از عنوانش دفاع کنه در مقابل نفر اول لیست و اون Romero هست."

برای خوشحال نگه داشتن طرفداران Bisping در کنفرانسش با St-Pierre اعلام کرد که بعد از شکست دادن St-Pierre در عرض 6 تا 8 هفته با Romero مبارزه خواهد کرد و این جوری برای همه برد هست اگرچه Rogan شک داره که این طور باشه

"میدونی Michael میگه با George مبارزه میکنه و بعد از 6 تا 8 هفته پشتش میاد با Romero مبارزه میکنه. من اگه Romero باشم باور نمیکنم. آخرین باری که یکی این کار رو انجام داده کی بوده؟ تا حالا کی در مقابل یک قهرمان سابق مبارزه کرده و بعد از 6 -7 هفته رفته مبارزه کنه برای دفاع از عنوانش؟ بابا بیخیال تو هم , بیا برو گم شو , عمرا این اتفاق نمی افته.
    توی لاس وگاس مست دیدمش که زیر شلواری با عکس پرچم انگلیس تنش بود و داشت حال میکرد برای خودش. فکر میکنم از این مبارزه کلی پول در میاره و خوش به حالش . من اینو میفهمم."
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    کار دانا وایت شده حق خوری فایترهای لایق فقط بخاطر اینکه پول بیشتر ب جیب بزنه.تو این دسته خیلی ها لایق تیتل شات هستن مث جاکاری و رمرو و موساسیو راکهلد و حتی رابرت.یوافسی شده ی باند ک هرکی میخاد فقط ی پولی ب جیب بزنه ازش.کاش کانر این روال رو رواج نداده بود ک همه ب فکر فایت مانی باشن.اگه هر گی تواناییشو داشته باسه میتونه پول خوب ب جیب بزنه اما استفاده از نام های بزرک مث پیر واسه درامد زایی اصلا درست نیس.موندم ک چطور ست شد این فایت
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    این بحث قبلا هم بوده و بازهم هست
    مثلا جان جونز همین که برگرده میاد تایتل شات میگیره ، که به نظرم اشتباهه چون یه سری فایتر هستن همه زندگیشون منتظر این تایتل شات هستن به نظرم جونز قبل از اینکه تایتل شات بگیره حداقل باید دوتا مبارزه داشته باشه

در مورد رومرو که به نظرم بدشانس تر از جاکاره هست و حالا حالاها باید پشت خط باشن تازه علاوه بر این ها قهرمان سابق لوک راکهولد هم میتونه مدعی تایتل شات باشه و فایت بعدیش احتمالا باید با رومرو باشه چون جاکاره فایت داره وایدمن و گگارد هم همینطور ویتور هم همین هفته فایت داره کلا تاپ فایترهای این دسته مبارزه دارن و فقط راکهولد ، رومرو و اندرسون سیلوا فعلا فایتی براشون ست نشده

در مورد 6 تا 8 هفته خوب بستگی به شرایط فایت داره مثلا همون دقیقه اول راند یک حریفش رو شکست بده که در این صورت امکانش خیلی بالاست که بعد 8 هفته دوباره فایت کنه ولی اگه فایت 5 راند باشه حداقل 4 تا 6 ماه قهرمان هر کی که باشه سخته فایتی داشته باشه
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    ولا بلا دیگه خیلی تابلو شده و همتون راحت اینو میبینید که یو اف سی هم داره مثل رسلینگ میشه و هر فایتری را که خودشون صلاح میدونن پول خوب میتونه در بیاره بهش تایتل شات میدن. نمونش همین خبیب بخاطر روسی بودنش و اینکه پول پارو کن خوبی نمیتونه تو امریکا باشه چقدر صبر کرد بعد اخرشم اینجور شد. برا رومرو هم دارن یه جورای سرش میگردونن ببین راهی پیدا میشه کنار بره. خیلی الان تابلو هستش رومرو را میزارن تو فایت بعدی یا برا نامبر وان شدن با یکی مثل سوزا یا راکهولد فایت کنه تا شاید طبق روال شانس سازمان یکیشون یتونه شکستش بده یا اینکه یه اتفاقی مثل وزن یا چه میدونم بیماری و مصدومیت براش پیش بیاد. دیگه تو بهترین حالتش اینه تایتل موقت بزارنش با امسال سوزا و راکهولد فایت کنه و انجا بتونه اول قهرمان موقت بشه
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مایکل بیسپینگ تکلیفش معلوم هست و اینکه چرا این مبارزه رو قبول میکنه. چه به خواد به اونهای دیگه ببازه و چه به جورج. پس بهتر که همون پول رو بچسبه. کما اینکه من بر خلاف خیلی ها معتقد هستم بیسپینگ مبارز خوبی هست و سخت کوش .
    به نظر م جورج بیشتر این مبارزه رو میخواد چون برای اون همه جوره منفعت هست.
    خوب نگاه کنید : بعد از 3 سال میاد و در یک وزن بالاتر با حریفی که میدونه زیاد قوی نیست مبارزه میکنه , اول یه پول خوب گیرش میاد , دوم اگه ببازه که خوب میگه رفتم یه وزن بالاتر و فلان ولی در هر حال این مبارزه بعد از 3 سال خیلی میتونه بهش کمک کنه تا کمی به فضای مبارزه نزدیک بشه چه ببره و چه ببازه , سوم اگه ببره که اون وقت حتما با یک قهرمان دیگه مبارزه سوپر فایت میکنه مثلا توی ولتر ویت که دوباره یه پول قلمبه دیگه .
    ضمن این که هیچ کدوم از این اتفاقات در مبارزه بعدی جورج در مقابل قهرمان دسته ولتر ویت تاثیری نمیزاره. یعنی این آقا خیلی زرنگ تشریف داره چون میدونه که مبارزه اش برای کمربند ولترویت تحت هر شرایطی سر جاش هست و گفته حالا که این طوره و بیسپینگ هم که زیاد قوی نیست اول با اون مبارزه میکنم و مبارزه کمربند ولترویت هم سر جاش هست. و اگه شما فکر میکنید بعد از این مبارزه هر وقت که جورج به خواد بهش مبارزه کمربند ولترویت رو نمیدون و میگن باید با نفرات اول و دوم مبارزه کنی باید بگم که ........
    خود جورج هم در کنفرانس گفت که چی شد تصمیم گرفتی بری یه وزن بالاتر گفتش مبارزات مثل قسه سوپرمارکت میمونه که میتونی انتخاب های مختلف داشته باشی و الان بهترین انتخاب مبارزه با بیسپسنگ بود . بعد آریل هلوانی گفت که قبلا گفته بودی که بری میدل ویت دیگه به وزن پایین برنمیگردی اگه برنده بشی از عنوان میدل ویت دفاع میکنی؟ هیچ جوابی نداد به جز اینکه فعلا این مبارزه رو انجام میدیدم تا بعدا ببینیم بهترین گزینه چیه.هی مدام میگفت یک سری برنامه دارم ولی در موردشون هیچی نمیگفت.
    مایکل بیسپسنگ هم بهش گفت که من میدونم چرا مبارزه با من رو انتخاب کردی چون فکر میکنی من حریف ضعیفی هستم.

صادقانه اگه بخوام بگم اینه که تو خودت رو به عنوان یکی از بهترین های تاریخ میدونی و بعد این طرز فکرت هست و میری دنبال آسون ترین حریف. میتونست زمانی که اندرسون سیلوا در اوج بود باهاش مبارزه کنه ولی این کار رو نکرد.بعد از 3 سال اومده و الان هیچ چیز نداره بگه جز مخفی کاری. این مبارزه از نظر من هم غلط هست چون نه تنها وضعیت دسته میدلویت رو بهم میریزه بلکه وضعیت دسته ولترویت رو هم بهم میریزه. حالا همه توی 170 پوند میخوان با این آقای gsp مبارزه کنند .یکی نیست بهش بگه برمیگشتی توی دسته خودت برای کلی مبارز سر در گمی و بهم ریخته گی ایجاد میکردی حالا اومدی توی میدل ویت هم همین کار رو انجام میدی. تازه اصلا معلوم نیست که چی میشه باید حالا چند ماه بره کمیته ضد دوپینگ و فلان تازه از بعدش هم حرف نمیزنه که اگه میخوای همون جا توی 185 پوند بمونی الان بگو بزار بقیه تکلیفشون رو بدونن.
    امیدوارم بیسپسنگ شکستش بده هم یه درسی باشه برای خودش هم برای ufc که داره این همه مبارزه خوب رو به خاطر چی خراب میکنه.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت
    عضو انجمن
    22
    مبارز مورد علاقه AnthonyLapsley_Headshot
    حرف دله خیلیا رو زد جو روگن . باز همه ی این مسابقه های پولی به کنار این سوپر فایت دیگه ته مسخرس

به نظرم اگر سازمان طبق برنامه ریزی به همه تایتل شات بده باور کنید مسابقه ها جذاب تر میشه

مگه میشه مسابقه ی رومرو و بیسپینگ بد بشه ؟

یا حببب مثلا قهرمانی داشت زودتر با کانر یا فرگوسن سر تایتل مبارزه میکرد !

به شما قول میدم یو اف سی با این روش شکست میخوره و مبارزانشو و طرفدارهاشو از دست میره
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    تحویل بگیرید دوستان.
    آقای جورج سینت پیر فرمودن که میخواهند مبارزه شون در سپتامبر یا اکتبر باشه یعنی میشه تقریاب اواخر مهر.
    بیزپینگ هم گفته که اگه میخواد تا اون موقع صبر کنه بره دنبال یه حریف دیگه بگرده. من با اواخر خرداد یا اول تیر موافقم.
    اگه نمیخواد با رومئو مبارزه میکنم.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    116
    مبارز مورد علاقه AmirSadollah_Headshot2012
    من یه پادکست از این جو روگن دیدم اونجا همش داشت این مسخره بازی های دانا وایت رو توجیح میکرد دانا وایت هم که میدونید سر مسائل احضار نظر کارمنداش در مخالفت با فایتهای پر پول با کسی شوخی نداره این جو روگن نون به نرخ روز خوره پادکستش با چل سانن رو ببینید خودتون دستتون میاد
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط مجید مددی نمایش پست ها
    من یه پادکست از این جو روگن دیدم اونجا همش داشت این مسخره بازی های دانا وایت رو توجیح میکرد دانا وایت هم که میدونید سر مسائل احضار نظر کارمنداش در مخالفت با فایتهای پر پول با کسی شوخی نداره این جو روگن نون به نرخ روز خوره پادکستش با چل سانن رو ببینید خودتون دستتون میاد
    یادمه یه پیرمردی بود ، اگه اشتباه نکنم دکتر اکتاگان بود که به سیاست های کمپانی ، که همون بستن قرارداد با ریباک و جلوگیری از استفاده فایترها از اسپانسر خودشون بود اعتراض کرد که بلافاصله اخراج شد
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)