ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 فرجام خواهی جانسون از حوله نگه داشتن کورمیه و پس گرفتن کمربند از او!!

فرجام خواهی جانسون از حوله نگه داشتن کورمیه و پس گرفتن کمربند از او!!

تیم آنتونی جانسون رسما اعلام فرجام خواهی کردند به کمیسیون ورزشی نیویورک برای اتفاقات وزن کشی UFC 210 و حوله نگه داشتن کورمیه.

دنیل کورمیه در اولین اقدام به وزن کشی با 206.2 پوند به روی ترازو رفت و برای بار دوم کمتر از 3 دقیقه به روی ترازو رفت که به وزن 205 رسید در حالی که حوله جلوگیری از دید رو نگه داشته بود.

تیم جانسون در متن فرجام خواهی اعلام کردند که چرا مسئولین کمیسیون ورزشی نیویورک از کورمیه جواب نخواسته اند که چه طور در زمان 2 دقیقه 1.2 پوند وزن کم کرده و اگر جواب و مدارک معتبری براش ارائه نشه 20 درصد از دریافتیش رو بگیرند و هم چنین از عنوانش خلع عنوان بشه.

البته بعد مدیر اجرایی کمیسیون ورزشی نیویورک گفت که این حرکت کورمیه رو در اون زمان ندیده و متوجه نشده و بعد که از ویدئهای منتشر شده دیده متوجه این مطلب شده.

بخشهایی از متن فرجام خواهی تیم جانسون به این شرح است

" درحالی 1.2 پوند وزن کم کردن کورمیه بر طبق قانون مورد پذیرش قرار گرفته , زمان 2 دقیقه ای کم کردن این میزان نگرانی ها رو برای بررسی چه گونگی پزشکی مطلب زیاد میکنه. در 2 دقیقه که بر اساس مقیاس میشه 30 پوند در هر ساعت نه تنها میتونه نقض قانون باشه بلکه تخلف احتمالی از نظر اخلاقی هم مورد سوال هست .کورمیه باید مورد آزمایش قرار بگیره که آیا شرایط مبارزه رو در اون روز داشته و اینکه چه طور این میزان وزن رو کم کرده.
    بسیار روشن هست که در ایالت نیویورک باید مبارز خودش به وزن برسه برای صحت و سلامت ورزش. نه تنها هر دو مبارز حق دارند که مطمئن باشن از اینکه حریفشون به وزن قانونی رسیده بلکه جامعه عموم و ورزش هم باید بدونند که وزن کشی به صورت صادقانه و صحیح انجام شده و گرفتن حوله توسط کورمیه هم فقط برای جلو گیری از دید بوده نه چیز دیگه ای. پس باید کورمیه بیاد و برای UFC و انتونی جانسون , جامعه ورزشی و طرفداران توضیح بده این مطلب رو.
    اگر آقای کورمیه نتونست , نخواست و یا مدرکی برای اثبات صحت این موارد ارائه بده باید طبق قانون باهاش برخورد بشه , محروم , جریمه 20 درصد از دریافتیش و گرفتن کمربند قهرمانیش به این دلیل که نتونسته به وزن قانونی برسه."

ساعاتی بعد از انتشار خبر فرجام خواهی جانسون , این فایتر از طریق صفحه شخصیش اعلام کرد که هدفش گرفتن کمربند از کورمیه نیست.

" اول از همه من نگفتم که کمربند رو از دنیل بگیرند. اون من رو شکست داد و درست همینه.
    دوم این که گفتم تکلیف همه چیز بعد از مبارزه باید روشن بشه چون من تمرکزم روی مبارزه بود.
    وزن کشی مشکل داشت و از همه گذشته اشتباه بود. اگه قرار هست به خاطر جنگیدن سر یک مسئله درست طرفدار از دست بدم باشه مشکلی ندارم. اگه برای من اتفاق بی افته برای هرکسی میتونه اتفاق بی افته. همه دنیا وقتی اتفاقات وزن کشی افتاد در موردش سروصدا کردند حالا که فرجام خواهی صورت گرفته ناراحت شدند. اصلا معنی نمیده. وزن کشی نادرست بود و مبارزه نه چون من رو شکست داد. نمیخوام بهانه تراشی کنم برای باخت ولی در مورد وزن کشی مشکل دارم.
    اگه از من بدتون میاد , بدتون بیاد این مسئله شماست و اگه من رو دوست داری من هم شما رو دوست دارم.
    اما این قطعا به خاطر پول نیست , برای اجرای قانونی وضعیت هست برای شما احمقهای بدون مغز. " (جانسون گفت)
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    حالا اگه برنده میشد بازم تیمش فرجام خواهی میکردن؟؟؟؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    قبل از مبارزه منم گفتم این حرکتش مشکل داره از نظر قانونی
    توی بوکس اگه کسی این حرکت. زده بود الان این قدر راحت نمیتونست از زیرش فرار کنه
    بازم ufc فقط برای این که مبارزه رو برگزار کنه از زیر قانون فرار کرد مثل داستان براک لزنر که دینو وایت میدونست از قبل مبارزه که دوپینگیه ولی فقط برا این که رویداد خراب نشه هیچی نگفت تا بعد مبارزه
    بعد مبارزه هم هر کاری بکنی که نمیتونی نتیجه رو عوض کنی
    شاید الان مبارزه بی نتیجه اعلام شده ولی همه ما شاهد شکست خوردن هانت بودیم
    وقتی شکست بخوری دیگه شکست خوردی دیگه حالا بعد مبارزه هر کاریم بکنی دیگه فایده نداره
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)