ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

5 دوبله صحبتهای وایدمن و موساسی بعد از ufc 210 !!!

دوبله صحبتهای وایدمن و موساسی بعد از UFC 210 !!!

دوبله صحبتهای وایدمن و موساسی بعد از ufc 210 !!!

رویداد UFC 210 برگزار شد و اتفاقات غیر منتظره ای درش رخ داد که یکی از اونها پیروزی گگارد موساسی در مقابل کریس وایدمن بود که بحثهای زیادی رو به همرا داشت.
    صحبتهای این دو بعد از رویداد در کنفرانس مطبوعاتی بسیار جالب بود که توصیه میشه حتما ببینید و بشنوید به خصوص صحبتهای گگارد موساسی رو.
    ابتدا کریس وایدمن با رسانه ها گفت و گو کرد و بعد هم گگارد موساسی نظراتش رو بیان کرد.
    دوبله اختصاصی این دو مصاحبه براتون آماده هست که میتونید از اینجا دانلود کنید.

( نکته : ابتدا مصاحبه وایدمن رو تماشا کنید )

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    ممنون امیر عزیز
    جان جونز هم در رابطه با کار زشت کورمیه تو مراسم وزن کشی هم صحبت کرده بود البته کاری که از دید ما فنها کار خوبی بود بخاطر کنسل نشدن مبارزه ولی از دید خیلی دیگه از ورزشکاران و فایترها و کسانی که به دید حرفه ای یه فایت را بخاطر نتیجه و قوانین مبارزات نگاه میکنن کار زشتی بوده. حتی تو فیسبوک هم چندتا پیج فارسی زبان از چهره های معروف ایرانی این کار کورمیه را مورد تیراندازی قرارداده بودن.
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    ممنونم از امیر عزیز بابت زحمات شبانه روزیش که ارزش کار رو دو چندان میکنه...دست مریزاد.
    به نوبه خودم این کار عالی که در وبسایت های ایرانی بی سابقه بوده به همه عزیزان و خود امیر عزیز تبریک میگم.

مشاهده انلاین:
    وایدمن

موساسی

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    وای وای من الان دوهزاریم افتاده با گذاشتن کد ویدیو پخش انلاین واقعا نمیدونم دایی چطور ازت تشکر کنم با این کارت اصلا نمیدونم چی بگم فکر کردم زیرنویس زدی الان انلاین دیدم فهمیدم دوبله شده واقعا کارت عالیه دایی دستت درد نکنه چیزی نیاز داشتی تو زمینه خودمون بگو

اینم یادم رفت دقیقا منم همینو گفتم که کریس نمیخواست ادامه بده الانم گاگارد داره میگه نمیخواست ادامه بده یعنی اینکه تو ذهنش برد با دی کیو بود
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    وای وای من الان دوهزاریم افتاده با گذاشتن کد ویدیو پخش انلاین واقعا نمیدونم دایی چطور ازت تشکر کنم با این کارت اصلا نمیدونم چی بگم فکر کردم زیرنویس زدی الان انلاین دیدم فهمیدم دوبله شده واقعا کارت عالیه دایی دستت درد نکنه چیزی نیاز داشتی تو زمینه خودمون بگو
    نقل قول نوشته اصلی توسط ADMIN نمایش پست ها
    ممنونم از امیر عزیز بابت زحمات شبانه روزیش که ارزش کار رو دو چندان میکنه...دست مریزاد.
    به نوبه خودم این کار عالی که در وبسایت های ایرانی بی سابقه بوده به همه عزیزان و خود امیر عزیز تبریک میگم.
    ممنونم محمد جان , سجاد جان , مرسی از محبتتون.
    همین الانش هم شما ها خودتون کلی زحمت میکشید. حالا خیلی ها نمیدونم زحمت اضافه کاری هاش همه با شماست. خود محمد جان زحمت درست کردن لینکها و نهایی کردن فایلها رو میکشه. من حالا تاپیک رو میزنم همه فکر نکنند از بیخ همه اش کار منه. این طور نیست. همین الان به جز لینکها من حتی یادم میره هر دفعه پسورد فایل رو بزارم محمد جان میاد درست میکنه بیشتر . یا سجاد عزیز یه بار تاپیک پیش نمایش و نتایج رویداد رو نره من خودم یه جوریم اصلا .زحمت آپلود و فایل و آرشیو اینها هم که باشماست.
    بچه های دیگه هم زحمت میکشن , مدیرای دیگه و کاربرها من دیدم چند بار خبر و ویدئو گذاشته بودند. حواسم هست. همین طور ادامه بدید.

یه سری توضیح هم بدم برای همه
    توی تاپیک نتایج سجاد جان یواشکی یه خبردادم ولی نگفتم که چی .دیگه طول کشید یکم به خاطر این بود که اول داشتم کل کنفرانس رو به سبک مصاحبه , متنی میزدم که بعد دیدم خودش میشه یه طومار چند صفحه ای . بعد که این کار رو خواستم امتحان کنم هم دیگه یه سری مشکلات دوباره مانع بود , از مشکل سیستم گرفته تا اینترنت . به هر حال اگه یه جاهایش قطعی و اینها داره دیگه دفعه اول بود من هم تو استودیو نبودم , توی خونه که خب خودتون حساب کنید هواپیما میخواست رد بشه باید نگه میداشتم ضبط رو از این چیزها. برای خودم هم تجربه جالبی بود.
    بقیه اخبار رو هم که اون موقع نتونستم برم رو سایت رو الان توی 2 تاپیک زدم که باشه.
    توی کنفرانس صحبتهای داناوایت کمی جالب و جامع بود که خب گفتم تاپیک سبک مصاحبه رو زدم.
    آنتونی جانسون هم چیز خاصی نگفت وقتی حتی ازش پرسیدند که اون کار چیه که میخوای بری گفت دلم نمیخواد بگم. و در مورد شایعات رفتنش به یک تیم فوتبال آمریکایی خاتمه داده و گفت که دروغه.
    صحبتهای کورمیه هم مثل همیشه یه بخشی ازش در مورد جان جونز بود و اتفاقات داخل کیج که فکر میکنم واضح بود چه خبره.
    تنها نکته در مورد کنفرانس که فکر میکنم برای خیلی ها مهم باشه این بود یا بهتر بگم برداشت من اینه که تکلیف مبارزه جونز با کورمیه معلوم نیست به اون شکل. چون یه طرف میگن کورمیه لگدی که جانسون بهش زده پاک بینی کورمیه رو خرد کرده به طرز فجیهی. ضمن این که وضعیتی که جان داشته اینها راغب نیستند سرمایه گزاری زیاد کنند , کمی بی اعتماد هستند. اگر هم مبارزه سینپیر و بیزپینگ رو برای جولای بزارن با در نظر گرفتن این که به جونز مین ایونت نمیدن و مبارزه کورمیه و جونز خودش به اندازه کافی بزرگ هست, احتمال داشته باشه بخوان برای بازگشت کانر برنامه ای بچینند چون خود کورمیه هم معتقد بود که باید یک مبارزه ای مین ایونت باشه که ستاره اش از جونز و خودش بزرگتر باشه مثل کانر. مگر اینکه مبارزه کانر و میودر شکل بگیره که اون وقت باید دید چی میشه.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    من اتفاقات مبارزه رو چندبار نگاه کردم. در این که تقصیر گگارد نبود و ضربات قانونی بود که شکی نیست.
    ولی مشکل از وضعیت کریس وایدمن بود که به اشتباه داور اضافه کرد.
    زمانی که مبارزه رو نگه داشتند کریس میشینه زمین که خودش اگه داره میگه من حالم خوب بوده چرا نشسته بوده زمین . خب ضربه غیر قانونی باشه اصلا زمین نشستنت چیه پس. اینها حق نداشتند دوربین رو نگاه کنند ولی حالا که نگاه کردند و فهمیدند غیر قانونی نبوده دیگه نباید میزاشتند کریس به استراحت ادامه بده و باید به درستی مبارزه رو ناک اوت اعلام میکردند که کردند.
    یعنی واضح تر بگیم اصل ماجرا اینه
    کریس ضربه رو خورده بعد که دیده داور نگه داشته گفته خب غیر قانونی بوده، دکترها که اومدند بالا سرش گفته بزار پیاز داغش رو زید کنم، حالش که واقعا بد بوده یکم هم نقش بازی میکنه که دکترها رو متقاعد کنه dq اعلام کنند اما فکرش رو نمیکرده که ضربات درست بوده و یا برن دوربین رو نگاه کنند، دکترها هم به همین علت ناک اوت اعلام کردند. اون موقع که رفتن بالا سره وایدمن دیدند حالش خرابه داره پرت و پلا میگه بعد که دیدند ضربات قانونی بوده نسبت به وضعیت لحظات اول کریس به درستی ناک اوت اعلام کردند. حتی جو روگن داشت میگفت اگه ناک اوت اعلام نکنند و کریس برنده بشه درانتها واقعا ظلم هست در حق گگارد.
    چه حالش از ضرباتی که خورده بد بوده و چه نقش بازی میکرده در هر حال وایدمن حقس بود و پیروزی گگارد هم درست بود.
    اگه ریمچ بزارن واقعا ظلم هست در حق گگارد.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    اقا گفتی کانر یه مطلبی خوندم مربی کانر John Kavanagh گفته ممکنه که کانر بره برای کمربند سوم و چلنج کردن tyron woooldly .
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط CHAMP نمایش پست ها
    اقا گفتی کانر یه مطلبی خوندم مربی کانر John Kavanagh گفته ممکنه که کانر بره برای کمربند سوم و چلنج کردن tyron woooldly .
    میگه وودلی یه کشتیگیره با یک هوک راست مثل بقیه از اونهایی که کانر ناک اوتشون کرده. گفته حریف نیست و دلش میخواد گانر نیلسون کمربند اون دسته رو بگیره.
    امیر 11 شهریور 1396

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)