ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 مبارزه ای که دیشب از دست دادید مبارزه جونز و کورمیه!!!!

مبارزه ای که دیشب از دست دادید مبارزه جونز و کورمیه!!!!

دیشب رویداد UFC on FOX 23 انجام شد و مبارزات فوق العاده ای صورت گرفت ولی گویا طرفداران تماشای یک مبارزه رو از دست دادند.

مبارزه بین جان جونز و دنیل کورمیه. قبل از اینکه رویداد آغاز بشه جونز و کورمیه به روی نت رفتند و همدیگر رو مورد لطف قرار دادند.

همه چیزی از جایی شروع میشه که یکی از طرفدارهای جونز به توییتر میره و در مورد این که در مبارزه ریمچ جونز کورمیه رو ناک اوت خواهد کرد می پرسه.
    دنیل کورمیه هم با اهانت به قدرت جونز اون رو به دارو و استروید مصرف کردن متهم میکنه.

کورمیه:
    اون نمیتونه . این توانایی رو نداره . وقتی داشت دارو مصرف میکرد و 1 تن وزنه میزد نتونست اووینس سینت پرو رو ناک اوت کنه.

جونز همیشه بهترین ترش تاک رو به کورمیه میگه و جوابش به کورمیه سوالی رک هست که آیا کورمیه به این باور داره و در ادامه......

جونز:
    تو واقعا این روباور داری که من استروید زدم یا این هم یکی از اون چیزهاست که به خودت میگی برای اینکه بهتر خوابت ببره بعد از اینکه من تو رو برای همیشه چ....ل خودم کردم.

کورمیه هم با یک کانتر به جونز برمیگردونه و اشاره میکنه به داستانی که چیل سانن گفته بود در این مورد که جونز زیر رینگ قائم شده بود برای اینکه از تست دوپینگ فرار کنه.

کورمیه :
    تو از USADA قائم شدی. آره تو استروید زدی . همیشه استروید زدی . سعی کردی به من هم کلک بزنی . پس خفه شو و دهنت ک..... ت رو ببند.

احتمال داره که تا خود مین ایونت UFC on FOX 23 هم این دو ادامه دادند پس بهتره زودتر ریمچ اینها رو انجام بدند.
    با معذرت از جیمی مانوا
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)