ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 مصاحبه با دانا وایت اتفاقات ufc 210 اپدیت جونز , کانر و میودر !!!

مصاحبه با دانا وایت اتفاقات UFC 210 اپدیت جونز , کانر و میودر !!!

مصاحبه با دانا وایت اتفاقات ufc 210 اپدیت جونز , کانر و میودر !!!

گزیده صحبتهای دانا وایت بعد از UFC 210 در مورد اتفاقات این رویداد و جونز و مبارزه فلوید و کانر.

دانا اتفاقات عجیبی افتاد در دو مبارزه امشب . میتونی بگی که فهمیدی چی داره میشه در جریان مبارزه موساسی و وایدمن؟ توضیحی بهت دادن؟
    کمیسیون چه توضیحی به من داد؟ کمیسیون هیچ توضیحی به من نداد ولی اصل این هست که داور اشتباه بزرگی کرد. وایدمن در وضعیت بسیار بدی بود بهش گفتن 5 دقیقه وقت داری و اون هم روی زمین دراز کشیده بود و در آخر داورها دیدن که نمیتونن اجازه بدن وایدمن ادامه بده و به خاطر این که زمان زیادی روی زمین دراز کشیده بود و چند تا تست کردنش .... نکته اینه با کمیسیون ورزشی نیویورک مثل این میمونه که ما در سال 2001 هنوز هستیم . این افراد مبارزات بزرگ MMA برگزار نکردند وباید یکم به تجربه شون اضافه بشه و برای یک مبارز حرفم اینه که تو همیشه باید سرپا و آماده باش که بری و مبارزه کنی. تو بعضی ایالت ها فقط با حریفت مبارزه نمیکنی بلکه با داور و کمیسیون و خیلی های دیگه که قدرتشون روی نتیجه تاثیر میزاره هم داری مبارزه میکنی.پس باید بری تا پیروزی ادامه بدی.

وایدمن گفت که ریمچ میخواد. این چیزی هست که انجام میدی یا فکر میکنی اون قدر هم عجیب نبود که بخواهی ریمچ بدی؟
    آآآآه. نمیدونم. از خودتون بپرسید: وایدمن میتونست برگرده از اون وضعیت؟ خودش میگه که من تو وضعیت بدتر هم بودم ولی ! به نظر میرسید که اونجا توی وضعیت بسیار بدی بود(اشاره به میزان صدمه وارده) وبه نظر میرسید که مبارزه به همون شکل هم ادامه پیدا کنه. پس نمیدونم.

قبل از رویداد میدونستی که آنتونی میخواد خداحافظی کنه ؟ بهت چیزی گفت؟

نه فقط منو پایین دید بهم گفت یه چیزی هست که خیلی بزرگ و مهم هست ولی نمیتونم بهت بگم و خیلی به زندگیم کمک میکنه.منم بهش گفتم خیلی خوشحالم از این بابت برات. اون اصلا نیاز نداره به من بگه که میخواد خداحافظی کنه من با کورمیه موافقم و آنتونی حالا حالا ها میتونه مبارزه کنه ولی بعضی وقتها وقتی شما اجساس میکنید وقتش هست باید خداحافظی کنید. براش خوشحالم. انسان خوبیه و مبارز خوبی هم بود و براش بهترینها رو آرزو دارم.

میدونم که بعد از رویداد بلافاصله مبارزه ست نمیکنی ولی بین جان جونز و کورمیه بازگشت جان مصادف میشه با هفته بین المللی مبارزه , آیا برای اون موقع برنامه دارید؟
    فکر نمیکنم هم زمان باشه یا خیلی نزدیک هست پس نمیشه فورا بعد از برگشت مبارزه انجام بشه چون الان که محروم هست که نمیشه مبارزه ست کرد. من و جان تا الان هنوز با هم حرف نزدیم از زمانی که همه این اتفاقات افتاد و اصلا نزدیک نیستیم به انجام چیزی.

دانا این قوانین مختلف در ایالتهای مختلف فکر میکنی آیا نیاز نیست به یک قانون متحد که همه جا اجرا بشه با این اتفاقاتی که داره می افته؟
    آره بعضی از قوانی در بعضی جاها حتی از بوکس اومده و اگه بخواهیم درست نگاه کنیم UFC الان 17 سالش هست و هنوز هم این اشتباهات پیش میاد و تیم ما نشون داده که چه طور مدیریت کرده این شرایط رو. کمیسون ورزشی نیویورک در این ضمینه هنوز در حال یادگیری هستندو سازمانهای کوچیک تر میان داورهاشون و دکترهاشون و کمیسون هم تجربه اش بیشتر میشه و بهتر.

دانا توی هفته بین المللی مبارزه اگه قرار باشه که بیزپینگ و GSP رو هم بزارید , آیا مشکل نمیشه براتون ست کردن مبارزه احتمالی جونز در اون موقع؟
    آره قطع .تازه مبارزه تی جی و گاربرانت هم همون موقع هست.باید ببینیم چی میشه.

دانا USADA اعلام کرد که محرومیت جونز 7 جولای تموم میشه و هفته بین المللی مبارزه هم همون موقع هست و رویداد 8 جولای , فکر میکنی اون موقع خیلی نزدیک هست برای مبارزه کردن جونز؟
    فکر کنم در موقع محرومیت نمیشه تبلیغ کرد.
    این رو هم ازشون پرسیدم گفتن میتونید تبلیغ کنید.
    بفرما از من هم بیشتر اطلاعات داری.
    ولی با وضعیت گرفتن مجوز دوباره از نوادا فکر میکنی خیلی نزدیک باشه به 8 جولای؟
    آره. من دلم نمیخواد این طوری انجامش بدم. ببیند اگر قرار باشه که جونز مبارزه کنه باید در کو مین ایونت مبارزه کنه و همین الان توی اون کارت یک مبارزه کو مین ایونت داریم
    چون خودت گفتی که مین ایونت نمیزاریش به این زودی
    نه اصلا
    حتی اگه مبارزه با دنیل کورمیه باشه؟
    آره
    پس تیجی و کودی رو نمیزاری پشت اون؟
    نه نمیتونم همه رو بکشم کنار تا بهش مین ایونت بدم
    به خاطر اتفاقاتی که افتاد؟
    آره . من هنوز بهش باور ندارم که مبارزه انجام بشه و دلم نمیخواد که میلیونها دلار هزینه کنم برای مبارزه که آخرش انجام نشه.
    باهاش صحبت کردی ؟
    نه
    میخواهی باهاش صحبت کنی همین روزها؟
    فکر نمیکنم . شاید موقعی که نزدیک شدیم به پایان محرویمتش صحبت کنیم که فکر نمیکنم به جولای برسه

سوال دیگه درباره گگارد هستش که قرادادش به پایان رسیده و چیزهایی که گفته
    الان میتون در مورد قرادادش چونه بزنه. گگارد چی گفته؟

گفته که خوشحال نیست که مارک هانت رو شکست داده از من بیشتر پول میگیره و دن هندرسون و از این چیزها
    دن هندرسون مدتهاست در UFC هست. مارک هانتکل کشور پشتش هستند. وقتی میریم به استرالیا یک ورزگاه رو برای ما پر میکنه. گگارد برای ما تمام بلیتهای ورزگاه رو نمیفروشه.به خاطر همینه که میبینید افرادی مثل بیزپینگ و اونای دیگه تو برزیل یا کانر مک گرگور ... اونهایی که یک کشور و ملت پشتشون هست کاملا ماجرا رو عوض میکنه و هر فایتری یه همچین چیزی نداره.

دلت میخواد که گگارد رو داشته باشی و..؟
    (با عجله) هی آره من خودم از طرفدارای گگارد هستم. من خودم کسی هستم که گگارد رو آور اینجا پس آره.

دانا با خداحافظی آنتونی خیلی ها معتقداند که دسته لایت هوی ویت خیلی وضعش بد میشه, چی میشه وقتی 3 تا از بهترینهای دسته نباشند دیگه؟
    من با این موافق نیستم. ما سعی میکنیم که استعدادهای بیشتری بیاریم. من از این حرفها زیاد شنیدم و یه موقع میگفتن چاک لیدل بره چی میشه و این بره و اون بره چی میشه, ما استعدادهای بیشتری میاریم و مبارزه انجام میدیم.

آپدیتی از فلوید و کانر داری؟
    کانر همین روزها بچه اش به دنیا میاد و بعد از به دنیا اومدن بچه اش من و کانر در نیویورک ملاقات میکنیم.اصلا نزدیک نیستیم به جور کردن مبارزه ولی من این طور حس میکنم که این مبارزه اتفاق بی افته , کانر و فلوید هر جفتشون این رو میخوان.کانر کارهای بزرگی کرده برای ما و نمیتونم مانع باشم.
    اما چیزی رو که دلم میخواد روشن کنم این مزخرفات 80 در صد از سهم کانر هست.جف میودر تو الان شدی سخنگوی تیم میودر و باب آروم ر..... م..ل تو هم ک.... ت شما چی میدونید از این مبارزه . هی چی. باور کنید ما صحبتهای خوبی با کانر انجام دادیم و در نیویورک همدیگر رو میبینیم وقتی فرزندش به دنیا اومد.
    هر چه قدر که توافق ما با کانر طول بکشه از اون طرف توافق با میودر بیشتر طول میکشه. ببینید قطعا من هر چی بگم طرفداری به حساب میاد چون کانر ورزشکار منه , ولی شما ها قضاوت کنید؟! کانر مک گرگور یه ستاره بزرگ نیست؟ و فلوید هم بدون کانر نمیتونه همچین پولی رو دربیاره پس کانر هم به اندازه فلوید در این مبارزه مهم هست. ضمن این که باید اشاره کنم این کانر هست که پیش اومده و میخواد در بوکس با میودر مبارزه کنه نه اینکه هی بیا در قالب MMA با هم مبارزه کنیم.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    دو سه بار نیروی انتظامی بگیره ببره کلانتری مشت و مالش بده تا قشنگ با فرهنگ ما انس بگیره. نمیشه از راه دور انس گرفت.
    اینو خوب امدی
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    نقل قول نوشته اصلی توسط CHAMP نمایش پست ها
    بازی تخته یه بازیه ایرانیه توی یکی از عکس های اینستاش گذاشته بود فکر کنم داشت با پدرش بازی میکرد
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    من فکرنمیکردم که این بحث اینقدر ادامه پیداکنه وگرنه زودتر میگفتم.
    گگارد متولد تهران بوده وتا ۸ سالگی ایران بوده و بعدش میرن هلند.
    فارسی رو هم بسیار خوب بلده قبلا ویدیو فارسی صحبت کردنش در سایت قرار گرفته.
    یه فایل صوتی هم دارم که قشنگ توش فارسی صحبت میکنه که فکر میکنم خیلی ها نشنیدند که بعدا قرار میدم.
    چه گگارد پرچم ایران رو بگیره و یا نه ایرانی هست و گرفتن و نگرفتن پرچم هم تاثیری نداره و ufc هیچ وقت با یک سری مسایل به ایران نمیاد.یا بهتر نمیتونه بیاد.
    در ضمن خودش گفت بره تو هلند طرفدار براش میان.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    این پدرش نیست . این کامران بختیاری مربی ایرانی کشتی گگارد هست که اگه ویدئی شمارش معکوس رویداد رو دیده باشید داره با گگارد حین تمرین فارسی صحبت میکنه.
    تخته قدمت 5000 ساله داره ولی اگه منظورتون از ایرانی بودن تخته اینه که خارجی ها بازی نمیکنند یا ندارند باید بگم اونها بهش میگن backgammon و خیلی هم باهاش آشنا هستند.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط CHAMP نمایش پست ها
    اگه بری توی صفحه ی اینستاگرامش خودشو ارمنی هلندی معرفی کرده
    خودشو ایرانی میدونه رو نمیدونم

لینکش رو پیدا کردم.
    این رو تا انتها گوش بدید.
    متنهایی هم که میاد سوالهایی هست که ازش پرسیدند.
    این مربوط به سال 2010 هست.

امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    اصلا از گگارد خوشم نمیاد و اگه ufc تو ایران برگزار بشه میترکونه البته با این مملکتی که ما داریم با این وضع اوضاش عمرا
    ......... تو این مملکت (جای خالی رو با گزینه مناسب پر کنید)
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    برعکس خیلی ها که فکر میکنند گگارد تو این مبارزه خوب نبود, به نظرم گگارد عالی کار کرد.
    در مقابل کریس وایدمن که کشتی خوبی داره فکرمیکردم خاکش کنه دیگه نمیتونه بلند بشه ولی هر بار خیلی خوب بلند شد. یه بار وایدمن مونت کردش که حتی داشت پشتش رو میگرفت و گگارد بازم کارش عالی بود و یه پای وایدمن رو موقع چرخش گرفت و بازم بلند شد. قبلا نحوه ایستادنش یه جوری بود مدام تا حریفش نشون میداد میپرید عقب ولی این بار کمتر شده بود. احساس کردم دیگه از درگیر شدن تو فاصله نزدیک با حریفش ترس نداره. چند تا ضربه سنگین هم خورد ولی باز وایستاد جلوی وایدمن و مشت پرتاب میکرد. من در شیوه مبارزه گگارد خیلی پیشرفت دیدم. تنها چیزی که باید کمی روش کار بکنه خیمه زدن و دفاع از خاک شدن وسط اکتاگون هست چون بین دفاع از خاک چسبیده به کیج و دفاع در وسط زمین تفاوت وجود داره که استایل وایدمن هم حالت کشتی هست و همون وسط خم رو میگیره و میره برای خاک گرنه گگارد چسبیده به کیج خیلی خوب در مقابل خاکها وادمن مقابله کرد.
    من هم از تیم وایدمن خوشم نمیاد. ری لانگو و مت سرا . فکر میکنند خیلی بلد هستند.
    امیر 11 شهریور 1396

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)