ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 جواب نیت دیاز به دانا وایت : برای کمربند تقلبی مبارزه نمیکنم+گستلوم و محرومیت

جواب نیت دیاز به دانا وایت : برای کمربند تقلبی مبارزه نمیکنم+گستلوم و محرومیت

صحبتهایی شده بود در مورد این که مبارزاتی به نیت دیاز پیشنهاد شده بود از سوی UFC و دیاز هیچ کدوم رو قبول نکرده بود که این مطلب با واکنشی از سوی دانا وایت پرزیدنت سازمان روبه رو شد که میتونید برای اطلاع کامل این تاپیک رو مشاهده کنید. ( )

اما نیت دیاز اظهار نظر وایت رو بی جواب نگذاشت و اعلام کرد که علاقه ای برای مبارزه برای کمربند تقلبی نداره :

" اگه میخوایی من رو از زندگیم بکشی بیرون , من علاقه ای به مبارزه برای کمربند تقلبی 155 پوند ندارم. بهشون گفتم من در 165 پوند مبارزه رو قبول میکنم بدون کمربند. علاقه ای ندارم کلی وزن کم کنم برای هیچی."(دیاز گفت)

نیت دیاز که از مبارزه آخرش با کانر مک گرگور 2 میلیون برای مبارزه دریافت کرده بود اعلام کرده هیچ وقت دیگه با سازمان به توافق مالی مورد نظر نرسیده و مورد آزار !! قرار گرفته برای اینکه زندگی خودش رو ول کنه و برای کمربند تقلبی مبارزه کنه:

" بعد از اون بار دیگه با هم صحبتی نکردیم. من مشکلی هم ندارم. تو داری سعی میکنی من رو از زندگیم بکشی بیرون . من که زنگ نزدم التماست کنم برای مبارزه. من با مبارزه کردن مشکلی ندارم ولی دارم میگم بهت که چه قدر خرج داره."(دیاز گفت)

دیاز در جواب به اظهارات دانا وایت در مورد این که اون در جایگاهی برای بودن در یک PPV بزرگ و مبارزاتی از این دست نیست هم میگه:

" اون داره این داستانها رو میسازه برای اینکه نیاز داره به این کارها.داره سعی میکنه تا من باهاش وارد بحث بشم ولی نیازی به بحث وجود نداره. مشکلی نیست. من اندازه گ....ه نمی ارزم , پس چرا در راس اخبار قرار دارم و همه میخوان بدونن چی به چی میشه حتی زمانی که مبارزه نمیکنم."(دیاز گفت)

دیاز میگه اگه دوباره مبارزه بی معنی قهرمان موقت بهم پیشنهاد بشه حداقل 20 میلیون میخواد:

" اگه از این مبارزات بی معنی بهم پیشنهاد کنید رقم من 20 میلیون هست. بهم زنگ بزنی و مبارزه ای رو بهم پیشنهاد بدی که هیچی توش برام نیست باید 20 میلیون بدی تا فقط به این مزخرفات گوش کنم. من قرارداد دارم ولی اون فقط برای موقعی هست که بخوام مبارزه کنم. الان وضعیتم همینه که هست. نمیخوام الان با کسی مبارزه کنم" (دیاز گفت)

محرومیت کلوین گستلوم

همون طور که میدونید کلوین گستلوم بعد از مبارزه اش با ویتور بلفورت در برزیل , مبارزه اش با اندرسون سیلوا برای UFC 212 به درخواست خودش ست شد . اما چند وقت بعد از کارت مبارزه بیرون کشیده شده به دلیل احتمال مصرف ماری جوانا (حشیش) که میتونید در این تاپیک خبر رو کامل مشاهده کنید ()

کشمکش های زیادی برای جایگزین کردن حریفی به جای گستلوم برای اندرسون سیلوا بوجود آمد () که در نتیجه دیروز اعلام شد که اندرسون سیلوا از کارت مبارزه بیرون رفت و در صفحه شخصی خودش از هوادارانش عذرخواهی کرد که نتونسته در کشورش مبارزه کنه و کمپ تمرینیش رو ترک کرد.

نتیجه بررسی و رسیدگی به تخلف گستلوم مشخص شد و این مبارز به 90 روز محرومیت و 20 درصد از دریافتیش در مبارزه با بلفورت محکوم شد و نتیجه مبارزه اش با بلفورت نیز برگشت.

کلوین گستلوم بعد از این محکومیت به فضای مجازی رفت و اعلام کرد که :
    "محکومیت قبوله ولی دیگه تو برزیل مبارزه نمیکنم . اونا فقط از آدم پول میگیرند."

همین مطلب رئیس کمیسون ورزشی برزیل رو متعجب و ناراحت کرد و این جواب رو داد

" اون یه چیزهایی میگه که پایه و اساس درست نداره و توش پر از دروغ هست. مثلا اعتراف کرده که تنها 3 هفته قبل از مبارزه رفته مواد زده. میزان دوز بالایی که مشخص شده داره میگه با چیزی که ادعا میکنه کلی تفاوت داره. عجیبه یک ورزشکار درخواست و دفاعیه خودش رو برای رای توافقی میده که سخت نگیرند بهش , قبولش میکنه , امضاش میکنه و بعد میره تو رسانه فقط در مورد مبلغ ومیزان جریمه شلوغ بازی در میاره. ورزشکارهای حرفه ای باید الگو باشند . هوادارها نمیتونند از یک هچین افرادی الگو برداری کنند. خیلی ها ممکنه با دیدن این رفتار اقدام به مصرف مواد کنند برای گرفتن نتیجه."

به نظر میرسه گستلوم هر قدمی که به جلو برمیداره باعث میشه که دو قدم به عقب تر بره.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)