ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 جواب نیت دیاز به دانا وایت : برای کمربند تقلبی مبارزه نمیکنم+گستلوم و محرومیت

جواب نیت دیاز به دانا وایت : برای کمربند تقلبی مبارزه نمیکنم+گستلوم و محرومیت

صحبتهایی شده بود در مورد این که مبارزاتی به نیت دیاز پیشنهاد شده بود از سوی UFC و دیاز هیچ کدوم رو قبول نکرده بود که این مطلب با واکنشی از سوی دانا وایت پرزیدنت سازمان روبه رو شد که میتونید برای اطلاع کامل این تاپیک رو مشاهده کنید. ( )

اما نیت دیاز اظهار نظر وایت رو بی جواب نگذاشت و اعلام کرد که علاقه ای برای مبارزه برای کمربند تقلبی نداره :

" اگه میخوایی من رو از زندگیم بکشی بیرون , من علاقه ای به مبارزه برای کمربند تقلبی 155 پوند ندارم. بهشون گفتم من در 165 پوند مبارزه رو قبول میکنم بدون کمربند. علاقه ای ندارم کلی وزن کم کنم برای هیچی."(دیاز گفت)

نیت دیاز که از مبارزه آخرش با کانر مک گرگور 2 میلیون برای مبارزه دریافت کرده بود اعلام کرده هیچ وقت دیگه با سازمان به توافق مالی مورد نظر نرسیده و مورد آزار !! قرار گرفته برای اینکه زندگی خودش رو ول کنه و برای کمربند تقلبی مبارزه کنه:

" بعد از اون بار دیگه با هم صحبتی نکردیم. من مشکلی هم ندارم. تو داری سعی میکنی من رو از زندگیم بکشی بیرون . من که زنگ نزدم التماست کنم برای مبارزه. من با مبارزه کردن مشکلی ندارم ولی دارم میگم بهت که چه قدر خرج داره."(دیاز گفت)

دیاز در جواب به اظهارات دانا وایت در مورد این که اون در جایگاهی برای بودن در یک PPV بزرگ و مبارزاتی از این دست نیست هم میگه:

" اون داره این داستانها رو میسازه برای اینکه نیاز داره به این کارها.داره سعی میکنه تا من باهاش وارد بحث بشم ولی نیازی به بحث وجود نداره. مشکلی نیست. من اندازه گ....ه نمی ارزم , پس چرا در راس اخبار قرار دارم و همه میخوان بدونن چی به چی میشه حتی زمانی که مبارزه نمیکنم."(دیاز گفت)

دیاز میگه اگه دوباره مبارزه بی معنی قهرمان موقت بهم پیشنهاد بشه حداقل 20 میلیون میخواد:

" اگه از این مبارزات بی معنی بهم پیشنهاد کنید رقم من 20 میلیون هست. بهم زنگ بزنی و مبارزه ای رو بهم پیشنهاد بدی که هیچی توش برام نیست باید 20 میلیون بدی تا فقط به این مزخرفات گوش کنم. من قرارداد دارم ولی اون فقط برای موقعی هست که بخوام مبارزه کنم. الان وضعیتم همینه که هست. نمیخوام الان با کسی مبارزه کنم" (دیاز گفت)

محرومیت کلوین گستلوم

همون طور که میدونید کلوین گستلوم بعد از مبارزه اش با ویتور بلفورت در برزیل , مبارزه اش با اندرسون سیلوا برای UFC 212 به درخواست خودش ست شد . اما چند وقت بعد از کارت مبارزه بیرون کشیده شده به دلیل احتمال مصرف ماری جوانا (حشیش) که میتونید در این تاپیک خبر رو کامل مشاهده کنید ()

کشمکش های زیادی برای جایگزین کردن حریفی به جای گستلوم برای اندرسون سیلوا بوجود آمد () که در نتیجه دیروز اعلام شد که اندرسون سیلوا از کارت مبارزه بیرون رفت و در صفحه شخصی خودش از هوادارانش عذرخواهی کرد که نتونسته در کشورش مبارزه کنه و کمپ تمرینیش رو ترک کرد.

نتیجه بررسی و رسیدگی به تخلف گستلوم مشخص شد و این مبارز به 90 روز محرومیت و 20 درصد از دریافتیش در مبارزه با بلفورت محکوم شد و نتیجه مبارزه اش با بلفورت نیز برگشت.

کلوین گستلوم بعد از این محکومیت به فضای مجازی رفت و اعلام کرد که :
    "محکومیت قبوله ولی دیگه تو برزیل مبارزه نمیکنم . اونا فقط از آدم پول میگیرند."

همین مطلب رئیس کمیسون ورزشی برزیل رو متعجب و ناراحت کرد و این جواب رو داد

" اون یه چیزهایی میگه که پایه و اساس درست نداره و توش پر از دروغ هست. مثلا اعتراف کرده که تنها 3 هفته قبل از مبارزه رفته مواد زده. میزان دوز بالایی که مشخص شده داره میگه با چیزی که ادعا میکنه کلی تفاوت داره. عجیبه یک ورزشکار درخواست و دفاعیه خودش رو برای رای توافقی میده که سخت نگیرند بهش , قبولش میکنه , امضاش میکنه و بعد میره تو رسانه فقط در مورد مبلغ ومیزان جریمه شلوغ بازی در میاره. ورزشکارهای حرفه ای باید الگو باشند . هوادارها نمیتونند از یک هچین افرادی الگو برداری کنند. خیلی ها ممکنه با دیدن این رفتار اقدام به مصرف مواد کنند برای گرفتن نتیجه."

به نظر میرسه گستلوم هر قدمی که به جلو برمیداره باعث میشه که دو قدم به عقب تر بره.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    مردم بلا نسبت که خر نیستند , میدونند که مبارزی مثل نیت دیاز با وجود تمام جنبه های جذابی که داره مبارز طراز اولی نیست.

سازمان نشون داده که من و شما براش مهم نیستیم و هر چی به نفعش هست رو انجام میده قطعا اگه احساس کنند میتونند پول درست دربیارن حتما ناراحت نمیشن که به نیت هم 20 میلیون بدن , حتما نمیتونند اینقدر ازش پول در بیارن

اول باید بگم که واقعا ممنون بابت خر دونستن کسانی که مخالف نظر شما هستن و نیت رو مبارز طراز اول میدونن من نمیدونم معیار دوستان برای اینکه یه مبارز رو طراز اول بدونن یا ندونن چیه؟ معیارشون رنکینگ هست رنکینگی که توش ادی آلوارز سومه کسی که به اون افتضاحی باخت به کانر چه رنکینگی اگه نیت با آلوارز مبارزه کنه بدون شک میزنه آلوارز رو
    چرا میتونن خیلی بیشتر از 20 میلیون در بیارن از نیت فقط نمیخوان این پولو به نیت بدن
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط nate نمایش پست ها
    مردم بلا نسبت که خر نیستند , میدونند که مبارزی مثل نیت دیاز با وجود تمام جنبه های جذابی که داره مبارز طراز اولی نیست.

سازمان نشون داده که من و شما براش مهم نیستیم و هر چی به نفعش هست رو انجام میده قطعا اگه احساس کنند میتونند پول درست دربیارن حتما ناراحت نمیشن که به نیت هم 20 میلیون بدن , حتما نمیتونند اینقدر ازش پول در بیارن

اول باید بگم که واقعا ممنون بابت خر دونستن کسانی که مخالف نظر شما هستن و نیت رو مبارز طراز اول میدونن من نمیدونم معیار دوستان برای اینکه یه مبارز رو طراز اول بدونن یا ندونن چیه؟ معیارشون رنکینگ هست رنکینگی که توش ادی آلوارز سومه کسی که به اون افتضاحی باخت به کانر چه رنکینگی اگه نیت با آلوارز مبارزه کنه بدون شک میزنه آلوارز رو
    چرا میتونن خیلی بیشتر از 20 میلیون در بیارن از نیت فقط نمیخوان این پولو به نیت بدن
    مشکل اینه که ما فکر میکنیم هر چیزی یک مخالفی در روبروش قرار میگیره و فکر میکنیم که هیچ وقت 2 یا چند چیز نمیتونن با هم یک شکل باشند.
    مثل این که ا یک کار اشتباه انجام بدیم بعد یکی بهمون بگه اشتباه بود و در جواب بهش بگیم تو خودت اشتباه نمیکنی. در حالی که متوجه نیستیم بد بودن یک چیز باعث خوب بودن چیزهای دیگه نمیشه.
    شما اعتقاد طراز اول نبودن نیت دیاز رو به این تشبیه کردی که پس منظور اینه بقیه همه خوبن و فقط نیت دیاز بد هست و طراز اول نیست.
    خیلی از فایترهایی که الان دارن تو ufc مبارزه میکنند طراز اول نیستند از نظر من که بینشون قهرمان و قهرمان سابق پر هست در لیست من که برای هر کدوم هم دلایل خودم رو دارم.
    از نظر من ادی آلوارز هم مبارز طراز اولی نیست ولی این هیچ تاثیری در نظرم در مورد طراز اول نبودن نیت دیاز نداره.
    نه آلوارز بلکه خیلی های دیگه هم همین طور.
    اندرسون سیلوا رو هم اگه بگم چی ؟
    شما مشکلت این هست که همه موارد رو نگاه نمیکنی.
    راندا روزی هم یک زمان قهرمان بود در دوران قهرمانیش خیلی ها به استنداپش انتقاد میکردند. در مقابل دو استرایکر خوب ناک اوت شد. مطمئن هستم اگه از کاربرهای سایت هم بپرسید میگن که شاید از نظر اونها راندا روزی هم مبارز طراز اولی نباشه.
    قرار نیست همیشه این تیپ مبارزان وجود داشته باشند که حالا شما فکر کنید من اگه میگم نیت طراز اول نیست پس معنیش اینه که بقیه هستند.
    ای کاش به جای گفتن اون مطالب میگفتید که چرا طراز اول هست؟
    رنکینگ که خب گفتید ملاک نیست . باشه . رکورد چی؟
    اگه میتونستن از نیت دیاز به تنهایی این مقدار پول دربیارن در تمام این مدت توی ppv میزاشتنش.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    به نظرم فایتری تراز اول هست که یا در یک زمینه(رشته های مربوط به mma) مهارت فوق العاده ای داشته باشه و در زمینه های مختلف مهارت متوسط به بالا داشته باشه و یا در زمینه های مختلف مهارت خوبی داشته باشه. و مهمتر از همه از هوشش به خوبی استفاده کنه و مدام در حال رشد و پیشرفت باشه.
    حالا اگه همیشه هم نتیجه عالی نگیره از اعتبارش چیز زیادی کم نشه.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    مشکل اینه که ما فکر میکنیم هر چیزی یک مخالفی در روبروش قرار میگیره و فکر میکنیم که هیچ وقت 2 یا چند چیز نمیتونن با هم یک شکل باشند.
    مثل این که ا یک کار اشتباه انجام بدیم بعد یکی بهمون بگه اشتباه بود و در جواب بهش بگیم تو خودت اشتباه نمیکنی. در حالی که متوجه نیستیم بد بودن یک چیز باعث خوب بودن چیزهای دیگه نمیشه.
    شما اعتقاد طراز اول نبودن نیت دیاز رو به این تشبیه کردی که پس منظور اینه بقیه همه خوبن و فقط نیت دیاز بد هست و طراز اول نیست.
    خیلی از فایترهایی که الان دارن تو ufc مبارزه میکنند طراز اول نیستند از نظر من که بینشون قهرمان و قهرمان سابق پر هست در لیست من که برای هر کدوم هم دلایل خودم رو دارم.
    از نظر من ادی آلوارز هم مبارز طراز اولی نیست ولی این هیچ تاثیری در نظرم در مورد طراز اول نبودن نیت دیاز نداره.
    نه آلوارز بلکه خیلی های دیگه هم همین طور.
    اندرسون سیلوا رو هم اگه بگم چی ؟
    شما مشکلت این هست که همه موارد رو نگاه نمیکنی.
    راندا روزی هم یک زمان قهرمان بود در دوران قهرمانیش خیلی ها به استنداپش انتقاد میکردند. در مقابل دو استرایکر خوب ناک اوت شد. مطمئن هستم اگه از کاربرهای سایت هم بپرسید میگن که شاید از نظر اونها راندا روزی هم مبارز طراز اولی نباشه.
    قرار نیست همیشه این تیپ مبارزان وجود داشته باشند که حالا شما فکر کنید من اگه میگم نیت طراز اول نیست پس معنیش اینه که بقیه هستند.
    اگه میتونستن از نیت دیاز به تنهایی این مقدار پول دربیارن در تمام این مدت توی ppv میزاشتنش.
    چرا به میوچیچ پول کمتری میدن نسبت به الستر اوریم چرا حق گیگارد رو میخورن اینا که تو ppv هستن چرا به اینا حقشون رو نمیدن همینطور که از اینا پول بیشتری در میارن و حقشون رو نمیدن از نیت هم در میارن ولی بهش نمیدن
    شما میگی راندا خوب نیست اندرسون سیلوا خوب نیست فیدور و دمیتریوس جانسون رو هم میگفتی تکمیل میکردی نظر خارق العادت رو
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    من اگه میگم نیت طراز اول نیست پس معنیش اینه که بقیه هستند.
    میگی نیت طراز اول نیست بقیه هستن باز میگی سیلوا و راندا طراز اول نیستن پس کی طراز اوله ؟
    برای اینکه جوجیتسوش خوبه بوکسش خوبه من نمیدونم شما دنبال آدم فضایی هستی
    معلوم شد شما فقط به رکورد نیگاه میکنید نه چیز دیگه!
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nate نمایش پست ها
    میگی نیت طراز اول نیست بقیه هستن باز میگی سیلوا و راندا طراز اول نیستن پس کی طراز اوله ؟
    بله حق با شماست!!!!
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    به نظرم فایتری تراز اول هست که یا در یک زمینه(رشته های مربوط به mma) مهارت فوق العاده ای داشته باشه و در زمینه های مختلف مهارت متوسط به بالا داشته باشه و یا در زمینه های مختلف مهارت خوبی داشته باشه. و مهمتر از همه از هوشش به خوبی استفاده کنه و مدام در حال رشد و پیشرفت باشه.
    حالا اگه همیشه هم نتیجه عالی نگیره از اعتبارش چیز زیادی کم نشه.
    سهراب جان نظرت رو بگو درباره سطح نیت با اینکه قبلا ریز یه اشاره ای کرده بودی کسی شک نکنه ولی الان میخوام نظرتو آشکارا بگی چون میدونم سطح دانشت تو ورزشهای رزمی از من و خیلیای دیگه بالاتره نظرت هر چی باشه بدون برو برگرد قبول میکنم
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    آخه شما مثل سامورایی ها بحث می کنید ، می ترسم بیام وسط خط خطی بشم :)
    من نظرمو گفتم. به نظرم اکثر فایترهایی که بالای رنکینگ کمپانی مثل ufc هستن فایترهای تراز اولی هستن.

در مورد نیت ،
    ویژگی های خوبش:
    یک جوجیتسو کار خیلی خوب و با تکنیک هست. و انعطاف بدنی بالایی داره که بهش در اجرای بعضی از فنون جوجیتسو کمک میکنه.
    همینطور دو برادر سبک خاص خودشونو تو بوکس دارن.
    و آشنایی خوبی هم با فنون جودو داره.
    صورت و فک بسیار قویی داره.
    استقامت بدنی و نفس فوق العاده ای داره. که به نظرم میتونه تو بوکس حرفه ای هم موفق باشه.
    همچنین اعتماد به نفس بالایی داره.

نقظه ضعفش:
    نداشتن قدرت بدنی بالا هست که باعث میشه نتونه هر فایتری رو به خاک ببره تا از فنون جوجیتسوش برای شکست حریفهاش استفاده کنه و باعث میشه کشتی گیرهای خوب بتونن تو خاک ببرنش. و همینطور باعث میشه وقتی با یک جوجیتسو کار تکنیکی و قدرتی(مثل دوس آنجوس) در خاک مواجه میشه نتونه خوب دستاش رو کنترل کنه.
    و از پاهاش هم در مبارزه کم استفاده میکنه.(البته از زانوهاش تو کلینچ استفاده میکنه)

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    داداش چرا میزنی کاربرای سایت رو!!!!!
    ما داریم این جا تبادل نظر میکنیم
    به قول سهراب جان ادم میترسه وقتی شما نظر میدی نظر بده یه وقت خط خطی نشه!!!!!!!
    تمام فایتر ها فابل احترامن حتی بیسپینگ که به شخصه ازش بدم میاد به عنوان فایتر قابل احترامه
    هر فایتری نقطه قوت و ضعف خودشو داره
    تینن دیاز تا قبل از مبارزه با کانر عملکردی نشون نداده که کسی بیاد بگه فایتر فوق العاده ای هست ولی انصافن 2 فایت اخر عملکردش عالی بود ولی به نظر من ادم با 2 تا فایت خوب نمیتونه ثابت کنه فایتر خوبیه اونم 2 تا فایت با یه نفر
    نیتن دیاز اگه میخواد ثابت کنه فایتر عالی هست باید بیاد مبارزه کنه و ثابتش کنه
    به نطر من ما نباید سیاست های کثیف سازمان رو به فایتر ها نسبت بدیم چون سازمان فقط به فکر پول دراوردن خودشه و اگه روزی ببینه از همین کانر نمیتونه پول در بیاره راحت پشتشو خالی میکنه
    دوستانی که طرفدار کانر بودن توی سایت از اتیش خودشون کم کردن پس بهتره نسیت به فایتر هایی که طرفدارشونیم 2 آتیشه نطر ندیم این جوری راحت میتونیم تبادل تطر کنیم با هم
    الان سهراب جان به خاطر نطر های تعصبی شما نمیومد وارد بحث بشه منم همین طور و خیلی از کابرای دیگه هم به همین دلیل نیومدن وارد بحث بشن
    اگر ما تعصبی نطر بدیم بقیه کاربرا نمیان توی بحث شرکت کنن
    با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nate نمایش پست ها
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    داداش چرا میزنی کاربرای سایت رو!!!!!
    ما داریم این جا تبادل نظر میکنیم
    به قول سهراب جان ادم میترسه وقتی شما نظر میدی نظر بده یه وقت خط خطی نشه!!!!!!!
    تمام فایتر ها فابل احترامن حتی بیسپینگ که به شخصه ازش بدم میاد به عنوان فایتر قابل احترامه
    هر فایتری نقطه قوت و ضعف خودشو داره
    تینن دیاز تا قبل از مبارزه با کانر عملکردی نشون نداده که کسی بیاد بگه فایتر فوق العاده ای هست ولی انصافن 2 فایت اخر عملکردش عالی بود ولی به نظر من ادم با 2 تا فایت خوب نمیتونه ثابت کنه فایتر خوبیه اونم 2 تا فایت با یه نفر
    نیتن دیاز اگه میخواد ثابت کنه فایتر عالی هست باید بیاد مبارزه کنه و ثابتش کنه
    به نطر من ما نباید سیاست های کثیف سازمان رو به فایتر ها نسبت بدیم چون سازمان فقط به فکر پول دراوردن خودشه و اگه روزی ببینه از همین کانر نمیتونه پول در بیاره راحت پشتشو خالی میکنه
    دوستانی که طرفدار کانر بودن توی سایت از اتیش خودشون کم کردن پس بهتره نسیت به فایتر هایی که طرفدارشونیم 2 آتیشه نطر ندیم این جوری راحت میتونیم تبادل تطر کنیم با هم
    الان سهراب جان به خاطر نطر های تعصبی شما نمیومد وارد بحث بشه منم همین طور و خیلی از کابرای دیگه هم به همین دلیل نیومدن وارد بحث بشن
    اگر ما تعصبی نطر بدیم بقیه کاربرا نمیان توی بحث شرکت کنن
    با تشکر
    قبل از اینکه من بگم سهراب نظر خودشو داده بود اینبار من ازش خواستم نظر کارشناسی شو بده در مورد نیت تراز اول بودنش و سطحش بده
    نیت مبارزات خوب دیگه ای هم داشته شکست کابوی سرونی مایکل جانسون
    کلا از شخصیت نیت خوشم میاد همه میتونن نظر بدن ولی دیگه کسی نظر نده که خط خطی میشه مرسی اه
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)