ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 23 از 33 نخست ... 132122232425 ... آخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 329
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    3,559
    مبارز مورد علاقه AdlanAmagov_Headshot

15 پرسش و پاسخ در زمینه ام ام ای

.
    به نام خدا

______

دوستان محترم اگر سوال یا ابهامی در زمینه هنرهای رزمی ترکیبی و یو اف سی برایشان پیش آمده

می توانند در این تاپیک مطرح کنند

این سوالات حتما توسط کاربران عزیز و یا مدیران پاسخ داده خواهد شد

شرکت در این تاپیک هم اطلاعات سوال کننده و هم اطلاعات پاسخ دهنده را افزایش می دهد

______

با تشکر از همراهی شما

.

پرسش و پاسخ در زمینه ام ام ای
    yang & yin
    " Using no way as way "
    ---
    ,I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once "
    " but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times

Bruce Lee
    ugf
    کاربر سایت

عضو انجمن
    27
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    ممنون از دوستان sohrabb و spirit
    مثل همیشه استفاده کردیم .
    کاربر سایت

عضو انجمن
    121
    مبارز مورد علاقه DanielCormier_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali79foshtom نمایش پست ها
    داداش چرا پاسخ اشتباه میدی چرا مردمو گمراه میکنی
    اقا mma زیر نظر فدراسیون کونگ فو و هنر های رزمی جمهوری اسلامی هستش
    رئیس یا مسعولشم همون مسعول فدراسیون هست
    استاد من حسن عمویی توی یه لیگ ام ام ای ایرانی که برترین مبارزه تو ایران رو برگزار کرد شرکت کرد این نبرد کاملا قانونی بوده و توی سایت جهانی شر داگ که از اونجا میشه سابقه حرفه ای mma رو دید ثبت شده اسم این سازمان ایرانی ام ام ای
    ifc هست iran fighting championship هست ولی توی ایران معروفه به ای اف سی توی کیج و قفس حرفه ای برگزار میشه و کاملا قانونی و حرفه ای هست اولین رویداد این سازمان توی مازندران برگزار شد و اسمش ifc1 بود الان دوتا رویداد دیگه در حال برگذرای یکی ifc2 و یکی sub one fight هست استاد من توی وزن خودش مسابقشو برد بعد توسط تیم persian warirors pro به روسیه فرستاده شد و با سازمان معروف و جهانی روسی ک مبارزه هاش رو هم سطح و حتی بهتر از ufc برگزار میکنه یعنی acb قراردااد بست و 19 جولای توی ترکیه توی رویداد acb 64 برنده شد و الان چند تا سازمان اسیایی دیگ هم می خوان باهاش قرار داد ببندن این رویداد هم توی شر داگ ثبت شده برید ببیند اقا هر ایرانی اگه بخوا میتونه شما ها هم بخواین به بالاتر از ufc میرسید..
    اما من تو یه فایت امیرعلی اکبری از زبان گزارشگر انگلیسی زبان شنیدم که گفت MMA در ایران illegal هستش.
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali79foshtom نمایش پست ها
    داداش چرا پاسخ اشتباه میدی چرا مردمو گمراه میکنی
    اقا mma زیر نظر فدراسیون کونگ فو و هنر های رزمی جمهوری اسلامی هستش
    رئیس یا مسعولشم همون مسعول فدراسیون هست
    استاد من حسن عمویی توی یه لیگ ام ام ای ایرانی که برترین مبارزه تو ایران رو برگزار کرد شرکت کرد این نبرد کاملا قانونی بوده و توی سایت جهانی شر داگ که از اونجا میشه سابقه حرفه ای mma رو دید ثبت شده اسم این سازمان ایرانی ام ام ای
    ifc هست iran fighting championship هست ولی توی ایران معروفه به ای اف سی توی کیج و قفس حرفه ای برگزار میشه و کاملا قانونی و حرفه ای هست اولین رویداد این سازمان توی مازندران برگزار شد و اسمش ifc1 بود الان دوتا رویداد دیگه در حال برگذرای یکی ifc2 و یکی sub one fight هست استاد من توی وزن خودش مسابقشو برد بعد توسط تیم persian warirors pro به روسیه فرستاده شد و با سازمان معروف و جهانی روسی ک مبارزه هاش رو هم سطح و حتی بهتر از ufc برگزار میکنه یعنی acb قراردااد بست و 19 جولای توی ترکیه توی رویداد acb 64 برنده شد و الان چند تا سازمان اسیایی دیگ هم می خوان باهاش قرار داد ببندن این رویداد هم توی شر داگ ثبت شده برید ببیند اقا هر ایرانی اگه بخوا میتونه شما ها هم بخواین به بالاتر از ufc میرسید..
    اول عزیزم شما الان دارید پاسخ اشتباه میدید بعدش اینکه یه جوری داری میگی مردم گمراه میکنی انگار الان بچه ها به راه خطا میرن
    الان دقیقا با کی حرف میزنی من نمیبینم حرفت ربطی به موضوع تاپیک داشته باشه. اگه خواستی استادت را معرفی کنی و بگی منم رزمی کار هستم ان یه چیز دیگست. بعدشم اگه هم کسی در رابطه ممنوع بودن گفته که بازم راست گفته زمانی که بحث ممنوعیت ام ام ای بوده تو ایران 4 سال از ان موقه داره میگذره. این تاپیک سوالات در رابطه با مبارزات است. این IFC که شما میگی هنوز یه ماه هم نیست برگزار شده زمانی که از 100 درصد طرفداران ام ام ای حال حاضر 20 درصدشون ام ام ای را میشناختن اونم بیشترشون از بالایی شبکه های ماهواره شناخت داشتن این تاپیک را زدن
    در ضمن ام ام ای به طور قانونی ممنوع است در ایران و وقتی ورزشی تو لیست کمیسیون ورزشی وجود نداشته باشه یعنی قوانینش را جمهوری اسلامی قبول نداره پس این رویداد که هنوز یه ماه نیست برگزار شده و 25 مبارزه داخلش برگزار کردن دلیل بر این نیست بگیم ام ام ای ازاد هست. مگر اینکه تو همین چند ماه گذشته وضعیت فرق کرده باشه

اینم بگم IFC که اینا اسم گذاشتن در اصل یه سازمان مستقر در امریکا هست با نام International Fighting Championship در زمینه ام ام ای که از سال 2007 داره مبارزات را برگزار میکنه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    563
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    سلام و خدا قوت
    توی شوی hall of fame امسال وقتی داشت بازی ها گذشته Maurice Smith رو نشون میداد یه لحظه پرچم ایران رو دیدم بالا octagon کنار پرچم کشور های دیگه...
    یعنی ایران اون اوایل fighter داشته تو ufc???
    یا دلیله دیگه ای داشته؟؟؟
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط alib9840 نمایش پست ها
    سلام و خدا قوت
    توی شوی hall of fame امسال وقتی داشت بازی ها گذشته Maurice Smith رو نشون میداد یه لحظه پرچم ایران رو دیدم بالا octagon کنار پرچم کشور های دیگه...
    یعنی ایران اون اوایل fighter داشته تو ufc???
    یا دلیله دیگه ای داشته؟؟؟
    سلام بله ان موقه علیرضا نصری را داشتیم تو یو اف سی که البته فقط یه مبارزه کرد مقابل Brian Johnston که شکست خورد. مبارزشو من دارم امروز یادم باشه اپلودش میکنم بچه ها خواستن تماشا کنن
    کاربر سایت

عضو انجمن
    563
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    اوکی
    ممنون داداش
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    3
    مبارز مورد علاقه FabricioCamoes_Headshot2012
    سلام دوستان میخواستم بدونم کمپانی یو اف سی روچ بنامه ای مسابقات میذاره ینی فایت نایتا چین یا اونایی که شماره دارن مثل یو اف سی 200 چین کانتندر ها چیجوری انتخابمیشن کلا برنامه چیه ممنون
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط allldl نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم بدونم کمپانی یو اف سی روچ بنامه ای مسابقات میذاره ینی فایت نایتا چین یا اونایی که شماره دارن مثل یو اف سی 200 چین کانتندر ها چیجوری انتخابمیشن کلا برنامه چیه ممنون
    سلام.
    UFC مسابقات رو به چند طریق پخش میکنه.
    اونهایی که عدد دارند مثلا UFC 214 رویدادهای بزرگتری هستند که پولی هستند و باید برای تماشای اونها مردم پول پرداخت کنند تا ببینند که بهش میگن PPV . معمولا مسابقات مهم تو این رویدادهای بزرگ انجام میشه. فایترهایی که معروف تر هستند, مبارزاتی که حساس تر هست حالا به دلایل مختلف , مسابقات سر کمربند قهرمانی.
    فایت نایتها هم معمولا در اونها مبارزت قهرمانی نیست یا مثلا اونهایی که بهشون میگن UFC on fox پولی نیستند. شبکه اونها رو از UFC خریده و رایگان پخش میکنه.
    کانتندرها هم توی هر وزن یک سری فایتر هستند که از مبارزه با هم و عملکردشون رتبه بندی میشن و مدام با پیروزی و شکست توی جدول بالا و پایین میرند. کسانی که بیشتر برنده بشن و یا در مقابل افراد بالای جدول مثلا رتبه 2 یا 3 پیروز بشند جهش بهتری هم میکنند تا در نهایت مبارزه قهرمانی با قهرمان دسته رو بهشون بدن.
    البته همه اینها همیشه گی نیست و این چند وقته مخصوصا دادن مبارزه قهرمانی دستخوش مسائل دیگه ای غیر از عملکرد فایترها هم شده.
    جدول برنامه ریزی که مبارزات در کدام شهر و چه تاریخی باشه دیگه مربوط به مسائل اتصادی و مناسبتی خودشون میشه که فکر نمیکنم براتون مهم باشه.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    سلام.

دوستان لطفا جواب بدید این برای آینده من خیلی مهمه.
    من ۱۷ سالمه، از نظر درسی خیلی مالی نیستم اما قدم ۱.۸۸ و وزنم ۹۰. از کوچیکی کشتی میرفتم و تقریبا بلدمش و چند ماهیه کیک بوکسینگ میرم که بهم میگن کارت خوبه و چندتا رقابت آماتور (موی تای/کیک بوکسینگ) رو بردم (بدون باخت) و قصد دارم ورزشو حرفه ای دنبال کنم و تا حدود ۴ سال کیک بوکسینگ/کشتی آزاد/جوجیتسو برزیلی رو تا جایی که میشه یاد بگیرم و برم mma.
    کسی از بین شما هست که اقدام کنه برای جدی دنبال کردن mma? اصلا میشه راحت از ایران زد بیرون و رفت دنبال این رشته؟ کسی اینکارو کرده؟
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    4
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    سلام دوستان اگه میشه سمت شرق (تهران) یه باشگاه خوب برای mma به من معرفی کنید
    ویرایش توسط علی..... : 2017/08/29 در ساعت 03:15
صفحه 23 از 33 نخست ... 132122232425 ... آخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 329

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)