ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot

17 آنتونی جانسون از حرفه ی آینده اش میگوید!

آنتونی جانسون از حرفه ی آینده اش میگوید!
    آنتونی جانسون از حرفه ی آینده اش میگوید
    آنتونی جانسون بعد از اعلام بازنشستگی اش از دنیای MMA، گفته بود که میخواهد حرفه ی دیگری را تجربه کند.
    شایعات و گمانه زنی ها از حضور وی در لیگ حرفه ای فوتبال امریکایی، NFL بود. اما طی مصاحبه ای، اخیرا جانسون میگوید که میخواهد وارد تجارت ماریجوانا شود.
    "ما یک فرصت جدیدی رو میخواهیم ایجاد کنیم، اگر متوجه منظورم شده باشید! این تجارت در زمینه ی دارویی و درمانی خواهد بود. ما کارهای خوبی میخواهیم انجام دهیم. واقعا کار بزرگی خواهد بود. فعلا منتظر طی شدن مراحل قانونی و گرفتن مجوز هستیم."
    او از یکی دیگر از دلایل بازنشستگی در mma میگوید:
    "سلامتیم! حتما درباره ی CTE(بیماری مزمن بعد از یک سانحه یا ضربه ی شدید که در اثر لخته شدن خون یا بروز عفونت در مغز بروز میکند)، و تمام عوارض و خطرات دیگر این ورزش شنیدی، صدمات مربوط به سر. مثلا شما ممکنه به مرور زمان به بدنت در فوتبال(امریکایی) صدمه بزنی، ولی صدماتی که بهت در mma وارد میشه خیلی سریع تر از هر ورزش دیگه ای هست. بخاطر اینکه ما در حال کتک زدن همدیگر هستیم!
    من عاشق خودم هستم، میفهمی که چی میگم؟ خیلی از آدمها به این قضیه فکر نمیکنند"
    ویرایش توسط magneto_88 : 2017/05/15 در ساعت 13:52
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    میفهم اخوی
    به نظرم بیشتر مربوط به اعتماد به نفسش هست. وگرنه برد پیت هم اینقدر عاشق خودش نیست که جانسون هست :)
    فقط یکم دیر عاشق خودش نشده. اینهمه مدت که فایت میکرد به این مسائل فکر نمیکرد!!!

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    134
    انتونی کریریش رو تموم کرد تا بره و مواد فروش بشه....!!!؟؟؟؟؟
    wtf is going on ?????
    کاربر سایت

عضو انجمن
    636
    مبارز مورد علاقه VitorBelfort_Headshot
    آنتونی ساقی جانسون.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    78
    مبارز مورد علاقه GegardMousasi_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    احتمالا یه پیشنهاد تپل بهش دادن که اینجوری عاشق خودش شده
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    منظورش از عاشق خودم هستم یعنی این بوده که جسمم و سلامتیم بیشتر برام مهمه که بخوام با مبارزه تو قفس به خودم اسیب بزنم. در رابطه با کار ماری جوانا هم احتمالا که اشاره به کارهای قانونیش کرده این بوده شاید میخوان یه چیزی مثل داروخانه یا محل دریافت برا بیمارهایی که از این دارو استفاده میکنن بزنه. یا کاری شبیه به این. چون تو ایالات امریکا و بعضی کشورهای اروپایی و خود امریکایی ماری جوانا را پزشک برا بیمارهایی که دچار افسردگی و شبیه به این بیماری هستن تجویز میکنن و مثل قدیم دریافت ت ر ی ا ک تو ایران از داروخانه ها با نسخه پزشک دریافت میکنن. الانم یه مدته زیاد دارن تو ایالتهای مختلف برا قوانین جدید رو این بحث میکنن دیروز هم تو اخبار فارسی زبان خودمون بحثش بود
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    در حد کمی در مورد داروها طلاعات دارم که میگم.
    این که میگه Cannabis یک گیاهی هست که ماریجوانا و حشیش هم درش هست که در اصل بهش میگن شاهدانه.
    بخشتهای مختلفی داره که مثلا میوه اش خاصیت آرام بخشی و دارویی داره.
    ضمن این که باید اشاره کنم موردی که سجاد اشاره کرد یه جورایی درست هست.
    در اکثر داروهایی که شما در داروخانه میگیرید برای امور مختلف مخصوصا ضد درد و آرام بخشهایی که به اعصاب مربوط میشه از این گیاه ها استفاده شده.
    مثلا جالب هست که براتون بگم داروی معده درش20 درصد تریاک وجود داره به طوری که بعضی ها که مصرف میکنند میان جعبه جعبه از داروخانه میگیرند و بعد میبرند پودر میکنند و مصرف میکنند. البته اسم دارو رو نمیارم چون بد آموزی داره ولی اینی که بهتون گفتم رو مطمئن باشید.
    توی متنی که تو نت گذاشتن زیاد توضیح نداده و من هم در مورد این نوع کمپانی ها اطلاع ندارم ولی بعید میدونم منظورش تولید و توضیع مواد عفیونی باشه.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    در حد کمی در مورد داروها طلاعات دارم که میگم.
    این که میگه Cannabis یک گیاهی هست که ماریجوانا و حشیش هم درش هست که در اصل بهش میگن شاهدانه.
    بخشتهای مختلفی داره که مثلا میوه اش خاصیت آرام بخشی و دارویی داره.
    ضمن این که باید اشاره کنم موردی که سجاد اشاره کرد یه جورایی درست هست.
    در اکثر داروهایی که شما در داروخانه میگیرید برای امور مختلف مخصوصا ضد درد و آرام بخشهایی که به اعصاب مربوط میشه از این گیاه ها استفاده شده.
    مثلا جالب هست که براتون بگم داروی معده درش20 درصد تریاک وجود داره به طوری که بعضی ها که مصرف میکنند میان جعبه جعبه از داروخانه میگیرند و بعد میبرند پودر میکنند و مصرف میکنند. البته اسم دارو رو نمیارم چون بد آموزی داره ولی اینی که بهتون گفتم رو مطمئن باشید.
    توی متنی که تو نت گذاشتن زیاد توضیح نداده و من هم در مورد این نوع کمپانی ها اطلاع ندارم ولی بعید میدونم منظورش تولید و توضیع مواد عفیونی باشه.
    اره از گیاه شاهدانه که یه درخت کوچیک هست درست میشه شاهدانه همون دانه یا همون غذای سیره ها هستن منظورم پرنده سیره هستش که مثل قناری دهن میگیرن و تو بیشتر خونه ها نگهداری میشن کسانی که پرنده باز بودن یا داشتن میدونن با چی هستم. درختشم همین الان تو باغچه بیشتر خانه هایی که سیره دارن در میاد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    763
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    آنتونی در ufc همه چیز داشت ، سابقه درخشان ، موقعیت مناسب ، آینده خوب و از همه مهمتر محبوب بود(آن هم بیشتر به خاطر اخلاق و مرام خاص خودش بود) همه اینها رو کنار گذاشته. به عنوان یکی از دوستدارانش امیدوارم در تصمیمات فعلی و آتیش موفق باشه .
    اسم مواد عفیونی( همون "دو.... دورو....دودو" خودمون) اومد.
    جالبه بدونید ، موادی مخدری چون تریاک و .... ، که در اخبار و تلویزیون ، خبر آتش زدنش می بینید ، شوخی بیش نیست.
    به عنوان مثال به جای تریاک از قیر استفاده میشه.
    به عنوان مثال همین تریاک ، بسیار بسیار در زمینه دارو سازی مفید هست. و به جای صرف وقت و هزینه برای کشت و تهیه یا خریدش ، اون(تریاک) رو از قاچاقچی ها و فروشندگانش قبل از اعدام و زندانی کردنشون، قرض می گیرند ! و در اختیار دارو سازان(داخلی...یا...) قرار می گیره .

می بینید ، به طور خلاصه تریاک این همه فایده داره:
    نیروی انتظامی خودش رو غیر بیکار نشون می*ده.
    مردم تلویزیون نگاه می کنند و از اخلاق ورزشی (سوزاندن)افتخار می کنند.
    یک سری ها به ریش هم می خندند و.....
    و کلی چیز دیگه که در این فروم و موضوع ، جای نمی گیره...

و از همین جا از تمامی دوستان خواهشمندم که برای افراد که درگیر اعتیاد هستند برای پاکیشون دعا کنند????
    کاربر سایت

عضو انجمن
    513
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    میفهم اخوی
    به نظرم بیشتر مربوط به اعتماد به نفسش هست. وگرنه برد پیت هم اینقدر عاشق خودش نیست که جانسون هست :)
    فقط یکم دیر عاشق خودش نشده. اینهمه مدت که فایت میکرد به این مسائل فکر نمیکرد!!!
    حاجی این عشق بنفس به مرور توی رامبل خان شکل گرفته، البته شِق دوم میگه یه مشتی، لگدی چیزی به کله اش باعث شده قضیه ی حُب نفس توش پیدا بشه! خداوند تبارک انشالله کاری کنه که هیچ بوکسور و ام ام ای کاری این اتفاق واسش نیفته که عاشق خودش بشه وگرنه ماجرای مبارزات کلن می مالد
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)