ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko

ثبت مسابقه ی یوئل رومرو در برابر رابرت ویتاکر+صحبت های حبیب نرماگندوف و آمادگی برای بازگشت+تغییر مین ایونت ufc213

ثبت مسابقه ی یوئل رومرو در برابر رابرت ویتاکر+صحبت های حبیب نرماگندوف و آمادگی برای بازگشت+تغییر مین ایونت ufc213
    با مصدومیت قهرمان دسته ی میدل ویت و لغو شدن مسابقش در برابر GSP سازمان تصمیم گرفت در UFC 213 مدعی قهرمانی یوئل رومرو برای کسب عنوان قهرمانی موقت به مصاف رابرت ویتاکر برود.

اخرین حضور رومرو در UFC 205 بود که با ضربه ی فنی موفق به شکست کریس وایدمن قهرمان سابق این دسته شد.

رابرت ویتاکر نیز در آخرین مسابقه ی خود موفق شد دیگر مدعی این وزن جاکاره سوزا را با ناک اوت فنی مغلوب کند.

در خبر دیگر مسابقه ی بر سر کمربند خروس وزن مردان بین کودی گابرنات و تی جی دلیشا به علت مصدومیت گابرنات لغو شد و از کادر مسابقات UFC 213 کنار رفت.

دانا وایت در صحبت هایش گفت احتمالا در ماه اگوست تی جی دلیشا به مصاف قهرمان مگس وزن Demetrius Johnson خواهد رفت.

مبارزه ی بین قهرمان خروس وزن زنان اماندا نونس در مین ایونت UFC 213 به مصاف
    Valentina Shevchenko خواهد رفت.
    حبیب نرماگندوف مدعی دسته ی سبک وزن در مصاحبه ی اخیر خود گفت تقریبا سلامتی خودش رو بدست اورده و برای مبارزه امادست و قصد دارد تمرینات خود در ماه جون شروع کند و احتمالا بازگشت او در ماه اکتبر خواهد بود زیرا به گفته ی خودش مدتی را برای تمرین احتیاج دارد و به احتمال 90 درصد مبارزه ی او با فرگوسن بر سر عنوان کمربند موقت انجام خواهد شد(حبیب گفت).

با نزدیک شدن مسابقه ی کانر مکگریورو فلوید میدور دیگر فایتر ها به دنبال پیدا کردن مسابقه ی بوکس برای خود هستن.
    یکی از این اشخاص قهرمان سنگین وزن UFC استیپی میوچیچ است.
    $اگه این مسابقه بین من و جاشوا انجام بشه حتما مسابقه ی بزرگی خواهد شد.من فکر میکنم خیلی از مردم رو سورپرایز خواهم کرد،فکر میکنم این مسابقه ی جالبی میشه بیاین انجامش بدیم.اون ادم خوب و سر سختیه به همین علته که قهرمانه.من و اون میتونیم یک پول خوب بسازیم.من خیلی بوکس انجام میدم من قبلا بوکس کردم و دارم روی بوکسم کار مکینم فکر کنم چیز خوبی بشه.اون ادم سر سختیه اون بهترین جهانه اما منم سر سختم$ میوچیچ گفت.

ویرایش توسط FedorTheKing : 2017/05/25 در ساعت 09:27
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    تا حالا بازی های خیلی خوبی تو UFC 213 ست شده:

کد:
    Women's Bantamweight                   Amanda Nunes (c)  vs.  Valentina Shevchenko [a]
     Middleweight                                  Yoel Romero           vs.  Robert Whittaker     [b]
     Welterweight                                  Robbie Lawler         vs.  Donald Cerrone
    Heavyweight                                  Fabricio Werdum      vs.  Alistair Overeem
     Lightweight                                    Anthony Pettis         vs.  Jim Miller

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    ممنون حسین عزیز برا خبر
    به شخصه خیلی دوست دارم رابرت پیروز فایت با رومرو باشه. کلا از سبک مبارزش خیلی خوشم میاد اتکهای سریع و قدرتی میزنه. خیلی هم تو این مدت پیشرفت داشته. مبارزش با درک برنسون چقدر قشنگ بود با اینکه کلش یه راند بود ولی واقعا اخر هیجان بود
    بیسپینگم بره بمیره با این کارش که از تایتلش دفاع نکرد خودش بدجور پیش جماعت یو اف سی دوست خراب کرد
    مبارزه خبیب با فرگوسن واقعا پیش بینی سختی داره. البته تا برگزار بشه دو بار تا الان اینا مبارزشون کنسل شده. در کل پیش بینی سرتری فایت خیلی سخته
    کودی هم حیف شد مصدوم شده. من منتظر دیدنش تو اوج بودم و هستم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    تی جی دلیشا میخواد بره با دیمیتریس جانسون مبارزه کنه که چی بشه!!!!!!!!
    وایسه گاربارنت از مصدومیت در بیاد بره برا عنوان بعد مشخص بشه که کی میره برا مبارزه سوپر فایت
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    تی جی دلیشا میخواد بره با دیمیتریس جانسون مبارزه کنه که چی بشه!!!!!!!!
    وایسه گاربارنت از مصدومیت در بیاد بره برا عنوان بعد مشخص بشه که کی میره برا مبارزه سوپر فایت
    پراکنده یه چیزایی خوندم نوشته شده بود دانا وایت دوس نداره دیمیتریس رکورد سیلوا رو بزنه بخاطر همین میخواد به تی جی تایتل شات اون وزن رو بده که دیمیتریس رو شکست بده.
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fedor Emelianenko نمایش پست ها
    پراکنده یه چیزایی خوندم نوشته شده بود دانا وایت دوس نداره دیمیتریس رکورد سیلوا رو بزنه بخاطر همین میخواد به تی جی تایتل شات اون وزن رو بده که دیمیتریس رو شکست بده.
    دقیق یادم نمیاد ولی فکر کنم گفته بود اگه رکورد رو بشکونم باید پول بیشتری بهم بدن و ...
    دینا هر جا که مجبورش کنن پول بیشتری بده ناراحت میشه :) چون بعدا بقیه هم چنین درخواستهایی میکنن.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    636
    مبارز مورد علاقه VitorBelfort_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fedor Emelianenko نمایش پست ها
    احساس میکنم دمیتریوس میترسه با دیلاشاو مبارزه کنه، اما هر موقع و هرکسی رو جلو سیلوا میزاشتن بدون هیچ ترسی قبول میکرد،حالا اگه دمیتریوس میخواد رکورد سیلوا رو بشکنه باید با یه مبارزه بزرگ این کارو انجام بده.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133

با نزدیک شدن مسابقه ی کانر مکگریورو فلوید میدور دیگر فایتر ها به دنبال پیدا کردن مسابقه ی بوکس برای خود هستن.

یکی از این اشخاص قهرمان سنگین وزن UFC اتیپی میوچیچ است.
    $اگه این مسابقه بین من و جاشوا انجام بشه حتما مسابقه ی بزرگی خواهد شد.من فکر میکنم خیلی از مردم رو سورپرایز خواهم کرد،فکر میکنم این مسابقه ی جالبی میشه بیاین انجامش بدیم.اون ادم خوب و سر سختیه به همین علته که قهرمانه.من و اون میتونیم یک پول خوب بسازیم.من خیلی بوکس انجام میدم من قبلا بوکس کردم و دارم روی بوکسم کار مکینم فکر کنم چیز خوبی بشه.اون ادم سر سختیه اون بهترین جهانه اما منم سر سختم$ میوچیچ گفت.
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    به نظر میاد اکثر فایترهای UFC دوست دارن تو این رویداد باشن. چون میدونن چه پولی توش هست.
    قبلا نیت هم گفته بود اگه دینا اجازه مبارزه بوکس رو به کانر بده ، منم تو اون رویداد مسابقه میدم.
    ولی با توجه به رابطه اش با دینا احتمالش کمه دینا دوست داشته باشه نیت چنین پولی به جیب بزنه.
    هرچند قبلا َAndre Ward که در صدر پوند فور پوند جهان هست خیلی از بوکس نیت تعجب کرده بود. و گفته بود از زاویه های زیادی مشت پرتاب میکنه.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام . سهراب جان به نظرت اگه مسابقه بین فلوید و کانر انجام بشه دو سه راند اولی رو کانر نمیتونه برا فلوید خطرناک باشه چون اگه اشتباه نکنم یه جایی خوندم که نیت گفته بود دو سه راند اولی کانر ممکنه که فلویدو متوقف کنه یعنی تا زمانی که خسته نشده . کانر شانسی داره جلو میودر اصلا ایا ؟خیلی دوست دارم کاری که بزرگان بوکس نتونستند انجام بدند کانر بیاد انجام بده چه شود چه بلایی سر بوکس میاد اونوقت . دهن دلا هویا هم سرویس میشه . میشه یه توضیحی بدین در مورد این مسابقه تحلیل شما چیه سهراب جان
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)