ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 28
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

نتایج مبارزات رویداد UFC 212: Aldo vs. Holloway + بحث و گفتگو

همونطور که اطلاع دارید امروز صبح رویداد UFC 212 برگزار شد. این رویداد در کشور برزیل وطن یکی از فایترهای مین ایونت یعنی قهرمان اصلی تایتل Featherweight خوزه الدو و یکی از فایترهای کو مین ایونت رویداد یعنی کلودیا برگزار شد. روی هم رفته 12 مبارزه در این رویداد صورت گرفته که نتایج به شرح زیر است

مبارزات مقدماتی اول زودهنگام

اولین مبارزه در کلاس Flyweight وزن Deiveson Figueiredo با ضربه فنی TKO از نوع پانچ در راند دوم موفق به شکست Marco Beltran شده
    دومین مبارزه مقدماتی اول کلاس Welterweight وزن Luan Chagas با سابمیشن rear-naked choke در راند دوم موفق به شکست Jim Wallhead شده
    در سومین مبارزه زودهنگام در کلاس Strawweight بانوان Viviane Pereira با تصمیم ارا تونسته Jamie Moyle را شکست بده. امتیاز تقسیم شده (29-28, 30-27, 30-27)

مبارزات مقدماتی دوم
    در اولین مبارزه کلاس Bantamweight وزن مردان Brian Kelleher با سابمیشن گیوتین چک در راند اول موفق به شکست Iuri Alcantara شده
    در دومین مبارزه کلاس Bantamweight وزن مردان Matthew Lopez با ضربه فنی TKO در راند اول موفق به شکست Johnny Eduardo شده
    در سومین مبارزه کلاس Middleweight وزن انتونی کارلوس جونیر برزیلی با سابمیشن rear-naked choke در راند دوم موفق به شکست Eric Spicely شده
    در چهارمین مبارزه در کلاس Bantamweight وزن مردان Raphael Assuncao با تصمیم ارا از نوع Split موفق به شکست Marlon Moraes شده. امتیاز تقسیم شده. (28-29, 29-28, 30-27)

مبارزات مین کارت
    اولین مبارزه کلاس Welterweight وزن Yancy Medeiros با ضربه فنی TKO از نوع پانچ در راند دوم موفق به شکست اریک سیلوا Erick Silva شده
    در دومین مبارزه کلاس Middleweight وزن Paulo Borrachinha با ضربه فنی TKO از نوع پانچ در راند دوم موفق به شکست Oluwale Bamgbose شده
    در سومین مبارزه کلاس Middleweight وزن نابغه برزیلی Vitor Belfort با تصمیم ارا موفق به شکست Nate Marquardt شده. امتیاز تقسیم شده. (29-28, 29-28, 29-28)
    در چهارمین مبارزه فایت کو مین ایونت کلاس Strawweight بانوان Claudia Gadelha با سابمیشن rear-naked choke در راند اول موفق به شکست Karolina Kowalkiewicz شده
    و در مبارزه مین ایونت هم در کلاس وزن Featherweight قهرمان موقت فدرویت Max Holloway با ضربه فنی TKO در راند سوم موفق به شکست قهرمان اصلی فدرویت Jose Aldo شده. و با شکست الدو و قهرمان اصلی شدن تایتل این وزن را یکی کرده

عنوان بهترین مبارزه شب مبارزه مین ایونت شده
    Fight of the Night: Max Holloway vs. Jose Aldo
    و جایزه بهترین عملکرد شب را به Claudia Gadelha و Brian Kelleher دادن به هر کدام 50 هزار دلار
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    از همون اول من میگفتم که الدو سالم از زیر دست هالوی بیرون نمیاد........
    وقتی مبارزه اخر الدو با ادگارد رو دیدم دیگه الدو اون الدوی قدیم نبود کاملا معلوم بود روی اوج نیست ولی دوستان قبول نمیکردن که الدو رو اوج نیست و همش میگفتن که الدو خوب مبارزه کرد!!!!!
    اگر کسی از اول مثل من طرفدار الدو بوده باشه و تمام مبارزاتشو کامل دیده باشه بعد از دیدن فایت الدو با ادگارد راحت موجه میشه که الدو رو اوج نیست
    ولی بیشتر از همه دلم برای کلودیا میسوزه چون اگه کل دسته هم شکست بده بازم تا 2 سال اینده بهش تایتل فایت نمیدن
    اگر ufc بخواد وزن فلایوبت برای زنان بزاره به نظر من کلودیا که قدشم کوچیکه باید بره توی اون وزن و راحت میتونه قهرمان بشه ولی اگه توی این وزن بمونه حالا حالا ها از تایتل فایت خبری نیست
    وقتی کلودیا نفر 2 رنک رو این جوری شکست میده نشون دهنده ی سطح بالای مبارزشه اگر به خاطر اون مربی سابقش نبود میتونست یونا رو توی فایت دوم شکست بده الان قهرمان بود
    مربی قبلیش واقعا گیم پلن افتضاحی براش چیده بود نباید توی مبارزه 5 راندی تمام 2 راند توی خاک مبارزه کنی که این جوری خسته بشی اگر گیم پلنش خوب بود و کل انرژیشو صرف تیک دون نمیکرد و انرژیش تقسیم میکرد یونا رو شکست میداد
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    کارولینا باید مربیشو عوض کنه.
    کی برابر یک جوجیستوکاری مثل کلودیا از سمت مخالف سعی می کنه بلند بشه مشخصه کلودیا میره پشتش. دیگه این جزء اصول اولیه جوجیتسو هست. وقتی هم که رفت پشتش به جای اینکه سعی کنه دستهای حریف رو کنترل کنه تا چوک نشه داره آرنج میزنه و ....
    معلومه اصلا مربی خوبی نداره. همینطور وقتی تو Open Workout داشت میت میزد با هر ضربه چشماشو می بست. نشون میده مربی اصلا رو حتی موارد ساده هم درست کار نکرده.
    کارولینا اونجا داره استعدادشو هدر میده.

همینطور آلدو هم دیگه باید از اون باشگاه دل بکنه. این همه سال نه کشتی نه جوجیتسوشو بهبود نداده. لگد هم که دیگه نمیزد فقط داشت بوکس می کرد و بعضی اوقات زانو میزد.
    مورد دیگه هم این هست که تحرک خوبی نداره و هد مووهای خوبی نداره. فقط منتظره حریف حمله کنه تا واکنش نشون بده و بهش ضربه بزنه و این باعث میشه حریف با حرکات فیک گمراهش کنه و ضربه اصلی رو بهش بزنه.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    170
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    هنوز ناراحتم !

دو بازی مهم داشتم رئال یووه و مبارزه ی آلدو !

رئال برد وقتی ذیذم آلدو اینجوری ناک اوت شد نابود شدم ! اصلا نمیدونم چرا این بشرو دوست دارم شاید چون خیلی با اخلاقه !

و اینکه وقتی در برابر مکس دفاع کنی نابود میشی ! هالووی ول بکن نیست خیلی فشار میاره و واقعا که بهترین دفاع در برابر بعضیا حملس درسته !
    آلدو هم بعد ناک اوت از کانر کاملا روحیشو از دست داده و هنوز نتونسته به حالت عادی برگرده ! شایدم هیچ وقت نتونه !

اون آلدوی مهاجم تبدیل شده به یه فایتر محافظه کار ! و کمربند دوست نداره دست همچین فایتری بمونه ! به امید بازگشت دوبارش !

++ دوست دارم یه تشکر اساسی انجام بدم ازبچه هایی که واسه این سایت زجمت میکشن و مسابقاتو به این صورت در اختیار ما میذارن !

واقعا دمتون گرم ! ینی اگه این سایت نبود من نمیتونستم مسابقاتو ببینم ! این همه وقت و هزینه ! بازم دمتون گرم !
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    جالبه که خود کلودیا هم هم تیمی آلدو بود و برای این مبارزه رفت به آمریکا.
    میگفت من الان یک مبارز جدید و متفاوت هستم.
    تازه فکر میکنم قبلا بارو هم مربیش همین آنتونی پتنریس بود.
    ...................
    این هافائل آسانساو هم مهره مار داره.
    5 بار تا حالا مبارزاتش به اسپلیت دسیژن رفته که 4 تاش رو برده.
    هیچ ازش خوشم نمیاد . اصلا نمیدونم هدفش از مبارزه چیه و داره چیکار میکنه. یعنی هیچی از مبارزاتش دستگیرم نمیشه.
    مسخره است دیگه واقعا تو ufc اینقدر فایترهایی هستند که باید بفرستن برن که هنوز دارند مبارزه میکنند.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    513
    الان یه تئوری توطئه تو ذهنم داره جولان میده: یعنی فایترای برزیلی دوپینگی بودن همه؟
    بعد از شروع سخت گیری در زمینه ی دوپینگ و استفاده از داروهای نیرو زا فایترهای برزیلی تبدیل شدن به یه مشت فایتر درجه ی دو سه و حریفهای آسون!
    نمیدونم این نظرم چقدر درسته اما هرچی نگاه می کنم مبارزاتشونو و صحبت های فایترهای امریکایی و اروپایی رو در موردشون می خونم و میشنوم این فکر تو کله ام تپل تر میشه و گوشت تازه میاره!
    پیش تر ها به نظرم صورت زخمی فایتر کاملی می اومد و سطح مبارزه اش بسیار بالا بود(در حد نفر اول و دوم پاوند فور پاوند ) ولی أسفا و واأسفا!
    مکس هالووی با این پیشرفتی که داره میکنه می تونه بعد از یکی دو سال توی وزن بالاتر هم قهرمان بشه و چقدر راحت.
    فینام بلفور(ت) ای کاش خداحافظی می کرد(اینم یه شاهد برای دوپینگ و سقوظ از اوج به حضیض)
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط aanj نمایش پست ها
    الان یه تئوری توطئه تو ذهنم داره جولان میده: یعنی فایترای برزیلی دوپینگی بودن همه؟
    بعد از شروع سخت گیری در زمینه ی دوپینگ و استفاده از داروهای نیرو زا فایترهای برزیلی تبدیل شدن به یه مشت فایتر درجه ی دو سه و حریفهای آسون!
    تا حالا که اینطور به نظر میاد برزیلی ها افت شدیدی بعد از این سخت گیری داشتن.
    تو خود ایران هم خیلی از مسابقات داخلی اعتبار نداره. خیلی ها دوپینگی هستن. طرف مسابقه رو می بازه می گه من دوپینگ کردم چطور این منو شکست داده (یعنی حریفش هم دوپینگ کرده وگرنه چطور اینقدر قدرت و استقامت داره)
    کلا تفاوت بین تمرینات و مسابقه از زمین تا آسمون هست. تو تمرین طرف با قهرمان جهان 45 دقیقه کشتی می گیره. تو مسابقه با یک کشتی گیر درجه سه ، 5 دقیقه هم نمیتونه کشتی بگیره.
    ضمن اینکه چون اینکار رو مخفیانه انجام میدن و زیر نظر پزشک نیست ، در آینده آسیب های جدیی براشون پیش میاد. مثل همین ویتور بلفورت که هیکلش میگه وضعیتش چطوره.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    حیف آلدو که اینجوری شد :(

ولی بازم مکس هالووی قهرمان خوبیه، سرش خیلی به تنش می ارزه
    .......................
    بر خلاف انتظار ایونت خوبی بود، ناک اوت و سابمیشن زیاد داشت

چقدر این اسانسائو محتاط فایت نیکنه، حال به هم زنه فایتهاش.
    مورائس خیلی بهتر بود، باید اون برنده میشد.

...................
    آقایون راستی! الکی مثلا ویتور بلفورت هم فایتشو برد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    453
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    من خودم رای به پیروزی مکس با tkoدادم تا حالا همه نظر سنجی های مین اونت رو درست پیش بینی کردم فک کنم

اینکه میگم نمیتونه نیگه داره مکس کمربند رو دلیلش اینه که الدو با کشتی گیر ها یا گرپلر ها خوب بود ولی آیا هالووی هم با فایتر هایی که کشتی خوبی دارند یا مهارت جوجیتسو ی خوبی دارن میتونه ؟
    وقتی کانر مک گرگور هالاوی رو تیک داون کرد دیگه ببینید داستان چیه
    اصلا قد مکس برای این دسته مناسب نیست مگر در برابر کسایی که مستقیم جلوش وایسن و اقدام به تیک داون ...
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    آلدو میتونست طاقت بیاره جلوی ضربات مکس داور اشتباه کرد متوقف کرد مشتای مکس دیگه قدرتی نداشت آسیب نمیزد فقط میخواست کار کنه که داور متوقف کنه مبارزه رو که همینطورم شد آلدو مشکلی نداشت با ضربات داور جو گیر شد خواست محافظت کنه ازش متوقف کرد اعصابش بهم ریخت از تصمیم داور او از اون یاماساکی که تا طرف داغون نشه مبارزه رو متوقف نمیکنه اینم از مکارتی که هنوز هیچی نشده مبارزه رو متوقف میکنه
    نه به شوری یاماساکی نه به بی نمکی مکارتی
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nate نمایش پست ها
    آلدو میتونست طاقت بیاره جلوی ضربات مکس داور اشتباه کرد متوقف کرد مشتای مکس دیگه قدرتی نداشت آسیب نمیزد فقط میخواست کار کنه که داور متوقف کنه مبارزه رو که همینطورم شد آلدو مشکلی نداشت با ضربات داور جو گیر شد خواست محافظت کنه ازش متوقف کرد اعصابش بهم ریخت از تصمیم داور او از اون یاماساکی که تا طرف داغون نشه مبارزه رو متوقف نمیکنه اینم از مکارتی که هنوز هیچی نشده مبارزه رو متوقف میکنه
    نه به شوری یاماساکی نه به بی نمکی مکارتی
    کلا وقتی تو اون وضعیت (turtle) قرار می گیره و حریف داره مشت میزنه. داور به فایتری که داره ضربه می خوره هشدار میده و میگه که حرکت کن و وضعیتت رو تغییر بده.
    اگه داور چند بار هشدار بده و فایتر نتونه تغییر وضعیت بده و از خودش دفاع کنه داور باید بازی رو قطع کنه.
    قطع بازی درست بود.
    --------------------------------------
    آلدو بیشتر تو وضعیت هایی قرار می گرفت که از زیر حریف در بره و بلند بشه. شاید اگه مکس رو می آورد تو فول گارد و بهش می چسبید تا کمی ریکاوری کنه بهتر بود.
    ولی باید اینو در نظر گرفت که ناک دان شده بود ، تو این وضعیت ممکنه فایتر کنترل و تعادل خوبی نداشته باشه و سعی خودش رو بکنه که فاصله رو بین خودش و حریف کم کنه و یا برعکس زیاد کنه تا مشت نخوره ولی به خاطر نداشتن تعادل خوب و آسیب دیدگی و خستگی نتونه.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 28

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)