ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 در گیری گوستافسون و جونز + مانوا و کورمیه+تابلو 110 میلیون دلاری+ اخبار کوتاه!!!!

در گیری گوستافسون و جونز + مانوا و کورمیه+تابلو 110 میلیون دلاری+ اخبار کوتاه!!!!

در گیری گوستافسون و جونز + مانوا و کورمیه+تابلو 110 میلیون دلاری+ اخبار کوتاه!!!!

الکساندر گوستافسون که مبارزه آخرش رو در مقابل گلاور تشیرا برنده شد , اظهار نظر خودش رو در مورد جان جونز که به نگاه بسیاری هنوز قهرمان دسته 205 و بهترین مبارز UFC هست اعلام کرد و گفت :
    "من قبول میکنم که اون یکی از بهترین فایترهاست و حتی یک مبارزه رو هم نباخته ولی من ازش خوشم نمیاد و از نگاه من اون یک قهرمان نیست و فرد خوبی نیست به خاطر همین هست که دوست دارم کورمیه مبارزه رو برنده بشه چون قهرمان و انسان خوبی هست."

در جواب هم جونز گفته:
    "من قهرمان نیستم چون آدم بدی هستم؟ تو قهرمان نیستی چون مبارزات قهرمانی رو باختی و میبازی. تو از من و کورمیه به خاطر ضعف فنی شکست نخوردی بلکه به خاطر این شکست خوردی که از خودت دل و وجود نشون ندادی. معلوم هست که باید طرف کورمیه رو بگیری . براش دعا کن. من قهرمان نیستم چون تو از شخصیت من خوشت نمیاد؟ برو به جهنم. جونز آدم بدی هست؟ حرفات مثل این آدمهای دیوانه مشنگ میمونه. راستی ازدواجت رو تبریک میگم"

گوستافسون هم دوباره پاسخ میده:
    "نه دوست من در مقابل تو باختم چون کمیته ضد دوپینگ اون موقع خواب بود. من طرف کورمیه رو گرفتم ولی دلم میخواد تو برنده بشی و بعد از اینکه شکستت دادم برات دعا میکنم. این طوری دوست داری؟"

جونز:
    "این فقط منم یا واقعا حرفات دوزار سرو ته ندارن."

جیمی مانوا از مبارزان رنک بالای دسته لایت هوی ویت که از زمان آخرین مبارزه قهرمانی کورمیه مورد هدف تراش تاک او قرار گرفته ,نظرش رو درباره کورمیه میگه:
    " برای من , اون مثل قلدرهای زمان مدرسه میمونه. از اون بچه های چاق که از همه گنده ترند و خیکشون رو اینور و اونور میندازند و سعی میکنند به همه بخندن. و همین طوری سمت من میاد و رفتار میکنه ولی ما دیگه توی مدرسه نیستیم و آدم بزرگ هستیم و من این ها رو تحمل نمیکنم. اون میتونه همین جوری تراش تاکش رو بکنه و زمان مبارزه که شد نشونش میدم که چه خبره "

دوست دارید بدونید مالکان سابق UFC چه طوری پول خرج میکنند!
    به یک مراسم حراجی و خرید اشیائ گران قیمت میریم جایی که یک تابلو به فروش میرسه

تصویر مربوط به تابلو اثر Jean-Michel Basquiat هست که در سال 1982 نقاشی شده و متصدی حراج شروع میکنه با رقم 57 میلیون دلار.
    نفر بعد 60 میلیون , بعد 69 میلیون از یک نفر دیگه , از اینجا به بعد فقط صدای دو نفر میاد که وارد یک جنگ برای به دست آوردن این تابلو میشوند که تاریخی ترین جنگ در حراج یک تابلو لقب میگیره.Yuki Terase در مقابل Nicholas Maclean هر دو گوشی به دست و همین طور رقم رو بالا میبرند , 77 میلیون , 78 میلیون , مرز 80 و 90 میلیون رو رد میکنه تا جایی که متصدی حراج آخرین پیشنهاد Terase رو میشنوه به رقم 98 میلیون و دیده میشه که Maclean هم چنان با تلفنش صحبت میکنه که چند لحظه بعد تابلو به قیمت 110 میلیون دلار فروخته میشه و اثر نامگذاری نشده Jean-Michel Basquiat گران قیمت ترین اثر هنری فروخته شده در یک حراجی در آمریکا نام میگیره. معلوم میشه که Yuki Terase تابلو رو به این قیمت برای مشتریش Yusaku Maezawa خریداری کرده و کسی که Maclean براش خرید میکرده کسی نبوده جز مالک سابق UFC یعین Frank Fertitta III که خود برادران Fertitta از کلکسیون داران هستند.

مایکل بیسپینگ فکر میکنه که مبارزه اش با جورج سینت پیر همچنان برقرار هست.

" جورج میگه که هنوز میخواد با من مبارزه کنه . بشه یا نشه من کمربند رو دارم و دارم به رومئو و ویتکر میگم که اونها برای عنوان موقت مبارزه میکنند. قطعا من از عنوانم در مقابل یکیشون دفاع میکنم ولی به نظر هنوز مبارزه من و جورج برپا هست و من بسیار مرد خوشحال و خوشبختی هستم. اطلاعات من میگه جراحت چشم باعث طولانی شدن این مبارزه شده .تا جایی که میدونم , جورج میدونست , UFC میدونست , من هم میدونستم اما این خبری نبود که من بخوام اعلام کنم. برای همین مطمئن بودم که مبارزه انجام میشه و خواهد شد"

در آستانه مبارزه مهم جوزه آلدو در مقابل مکس هالووی در UFC 212 , گزارشگر و مفسر UFC جو روگن اعلام کرد که افتخارات بزرگ آلدو همیشه گی هست ولی میراث به جا مونده ازش همیشه تحت تاثیر ناک اوت 13 ثانیه ای خواهد بود.

ویتور بلفورت که بعد از شکستش در خانه از گستلوم صحبت از خداحافظی کرده بود, گویا به غیر از مبارزه اش در مقابل مارکورت در UFC 212 یک مبارزه دیگر هم ذر قراردادش داره و هنوز علاقه داره تا بعد از این رویداد هم ادامه بده.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    Jean-Michel Basquiat متولد بروکلین از پدر اهل هاییتی و مادر پورتوریکویی .
    سبک نقاشی هاش سبک گرافیتی هست یا همون نقاشی های روی دیوار که رنگاوارنگ هستند و اتفاقا رو دیوارهای بروکلین معروفند.
    به خاطر گرایش شدیدش به هروئین و افسردگی در سن 28 ساله گی در استودیو خودش فوت میکنه.

......................................
    نظر من اینه. آمریکایی ها این هنر رو دارند و خوب بلدند تبلیغ کنند.
    اگرچه به خاطر ارتقا دادن هر چیز باید مورد تحسین قرار بگیرند.
    نمیخوام از نظر هنری درمورد تابلو نظر بدم ولی خوب و بد رو خداوند تعیین میکنه.
    ممکنه یک نفر در کویر بی آب علف عظمت خداوند رو ببینه ولی باز هم کویر بی آب و علف با همه عظمتش جلوه زیبایی طبیعت نیست چون اگه بود خداوند در قرآن بندگان صالحش رو به جای وعده در باغهای زیبا که رودهای روان در آنجا جریان داره و خوردن از میوه درختانش وعده نمیداد و بهشون وعده میداد که به خاطر درستکاریتون شما رو در کویر بی آبو علف قرار میدم.
    ولی متاسفانه بشر فکر میکنه که از نگاه خودش میتونه هر خوب و بدی رو بسازه.
    مثلا ببینید چرا کتلت ما شهرت جهانی پیدا نمیکنه و ما داخل رستورانها و ساندویچی ها همبرگر میخوریم و اسمش رو هم همبرگر میزاریم در حالی که واقعا فرق چندانی از نظر مواد با کتلت نداره.
    همبرگر به خاطر اسمش میشه 10 هزار تومن ولی کتلت رو اگه بزارید لای نون کنار خیابون 2 هزارتومن هم ازتون نمیخرن.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    بنظرم فایترها حق داشته باشن از جونز خوششون نیاد.از ی طرف سبک بازیش کثیفه و از طرف دیگه حسادت.جونز فایتر عالی هست اما ادم جابی نیس.اینو از کارهاش میشه فهمید.همه کارهاش جلو طرفداراش فیلمه اما دنیل اینطور نیس.واقعا ادم دوسداشتنی هست.با این حال جونز رو هم دوس دارم اما دوس دارم دنیل پیروز بشه
    الکس هم با برد گلوور نشون داد هنوز رو اوجه.یکی از دوستان گفته بود خیلی بد فایت کرد.نمیدونم چرا همچین برداشتی کردن.ناک اوت کردن گلوور کار هرکسی نیس.واقعا خوب مدریت کرد بازی رو
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    گوستافسون چی با خودش فک کرده دور قفس دویده چهار تا مشت زده انگشت کرده تو چشم تشیرا اومده با جان جونز کل کل میکنه حال میداد قبل از مسابقه با کورمیه با گوستافسن مبارزه میکرد یه حال اساسی بهش میداد
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)