ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

بهترین مدعی قهرمانی در مقابل مکس هالووی (گزینه بهتر کیست)

همونطور که دیدید هفته ای که گذشته مکس هالووی به عنوان قهرمان موقت تایتل پروزن به مصاف قهرمان اصلی این عنوان یعنی خوزه الدو برای یکی کردن عنوانها قرار گرفت و تونست در راند سوم الدو را متوقف کند و خود را به عنوان قهرمان اصلی این عنوان به جهان ام ام ای معرفی کند. حال با شکست الدو او از رنکینگ P4P به مکان # 1 رنکینگ وزن خودش سقوط میکنه اما هنوزم او برای خود میتواند بزودی ادعای تایتل شات کند زیر هنوز # 1 این وزن قرار دارد و ادعای ریمچ را میتواند بکند. از طرفی دو مدعی اصلی دیگری نیز وجود دارند به نامهای فرانکی ادگار و کاب سوانسون که شانس اصلی تایتل شات گیری بعدی این وزن هستن قبلا اعلام شده بود کاب سوانسون در یکی از صحبتهایش گفته بود من یک فایتر بهتر و هیجان انگیز تر از فرانکی هستم برا مبارزه. و مطمعنن مردم میخواهند مبارزات هیجان انگیز تری ببینن. از طرفی تعدادی از طرفداران و تحلیلگران میگفتن که اگه خوزه الدو برنده ان مبارزه باشه کاب سوانسون حریف بعدی او خواهد بود اما اگه مکس هالووی پیروز ان مبارزه بشه فرانکی ادگار حریف هالووی خواهد بود. حالا که هالووی تونسته تایتل را صاحب بشه صحبتهایی وجود داره که فرانکی ادگار اولین حریف او در دفاع از عنوانش خواهد بود که این نظریه طبق معادلاتی که صورت گرفته گفته شده زیرا هالووی قبلا تونسته سوانسون را شکست بده و همچنین ادگار نیز موفق به شکست سوانسون شده. از طرفی دیگر ادگار مکان بالاتری در رنکینگ قدرت این وزن را نسبت به سوانسون داره.!
    فرانکی ادگار که اکنون بیشترین شانس را در تایتل شات دارد به تازگی در همین رابطه با شبکه فوکس صحبتی داشته تا جواب کاب سوانسون را نیز بدهد - فرانکی ادگار به شبکه فوکس اینگونه گفته که من حرفهای کاب سانسون را نادیده میگیرم و فقط به حقایق این موضوع نگاه میکنم و شما نیز به حقایق نگاه کنید. کاب سانسون قبلا توسط هالووی ضرب و شتم شده کاب سانسون قبلا توسط منم نیز ضرب و شتم شده. کاب سانسون تو تمام حریفهایی را که تا الان داشته و شکست داده هیچکدوم اسمشون تو لیست تاپ 20 قرار نداشته. اما من افراد بزرگی چون چدمندس. Urijah فابر. جرمی استفنس. یائر رودریگز را تونستم ضرب و شتم کنم. و شکستهای من مقابل الدو همه دیدیدن با تصمیم به اتفاق ارا رقم خوردن. من همچنین قبلا علاوه بر اینکه خود کاب سانسون را تونستم شکست بدم بلکه کسانی را هم که او را ضرب و شتم کردن شکست دادم. این فرق بین من و او است - ادگار زمانی که سانسون را با سابمیت شکست داده کاب سوانسون 6 پیروزی پیاپی داشته که 4 تاشون را با ناک اوت بدست اورده. در حالی که مکس هالووی زمانی که کاب سوانسون را شکست داده سوانسون اخرین فایتش را به ادگار واگذار کرده بود و دومین شکست پیاپیش رقم خورد اونم دقیقا دوباره با سابمیشن
    (حالا به نظر شما در حالی که هنوز حریف بعدی مکس هالووی اعلام نشده چه کسی از بین فرانکی ادگار به عنوان # 2 رنکینگ پروزن و کاب سوانسون به عنوان # 4 رنکینگ پروزن مستحق مبارزه ای برای تایتل قهرمانی است) لطفا نظراتتون را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    170
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    نمیخوام طرفداری کنم ولی حق آلدو هست که ازش دفاع کنم !

آلدو رو واقعا با راندا روزی و بلفورت مقایسه کردن اشتباس ! آلدو تو مبارزه با مکس تو دو رانده اول کاملا مکس هالووی رو تحت کنترل داشت و یه مشتم نخورد ولی مکس هم آپرگات خورد هم جب و هم هوک !

تو رانده سوم کاملا معلوم بود آلدو خسته شده و اینکه دوستان میگن آلدو خیلی سریع از خاک بلند میشه نه اینطوری نیست . تو مسابقه با مارک هومنیک هم تو راند پنجم 4 دقیقه تمام تو خاک بود !خسته رفت تو خاک و مبارزه رو باخت !

درباره لو کیک هم تو مبارزه یه جا به هالووی ضربه پا میزنه که خیلی سریع مکس با دو مشت قوی جواب میده که به آلدو نمیخوره .

کلا مطمئنم دو باره کمربندو میبره و با این حجم عضله ای که داره و قدرتش میتونه بازم شکست ناپذیر باشه !

درباره ی ریمچ با مکسم واقعا الان حقش نیست باید حداقل یه مبارزه دیگه رو ببره و بعد تایتل شات بش بدن . تنها ریمچی که حقش بود بالافاصله داده بشه مبارزه با کانر بود ! یه قهرمانی با اعتبار چند ساله تو 13 ثانیه به یه ترش تاکر مبارزه رو میبازه ! اونجا فهمید پشتیبان نداره تو سازمان !

نفر اول pfp . آیا واقعا حقش نبود ؟ به نظرم میتونست باشه .

فقط یه چیزی تو مبارزات آلدو منو ناراحت میکنه اینه که اصلا بعد از ضربه زدن به طرف ادامه نمیده ضرباتشو و سریع برمیگرده به حالت گارد !

شاید اگه هالوویو تو راند یک دنبال میکرد و ضرباتشو قطع نمیکرد اتفاق دیگه ای میفتاد ! دنبال ko کردن طرف نیست یا دیگه تواناییشو نداره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    راند 1 و 2 درسته الدو خوب مبارزه کرد ولی دلیل اصلی پیروزی راند به وسیله ی الدو این بود که هالووی توی استرس بود و خودشو گم کرده بود
    شما تو راند 1 و 2 به قیافه ی هالوی نگاه کن.......استرس و اضطراب از جشماش داشت میزد بیرون
    مهم ترین فایتش بود اونم جلوی اسطوره ای مثل الدو....اینا به کنار توی خود برزیل با این همه طرفدار تعصبی برزیلی
    حتی چند بار دامنیک کروز وسط مبارزه گفت این اون هالوی نیست که میشناسیم و از توانایی هاش استفاده نمیکنه
    بعد تازه توی راند 3 موتورش گرم شد و از جو اکتیگان خارج شد و نشون داد اگه به سبک درست خودش مبارزه میکرد راند 1 و 2 هم الدو نمیتونست بگیره
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedjack نمایش پست ها
    نمیخوام طرفداری کنم ولی حق آلدو هست که ازش دفاع کنم !

آلدو رو واقعا با راندا روزی و بلفورت مقایسه کردن اشتباس ! آلدو تو مبارزه با مکس تو دو رانده اول کاملا مکس هالووی رو تحت کنترل داشت و یه مشتم نخورد ولی مکس هم آپرگات خورد هم جب و هم هوک !

تو رانده سوم کاملا معلوم بود آلدو خسته شده و اینکه دوستان میگن آلدو خیلی سریع از خاک بلند میشه نه اینطوری نیست . تو مسابقه با مارک هومنیک هم تو راند پنجم 4 دقیقه تمام تو خاک بود !خسته رفت تو خاک و مبارزه رو باخت !

درباره لو کیک هم تو مبارزه یه جا به هالووی ضربه پا میزنه که خیلی سریع مکس با دو مشت قوی جواب میده که به آلدو نمیخوره .

کلا مطمئنم دو باره کمربندو میبره و با این حجم عضله ای که داره و قدرتش میتونه بازم شکست ناپذیر باشه !

درباره ی ریمچ با مکسم واقعا الان حقش نیست باید حداقل یه مبارزه دیگه رو ببره و بعد تایتل شات بش بدن . تنها ریمچی که حقش بود بالافاصله داده بشه مبارزه با کانر بود ! یه قهرمانی با اعتبار چند ساله تو 13 ثانیه به یه ترش تاکر مبارزه رو میبازه ! اونجا فهمید پشتیبان نداره تو سازمان !

نفر اول pfp . آیا واقعا حقش نبود ؟ به نظرم میتونست باشه .

فقط یه چیزی تو مبارزات آلدو منو ناراحت میکنه اینه که اصلا بعد از ضربه زدن به طرف ادامه نمیده ضرباتشو و سریع برمیگرده به حالت گارد !

شاید اگه هالوویو تو راند یک دنبال میکرد و ضرباتشو قطع نمیکرد اتفاق دیگه ای میفتاد ! دنبال ko کردن طرف نیست یا دیگه تواناییشو نداره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    142
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    عملکرد الدو در این 3 سال اخیر اصلا خوب نبوده خیلی کم مسابقه داده دیگه اون شور و زوق قبلیرو نداره شاید کسی نتونه جای الدورو بگیره ولی دیگه الان نه الدو فقط یه معجزه میتونه نجاتش بده الان از الدو بهتر وجود داره هالووی دیگه به الدو نمیبازه تو این مدت که الدو استراحت میکرد هالووی داشت به سختی تلاش میکرد به اون چیزیم که میخواست رسید من بهش احترام میزارم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    بنظرم ادگار یه فایت دیگه با تایتل شات فاصله داره و چون تازگیا تایتل فایت داشته، بهتره به سوانسن بدن، چون هم تو اوجه و هم اینکه لیاقت اینو داره که بهش این فرصت داده شه.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)