ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot

17 تصادف مت هیوز و انتقال به بیمارستان | بازگشت کانر به اکتاگان از نظر دینا وایت

* پیشکسوت و قهرمان اسبق دسته ولترویت(77kg) یو اف سی، مت هیوز امروز به بیمارستان منتقل شد.
    مت هیوز در حال کمک به یکی از دوستانش بوده که کامیون وی با یک قطار در حال حرکت برخورد کرده، و ضربه ی شدیدی به سرش وارد شده است.
    این خبر، به نقل از رئیس سازمان یو اف سی، دینا وایت منتشر شده است و وی گفته که خودم هم اطلاعات بیشتری هنوز ندارم و فقط میدونم که خانواده ی هیوز در حال رفتن به بیمارستان هستند.
    رئیس سازمان یو اف سی، دینا وایت میگوید، بطور قطع قهرمان سبک وزن(70) این سازمان، کانر مک گرگور در انتهای سال 2017 میلادی از کمربند خود دفاع خواهد کرد. آخرین رویداد سال در 30 دسامبر، UFC 220 خواهد بود.
    وایت در ادامه میگوید: "کانر بسیار مشتاق مبارزه ی دوباره در اکتاگان و دفاع از عنوانش در پایان سال است. هیچ چیز تضمین نداره و شما نمیتونی هیچ فایتری رو تضمین حتمی بدی که دوباره مبارزه کنه یا نه!
    یکی از دلایلی که این مبارزه(با فلوید) خیلی بزرگه، اینه که کانر یک سوپر استاره و حاضره با هر فایتری در هر زمان و مکان مبارزه کنه. بهتره به آدمهایی(منظور فایترهایی که از کانر گلایه میکنند) که دارن گریه میکنن و میگن کانر اینجوریه، کانر اونجوریه، بگم که خفه شید! و مثل کانر مبارزه کنید، یعنی وقتی مبارزات بزرگ رو قبول میکنید و حریفتون در آستانه ی مبارزه به هر دلیل کنار گذاشته میشه، در همون چند روز باقی مانده، مبارزه با حریف جایگزین رو قبول کنید. چون کانر حاضره با هر کسی مبارزه کنه! اگر ازم میپرسید که کانر امسال برمیگرده به اکتاگان، بهتون میگم که بطور قطع همینطور خواهد بود."

قهرمان دسته ولترویت(77kg) یو اف سی، تایرن وودلی اعلام کرد که آماده ی دفاع از عنوان قهرمانی خود در 8 مرداد(29 جولای) در رویداد UFC 214 است. وی میگوید که مبارزه ی وی با دمیان مایا در صورت امضای مایا در این تاریخ برگزار خواهد شد.
    وودلی میگوید: "اگر تو(دمیان مایا) میخوای با من روبرو شی، اون تاریخ 29 جولای خواهد بود، من قهرمانم و من تعیین میکنم که کی مبارزه کنیم. تو کمربند رو میخوای و منم درخواستتو قبول کردم برای 29 جولای! اگه حاضری، بیا انجامش بدیم، کافیه برگه قرارداد رو امضاء کنی"
    بنظر میرسد که مایا تمایل دارد این مبارزه برای اوایل سال 2018 باشد.
    تایرن در ادامه میگوید: "من نمیتونم این همه زمان منتظر بمونم و بهترین تاریخ برای من 29 جولای هست و اگر کمربند رو میخوای، بیاد انجامش بدیم"

رویداد UFC 214 مبارزه ی نیمه سنگین وزن(93kg) بین دنیل کورمیر و جان جونز است و همچنین انتظار میرود که کری سایبورگ نیز در این رویداد حضور داشته باشد.
    ویرایش توسط magneto_88 : 2017/06/17 در ساعت 04:23
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    تو اینستاگرام ی چیزی دیدم دراین مورد.فک کردم خبرش دروغه.ایشالا چیزی نشه.ناراحت شدم دم سحری
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    وضعیت مت میگن زیاد جالب نیست اینجور که یکی از دوستانش گفته سرش ضربه دیده. البته گفتن کمی حرف تونسته بزنه ولی نا مفهوم. خانوادش از همه خواستن براش دعا کنن
    برا مبارزه کانر و فلوید هم قراره Mauro Ranallo گزارشگر داخل رینگ همون اعلان کننده باشه و آل برنشتاین و پائولی Malignaggi هم گوینده همون گزارشگر مبارزه هستن
    دانا وایت هم گفته که امید زیادی دارم کانر پیروز این مبارزه باشه
    ممنون حسن و امیر عزیز
    تصادف مت هیوز و انتقال به بیمارستان | بازگشت کانر به اکتاگان از نظر دینا وایت
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    خبر یک ساعت پیش .
    مت هیوز به هوش اومده و علائمش خوبه.
    البته چشماش بسته هست ولی میتونه دستش رو فشار بده.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    مبارزشون قطعی شد مگه؟؟؟؟؟؟
    رسما اعلام شد که کانر با میودر مبارزه میکنه؟؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    وضعیت مت میگن زیاد جالب نیست اینجور که یکی از دوستانش گفته سرش ضربه دیده. البته گفتن کمی حرف تونسته بزنه ولی نا مفهوم. خانوادش از همه خواستن براش دعا کنن
    برا مبارزه کانر و فلوید هم قراره Mauro Ranallo گزارشگر داخل رینگ همون اعلان کننده باشه و آل برنشتاین و پائولی Malignaggi هم گوینده همون گزارشگر مبارزه هستن
    دانا وایت هم گفته که امید زیادی دارم کانر پیروز این مبارزه باشه
    ممنون حسن و امیر عزیز
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    مبارزشون قطعی شد مگه؟؟؟؟؟؟
    رسما اعلام شد که کانر با میودر مبارزه میکنه؟؟؟؟
    اره الان چند روزه که رسمی اعلام شده. همون روز اول هم که خبرش اعلام شد تو تاپیک. تازه طرف کمیته ورزشی یه منبع بزرگه برا خودش که تو تقویمش زده بود اولین خبر را. الان حتی ازش پیش نمایش هم پخش شده پوسترش امده که گذاشتمش

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)