ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 مبارزه کریس سایبورگ و مگان اندرسون برای کمربند فدرویت در ufc 214 !

مبارزه کریس سایبورگ و مگان اندرسون برای کمربند فدرویت در UFC 214 !

مبارزه کریس سایبورگ و مگان اندرسون برای کمربند فدرویت در ufc 214 !

بعد از ماه ها کشمکش بالاخره UFC تصمیم گرفت که راه خودش رو ادامه بده با دسته 145 پوند زنان و قصد داره به هیجان انگیز ترین شکل این کار رو انجام بده.

سازمان در حال نهایی کردن مبارزه کریس سایبورگ و مگان اندرسون برای کمربند 145 پوند زنان در UFC 214 هست.

هنوز معلوم نیست که سازمان چه طور میخواد کمربند رو از جارمین دی راندامی بگیره و با این مسئله برخورد کنه. مبارز هلندی در فوریه امسال با شکست هالی هولم به عنوان اولین قهرمان دسته 145 پوند زنان لقب گرفت و از اون مبارزه تا کنون غیر فعال بوده و در حال درمان جراحت دستش هست.

کریس سایبورگ از آخرین مبارزه اش با لینا لنسبرگ در سپتامبر سال گذشته تا کنون مبارزه نکرده. او بعد از این مبارزه دچار محرومیت به دلیل استفاده از دارو غیر مجاز شد و در حال تعلیق بود ولی بعد از 2 ماه بررسی نتیجه اعلام شده که دارو رو به دستور پزشک و در جهت درمان استفاده کرده. پس این اولین مبارزه سایبورگ در 145 پوند در UFC خواهد بود.

کریس سایبورگ هفته های بسیار پرحادثه ای رو داشته. اون به خاطر ضرب و جرح و مشت زدن به دیگر فایتر سازمان آنجلا ماگانیا از سوی پلیس لاس وگاس متهم شد.

هدف اول سازمان ست کردن مبارزه بین سایبورگ و دی راندامی بود ولی فایتر هلندی مبارزه رو رد کرد به خاطر اینکه معتقد هستند سایبورگ یک متقلب شناخته شده هست و با وجود کنترلهای زیاد بر روی سایبورگ هم چنان او کسی هست که سعی میکنه قانون رو دور بزنه.برای همین تیم دی راندامی معتقد هستند اصلا نباید اجازه مبارزه به کریس سایبورگ داده بشه.

وقتی مبارزه با دی راندامی امکان نداشت , UFC سعی داشت تا مبارزه سایبورگ را با کت زینگانو ست کنه ولی به دلیل بیماری نامشخص زینگانو او نمیتونست در تاریخ معین مبارزه کنه.

و بعد از ماه ها تمرینات مگان اندرسون برای سایبورگ سازمان او رو نشون کرد که قهرمان وقت Invicta هست.

سایبورگ که برای آمدن به UFC عنوان 145 پوندش رو رها کرد و مگان اندرسون با پیروزی در مقابل شارمین توییت این عنوان رو به دست آورد , از اون به بعد این دو در فضای مجازی و رسانه ها به هم فشار وارد میکردند برای مبارزه در UFC با هم دیگه اما UFC با اندرسون قراداد نمیبست که گویا این روند تغییر کرده.

هر دو در قسمتی از برنامه MMA hour برای مبارزه با هم اعلام موافقت کردند:

سایبورگ : من خیلی دوست دارم این مبارزه انجام بشه و خیلی وقت پیش این مبارزه رو خواستم برای اینکه فکر میکنم اندرسون نفر اول کانتندر ها در 145 پوند هست. خیلی وقت پیش باید این مبارزه انجام میشد ولی اتفاق نیفتاد برای اینکه مربیاش با UFC صحبت کردند و احساس کردند که اندرسون به زمان و مبارزات بیشتری نیاز داره اما حالا فکر میکنند زمان مناسب هست و مبارزه برای کمربند مبارزه مناسبی هست.

اندرسون : من و کریس بهترینهای دنیا هستیم. ما باید این مبارزه رو برای کمربند انجام میدادیم ولی نشد. اشکالی نداره الان انجامش میدیم.

رویداد UFC 214 که به نام کورمیه و جونز 2 نام گذاری شده در استادیو م هندا در آناهیم برگزار میشه و سایبورگ و اندرسون هم کو مین ایونت خواهند بود.

آپدیت 29 خرداد ساعت 8 و 30 دقیقه
    جارمین دی راندامی رسما خلع عنوان شد!!!
    همون طور که اعلام شد که معلوم نیست ufc چه طور با گرفتن کمربند از دی راندامی برخورد میکنه به فاصله 48 ساعت نشده معلوم شد که چه طوری و جارمین دی راندامی که عنوان اولین قهرمان 145 پوند زنان ufc رو بدست آورده بود از عنوانش رسما خلع شد.

Ufc اعلام کرده:
    " ufc جارمین دی راندامی و تیمش رو مطلع کرد از اینکه از عنوان خودش کنار گذاشته میشه به دلیل نپذیرفتن مبارزه در مقابل نفر اول دسته وزنی کریس سایبورگ. بنابراین کریس سایبورگ برای عنوان قهرمانی 145 پوند زنان در کو مین ایونت ufc 214 به مصاف مگان اندرسون خواهد رفت. Ufc خواستار این هست که هر قهرمانی پذیرای مبارزه با نفر اول کانتدر ها باشه در وزن خودش برای حفظ روح و کمال ورزش."

جارمین دی راندامی اعلام کرده که من اصلا فکرش رو هم نمیکردم که از عنوانم خلع بشم. من از طریق فضای مجازی مطلع شدم که سایبورگ و اندرسون برای کمربند مبارزه میخواهند انجام بدن. میگه این پایان من نخواهد بود و به 135 پوند برمیگردم.

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    اخر سر هم معلوم نشد این تایرن وودلی چرا این مصاحبه ها رو میکنه.

یکی دو ماه پیش که گفت کمپ تمرینیمو برا جولای شروع کردم ولی نمیتونم اسم حریفمو بگم. دیشبم که یه خبر ازش دیدم، گفت مایا قبول کنه، ufc 214 باهاش فایت میکنم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    246
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    سازمان بهترین کار رو کرد که به سایبورگ تایتل شات داد چون هیچ کسی انداره سایبورگ این لیاقت رو نداره.
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    به جرات میشه گفت دی راندمی مث کانر دنبال این بود که از عنوانش دفاع نکنه حالا به بهونه های مختلف ولی همه برای سازمان که کانر نمیشن و به نظرم کار درستی کردن از همون اول باید سایبورگ رو برا این عنوان انتخاب میکردن بعد براش حریف انتخاب میکردن
    شاید بعد این فایت یه سوپر فایت سر عنوان قهرمانی این دسته بین نونز و سایبورگ ببینیم
    خیلی دوست دارم این اتفاق بیفته فکر کنم اگه قرار باشه یه نفر تو دنیا جلوی سایبورگ رو بگیره شاید شاید همین نونز باشه ، در حال حاضر بهترین فاتیترهای زن دنیا بعد سایبورگ بین یوانا و نونز هست و فایت نونز با هر کدوم از این دوتای دیگه میتونه عالی باشه
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    دارم مبارزه هالی ولم و کوهیا رو اسپویل میکنم!!!
    یعین تا الان من ندیده بودم داور نگه داره به دو مبارز تذکر بده که میدونم استراتژی دارید ولی باید کار کنید! من موندم. شرمنده اینو میگم ولی هالی هولم هم در درآوردن صدای مردم انگار تخصص داره. یعنی شانس آورد اون لگد خورد به سر حریف. یعنی در اصل ما شانس آوردیم وگرنه مجبور بودیم چه مبارزه ای رو 15 دقیقه دیگه تحمل کنیم.
    آنالیز لحظه ناک اوت این میشه.
    کوهیا میگه بیا دیگه! بیا بزنه تو کله ام.!
    هالی هولم هم میگه بیا....... قارپ. ناراحت شدم یه جورایی بد ضایع شد. درست زمانی که داشت ادا درمیاورد لگد اومد صاف تو مغزش.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    شرمنده اینو میگم ولی هالی هولم هم در درآوردن صدای مردم انگار تخصص داره. یعنی شانس آورد اون لگد خورد به سر حریف. یعنی در اصل ما شانس آوردیم وگرنه مجبور بودیم چه مبارزه ای رو 15 دقیقه دیگه تحمل کنیم.
    آنالیز لحظه ناک اوت این میشه.
    کوهیا میگه بیا دیگه! بیا بزنه تو کله ام.!
    هالی هولم هم میگه بیا....... قارپ. ناراحت شدم یه جورایی بد ضایع شد. درست زمانی که داشت ادا درمیاورد لگد اومد صاف تو مغزش.
    هالی هولم با سابقه قهرمانی بوکس و استعداد بدنی و قدرت بدنی خیلی خوب و همینطور رقص پای خوبش اصلا سبک خوبی رو اجرا نمی کنه.
    اینکه فقط منتظر باشی تا حریف حمله کنه تا بهش ضربه کانتر بزنی نمی تونه ایده خوبی باشه. همونطوری که مقابل شفچنکو حتی تو بوکس هم کم آورد و ضعیف تر بود.
    اصلا از مهارت های دیگه مثل کشتی و ... استفاده نمی کنه. اینکارها بیشتر باید تو مبارزات تمرینی اجرا بشه تا بعد بشه اینجا اجرا کرد.
    به نظر میاد فایترهای کمپشون بجز جان جونز نتایج خوب نمیگیرن. و مشکلات فنی دارن.
    یعنی سبک هالی هولم ذاتا فقط خوراک مبارزه با رندا روزی بیچاره بود.

البته امیر جان اون ضربه پا یک ضربه پای معمولی به سر نبود.
    این ضربه پا یکی از ضربات مورد علاقه منه. نشون میدی می خوای به پایین ضربه بزنی ولی بین راه حرکت رو عوض می کنی و ضربه رو توی صورت می خوابونی. البته این ضربه ی پا بصورت چکشی هم زده می شه که قدرت بیشتری داره.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    به جرات میشه گفت دی راندمی مث کانر دنبال این بود که از عنوانش دفاع نکنه حالا به بهونه های مختلف ولی همه برای سازمان که کانر نمیشن و به نظرم کار درستی کردن از همون اول باید سایبورگ رو برا این عنوان انتخاب میکردن بعد براش حریف انتخاب میکردن
    شاید بعد این فایت یه سوپر فایت سر عنوان قهرمانی این دسته بین نونز و سایبورگ ببینیم
    خیلی دوست دارم این اتفاق بیفته فکر کنم اگه قرار باشه یه نفر تو دنیا جلوی سایبورگ رو بگیره شاید شاید همین نونز باشه ، در حال حاضر بهترین فاتیترهای زن دنیا بعد سایبورگ بین یوانا و نونز هست و فایت نونز با هر کدوم از این دوتای دیگه میتونه عالی باشه
    موافقم با نظرت در مورد کانر دقیقا همینه که گفتی اول به سایبورگ پیشنهاد دادن برای مبارزه قهرمانی خودش قبول نکرد دی راندامی اصلا مبارز نیست هولم رو برد که از لحاظ روحی داغون بود بعد دو باخت پشت سر هم تو مبارزه هم که تو سه راند اگه اشتباه نکنم بعد زنگ به هالی ضربه زد نونز مبارز خوبیه ولی فک نکنم حریف سایبورگ بشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    سایبرگ باید در مسابقات مردان باشه، در حق بقیه اجحاف میشه که در دسته زنان جا دادنش، به خاطر هورمون ها و سایر مسائل ...
    البته این مسئله برای نونس و چند نفر دیگر از فایترها صادقه ... خب طبیعیه که میبینم هم*جنس*گرا هستند، البته که تستهایی گرفته میشه و درصد زن بودنشون تست میشه اما خب همه میدونیم که میشه در این تست ها تقلب بشه

به عقیده من مبارزات زنان به زودی به مبارزات دو*جنس*یت ی ها تغییر پیدا میکنه
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارزات رو نگاه کنید.
    زیاد مطمئن نشید.
    حتی همین سایبورگ هم روزی در مقابل کسی ممکنه قرار بگیره که نابودش کنه.
    اون قدر از سایبورگ گنده تر هستند که. فقط مشکل دار میشه وگرنه تصاویرش رو میزاشتیم.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    انصافا کوئسشن کیک زیبایی زد هولم ولی خیلی بد فایت میکنه.

من که اومدم ببینم، همش زدم جلو، فایتش با دراندامی هم، همینطور

خیلی کم پیش میاد فایت زیبا از زنان ببینی، مثل یوانا - کلودیا 2
    ویرایش توسط magneto_88 : 2017/06/19 در ساعت 15:53
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)