ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

معرفی پکیج برترین مبارزات ufc که در ماه جولای شاهد هستیم

همونطور که یاد دارید قبلا هم اعلام شد که سازمان یو اف سی ادعای این را دارد که تابستان 2017 بزرگترین تابستان این سازمان خواهد بود. و همونطور که اطلاع دارید مبارزات و ایونتهای مهم و بزرگی در این فصل قرار است اتفاق افتد - اما حال به تازگی سازمان لیستی از ده تا مبارزات بزرگ را که به عنوان بهترین بسته بندی ماه جولای نامگذاری شده منتشر کرده که در این تاپیک نگاهی به این لیست میکنیم. این ده مبارزه پکیج ماه جولای یو اف سی هستش که از امروز روز اول این ماه اغاز شده و تا روز اخر این ماه شاهد این 10 فایت مهم خواهیم بود
    The Ultimate Fighter: Redemption Finale Friday, July 7 – Las Vegas, Nevada
    Michael Johnson vs. Justin Gaethje

اولین مبارزه مهم این ماه را که قرار است شاهد باشیم مین ایونت فینال التیمات فایتر 25 است که قرار است کینگ شکست نخورده 0-17 سازمان WSOF جاستین گیچی دیبیو کنه تا به مصاف مایکل جانسون پر ادعا برود

UFC 213: Nunes vs. Shevchenko 2 (Saturday, July 8 – Las Vegas, Nevada

Yoel Romero vs. Robert Whittaker for the interim UFC middleweight title
    دومین مبارزه مهمی که قرار است در این ماه شاهد باشیم درست یک شب پس از مبارزه گیچی و جانسون اتفاق خواهد افتاد. جایی در کو مین ایونت رویداد بزرگ UFC 213 قرار است یوئل رومرو مدعی قهرمانی
    middleweight به مصاف دیگر مدعی این وزن یعنی رابرت ویتاکر برود تا قهرمان موقت این وزن مشخص شود
    Amanda Nunes vs. Valentina Shevchenko for the UFC women’s bantamweight title
    در همین شب 213 دوباره شاهد سومین مبارزه مهمی که در جولای اتفاق می افتد خواهیم بود. مبارزه مین ایونت این رویداد است و قرار است شیرزن
    bantamweight یو اف سی اماندا نونز به عنوان قهرمان از تایتلش مقابل مدعی قهرمانی ولنتینا شوچنکو از تایتلش دفاع کند. این دو در گذشته یکبار در مبارزه ای به مصاف هم رفتن که نونز با تصمیم داوران تونسته پیروز بشه

UFC Fight Night: Nelson vs. Ponzinibbio (Sunday, July 16 – Glasgow, Scotland

Joanne Calderwood vs. Cynthia Calvillo
    چهارمین مبارزه مهم این پکیج جولای را در تاریخ 16 جولای در رویداد یو اف سی فایت نایت 113 شاهد خواهیم بود در کلاس وزن Strawweight بانوان. جایی که در مبارزه کو مین ایونت قرار است قهرمان سابق بوکس. کیک بوکسینگ و کاراته Joanne Calderwood با رکوردی 2-11 به مصاف فایتر تازه کار شکست نخورده یو اف سی Cynthia Calvillo که رکوردی 0-5 را داره و همچنین رکوردی 1-5 نیز در اماتور داره بره
    Gunnar Nelson vs. Santiago Ponzinibbio
    در همین شب فایت نایت 113 شاهد پنجمین مبارزه مهم ماه جولای یو اف سی خواهیم بود. این یکی مبارزه مین ایونت این رویداد است. قرار است گانار نلسون پس از 2 پیروزی از طریق سابمیت و افزایش رکورد به 1-2-16 در این فایت به مصاف Santiago Ponzinibbio باید برود که هر 4 فایت اخرشو تونسته پیروز بشه و دو تا را نیز ناک اوت داشته

UFC on FOX: Weidman vs. Gastelum (Saturday, July 22 – Long Island, New York

Jimmie Rivera vs. Thomas Almeida
    ششمین مبارزه مهم پکیج ماه جولای را در تاریخ 22 جولای در رویداد UFC on Fox 25 شاهد خواهیم بود. در یکی از مبارزات مین کارت این ایونت قرار است Jimmie Rivera که اکنون استریکی با 19 پیروزی را پشت سر گذاشته به مصاف Thomas Almeida برود که از شش مبارزه اش در یو اف سی فقط یک شکست داشته
    Chris Weidman vs. Kelvin Gastelum
    همچنین در همین شب رویداد UFC on Fox 25 شاهد هفتمین فایت مهم جولای خواهیم بود. همونطور که اطلاع دارید کریس وایدمن قهرمان سابق Middleweight پس از سه شکست پیاپی باید به فکر یک پیروزی سرنوشت ساز باشد. اما بدست اوردن این پیروزی زیاد هم اسان نیست چون باد به مصاف فایتر جوان و بسیار امده ای به نام کلوین گاستلوم برود که هر سه حریف قبلیش یعنی بلفورت. کندی. و هندریکس را تونسته مغلوب کنه

UFC 214: Cormier vs. Jones 2 (Saturday, July 29 – Anaheim, California

Cris Cyborg vs. Tonya Evinger for the UFC women’s featherweight title
    هشتمین مبارزه پکیج ماه جولای را اواخر ماه جولای یعنی 29 جولای شاهد خواهیم بود سه مبارزه مهم در یک شب شاهد خواهیم بود. اولین فایت شب 29 جولای مربوط به مبارزه ای مهم در مین کارت رویداد بزرگ یو اف سی 214 است. جایی که قرار است خطرناکترین جنگجوی زن کره خاکی کریس سایبرگ که 17 مبارزه را تونسته با پیروزی پشت سر بزاره به مصاف قهرمان سابق Invicta FC Bantamweight یعنی Tonya Evinger برود که از یازده مبارزه اخرش هیچ شکستی ندارد. این فایت از انجایی که برای مشخص شدن قهرمان جدید UFC Women's Featherweight خواهد بود از حساسیت مهمی بین دو فایتر خظرناک برخوردار است
    Tyron Woodley vs. Demian Maia for the UFC welterweight title
    نهمین مبارزه پکیح جولای که دومین فایت مهم شب 214 در 29 جولای خواهد بود را در کو مین ایونت شاهد خواهیم بود. قهرمان وقت Welterweight تایرون وودلی پس از پنج پیروزی متوالی و دو دفاع از تایتل باید به مصاف چلنجر و جوجیتسو کار برزیلی دمین مایا برود. مایا 7 فایت اخرشو تونسته با پیروزی پشت سر بزاره. ایا مهارت جوجیتسوی مایا میتونه از پس قدرت و مشتهای سنگین وودلی بر بیاد
    Daniel Cormier vs. Jon Jones for the UFC light heavyweight title
    دهمین و اخرین مبارزه بزرگ و مهم ماه جولای را که شاهد خواهیم بود در مین ایونت رویداد UFC 214 است. مبارزه ای که نزدیک به 2 سال است طرفداران زیادی برای پایان بدبلود جونز و کورمیه منتظر دیدن دوباره ان هستند. دنیل کورمیه پس از پیروزی قهرمانی نیمه سنگین وزن و دو دفاع از تایتل باید به مصاف فایتری برود که سازمان او را به عنوان #1 تمام فایترها انتخاب کرد. جونز که پس از تعلیق هیچ شکست در کارنامه اش نداشته امده است تا تایتل قهرمانی را دوباره صاحب شود
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    دو رویداد بزرگ 213 و 214 بدون شک میتونن بهترین رویداد سال باشن به شرط اینکه دیگه مسابقه کنسلی نداشته باشن
    رویداد 213 با 3 فایت بزرگ که شامل دو مبارزه سر عنوان قهرمانی و یه مبارزه بین دو اسطوره مبارزات ازاد در دسته سنگین وزن هست
    خودم به شخصه منتظر فایت بین اووریم و وردوم هستن این دوتا قبلا دو بار به مصاف هم رفتن و سهم هر کدوم یک برد بوده و جالب اینجاست که این دوتا فایت در دو سازمان مختلف انجام شده فایت اول در سازمان پراید بود که با سابمیشن کیمورا دست وردوم به عنوان برنده بالا برده شد و در فایت دوم دست اووریم به عنوان برنده با تصمیم داورها بالا رفت این فایت در سازمان استرایک فورس انجام شد و الان اخرین قسمت رویارویی این دو اسطوره در بالاترین سطح ممکن در مبارزات ازاد در جهان و در بزرگترین و معتبرترین کمپانی اجرا کننده این مبارزات یو اف سی برگزار میشه ، به امید اینکه هیچکدوم از این سه تا فایت کنسل نشه
    رویداد 214 رویداد خیلی خوبیه و 6 تا فایت خیلی خوب و عالی برای این رویداد مهم ثبت شده که بدون شک مهمترین فایت تابستان 2017 یو اف سی فایت انتقامی بین دو تا از بهترین نیمه سنگین وزن های تاریخ هست جایی که دنیل کورمیه قهرمان یو اف سی باید به مصاف رقیب سرسخت و یه جورایی دشمنش جان جونز بره کسی که به اعتقاد خیلی ها بهترین فایتر تاریخ میتونه باشه اگه بتونه خودشو در بیرون از مسابقات کنترل کنه ، شانس کنسلی این فایت از همه فایت ها بیشتر هست به دو دلیلی که بارها اتفاق افتاده 1- مصدومیت دنیل کورمیه 2- محرومیت جان جونز که من به شخصه امیدوارم این اتفاق نیفته و این فایت زیبا رو ببینیم
    فایت وودلی و مایا مث یک بازی شطرنج میمونه هر دو فایتر فوق العاده حساب شده کار میکنن وودلی باید مواظب جوجیتسوی فوق العاده مایا باشه ، به جرات میتونم بگم اگه وردوم در سازمان نبود میتونستیم بگیم که مایا بهترین جوجیتسو کار حال حاضر یو اف سی هست ، از سمت دیگه مایا باید فوق العاده مواظب باشه تا همونطوری که لاولر مقابل سرعت وودلی قافل گیر شد این اتفاق براش نیفته
    فایت های سایبورگ ، مانووا ، نورث کات و استرلینگ هم میتونن زیبایی و جذابیت خاص خودشونو داشته باشن
    بهتر که امیدوار باشیم هیچکدوم از این فایت هایی که در لیست تاپ 10 هستن کنسل نشن تا به بهترین شکل از این مسابقات زیبا لذت ببریم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    فکر کنم اگه وایدمن ببازه، میره نیمه سنگین.
    ...................
    حیف شد، واقعا حیف شد فایت لاولر - کابوی کنسل شد :(
    بهترین فایت ufc 213 بود.
    فکر میکنم فایت وردوم و اووریم فایت کسالت آوری باشه. امیدوارم اووریم اکتاگان رو با پیست دو میدانی اشتباه نگیره دوباره، و وردوم هم نصف زمان فایت رو با هر مشت الکی نیفته زمین.
    .....................
    من فکر میکنم ufc 214 شاهد باخت جان جونز خواهیم بود، نمیدونم چرا ولی این حسو میکنم. جونز بعید میدونم آماده باشه.
    پیش بینیم اینه که وودلی با یه حرکت انفجاری کار مایا رو تموم کنه. کنترل وودلی برا مایا خیلی سخت تر هستش، چون وودلی از رقیبان اخیر مایا قدرت بدنی بالاتری داره.
    آفرین به وودلی که با مدعیان اصلی وزنش، بدون بهانه فایت میکنه.
    یه فایتی که میتونه خیلی خوب باشه، فایت لاماس و نایت هستش، نایت در دو فایت اخرش فوق العاده کار کرده و اگه همینجوری ادامه بده، لاماس رو هم میزنه.
    .................
    اگر رابرت ویتاکر مثل فایتش با ژاکاره باشه، رومرو هیچ شانسی جلوش نداره
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    .....................
    من فکر میکنم ufc 214 شاهد باخت جان جونز خواهیم بود، نمیدونم چرا ولی این حسو میکنم. جونز بعید میدونم آماده باشه.
    وای حسن جان دایی اینو نگو حال من بد میشه ???? خدا وکیلی نه اینکه طرفداراشم و بی اندازه دوسش دارم نه کلا خدایی حیفه واقعا چنین رکوردی خراب بشه
    راستش من خودمم نمیدونم چرا ولی حس خوبی اینبار ازش ندارم چون فایت اخرشم با OSP عملکرد بجایی نداشت هر چند اگه همون موقه با کورمیه مبارزه میکرد هنوز امید بیشتر به پیروزیش داشتم تا الان
    نمیدونم چقدر نزدیک به ۲ سال مبارزه نکردن و اتفاقات افتاده و از همه مهمتر حالا هم مرگ مادرش کسی که حمایتش میکرد و تو مبارزاتش حضور پیدا میکرد چقدر میتونه تاثیر داشته باشه رو عملکردش ????

فرستاده شده از SM-G900Hِ من با Tapatalk
    کاربر سایت

عضو انجمن
    246
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    Justin Gaethje فایتر جالبی میاد اقا سجاد هم ویدیویی از مسابقاتش گذاشته بودن خیلی خوب فایت میکنه و نترس هستش حرکات زیبا و ناگهانی زیادی هم داره باید ببینیم با بزرگای UFC چجوری فایت میکنه تا نظر قطعی بدیم ولی در کل اگه همین جوری ادامه بده اینده خیلی درخشانی داره و احتمال میدم مایکل جانسون رو ببره.
    ویرایش توسط ABBAS.K : 2017/07/05 در ساعت 20:25
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    وای حسن جان دایی اینو نگو حال من بد میشه ������ خدا وکیلی نه اینکه طرفداراشم و بی اندازه دوسش دارم نه کلا خدایی حیفه واقعا چنین رکوردی خراب بشه
    راستش من خودمم نمیدونم چرا ولی حس خوبی اینبار ازش ندارم چون فایت اخرشم با OSP عملکرد بجایی نداشت هر چند اگه همون موقه با کورمیه مبارزه میکرد هنوز امید بیشتر به پیروزیش داشتم تا الان
    نمیدونم چقدر نزدیک به ۲ سال مبارزه نکردن و اتفاقات افتاده و از همه مهمتر حالا هم مرگ مادرش کسی که حمایتش میکرد و تو مبارزاتش حضور پیدا میکرد چقدر میتونه تاثیر داشته باشه رو عملکردش ������

فرستاده شده از SM-G900Hِ من با Tapatalk

من خودم از کورمیر خیلی بدم میاد و امیدوارم جونز بزنه
    حتی برا یکی مثل جونز شاید یک باخت بد هم نباشه و بدونه هر کاری بکنه، ثمرات بدی برا زندگی و حرفه اش داره. جونز اگه ببازه و برگرده پدر همرو در میاره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    دنیل کورمیر خطاب به جان جونز:
    "بهت تبریک میگم که امروز محرومیتت بخاطر استفاده از استروئید به پایان رسید، خواهشا چند هفته دوام بیار و دوباره گند نزن! با تشکر دی سی"

کورمیر میخواد بگه منم ترش تاک بلدم
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)