ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 صحبتهای دانا وایت در مورد نونز -بیسپینگ- گیجی- کانر و اتفاقات دیگر ufc 213 !!!

صحبتهای دانا وایت در مورد نونز -بیسپینگ- گیجی- کانر و اتفاقات دیگر UFC 213 !!!

صحبتهای دانا وایت در مورد نونز -بیسپینگ- گیجی- کانر و  اتفاقات دیگر ufc 213 !!!

یک اتفاق عجیب دیگه دوباره رخ داد میتونی کمی اطلاعات رو برامون آپدیت کنی در مورد مین ایونت؟ چی شد ؟ چی سر نونز آمد؟
    بعد از وزن کشی که سر وزن هم رسیده بود , موقع مراسم وزنکشی نمایشی باهام تماس گرفن که حالش خوب نیست و حظورش در مراسم وزن کشی نمایشی معلوم نیود چون دکتر باید میدیدش , دیدنش , همه چیز خوب بود و امروز صبح دوباره تماس گرفتن که باز حالش خوب نیست و احتمالا نمیتونه مبارزه کنه. از دکتر پرسیدم که چش بوده؟ از نظر جسمانی سلامت بود و هیچ مشکلی رو ندیدند اما حالش خوب نبود.

بعد گفت من مبارزه نمیکنم؟ از مبارزه امتناع کرد؟
    شما که نمیتونید کسی رو به مبارزه مجبور کنید . این طوری نگفت که هی من مبارزه نمیکنم, گفت حس و حال خوبی ندارم و حالم خوش نیست. فکر میکنم 90 درصد روحی روانی بود و 10 در صد فیزیکی.حال خوشی نداشت. فکر میکنم خیلی وقتها فایترها این احساس رو دارند و از طرفی ما بعضی وقتها کسایی رو داریم که واقعا مریض میشن. دانولد سرونی مشکل داشت و دکترا گفتند که بهش آنتی بیوتیک میزنیم و شاید بتونه مبارزه کنه, من خودم گفت نه تو نمیتونی با رابی لالر به این شکل مبارزه کنی , یکم میندازیمش عقب. این اتفاقات هم هست ولی هیچ وقت تو موقعیتی مثل موقعیت نونز ندیده و نبودم که از نظر فیزیکی میتونست مبارزه کنه.

اون داشت خیلی خوب کار میکرد. الان نگرانی وجود داره براتون که دوباره بزارینش مین ایونت؟
    دیگه مین ایونت نمیزارمش

به نظر میرسه که ادمونتون کانادا رو برای انجام دوبارزه این مبارزه در نظر دارید.قطعی هست یا نیاز هست که چیزی انجام بشه تا رسما اعلام کنید؟
    آره برنامه همینه. داریم روش کار میکنیم. من خودم این طوری نظرم هست.

رابرت ویتکر کارش خوب بود. بیسپینگ رو داشتیم و به نظر میرسه که هنوز اون مبارزه با GSP رو میخوان هر دوشون. این مبارزه بالاخره انجام میشه و این که ممکنه مبارزه ویتکر در استرالیا باشه؟
    مبارزه GSP با بیسپینگ کلا منتفی هست. من کنفرانس برای اون مبارزه گذاشتم و مبارزه انجام نشد. باید به راهمون ادامه بدیم و این مبارزه ای هست که باید انجام بشه و من خودم ترجیه میدم تو استرالیا باشه.

در مورد مباره اووریم گفتی که این عملکردی نیست که بهش تایتل شات بدن. تو مبارزه رو چه طور نمره میدی؟
    خیلی معلوم بود که وقتی مبارزه به راند سوم رفت وردوم باید مبارزه رو تموم میکرد و آلیستار رو متوقف میکرد. چه طوری اون راند رو 10-8 نمره دادند! من که چیزی ندیدم.از نظر من یکیشون باید برتری فاحش داشته باشه که 10-8 بدن.(قوانین جدید این رو نقض میکنه) توی راند 3 از همه نزدیک تر بودن مبارزه. وردوم بهش صدمه زد و گیجش کرد , بعد درجا دوخم گرفت و بقیه راند رو همین طوری دراز کشید رو حریفش , گذاشت بره دست داورها , پس دیگه حق نداره ناراحت باشه(وردوم در خواست فرجام خواهی و برگرداندن نتیجه رو داده) مبارزه دستت بود تا خودت برنده بشی و ناک اوت کنی! داشت سرپا میزدش و گیجش کرد ولی بعدش دو خم گرفت و دراز کشید روش تا پایان مبارزه!دیگه برای چی ناراحتی؟! خودت این طوری کردی!

فرانسیس انگانو و دوسانتوس مبارزه دارند.اگر انگانو برنده بشه قطعی با استیپه میوچیچ مبارزه میکنه؟
    نمیدونم. ببینیم مبارزه چی میشه و چه اتفاقی می افته.

در مورد مبارزه چند شب پیش میخوام بپرسم. جاستین گیجی عملکرد خوبی داشت با نبودن کانر و رفتنش سمت بوکس به نظر موقعیتهای ایده عالی هست برای فایترهای لایت ویت تا این موقعیت رو استفاده کنند و برای خودشون نامی دست و پا کنند تا کانر برگرده.نظرت در این مورد چیه؟
    آره قطعا. اون با این پیروزی رفت جز 5 تا و حبیب و تونی رو هم داریم که مبارزات خوبی میشه ست کرد و همه منتظر برگشت کانر هستند.

در ادامه همین موضوع, بعدش مشخصا تونی رو به مبارزه خوند. الان میتونی این مبارزه رو ست کنی؟
    راستش من هنوز دلم میخواد مبارزه حبیب و تونی رو ببینم.

پس اون مبارزه باید اول انجام بشه؟
    بایدی وجود نداره فقط دلم میخواد اون مبارزه رو ببینم.میدونم که حبیب به لاس وگاس میره تا در انستیتو عملکرد UFC کار کنه روی تغذیه اش ولی اگه نتونست زود بیاد بدم نمیاد تونی و گیجی رو ست کنم.

تونی هم به کری گیجی پاسخ داده و گفته برای کمربند موقت این مبارزه رو حاظرم انجام بدم.
    عالیه.ببینیم چی میشه.

در مورد نونز و اینکه دکتر گفته مشکلی نیست و اون مبارزه نکرده , آیا خلع عنوانش رو در فکر داشتی یا داری؟
    نه. این تصمیم رو ندارم. ولی بهش پول ندادیم.

اصلا چه اتفاقی میفته که فکر خلع عنوان کردن یک فایتر بیاد وسط چون میگی که دکتر گفته حالش خوبه بعد خودش مبارزه نکرده. نمیخوام بد جنس باشم....
    نه اتفاقا سوال خوبی کردی . سوال خیلی خوبیه. ما تا حالا چنین چیزی رو ازش ندیدیم که از مبارزه امتناع کنه. وقتی این فکر رو میکنیم که یکی بیاد بگه قشنگ نه من با فلانی مبارزه نمیکنم مثل وضعیت دمیتریوس جانسون! ما براش مبارزه در نظر گرفتیم و قشنگ میاد میگه نه من باهاش مبارزه نمیکنم. تو بهترین دنیا هستی و کلی دفاع از عنوان داری و وقتی این طوری میگی زمانی هست که من به خلع عنوان فکر میکنم.

آریل هلوانی. نظرت در مورد تراویس براون چیه الان 4 با پشت سر هم باخته و به نظر دیگه اون مبارز سابق نیست؟
    ترائیس از اونایی بود که اول میگفتی که قهرمان میشه ولی تو این ورزش آدم نمیدونه چی میشه.
    فکز میکنی باشه بازم؟
    فکر میکنم بهتر هست تراویس خداحافظی کنه.
    بهس اینو گفتی؟
    نه
    با کریس سایبورگ صحبت کردی؟
    نه
    خب تو اینتاگرام آن بلاکش کن. از دستت ناراحته.
    از چی ناراحته؟
    این که تو اینستاگرام بلاکش کردی.
    چییییییییییی؟؟؟؟
    خودش گفته.
    تلفن من کجاست؟ برو تلفن من رو بیار ببینم. چرا من باید اون رو بلاکش کنم. مسخره است. احتمالا دانا وایت دیگه ای رو فالوو کرده. ما توی سایتمون حرکات عجیب اتفاق افتاده ولی چرا من باید بلاکش کرده باشم.
    الان که میخوایی آن بلاکش کنی من رو هم آن بلاک کن!!!
    نه آریل تو همون جوری بلاک میمونی!!
    (دانا وایت چند دقیق همین طوری با گوشی ور میره آخرش هم نمیتونه چیزی سر در بیاره)

در مورد پروموی جونز و کوریمه میگی چون یکی از صادقانه ترین ها بود. همین طوری در جریان این مباره میگید از کارهایی که شده و اشتباهات و ......

وقتی نگاه میکنی به اشتباهات جونز و درگیریهایی که بین این دو هست و تازه مبارزه دومشونه واقعا عجیبه و نمیشه در مورد این مبارزه صحبت کرد بدون این که داستان رو به همه بگیم و در آخرش میبینیم که جان داره چیزی رو که کورمیه نوشته میخونه که تو بدی و من خوبم و از این جور حرفها , و در آخرش جان میگه که من باید این مبارزه رو برنده بشم و زندگیم رو پس بگیرم. این صادق ترین ورژن جونز بوده که تا حالا دیدید و همه اینا باعث شد که یکی از بهترین پروموهایی بشه که انجام دادیم.

و اینکه تور کانر و فلوید قراره انجام بشه .تو نقشت چی هست تو این ماجرا؟ اونجا هستی؟

نمیدونم نقشم چیه.من تو همه جاش هستم و حظور دارم و فکر کنم ترکیبی از کنفرانس های بوکس و UFC بشه! فکر کنم بیشتر شبیه کنفرانس های بوکس بشه.برای ما رو که میدونید چه شکلیه! میایم و میریم سر اصل مطلب, سوال اول رو کی میپرسه و بدون مزخرفات ولی فکر کنم این دفعه توش کلی مزخرف در بیاد چون شبیه کنفرانس های بوکسه. میان سخنرانی میکنند و از این چیزها ولی فکر کنم با حظور این دوتا حسابی همه چیز بهم بریزه و غوغا بشه.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    مثل وضعیت دمیتریوس جانسون !!!!!!!!!!!!!!

جدی من منتظر بودم بگه دی راندمی چی شد که گفت جانسون
    مث اینکه وضعیت از اون چیزی که فکر میکردیم داغونتره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    خودمون ولی جانسون بد جوری داره از دست فایت با دلیشا در میره چون واقعا خطر بزرگیه واسش
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    اول بگم عالی بود دایی ایول
    و اما دوم خیلی تابلوست که خبیب اگه نتونه برسه حتما فایت گیچی و فرگوسن سر تایتل برگزار میشه. ولی خدایی به شخصه دوست دارم اول فایت خبیب و فرگوسن را ببینم گیچی هم بهتره با اینکه خیلی از همون WSOF دوسش دارم و قبولش دارم ولی بهتره اول با یه نفر دیگه مبارزه دیگه ای داشته باشه انوقت در صورت پیروزی بیاد برا تایتل. نکته جالب اینه الان با یه فایت جزء تاپ پنج شده. این یعنی اینکه وضع این وزن داغونه که گیچی با یه پیروزی میاد تو 5 تای اول. حالا درسته بدون باخته ولی یه فایت تو سازمان داشته

و اما سوم مایکل بیسپینگ کارش که تایتل را انداخت و توهین کرد خواست خودشو دوباره به جی اس پی برسونه ولی حالا که سازمان نمیخواد پس عذاب بدتری براش تو راهه چون باید مقابل ویتاکر تو استرالیا مبارزه کنه برا یکی کردن عنوانها. مطمعنن سازمان بخاطر فروش بالا رویداد را تو استرالیا ست میکنه حالا که یه قهرمان استرالیاییی دارن. این بدون شک بدترین خبر برا بیسپینگ هست. از چاله در امد افتاد تو چال. به قول بچه ها اگه مقابل دوتا فایتر پا به سن گذاشته مثل رومرو و سوزا قبول میکرد فایت کنه هنوز کار راحت تری داشت. چون استرایک بیسپینگ مطمعنن از رومرو و سوزا بهتره. هر چند او از خاک شدن میترسید
    یعنی حاضر جوابی دانا وایت ادم نمیدونه چی بگه..
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    چند تا نکته رو که توی متن نیاوردم صحبتهای رومئو بود.
    مثلا این که چرا به پای مصدوم ویتکر حمله نکرد این که هر بار که میخواست ضربه بزنه ویتکر وضعیت ایستادنش رو تغییر میداد و نمیزاشت و خطر قرار گرفتن در ریچ ویتکر بود.
    یا اینکه بیسپینگ پرچم کشور کوبا رو پاره کرده و پرت کرده سمتش. و اینکه گویا بعد از 11 سال داره میره کوبا پسرش رو ببینه حال مترجمش درست گفته یا نه رو نمیدونم.
    چیزی که بیسپینگ تو کیج به ویتکر میگه هم اینه که تو الان اینجا وایستادی ژست قهرمان ها رو گرفتی با کمربند قلابی. بیا این واقعی رو بگیر رو سرش با من مبارزه کن. میبینمت م....... ف......
    پرومویه جونز و کورمیه هم خیلی قشنگ بود
    امیدوارم فقط حساسیت روی مبارزه تاثیری نذاره چون هر وقت خیلی جنجال میشه مبارزه شطرنج وار میشه. مبارزه اولشون هم خیلی محتاط بودند. امیدوارم این دفعه زیاد محتاط نباشند حسابی بی افتن به جون همدیگه خودشون رو خالی کنند تکلیفم یکبار برای همیشه روشن بشه. جان کارش سخته ولی اینجا باید نشون میده که چه قدر دلش میخواد همه چیز رو پس بگیره و برگرده. یا الان یا هیچ وقت.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    116
    مبارز مورد علاقه AmirSadollah_Headshot2012
    این آقای قمارباز گند زده به mma مسابقه ها رو خودش یه جوری کنسل میکنه میندازه گردن فایترها و مصدومیت تا بتونه بعدش پول بیشتری بزنه به جیب خودشو دار و دستش
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    با یه سری از حرف های وایت موافقم،
    از جمله اوریم که خیلی کسالت بار مبارزه میکنه، از یه زمانی به بعد (که الان دقیق یادم نیست از کدوم مبارزه بود) سبکش رو تغییر داده و بیشتر منتظر میمونه حریف بهش حمله کنه و اینم از اشتباهش سود ببره که به همین شیوه هم دوس سانتوس و آرلوفسکی و الان وردوم رو شکست داد. این سبک مبارزه چنانچه باب بشه میتونه برای آینده سنگین وزن خطرناک باشه، این دسته وزنی تا اونجا که یادمونه همیشه مبارزاتش جذابتر از بقیه وزن ها بوده و الان اوریم داره اون رو به باد میده!

درباره وردوم هم باهاش موافقم، دو راند رو باخت و یک راند رو برد، و امتیازات هم همون 10-9 میشد، و من تعجب میکنم از وردوم که اتفاقا جزو فایترهای محبوب خودمم هست که چرا اینقدر حماقت کرد، اونم وردومی که همیشه به باهوش بودن میشناختیمش ... کلا رافائل کودیرو چند وقت اخیر خیلی خراب کرده ....

درباره ویتاکر، به نظر من فایتر خوبیه اما خیلی باید مبارزه ش رو با فایترهای تاپ جوون این وزن یعنی راکهلد، موساسی و وایدمن ببینیم، دو فایتر پیر یعنی رومرو و ژاکاره رو شکست داده، که همین رومرو هم که دو راند اول که نفس داشت دیدیم راحت تونست برنده بشه و اگر مبارزه سه رانده بود بی شک پیروز فایت بود. به نظر من ویتاکر مقابل اون سه نفر بازنده خواهد بود ...

درباره گیجی هم باید دوباره محک بخوره، چونه اش که حرف نداشت یکی از بهترین ها بود، اما آیا این برای پیروز شدن مقابل فایترهای باهوشی مثل حبیب و تونی کافیه؟ در این مورد شک دارم ...

یه امتیاز مثبت هم بدیم به مایکل جانسن که واقعا تمام فایت هاش جذاب هستن و نمیاد که فقط برنده بشه بلکه میاد تا مردم رو سرگرم کنه، امیدوارم بازم بتونه خودش رو بالا بکشه
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)