ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot

6 مصاحبه تایلر کینگ با رایزین

مصاحبه تایلر کینگ با رایزین
    چه احساسی داری حالا که مبارزه شما در RIZIN رسمی است؟

- احساس شگفت انگیزی دارم تمریناتمو از خیلی وقت پیش برای این مبارزه شروع کردم. 3 هفته پیش آماده بودم برای مبارزه . الان زمان بیشتری دارم تا خطرناکتر باشم.

در مورد حریف خودت امیر چی فکر میکنی ؟

- اون یه متقلبه بدون هیچ مبارزه سختی، به جز Mirko Cro Cop. من نشون میدم که اون هیچی نیست.

چی باعث کل کل شما تو شبکه های اجتماعی شد؟

- چیزی که من در بالا گفتم من از دیدن افراد متقلب متنفرم ، به دست میارم این فرصت ها رو که شایسته اونها نیست، من به ژاپن میام و ثابت میکنم که حق با منه.

فکر میکنی این مبارزه چطوره مبارزه ای بشه؟

- من به صورت وحشیانه دست امیر متقلب و رو میکنم

لطفا به طرفداران ژاپنی درباره خودت بگو

- تصور کن که اگه Paul Bunyan، Juggernaut وAntonio Rodrigo Nogueira بچه داشتند. تو منو میخوای (من که نفهمیدم منظورش چی بود)

نظرت در مورد ژاپن چیه؟ آیا چیزهای خاصی که می خواهی تو ژاپن انجام بدی یا ببینی، وجود داره؟

- ژاپن جای شگفت انگیزیه. جایگاه هنرهای رزمی و بوشیدو. من منتظر امتحان کردن سوشی های معروف ژاپن و دیدن سایت های تاریخی سامورایی هستم

در مورد طرفداران ژاپنی چی فکر میکنی؟

- اونها شگفت انگیزن خیلی در مورد مبارزه میفهمن. افتخار بزرگیه برای من مبارزه برای اونا و سرگرم کردنشون

رویدادهای RIZIN رو تا حالا دیدی؟ اگه دیدی ، نظرت چیه؟

- من همه اونها رو دیدم. من خیلی هیجان زده ام برای مبارزه تحت قوانین Rizin! این یاد آور خاطراتPride هستش که من و به MMA متصل میکنه. این واقعا افتخاره برای من مبارزه در Saitama

لطفا به طرفداران ژاپنی پیام من رو برسونید

- از اینکه این فرصت را در اختیارم گذاشتید سپاسگزارم! من روحیه واقعی بوشیدو را به شما نشان خواهم داد و پیروزی شگفت انگیزی برای همه شما خواهد بود تا تشویقم کنید!

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    تایلر کینگ اینطور که از رکوردش پیداست برای انجام سابمیشن کارش بدک نیست و امیر اگه بخواد اونو ببره تو خاک باید مراقب تکنیک های bjj تایلر باشه.
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    ممنون نیت دیاز عزیز برا تاپیک
    این خودشم هیچ حریف بزرگی کلا تو کریرش نداشته حالا پیروزی مقابل بزرگان جای خود یا حتی شکست مقابلشون. ولی در کل حریف خوبی میتونه برا امیر باشه تا امیر اگه بتونه شکستش بده یه پله بالا بیاد
    من دو سه فایت ازش تو wsof دیدم کلا امیر اگه با برنامه جلو بیاد شکستش سخت هم نیست واسه جثه و قدرتی که امیر داره. تو خاک ببرتش مثل هیت هارین میتونه ضربش کنه با ضربات مشت سنگین. کلا ان چند سابمیتی که کرده همه فایترهای درجه 2 و 3 بودن
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    ممنون نیت دیاز عزیز برا تاپیک
    این خودشم هیچ حریف بزرگی کلا تو کریرش نداشته حالا پیروزی مقابل بزرگان جای خود یا حتی شکست مقابلشون. ولی در کل حریف خوبی میتونه برا امیر باشه تا امیر اگه بتونه شکستش بده یه پله بالا بیاد
    من دو سه فایت ازش تو wsof دیدم کلا امیر اگه با برنامه جلو بیاد شکستش سخت هم نیست واسه جثه و قدرتی که امیر داره. تو خاک ببرتش مثل هیت هارین میتونه ضربش کنه با ضربات مشت سنگین. کلا ان چند سابمیتی که کرده همه فایترهای درجه 2 و 3 بودن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fedor Emelianenko نمایش پست ها
    تایلر کینگ اینطور که از رکوردش پیداست برای انجام سابمیشن کارش بدک نیست و امیر اگه بخواد اونو ببره تو خاک باید مراقب تکنیک های bjj تایلر باشه.
    دوستان در مورد اینکه امیر بخواد مبارزه رو به خاک بکشونه باید بگم قصدش تو این مبارزه اینکه سر پا مبارزه کنه اینطور که خودش کفته قصد نداره از فنون کشتی استفاده کنه استفاده که میکنه و نه اینکه بخواد کل مبارزه تو خاک باشه و تموم بشه در ضمن تو این مبارزه ضربه آرنج مجاز هستش برعکس مبارزات قبلی که ضربه آرنج غیر مجاز بود منم یکی دو تا از مبارزات تایلر رو دیدم به نظرم مبارزی نیست که بخواد سد راه امیر علی اکبری بشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    درسته امیر گفته میخواد سرپا کار کنه ولی 100% نمیتونیم بگیم که از فنون کشتی استفاده نمیکنه،مثلا دنیل کورمیه اونم گفته بود من میخوام در برابر انتونی جانسون بوکس کنم و کشتی نمیگیرم.(البته قصدم مقایسه نبود)
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    نقل قول نوشته اصلی توسط fedor emelianenko نمایش پست ها
    درسته امیر گفته میخواد سرپا کار کنه ولی 100% نمیتونیم بگیم که از فنون کشتی استفاده نمیکنه،مثلا دنیل کورمیه اونم گفته بود من میخوام در برابر انتونی جانسون بوکس کنم و کشتی نمیگیرم.(البته قصدم مقایسه نبود)
    درسته منم گفتم استفاده میکنه ولی نه کل مبارزه رو اگه بخواد به این شکل مبارزه کنه اصلا خوب نیست براش شناخته میشه به عنوان یک مبارز کنسل کننده مثل کورمیه
    مبارز اش با مولداوسکی باید ناک اوت میکرد مولدافسکی را ولی کلی انرژی گذاشت برای زمین زدن حریفش آخرشم با تقسیم آرا مبارزه رو برد
    ufc هم بره 10 برد اینشکلی کنسل کننده داشته باشه بعید میدونم بهش مبارزه قهرمانی بدن باید سرپا مبارزه کنه
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)