ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه مبارزه Cormier vs. Jones 2 کدام خواهد بود؟

رأی دهندگان
92. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • برد Cormier با ناک اوت (ko/tko)

7 7.61%
  • برد Cormier با سابمیشن

3 3.26%
  • برد Cormier با تصمیم داوران

19 20.65%
  • بدون برنده

1 1.09%
  • برد Jones با ناک اوت (ko/tko)

22 23.91%
  • برد Jones با سابمیشن

7 7.61%
  • برد Jones با تصمیم داوران

33 35.87%
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

معرفی رویداد بزرگ UFC 214: Cormier vs. Jones 2+نظرسنجی

رویداد ماهانه بعدی سازمان یو اف سی پی پریو UFC 214 است با نامگذاری مبارزه مین ایونت Cormier vs. Jones 2 - این رویداد هفته اینده روز شنبه در ارنای هوندا شهر اناهیم کالیفرنیا برگزار خواهد شد. جان جونز پس از بازگشت برای پس گیری تایتل قهرمانی باید به مصاف قهرمان وقت کورمیه برود. و در کو مین ایونت نیز قهرمان وقت ولترویت تایرون وودلی در دفاع از عنوانش به مصاف مدعی قهرمانی دمیان میا خواهد رفت. سومین مبارزه قهرمانی این رویداد در دسته Featherweight بانوان جایی که کریس سایبرگ قرار است به مصاف Tonya Evinger برود برای مشخص شدن قهرمان این وزن. همچنین از دیگر مبارزات مهم شاهد بازگشت بی رحم دنیای ام ام ای رابی لاولر خواهیم بود تا به مصاف دونالد سرونی برود و مبارزه دیگر نیز ماناوا به مصاف ولکان اذامیر خواهد رفت
    نام رویداد UFC 214: Cormier vs. Jones 2
    تاریخ برگزاری Saturday July 29, 2017
    محل برگزاری Honda Center in Anaheim, California
    سازمان Ultimate Fighting Championship

Light Heavyweight Daniel Cormier (c) vs. Jon Jones
    KO/TKO 42% KO/TKO 41%
    SUB 21% SUB 27%
    مبارزه مین ایونت در دسته نیمه سنگین وزن برگزار خواهد شد. یک طرف این مبارزه دنیل کورمیه قهرمان وقت این وزن با رکوردی 1-19 و سنی 38 ساله قرار داره. دنیل کورمیه به عنوان قهرمان این وزن مکان را در رنکینگ P4P داره. کورمیه بعد از اولین شکست کریرش توسط جونز و سپس مشکلات جونز و معلق شدن تایتل موفق شد با شکست انتونی جانسون قهرمان این وزن بشه. کورمیه تا کنون پس از پیروزی تایتل سه مبارزه انجام داده که دو دفاع از تایتل مقابل گوستافسن و رامبل جانسون داشته و یک مبارزه معمولی با اندرسون سیلوا که تونسه پیروز بشه. کورمیه از 19 پیروزی کریرش 6 ناک اوت و 6 سابمیت وینز داره. دی سی با ریچی 72 عملکردش در استرایک 50 است و در تک دوئن 43 داره
    طرف دیگر این مبارزه جان جونز قهرمان سابق این وزن که بدون شکست تایتل را از دست داده قرار داره با رکوردی 1-22 و سنی 30 ساله. جان جونز پس از شکست کورمیه و اخرین دفاع از تایتلش یک بار دیگه بعد از بازگشت مقابل OSP قرار گرفت و تونست باری دیگه تایتل قهرمانی را صاحب بشه و سازمان براش برای دومین بار قهرمانی ثبت کرد. جونز از 22 پیروزی کریرش 9 ناک اوت و 6 سابمیت داره. جان جونز با ریچی 84 عملکردش در استرایک 56 است و در تک دوئن 52 داره. اینم اضافه کنم جان جونز اکنون مکان را در وزن خودش داره و علاوه بر این با بازگشت به مکان رنکینگ P4P صعود کرد و اگه روز شنبه بتونه تایتل را دوباره بدست بیاره صعود بالاتری خواهد داشت

Welterweight Tyron Woodley (c) vs. Demian Maia
    KO/TKO 44% KO/TKO 12%
    SUB 25% SUB 48%
    مبارزه کو مین ایونت در دسته ولترویت برگزار خواهد شد. در یک طرف مبارزه قهرمان این وزن تایرون وودلی با رکوردی 1-3-17 و سنی 35 ساله قرار داره. وودلی اخرین شکستش مربوط به سال 2014 است مقابل روری مک دونالد. وودلی بعد از ان با دو پیروزی دیگه موفق شد به مصاف قهرمان سابق این وزن رابی لاولر بره و با شکست لاولر تایتل را بدست بیاره. تایرون وودلی پس از قهرمان دو مبارزه تونسته از تایتلش دفاع کنه که هر دو فایت مقابل استفن تامپسون بوده. وودلی با ریچی 74 تا کنون 6 ناک اوت و 5 سابمیت پیروزی داشته. عملکردش در استرایک 49 است و در تک دوئن هم 46 داره
    طرف دیگر این مبارزه مدعی شماره 1 این وزن دمیان مایا قرار داره با رکوردی 6-25 و سنی 39 ساله. مایا هم دقیقا مانند حریفش وودلی اخرین باختش مربوط به سال 2014 مقابل روری مک دونالد بوده و پس از ان تا کنون تونسته 7 مبارزه انجام بده که هر 7 فایت را پیروز شده که از این 7 وینز استریکی که داره 3 تا را با سابمیشن پیروز شده. دمیان مایا که از او به عنوان بهترین جوجیتسو کار یو اف سی نام برده میشه 3 ناک اوت و 12 سابمیشن پیروزی تو کارنامش داره. مایا با ریچی 72 عملکردش در استرایکینگ 45 است و در تک دوئن هم 32 داره

Cris Justino vs. Tonya Evinger Women's Featherweight
    KO/TKO 88% KO/TKO 42%
    SUB 0% SUB 37%
    سومین مبارزه مهم این رویداد در دسته Featherweight بانوان برای قهرمانی این وزن بعد از خلع عنوان کردن دی راندامی برگزار خواهد شد. یک طرف این مبارزه قهرمان سابق استرایک فورس و Invicta خطرناکترین جنگجوی سیاره زمین کریس سایبرگ با رکوردی 1-17 و سنی 32 ساله قرار داره. سایبرگ بعد از اولین مبارزه کریرش که شکست خورده هنوز کسی موفق به ضرب و شتم و توقفش نبوده. کریس سایبرگ فقط دو مبارزه را با تصمیم داوران پیروز شده ما باقی مبارزاتش را تا کنون همه با ناک اوت پشت سر گذاشته. سایبرگ با 15 ناک اوت پیروزی تو کارنامش عملکردش در استرایک 52 است و در تک دوئن هم 75 داره
    طرف دیگر این مبارزه قهرمان حال حاضر خروس وزن Invicta تونیا اوینگر با رکوردی 5-19 و سنی 36 ساله قرار داره. تونیا اوینگر این دیبیوش در سازمان یو اف سی خواهد بود که بخاطر عملکردش در Invicta مبارزه اولش برای تایتل خواهد بود. تونیا 11 پیروزی استریک اکنون داره و اخرین مبارش را در Invicta FC 22 سال جاری موفق شده در دفاع از تایتل قهرمانی Invicta FC Bantamweight حریفش را با سابمیشن شکست بده

Robbie Lawler vs. Donald Cerrone Welterweight
    KO/TKO 74% KO/TKO 25%
    SUB 4% SUB 50%

Jimi Manuwa vs. Volkan Oezdemir Light Heavyweight
    KO/TKO 88% KO/TKO 71%
    SUB 6% SUB 7%
    Main Card Weight class
    Daniel Cormier (c) vs. Jon Jones Light Heavyweight
    Tyron Woodley (c) vs. Demian Maia Welterweight
    Cris Justino vs. Tonya Evinger Women's Featherweight
    Robbie Lawler vs. Donald Cerrone Welterweight
    Jimi Manuwa vs. Volkan Oezdemir Light Heavyweight

(Preliminary Card (FXX TV Weight class
    Ricardo Lamas vs. Jason Knight Featherweight
    Aljamain sterling vs. Renan Barao Catchweight
    Brian Ortega vs. Renato Carneiro Featherweight
    Andre Fili vs. Calvin Kattar Featherweight

(Preliminary Card (UFC Fight Pass Weight class
    Kailin Curran vs. Alexandra Albu Women's Strawweight
    Eric Shelton vs. Jarred Brooks Flyweight
    Joshua Burkman vs. Drew Dober Lightweight
    کاربر سایت

عضو انجمن
    566
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    تشکر از آقای فضلی بابت تاپیک. در مورد فایت مین ایونت هم بگم که احتمالن خیلی با احتیاط مبارزه کنن چون جان هم یه مدت هه که از مبارزه دور بوده اما امیدوارم با آمادگی کامل و مثل گذشته بیاد به آکتیگان. خودم که به شدت طرفدار جان هستم و دوست دارم بزنه اون کشتی گیر پر از چربی رو بترکونه و عنوان قهرمانی رو پس بگیره. فقط دوستان اون باخت جان جونز بع علت ضربه ی خطا بوده؟ مال اوایل کریر هه شه؟؟
    خب کریس سایبورگ هم کا قهرمان میشه بدون شک فقط دوست دارم بره straw weight یا bantam wight تا اونجا هیجان بالاتز برا و دسته قوی تر بشه.
    در مورد فایت وودلی و مایا هم فکر کنم وودلی ببره. فقط یه مقدار قاطع تر ببره نه اینکه چهار راند از هم فرار کنن بعد وودلی بخاطر یه ناک داون ببره یا سه راند مایا بپره پشتش و پیروز بشه.
    در مورد رابی لاولر هم انتظارات بالاست و توقع یه فایت زیبا رو داریم و احتمالن رابی پیروز از اکتیگان خارج بشه به شرط اینکه دوری بلند مدتش از فایت روی عملکردش تاثیر منفی نزاشته باشه.
    ویرایش توسط teimor : 2017/07/29 در ساعت 11:54
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    میدونم جاش نیست ولی اقای فضلی کیفیت x265 رو بعد چند ساعت میزارید
    چون مجبورم با اینترنت موبایل دانلود کنم و فعلا ای دی اس ال تعطیله ���������������� �
    سلام ممنون. ولا عباس جان من برا رویداد نیستم صبح ساعت 5 میرم کار ولی سعی میکنم ساعت 10 تا 12 خونه باشم.کارم دسته خودمه. برا رویداد هم میزارم رو ضبط کردن وقتی برگشتم اپلودش میکنم. البته منظورم با نسخه خودم هستش که انشالله قسمت باشه فریم 60 میزنم. ولی محمد جان هستن نسخه های دیگه را زودتر میزارن. برا نسخه 265 هم هر موقه که نسخه اچ دی کیفیت اورجینال در دسترس باشه ازش یه 265 میزنم یا از نسخه خودم یه 265 در میارم و انشالله قسمت باشه و البته مشکلی پیش نیاید مثل سری های قبل یا اخر شب و یا دیگه فردا صبحش میزارمش
    راستش 265 میشه زودتر هم انکود کرد ولی نسخه قانونی و حرفه ای بخوای درش بیاری کمتر از 8 تا 10 ساعت نباید زمان ببره انکودش و حتی بیشتر از 10 ساعت
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    نقل قول نوشته اصلی توسط teimor نمایش پست ها
    تشکر از آقای فاضلی بابت تاپیک. در مورد فایت مین ایونت هم بگم که احتمالن خیلی با احتیاط مبارزه کنن چون جان هم یه مدت هه که از مبارزه دور بوده اما امیدوارم با آمادگی کامل و مثل گذشته بیاد به آکتیگان. خودم که به شدت طرفدار جان هستم و دوست دارم بزنه اون کشتی گیر پر از چربی رو بترکونه و عنوان قهرمانی رو پس بگیره. فقط دوستان اون باخت جان جونز بع علت ضربه ی خطا بوده؟ مال اوایل کریر هه شه؟؟
    خب کریس سایبورگ هم کا قهرمان میشه بدون شک فقط دوست دارم بره straw weight یا bantam wight تا اونجا هیجان بالاتز برا و دسته قوی تر بشه.
    در مورد فایت وودلی و مایا هم فکر کنم وودلی ببره. فقط یه مقدار قاطع تر ببره نه اینکه چهار راند از هم فرار کنن بعد وودلی بخاطر یه ناک داون ببره یا سه راند مایا بپره پشتش و پیروز بشه.
    در مورد رابی لاولر هم انتظارات بالاست و توقع یه فایت زیبا رو داریم و احتمالن رابی پیروز از اکتیگان خارج بشه به شرط اینکه دوری بلند مدتش از فایت روی عملکردش تاثیر منفی نزاشته باشه.
    سلام ممنون. اره جان جونز تنها باختش که با دی کیو رقم خورد مقابل مت همیل بود همون فایتر گنگه که با ضربه ​elbow به صورت 12 در 6به صورتش توسط داور دی کیو شد و بازنده اعلامش کردن. اصلا ان مبارزه جان جونز مت همیل را نابود کرده بود و اگه ان ضربه را موقه ای که رو سینش نشسته بود نمیزد کارشو راحت تمام میکرد
    مبارزه هم مربوط به فینال التیمات فایتر است که چهارمین مبارزه جونز تو یو اف سی بود
    کاربر سایت

عضو انجمن
    76
    لطفا مبارزه ادریان مقابل میکی گارسیا بذارید. با تشکر
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط behrozb نمایش پست ها
    لطفا مبارزه ادریان مقابل میکی گارسیا بذارید. با تشکر
    هنوز منتشر نشده حتما گذاشته میشه
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    دوستان لطفا کسی در رابطه با نتایج مبارزات اینجا چیزی ننویسه تاپیک نتایج مبارزات و بحث و گفتگو تا ساعاتی دیگه زده میشه انجا دوستان نظراتشون را میتونن بدن
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)