ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

tavajoh18.gif همیاری جهت بهبود سایت !!!! رفقا اینو بخونید

همیاری جهت بهبود سایت!!!!!

سلام به دوستای گلم و کاربرای عزیز. رفقای ایران یو اف سی خودم.

این تاپیک رو خودم خواستم بزنم تو این بخش خبری باشه که همه ببینند چون ممکنه این آخرین تاپیکم باشه. البته ما هر کاری هم بکنیم بازم ایران یو اف سیی هستیم و بازم دلمون حواسمون رو میکشه اینجا.

نمیخوام در مورد حمایت مالی بگم چون خودتون میدونید که دیگه وضعیت چه جوریه.
    از ادمین سایت محمد جان گرفته تا بچه های دیگه که من باهاشون هم دوره نبودم تا خود سجاد عزیز که از هزینه شخصی میزارن تا اینجا رو آپدیت کنند که همه استفاده کنند که این رو همه میدونند من هم گفتم که کسایی که نمیدونند بدونن. دستشون درد نکنه
    بقیه بچه ها هم که همیشه حمایت میکنند و میشناسم تا حدودی که دمشون گرم.

من خودم از کسایی هستم که خارج از این انجمن با UFC و مبارزه و دانلود این رویدادها آشنا شدم. اوایل فقط برای من یک سرگرمی بود تا اینکه دیگه لینک پیدا کردن تو سایتهای خارجی برام اذیت کننده شد و سرچ زدم به فارسی و iranufc رو پیدا کردیم.از همون اول هم یادم میاد که بچه ها سعی میکردند رویدادها رو بزارن تا یه جوری سایت سر پا بمونه ولی بازم سخت بود براشون.

تا اینکه از یک سال پیش خودم تصمیم گرفتم اگه چیزی میدونم یا کاری میتونم انجام بدم که تو این زمینه کمک بشه به اینجا اون کار رو انجام بدم که سعیم رو کردم چیزهایی رو که حتی خودم فکرشون رو هم نمیکردم یک روزی انجام بدم رو اینجا انجام بدم. بد یا خوب دیگه ببخشید. ولی الان فکر میکنم خیلی ها از طریق فعالیت این انجمن و بچه های زحمتکش اطلاعات کسب میکنند و مسابقات رو دنبال میکنند که این خودش خیلی موفقیت بزرگی هست.

اینا رو نگفتم که داستان خودم رو تعریف کنم اینا رو گفتم که بگم این میتونه داستان هر کدوم از شماها باشه. شمایی که سر موقع مسابقات میشه میآیید تو انجمن تا لینک دانلودتون رو بگیرید اگه یک روز متوجه بشید که همین هم داره بسته میشه چه حالی پیدا میکنید. من این حس رو داشتم و باور کنید اصلا عقب رفت خوب نیست.

خواستم بگم اگه اینجا رو دوست دارید و اگه اهمیت بودنش رو حس میکنید ازتون میخوام که هر کمکی که میتونید انجام بدید برای بهتر شدن اینجا .

اگه کسی میتونه اخبار رو بزاره و ترجمه کنه یا هر ایده ای داره و هر نوع حمایت دیگه میتونه انجام بده اینو بدونه که با انجامش چیزی رو هدر نداده و اینجا و همه بچه هاش و کاربراش و رسالتی که داره ارزش کمک و رفاقت شما رو داره.

بعضی وقتها آدمها نباید با هم مبارزه کنند بلکه باید با هم باشند تا مقابل مشکلات با هم جلوش به ایستن و بهش غلبه کنند.

دم همتون گرم.

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

همیاری جهت بهبود سایت  !!!!  رفقا اینو بخونید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام برادرم عزیزم spirit جان باور کنین جدی میگم دلم گرفت وقتی گفتین ممکنه این اخرین تاپیکم باشه امیدوارم کنار بچه های ایران یو افسی بمونین بتونیم ازتون استفاده کنیم و یاد بگیریم (خودمو میگم ) ولی از خدا میخوام که هر جا که هستین موفق و سربلند و سلامت باشین .
    کاربر سایت

عضو انجمن
    147
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    دمه همتون گرم و خدا قوت به همگیتون
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    3
    دمتون گرم که هستین
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)