ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 صحبتها و اخبار مهم کنفرانس مطبوعاتی بعد از رویداد ufc 214 !!!!

صحبتها و اخبار مهم کنفرانس مطبوعاتی بعد از رویداد UFC 214 !!!!

صحبتها و اخبار مهم کنفرانس مطبوعاتی بعد از رویداد ufc 214 !!!!

دیمین مایا

در اقدام دومش برای خاک کردن با ضربه آپرکات وودلی چشم چپش مصدو میشه و تا حدی دیدش کم میشه ولی خودش میگه که فقط برای چند دقیقه اول این طور بوده و الان هم چشمش مشکلی نداره و درست میبینه.
    در مورد اینکه چرا قادر نبود ووودلی رو خاک کنه اشاره میکنه به اینکه وودلی چون قدش کوتاه بوده و پایین تنه کوچیکی داشته و از طرفی بسیار قدرتمند هست, مایا نتونسته خاکش کنه .
    وودلی دوبار کیج رو به هنگام خاک شدن گرفت ولی مایا میگه که اهل بهانه آوردن نیست و علا رغم این که میشد نمره کم بشه ولی بازم نمیخواد بهانه بیاره.
    نکته دیگه این که مایا اساره میکنه که برای مبارزات قبلیش در نیوجرسی تمرین میکرد و کشتی کار میکرد ولی برای این مبارزه چون زمان نبود در برزیل تمرین کرد که از نظر خودش خیلی تاثیر گزار بوده.
    مایا میگه که همچنان میخواد ادامه بده و مبارزه کنه.

تایرون وودلی

نارضایتی هواداران و بقیه از این مبارزه مشهود بود ولی تایرون وودلی نظر دیگه داره و میگه که عملکرد بسیار خوبی از خودش نشون داده.
    او میگه مایا 7 پیروزی پیاپی داشت در مقابل بهترینهای دسته و موفق شده که همه رو خاک کنه و سابمیت کنه بیشتر مبارزات رو ولی او موفق شده تمام 24 اقدام مایا برای خاک رو متوقف کنه.
    وودلی میگه دلیل این استراتژیش این بوده که مایا خیلی تخصصی جوجیتسو کار میکنه و MMA کار نیست و برای همین نخواسته که ریسک کنه.
    مایکل بیسپینگ قرار هست به مصاف جورج سین پیر بره و این قطعی هست ولی زمانش معلوم نیست.ممکنه به احتمال زیاد UFC 217 باشه .
    در این مورد وودلی میگه من زمانی که حریفی شایسته باشه به عنوان قهرمان باید بهش احترام بزارم و باهاش مبارزه کنم. و الان جورج باید با من مبارزه کنه. الان برمیگرده و میره یه وزن بالاتر! وودلی میگه مطمئن هستم اگه مایا یا تامپسون الان قهرمان بودند جورج با اونها مبارزه میکرد. جورج نمیخواد با من مبارزه کنه چون من ورژن بهتر خودش هستم.
    ودلی اشاره میکنه که در کنفرانس قبل از رویداد اشاره کرده بود که این دو میخوان با هم مبارزه کنند و دانا میگفت نه به هیچ وجه.وودلی در مورد این که دانا وایت اعلام کرده این عملکردی نیست که بهش مبارزه با GSP رو بدن میگه کسی یادش هست آخرین باری که بیسپینگ مبارزه کرده کی بوده؟ من 4 مبارزه قهرمانی داشتم در مقابل کسانی که هر کدومشون 7 پیروزی پیاپی داشتند.بیسپینگ تا حالا با نفر اول وزنش مبارزه کرده؟ میخوان قاون بزارن برای مبارزه؟ بزار جورج فرار کنه .من هرکی که جلوم بزارن نابودش میکنم چون من بهترین ولترویت تاریخم.زانوی ویتکر مصدوم شده خب همیشه که مصدوم نمیمونه .بیسپینگ باید با اون مبارزه کنه.
    مبارزه تایرن وودلی رکورد شکست! رکورد کمتریت استرایک در یک مبارزه قهرمانی در تاریخ UFC . وودلی در جواب به این مسئله میگه چرا کسی در مورد این نمیگه که سریعترین ناک اوت تاریخ دسته ولترویت رو انجام دادم؟چرا کسی نمیگه بیشترین دفاع خاک در تاریخ دسته رو انجام دادم.وودلی معتقد نیست که جو روگن از پرسیدن این سوال ازش منظور داشته.

دانا وایت
    عملکرد جونز رو وق العاده دونسته که بعد از این مدت اومده و تونسته چنین عملکردی داشته باشه.
    در مورد مبارزه لزنار و جونز هم دانا میگه که میتونه مبارزه بشه ولی لزنار فعلا 6 ماهی در گیره USADA هست و حالا حالا ها چنین مبارزه ای انجام نمیشه و اصلا نمیدونه این خبر از کجا اومده.
    در مورد مبارزه وودلی و نارضایتی تماشاچیان هم میگه که وقتی رکورد کمترین استرایک تاریخ مبارزه قهرمانی رو بشکنی دیگه مبارزه چی میخواد از آب در بیاد. اون همه اقدام به خاک رو متوقف کردی ولی خب که چی؟ هیچ کدومشون نزدیک به انجام شدن هم نبود و مایا از همون اول یه چشمش رو از دست داد. و سرعتری و قوی تری و باید تمومش میکردی. میشه گفت که پیروزی پیروزیه ولی وقتی هوادارها بوووو میکنند تو رو نمیخوان مبارزه ات رو ببینند. و در مورد مبارزه بیسپینگ و GSP که یک روز قبل با قاطعیت میگفت انجام نمیشه الان با قطعیت کامل میگه که انجام میشه چون معتقد هست که مایکل بیسپینگ میاد و واقعا مبارزه میکنه.
    در مورد عکس العمل کورمیه هم میگه که کرومیه ناک اوت شده بود و نمیدونست که چی شده و داشت اعتراض میکرد که بیخودی مبارز متوقف شده ولی بعد که تکرار تصویر رو دیده فهمیده که چی شده.
    در مورد این که در این دسته کی نفر بعدی هست برای وودلی هنوز معلوم نیست ولی گئیا دانا رابی لالر رو گوشه نگاهش داره. در مورد حریف بعدی سایبورگ هم گویا بدش نمیاد هالی هولم باشه. در مورد گوستافسون هم میگه که خیلی کارش خوب بوده تا الان و خوشش اومده چون گوستافسون به جونز گفته چیه میری آدمهای بازنشسته رو به مبارزه میخونی من اینجا هستم. ویتکر هم با برنده بیسپینگ و GSP مبارزه میکنه.

جان جونز
    جان میگه که صحبتهاش در مورد کورمیه احساس همیشه گیش در مورد کورمیه بوده و وجود چنین حریفی باعث انگیزه میشه و همیشه کورمیه رو به عنوان یک الگو میدونه و همیشه در غیبتش کورمیه یک قهرمان بوده و باید بهش احترام گذاشته بشه و اون یک قهرمان واقعی هست و باید همیشه به یاد همگان بمونه.
    جونز میگه تمریناتش خیلی بهتر بوده و مربی هاش انتظار ناک اوت کردن رو داشتند و جونز الان در نقطه بهتری نسبت به قبل هست و آماده تره. 3 مبارزه آزمایشی داشته که 2 تا رو ناک اوت کرده بوده و یکی رو هم سابمیت.
    مبارزه با لزنار هم از نظر مالی بسیار خوب هست و جونز میگه که مبارزه با میوچیچ چنین وضعیتی نداره و کسی میوچیچ رو نمیشناسه به اون شکل ولی لزنار رو همه میشناسند و مثل کاری که کانر کرده این هم میتونه برای UFC خوب باشه.

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    خب وقتی جوری مبارزه میکنی که ادم وسط مبارزه خوابش میبره معلومه بهت فایت پول ساز نمیدن
    وودلی چه قدر از خود راضیه هیچ جوره زیر بار نمیره که فایتش واقعا مزخرف بود
    2 تا فایت اخرشو میشه جزو حوصله سر بر ترین مبارزات تاریخ دونست
    من داشتم فایتو نگاه میکردم اول راند 2 یهو خوابم برد اخر مبارزه با صدای بروس بافر از خواب بیدار شدم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    تایرون وددلی گفته علت اینکه نمیتونسته به خوبی مشت بزنه این بود که یه مصدومیت قدیمی در ناحیه ی شونش داشته و هر بار که توی مسابقه اقدام به زدن ضربه با دست راستش میکرده احساس ناراحتی میکرده.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    316
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها

من داشتم فایتو نگاه میکردم اول راند 2 یهو خوابم برد اخر مبارزه با صدای بروس بافر از خواب بیدار شدم
    عالی بود
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    مثل همیشه عالی بود دایی
    دیشب خواستم تاپیکی بزنم برا یکی دو خبر کوتاه از مبارزه جونز و براک و دستمزدها که دلم گفت بزارمش فردا که از سر کار امدم ذخیرش کنم و کپیش را تو پروفایلم نگه داشتم الان قسمت شد اینجا بزارمش

همونطور که اطلاع دارید روز شنبه بعد از برگزاری رویداد یو اف سی 214 وقتی جان جونز موفق به شکست دنیل کورمیه شد قبل از خروجش از اکتیگان میکروفن بدست گرفت و اخرین صحبتهایش را اینگونه پایان داد: براک لزنر اگه دوست داری بفهمی چه احساسی داره کسی که 40 پوند ازت کمتر وزن داره ضرب و شتمت کنه بیا اکتیگان - حال از اکنون درگاه های بنگاه شرط بندی این مبارزه به روی قمار بازان ورزشی و مبارزات باز شدن

در این شرط بندی توسط سایت بزرگ Bovada لاس وگاس دو درگاه داده شده
    تیتر گزینه شرط بندی اول اینگونه است که ایا جان جونز به مصاف براک لزنر تا تاریخ 15 ژوئیه 2018 خواهد رفت ( توجه کنید عدد منفی در شرط بندی های انلاین مورد علاقه است و مثبت بر عکس)
    -160 گزینه بله را شرط کردن
    و +120 گزینه نه را شرط کردن

شرط بندی دوم چه کسی از بین جان جونز VS براک لزنر پیروز مبارزه است
    جان جونز با -350 مورد علاقه تا کنون به عنوان پیروز بسته شده
    و براک لزنر با +265 به عنوان شانس کم و بازنده بسته شده

امار در امد فایترهای یو اف سی 214
    دنیل کورمیه با 1 میلیون دلار دست مزد بیشترین پول را برده
    در صورتی که جونز پیروز فایت بوده 500 هزار دلار بهش داده شده - البته 50 هزارتا هم جدا برا بهترین عملکرد شب بهش دادن
    تایرون وودلی بعد از دفاع از تایتلش 500 هزار دلار دست مزد بهش داده شده. و دمیان مایا 110 هزار دلار بعد از باخت. مایا اگه پیروز میشد دوتا 110 هزار دلار گیرش میومد
    رابی لاولر 300 هزار دلار بهش دستمزد داده شده برا مبارزه و 100 هزار دلار هم پاداش برا پیروزی بهش دادن یعنی مجموع 400 هزار دلار - دونالد سرونی هم 155 هزار دلار بهش داده شده بعد از شکست

در مورد شرط بندی کسی سوالی داشت بگه براش توضیح بدم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fedor Emelianenko نمایش پست ها
    تایرون وددلی گفته علت اینکه نمیتونسته به خوبی مشت بزنه این بود که یه مصدومیت قدیمی در ناحیه ی شونش داشته و هر بار که توی مسابقه اقدام به زدن ضربه با دست راستش میکرده احساس ناراحتی میکرده.
    حالا بخواد مشت بزنه چجوریه منتظر میمونه حریف حمله کنه یه مشت بزنه حیف پولی که بهش میدن با این مبارزات کسل کننده اش
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    چه طوری خودت رو بهترین تاریخ ولترویت میدونی وقتی در مورد حریفان این طور میگی که فلانی جوجیتسوش خوبه من ریسک نکردم! فلانی خوب لگد میزنه من ریسک نکردم! اگه حریفات همه اینقدر قدر هستند که تو برای مبارزه باهاشون مجبوری این قدر احتیاط کنی چه طوری میتونی بهترین دسته باشی. از نظر من هم جورج سینپیر بهترین این دسته میتونه باشه فقط به خاطر اینکه تعداد دفاع از عنوانش بالاتر از بقیه هست وگرنه gsp هم یک ترسویی هست مثل خود وودلی. برید مبارزاتش رو نگاه کنید . ببینید چه طوری نیک دیاز و شکست داده یا اونای دیگه. حداقل به اندازه جورج قهرمان بشو و از عنوانت دفاع کن بعد حرف از بهترین بزن. شما رابی لالر رو نگاه کنید چه طوری قهرمان شد و چه طوری از عنوانش دفاع کرد.4 مبارزه قهرمانی و دفاع از عنوان که هیچ کدومش از یاد کسی نمیره. مقابل هندریکس 2 بار , مقابل مکدانولد و کاندیت که از بهترین مبارزات تاریخ بوده.
    امیدوارم بزارن رابی دوباره باهاش مبارزه کنه و این بار شکستش بده بعد بره سراغ جورج سینت پیر.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    espn رنکینگ mma را اپدیت کرد و رنکینگ p4p تغییر کرده عشق استخونی تشریف بردن مکان اول جایگاه خودش دوباره. البته هنوز مال خود سازمان تغییر نکرده ولی احتمالا اگه تا فردا تغییر ندادن روز شنبه بعد از رویداد تغییرش میدن و احتمال 99 درصد جان جونز میاد دوباره مکان اول و جانسون دوم

شرح رتبه قدرت espn
    1. Jon Jones
    2. Demetrious Johnson
    3. Conor McGregor
    4. TJ Dillashaw
    5. Tyron Woodley
    6. Stipe Miocic
    7. Daniel Cormier
    8. Max Holloway
    9. Khabib
    10. Cody Garbrandt
    کاربر سایت

عضو انجمن
    121
    مبارز مورد علاقه DanielCormier_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها

امار در امد فایترهای یو اف سی 214
    دنیل کورمیه با 1 میلیون دلار دست مزد بیشترین پول را برده
    در صورتی که جونز پیروز فایت بوده 500 هزار دلار بهش داده شده - البته 500 هزارتا هم جدا برا بهترین عملکرد شب بهش دادن سر هم یک ملیون دلار
    تایرون وودلی بعد از دفاع از تایتلش 500 هزار دلار دست مزد بهش داده شده. و دمیان مایا 110 هزار دلار بعد از باخت. مایا اگه پیروز میشد دوتا 110 هزار دلار گیرش میومد
    رابی لاولر 300 هزار دلار بهش دستمزد داده شده برا مبارزه و 100 هزار دلار هم پاداش برا پیروزی بهش دادن یعنی مجموع 400 هزار دلار - دونالد سرونی هم 155 هزار دلار بهش داده شده بعد از شکست

در مورد شرط بندی کسی سوالی داشت بگه براش توضیح بدم

500 هزارتا بخاطر بهترین عملکرد شب سجادجان خخخخ. 50 هزارتا. البته قطعن فایت بعدیش حداقل 1 میلیون دلار دستمزد تضمینی جدا از ppv و غیره میگیره. شایدم 2-3 میلیون دلار

Ronda Rousey

September 12, 2017 LIVE
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Jalal نمایش پست ها

500 هزارتا بخاطر بهترین عملکرد شب سجادجان خخخخ. 50 هزارتا. البته قطعن فایت بعدیش حداقل 1 میلیون دلار دستمزد تضمینی جدا از ppv و غیره میگیره. شایدم 2-3 میلیون دلار
    من اشتباه خوندم چون طبق این نوشته گفتم فکر کردم 500 هزار دلار نوشته
    Daniel Cormier walked away as the top earner with $1 million. Jon Jones, who knocked out Cormier to become the new light heavyweight champion, earned $500,000. Jones also scooped up an extra $50,000 for “Performance of the Night.”
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)