ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot

جرالد مک کللان ، بوکسوری که همیشه در حال مبارزه است

داستان زندگی جوانی که با بوکس مشهور شد و بخاطر بوکس بینایی خودش را از دست داد و خانه نشین شد .

جرالد مک کللان ملقب G-Man
    بوکسوری از فریپورت ،ایلینوی امریکا که زندگیش در مبارزه خلاصه میشود .جرالد در 23اکتبر 1967در یک خانواده پر جمعیت بزرگ شد و از کودکی عاشق دو چیز بود بوکس ومبارزه سگ ها .او یکی از هفت فرزند امیت و ژنولا بود .پدرش امیت علاوه بر کارگری یک مبارز خیابانی بود و دوست داشت که پسرانش یک مبارز حرفه ای شوند اما در بین 4 پسر او تنها جرالد توانست ارزوی پدرش را براورده کند .جرالد از 8 سالگی بوکس را شروع کرد و به گفته پدرش از ابتدا با استعداد بود .برادر بزرگترش تاد هم بوکس اموزش می دید .جرالد میگوید تاد از من قویتر بود ولی من بوکسور باهوش تری بودم .
    خانواده جرالد چند سالی به میلواکی رفتند و جرالد توانست در طول چهار سال بین سالهای 1984 تا 1987 عناوین مهمی را کسب کند .او در این چهار سال دستکش های طلایی ویسکانسین در میدل ویت و همچنین عنوان ملی اماتور را بدست اورد .جرالد دوران اماتوری موفقی داشت و توانست روی جونز افسانه ای و مایکل مورر را شکست دهد و بعدها در باشگاه کرونک توسط مربی بزرگ بوکس امانوئل استیوارد فقید کشف و اموزش داده شد .استیوارد میگفت روی جونز خیلی سریعتر از جرالد است اما جرالد ضربات بسیار قویتری دارد.جرالد اولین مبارزه حرفه ای خود را با هدایت امانوئل استیوارد در 12 اگوست سال 1988 انجام داد و توانست روی هاندلی را در راند اول ناک اوت کند .
    بعد از 6 سال مبارزه ،زمان ان رسیده بود که جرالد جوان قدرت خود را به همه جهان نشان دهد.در 8 می 1993 جرالد 25 ساله باید برای گرفتن عنوان قهرمانی میدل ویت WBC در مقابل یک مبارز بزرگ و باتجربه با کارنامه درخشان قرار میگرفت .جولیان جکسون 33 ساله با امار بی نظیر 46 برد با 43 ناک اوت و تنها 1 باخت حریف جرالد بود .
    جرالد تا قبل از این مبارزه 27 برد در کارنامه خود داشت که 17 برد ان در راند اول بود .دو بمب افکن در مقابل هم قرار گرفته بودند جرالد مک کللان جوان با چانه محکم و ضربات پانچ قدرتمند در مقابل جولیان جکسون باتجربه یکی از قویترین پانچر های تاریخ بوکس.
    جرالد جوان در این مبارزه با هدایت مربی بزرگش امانوئل استیوارد دو بار جکسون را ناک داون کرد و در راند 5 کار او را تمام کرد و توانست در 25 سالگی قهرمان میدل ویت WBC شود .
    جرالد مک کللان 3 بار از عنوانش دفاع کرد .او در سومین دفاع خود در 7 می 1994 یکبار دیگر در مقابل جولیان جکسون قرار گرفت .جرالد که دیگر امانوئل استیوارد را بخاطر مشکلات قرارداد در کنار خود نداشت با مربی جدید خود استن جانسون توانست با شکست جکسون برای سومین بار از عنوانش دفاع کند.در این مبارزه جرالد در همان ثانیه های اول توانست با مشت های رگباری خود جکسون را ناک داون کند و چند ثانیه بعد او را ناک اوت کرد.ناک اوت در راند اول بدترین شکست دوران حرفه ای جولیان جکسون بود و او در ان شب تحقیر شد .

اما شب کابوس وار جرالد مک کللان در 25 فوریه 1995 در لندن ارنا لندن بود. شبی تاریکتر از هر شب دیگر برای مک کللان .شبی که جرالد هم دیگر هیچ وقت بیاد نیاورد .

جرالد به یک وزن بالاتر رفته بود و برای گرفتن کمربند سوپر میدل ویت WBC باید در لندن ارنا لندن در مقابل نایجل بن انگلیسی قرار میگرفت .نایجل بن 31 ساله تا قبل از این مبارزه 39 برد .2 باخت و 1 مساوی در کارنامه حرفه ای خود داشت و در 22 مبارزه اول خود با ناک اوت پیروز شده بود تا اینکه در مقابل واتسون ناک اوت شد .

شبی تلخ در لندن ارنا در انتظار جرالد مک کللان 27 ساله بود .
    جرالد مبارزه را طوفانی شروع کرد و قصد داشت مانند 3 مبارزه قبلی خود در راند اول کار نایجل بن را تمام کند .او در همان ثانیه اول نایجل بن را ناک داون کردطوری که او از طناب رینگ بیرون افتاد ولی سریع به رینگ برگشت .جرالد تلاش کرد که کار او را تمام کند اما بن به هر طریقی که بود تحمل کرد و راند اول تمام شد .بن که دوست نداشت در شهر خودش عنوانش را از دست دهد کم کم به خودش امد و توانست در راند های بعدی جبران کند و چند راند را از جرالد گرفت .
    در کنار رینگ فرانک برونو بوکسور سرشناس انگلیسی با کت و شلوار رنگی خود که او را از همه متمایز کرده بود ارام و قرار نداشت.برونو در جریان مبارزه بارها و بارها با فریاد های خود نایجل بن را راهنمایی میکرد و دست های خود را به کف رینگ میزد . پرنس نسیم حامد هم در کنار او نشسته بود و او هم به هموطنش بن کمک میکرد.
    در راند هشتم جرالد یکبار دیگر نایجل بن را ناک داون کرد ولی در ادامه نتوانست او را ناک اوت کند .در راند نهم سر نایجل بن به طور اتفاقی و غیر عمد به صورت جرالد برخورد کرد و جرالد بخاطر این ضربه شدید به گوشه رینگ رفت و نشست و داور فرانسوی این مبارزه الفرد اسارو به سمت او رفت و از او خواست که ادامه دهد و او نیز ادامه داد و راند نهم هم به پایان رسید .تا این لحظه جرالد پیروز میدان بود.
    راند دهم و اخرین راند دوران ورزشی جرالد مک کللان از راه رسید . جرالد بخاطر ان ضربه سنگین هد بات هنوز گیج بود . در میانه های راند دهم جرالد با ضربه نایجل بن زانوی راست خود را به زمین زد و نشست .حرکات جرالد و پلک زدن های او غیر عادی بود و انگار جرالد در عالمی دیگر بود .الفرد اسارو شمارش را شروع کرد اما جرالد بلند شد و به مبارزه ادامه داد و چند ثانیه بعد بار دیگر با چند ضربه نایجل بن ،جرالد زانو زد اما این بار بلند نشد .دوربین پلک زدن های غیر عادی او را نشان میداد .الفرد اسارو شمارشش به پایان رسید و بعد از ان جرالد بلند شد و به گوشه رینگ رفت .نایجل بن به خوشحالی پرداخت و رینگ شلوغ شد .همه نگاه ها به نایجل بن بود و هیچ کس نمیدانست جرالد در گوشه رینگ دارد با مرگ و زندگی دست و پنجه نرم میکند .او وقتی به گوشه رینگ رفت به مربی خود استن جانسون گفت که انگار در سرم اب در حال حرکت کردن است .جرالد به پشت دراز کشید و وضعیت او لحظه به لحظه وخیم تر میشد. پزشکان رینگ در بالای سر او بودند و کارهای لازم را انجام میدادند .دقایقی بعد او را با برانکارد از رینگ خارج کردند و با امبولانس به بیمارستان سلطنتی لندن بردند .

جراح مغز و اعصاب اقای ساتلیف و کارکنان بیمارستان سلطنتی لندن تلاش خود را برای نجات جان جرالد مک کللان اغاز کردند. در اثر ضربات وارده به سر او لخته های خون در مغز او ایجاد شده بود که باید هر چه زودتر خارج میشد . بعدها دکتر گفت که به احتمال زیاد علت ایجاد لخته های خون در مغز جرالد ضربه سری بوده که در راند نهم به او برخورد کرده است . اوضاع جرالد خیلی وخیم بود و به گفته دکتر، مرگ او را تهدید میکرد.
    در طرف دیگر نایجل بن بعد از اینکه وارد اتاق رختکن شد از خستگی و شدت ضربات بیهوش شد و او را هم به بیمارستان سلطنتی لندن بردند .بخاطر ضربات سنگینی که جرالد به بن وارد کرده بود ادرار او کاملا خونی شده بود. دو مبارز در یک بیمارستان بودند .
    نایجل بن در بیمارستان به پیش جرالد رفت و دستهای او را گرفت و او را بوسید و به او گفت که من متاسفم اما جرالد نه میدید و نه میشنوید .

بعد از یک عمل 3 ساعت و نیمه لخته های خون از سر جرالد خارج شد ولی هنوز خطر رفع نشده بود .جرالد حدود 2 هفته در کما بود و بعد از حدود 6 ماه از بیمارستان مرخص شد .
    جرالد برای همیشه بینایی خود را از دست داد . بیش از نیمی از مغز او اکسیژن دریافت نمیکرد و این باعث شده بود که مغز او متورم شود و به او صدمه وارد کند . اسیب در یک نقطه نبود بلکه در همه قسمت ها بود .بدن او فلج شد و 80 درصد شنوایی خود را نیز از دست داد .

عکسی از زمان قهرمانی و زمان نابینایی در کنار هم

بعد از این مبارزه استن جانسون مربی جرالد که همیشه کلاه عجیبی بر سر داشت ادعا کرد که نایجل بن از مواد ممنوعه استفاده کرده و برای اینکه تست دوپینگ ندهد خودش را در اتاق رختکن به زمین انداخته تا او را به بیمارستان ببرند .نایجل بن هم گفت من هیچ موادی مصرف نکرده ام .استن جانسون هنوز هم بعد از سالها معتقد است که بن از مواد ممنوعه استفاده کرده است .نایجل بن هم بعدها گفت من برای تفریح از بعضی مواد استفاده میکردم ولی هیچ وقت از موادی غیر قانونی که باعث افزایش عملکرد من در رینگ شود استفاده نکردم .

نایجل بن بعدها گفت من نه به هروئین اعتیاد دارم و نه به چیز شبیه ان، بلکه من به زنان اعتیاد دارم .اعتیاد جنسی چنان او را افسرده کرده بود که چندین بار سعی کرد خودکشی کند. او در سال 1999 سعی کرد که از طریق ترکیب مونوکسید کربن و یک کوکتل (ترکیب بیش از دو نوشیدنی ) از قرص های خواب اور و شراب سفید خودکشی کند اما موفق نشد.
    بعد از ان زندگی بن تغییر کرد و او شروع به خواندن کتاب مقدس کرد و تصمیم گرفت برای همیشه از عیاشی و رابطه های جنسی دوری کند و به همسر دومش کارولین وفادار بماند.

بعد از این اتفاق همه نگاه ها به سمت دو نفر بود ، داور فرانسوی این مبارزه الفرد اسارو و مربی جرالد ،استن جانسون.
    خیلی ها معتقد بودند که داور در راند اول وقتی که بن ،ناک داون شد شمارش خود را اهسته انجام داده است .
    عده ای هم معتقد بودند که داور بخاطر وضعیت جرالد، باید زودتر این مبارزه را تمام میکرد و عده ای دیگر هم میگفتند که مربی او استن جانسون باید متوجه وضعیت بد جرالد میشد و مبارزه را قطع میکرد .
    اسارو بعدها گفت من چیزی مشکوکی در جرالد ندیدم که مبارزه را قطع کنم و کارم را درست انجام دادم .او داشت مبارزه میکرد و من نمیتوانستم مبارزه را تمام کنم .استن جانسون هم گفت که داور باید مبارزه را تمام میکرد .البته خود جانسون بعدها گفت من هیچ چیز مشکوکی در جرالد ندیدم و همه چیز طبیعی بود و داشت خوب پیش میرفت.

امانوئل استیوارد مربی سابق جرالد گفت اگر من در کنار او بودم هیچ وقت چنین اتفاقی برای او نمی افتاد .
    کوین ساندرز مربی نایجل بن گفت من وقتی در لاس وگاس بودم تمرینات مک کللان را تماشا کردم .من هرگز ندیدم او بیش از 8 راند تمرین کند .او مشکل وزن داشت .
    من ان شب قبل از مبارزه به اتاق مک کللان رفتم و دیدم که او به تنهایی بانداژ دست خود را می بندد .انها نمی دانستند چکار میکنند و اگر امانوئل استیوارد ان شب در کنار او بود شاید چنین اتفاقی برای او پیش نمی امد .

بعد از این مبارزه شایعات و حرف های زیادی درباره اتفاقاتی که در ان شب در لندن ارنا افتاد، گفته شد ولی هیچ چیز ،دیگر نمیتوانست بینایی و سلامتی جرالد را به او برگرداند.

جرالد توسط خواهرانش لیزا ،ساندرا و استیسی 24 ساعته در زادگاهش فریپورت ،ایلینوی تحت مراقبت است . لیزا بیشتر از همه در کنار جرالد است و از او مراقبت میکند .

مادرش ژنولا بخاطر مصرف الکل قادر به مراقبت از جرالد نبود و برادرش تاد هم ان موقع در زندان بود .دو برادر دیگر او امیت جونیور و ونیس هم که در فریپورت زندگی میکردند نتوانستند از او مراقبت کنند .پدر او امیت هم بخاطر درگیری با دخترانش خانه را ترک کرد و به همین دلیل خواهران جرالد مراقبت از او را بر عهده گرفتند.

لیزا و خانواده اش هنوز هم ان مبارزه را ندیده اند .لیزا میگوید ما در روز 25 فوریه 1995 قصد داشتیم برای دیدن مبارزه به خانه خواهرم برویم .ما یک تماس تلفنی از انگلیس داشتیم و به ما خبر دادند که جرالد در مبارزه شکست خورده و او رابه بیمارستان برده اند .چند دقیقه بعد انها گفتند که جرالد بخاطر لخته خونی که در سرش ایجاد شده باید عمل جراحی شود .در ان زمان هیچکس در خانواده ما پاسپورت نداشت بنابراین هیچ کدام از ما نتوانستیم بلافاصله به انگلیس برویم و مجبور شدیم تا گرفتن گذرنامه اضطراری دو روز صبر کنیم .
    به محض اماده شدن پاسپورت من و دوست دخترجرالد و عمه ام به انگلیس پرواز کردیم . وقتی که انجا رسیدیم وضعیت جرالد خیلی بد بود و حتی به ما گفته شده که احتمال دارد ما جرالد را از دست بدهیم .

جرالد بعد از گذشت سالها خیلی بهتر شده ولی هنوز نابینا است و کمبود حافظه کوتاه مدت دارد .
    لیزا میگوید وقتی که من به او گفتم که نابینا شده او بسیار عصبانی شد ولی بعد ار چند ساعت همه چیز را پذیرفت. ما در گذشته از صندلی چرخ دار استفاده میکردم ولی در حال حاضر جرالد راه میرود و با تردمیل تمرین میکند .شنیدن او خیلی بهتر شده و اشتهایش خوب است ولی هنوز مشکل حافظه کوتاه مدت دارد .
    جرالد هر کسی که به او نزدیک میشود را به سمت خود میکشد و بارها و بارها از میپرسد که بلندتر صحبت کن و نام خود را دوباره بگو.

لیزا میگوید جرالد بخاطر مشکل حافظه کوتاه مدتش مبارزه ان شب را بیاد نمی اورد .ما اغلب درباره ان شب با هم صحبت میکنیم و جرالد از من میپرسد که ایا او در مقابل نایجل بن اسیب دیده است ؟و من به او میگویم اره تو از ناحیه سر اسیب دیدی و او میگوید که ایا. این یک اتفاق بود یا عمدی بود ؟و من میگویم این یک اتفاق بود .
    حافظه بلند مدت جرالد خیلی خوب کار میکند و او در حال حاضر بجز مبارزه با نایجل بن همه مبارزهای خود و نتیجه و حتی راندها را به طور کامل بیاد دارد . جرالد هنوز بوکس را دوست دارد و ما همیشه درباره بوکس با هم صحبت میکنیم و من همیشه او را از خبرهای بوکس مطلع میکنم .

لیزا قبلا کار میکرد ولی بخاطر مشکلات قلبی کارش را رها کرد و ساندرا هم هنوز بعضی ساعتها کار میکند .لیزا و ساندرا تمام وقت در کنار جرالد هستند و در داخل و خارج از رختخواب از او مراقبت میکنند.

در سال 2007 جرالد به همراه خانواده اش برای شرکت در یک مراسم خیریه که بخاطر او گرفته شده بود به انگلستان سفر کرد و انجا بود که جرالد بعد از ان مبارزه توانست نایجل بن را ببیند .لیزا میگوید صحنه جالبی بود و جرالد چیزهایی درباره احساسات شخصی خود به نایجل گفت که هرگز به ما نگفته بود. جرالد به نایجل گفت که ما دیگر هیچ وقت نمیتوانیم با هم مبارزه کنیم .
    لیزا میگوید دران شب ما و خانواده نایجل بن در کنار هم نشستیم و با هم صحبت کردیم .دختر نایجل بن خیلی از ان اتفاق ناراحت و افسرده بود و شروع به خوردن نوشیدنی کرد و گفت که ما هیچ وقت درباره ان مبارزه صحبت نمیکنیم .ان دیدار برای همه ما مفید بود. گفته میشود در ان شب 150 هزار دلار برای جرالد جمع اوری شد .

در سال 2007 یک مستند از مک کللان و بن ساخته شد. انها برای اولین بار بعد از ان مبارزه همدیگر را ملاقات میکردند . جرالد بروی صندلی چرخدار نشسته بود و خواهرش لیزا هم در کنار او بود. بن پیش جرالد امد و در گوش او خود را معرفی کرد .او مجبور شد در گوش جرالد فریاد بزند تا او بشنود.بن دست جرالد را گرفت و جرالد به او گفت که ان یک اتفاق بود و تو مقصر نیستی . لیزا همه کارهایی که تا به امروز برای مراقبت از جرالد انجام داده بود را برای بن تعریف کرد .اشک در چشمان نایجل بن، جمع شد و او به بیرون از اتاق رفت .
    بن گفت من فکر میکردم که مردم امریکا از او خیلی خوب مراقبت میکنند .اگر او در انگلستان بود به او خانه میدادند و تمام مخارجش را پرداخت میکردند و بهترین مراقبت را از او انجام می دادند.

لیزا میگوید وقتی که انها با هم صحبت میکردند من گفتم که باید دوربین را متوقف کنید .من احساس کردم که جرالد عاطفی شده و این زمان خصوصی او بود .این لحظه برای دوربین ها نبود و من به انها گفتم که اتاق را ترک کنند و انها ناراحت شدند اما این برای من اهمیتی نداشت.

خانواده جرالد در گذشته از نایجل بن خیلی خشمگین و ناراحت بودند اما زمانی که در سال 2007 برای اولین بار بن را در مراسم خیریه در انگلیس ملاقات کردند او به انها گفت که من برای دیدن جرالد به بیمارستان رفتم اما تیم دان کینگ به من گفتند که بهتر است بعد از اینکه خانواده جرالد او را دیدند او را ببینم.

خانواده جرالد در این سالها فشار های مالی زیادی را تحمل کرده اند . انها از اینکه همه جرالد را فراموش کرده اند خیلی ناراحت هستند .جرالد دارای معلولیت دائمی است .او یک چک دولتی و یک حقوق بازنشستگی و پزشکی کوچک از WBC دریافت میکند اما این برای او کافی نیست .سالانه صورتحساب پزشکی جرالد بیش از 70 هزار دلار است .
    پولی که انها در سال 2007 در انگلیس بدست اوردند خیلی به انها کمک کرد و انها توانست کارهای زیادی برای جرالد انجام دهند از جمله نصب یک وان حمام .
    لیزا میگوید ما در این سالها سختی های زیادی را متحمل شده ایم . ما فقط یاد گرفتیم که چگونه با انچه که داریم زندگی کنیم . من ارزو میکنم که در اینده راهی پیدا شود که برخی از این پول هایی که در بوکس خرج میشود را برای بازنشستگی بوکسورها کنار بگذارند.

درباره پولی که جرالد بعد از مبارزه با نایجل بن دریافت کرده حرف های زیادی زده شده است .گفته میشود که جرالد 250 هزار دلار دریافت کرده است .200 هزار دلار + 50 هزار دلار برای هزینه های تمرینی .
    ولی طبق قراداد جرالد باید 450 هزار دلار دریافت میکرد .انها گفتند که دان کینگ بعدها در قرارداد دست برده است .خانواده جرالد چند بار از دان کینگ شکایت کردند .
    اما این برای دان کینگ چیز تازه ای نبود.دان کینگ به بزرگانی مانند محمد علی کلی ، مایک تایسون.لنوکس لوئیس .لاری هولمز .و......رحم نکرد ،جرالد مک کللان جوان که دیگر جای خود داشت .مایک تایسون که زمانی دان کینگ همه کاره او بود بعد ها اعلام کرد دان کینگ زندگی من را نابود کرد . او کثیف ترین انسانی است که تا بحال دیده ام .او واقعا حریص و بی رحم است و بیش از 100 میلیون دلار من را خورده است .
    این جمله معروف تایسون درباره دان کینگ که میگوید دان کینگ بخاطر یک دلار مادرش را هم میکشد گویای هم چیز است .

دان کینگ میگوید من به جرالد و خواهرانش کمک های زیادی کردم اما در این دنیا پول کافی برای جرالد وجود ندارد .من خیلی جرالد را دوست دارم او مرد بسیار خوبی است .من و فرانک وارن هر کاری که میتوانستیم را انجام دادیم اما ما قدرتی برای مرگ و زندگی نداریم .

جو فریزر ،ایواندر هالیفیلد . جری کونی .برنارد هاپکینز .و روی جونز بعد از مصدوم شدن جرالد به دیدن او امدند .انها کمک های زیادی به او کردند .وقتی که جو فریزر به دیدن جرالد امد او خیلی هیجان زده شد و انها درباره مسائل مهم بوکس با هم بحث کردند . امانوئل استیوارد هم که بین سالهای 1988_93 مربی جرالد بود قبل از مرگش به دیدن او امد و کمک های زیادی به او کرد .او برای خانه جرالد وسایل جدید و تجهیزات زیادی فراهم کرد .روی جونز هم بارها و بارها به دیدن او امد و تا بحال پول زیادی برای او جمع اوری کرده است .

یکی از کسانی که همیشه جرالد مک کللان را حمایت کرده عکاس مشهور بوکس تدی بلکبرن است .او یکبار یک کتاب از عکس های بوکس را منتشر کرد و درامد حاصل از ان را به خانواده مک کللان اختصاص داد.

جرالد یک دختر و دو پسر با مادران متفاوت دارد .پسر او جرالد جونیور هم یک بوکسور است و میخواهد مثل پدرش قهرمان شود . جرالد یکبار به همراه خواهرش لیزا به باشگاه بوکس رفت تا تمرینات پسرش را تماشا کند. او به پسرس درباره چگونه تمرین کردن و چگونگی زدن ضربات جب و هوک چپ و راست و چیزهای مختلف بوکس گفت .پسرش جرالد جونیور قبلا با انها زندگی میکرد.
    لیزا میگوید وقتی که فرزندان و نوه های جرالد در کنارش هستند او به یک پدر تبدیل میشود.

سالها قبل عمل کولون (روده بزرگ ) جرالد مک کللان به خاطر مشکل کلیه خواهرش ساندرا به تعویق افتاد .ساندرا قرار بود از بین دختر و برادرش تاد ،یک کلیه برای پیوند دریافت کند و چون ساندرا از جرالد مراقبت میکرد انها مجبور شدند عمل جرالد را تا خوب شدن خواهرش به تعویق بیندازند .
    بخشی از سیستم عصبی کولون توسط مغز کنترل میشود و این خبر بدی برای جرالد بود چون او بخاطر مبارزه با نایجل بن مغزش اسیب دیده بود .مغز، سیستم عصبی را کنترل میکند و سیستم عصبی هم کولون را کنترل میکند و مشکل جرالد از اینجا اغاز شد .جرالد معده درد داشت و بعد از چند ازمایش مشخص شد که روده بزرگ او اصلا کار نمیکند و دکتر به او چند دارو داد و روده او شروع به کار کرد.او در نهایت مجبور شد که برای جراحی به بیمارستان برود و کیسه کولوستمی برای او گذاشته شد .انها رکتوم (اخرین قسمت روده بزرگ ) را به سطح پوست رساندند و کیسه را در بالای رکتوم قرار دادند .دکتر نگران بود چون اگر بعد از دو هفته جرالد به هر دلیلی بخیه ها را باز میکرد و روده به شکم می رسید خطر مرگ برای او وجود داشت . جرالد مشکل حافظه کوتاه مدت داشت و هر چیزی که درباره دکتر و مریضی به او میگفتند ، فردا همه انها را فراموش میکرد و انها مجبور بودند که دوباره همه چیز را به او بگویند . خانواده جرالد از این میترسیدند که وقتی او روز بعد ار خواب بیدار شود و متوجه شود که کیسه ای به او وصل است واکنش نشان دهد . جرالد مجبور شد بار دیگر مدتی از دارو استفاده کند اما دکتر به انها گفت که دیر یا زود این داروها دیگر اثری نخواهند داشت .داروها گران بودند و جرالد مجبور شد از شورای جهانی بوکس WBC کمک بخواهد .

جرالد چندین بار با هواپیما سفر کرده ولی بخاطر تغییر در ارتفاع و فشاربه داخل جمجمه اش دیگر با هواپیما سفر نمیکند .انها مجبور شدند برای مسافرت از یک ماشین مجهز که جا برای خواب داشت استفاده کنند .

جرالد هنوز هم بوکس را دوست دارد و همیشه درباره مبارزات خود صحبت میکند .پدرش تمام مبارزات او را به روی نوار ویدویی ریخته و به او داده است .
    جرالد همیشه از توماس هرنز میپرسد .او مبارز مورد علاقه و الگوی جرالد در بوکس است .

دربالای دیوار خانه ی جرالد در فریپورت یک تصویر از صورت او و نایجل بن قبل از مبارزه به همراه پرچم کشورهایشان کشیده شده است . دیوار اتاق جرالد مملوء از قاب عکس های اوست.

جرالد مک کللان از کودکی عاشق سگ های پیت بول بود و مبارزه سگ ها را دوست داشت . او یک سگ پیت پول بنام Deuce داشت که عاشق او بود و عکس او را بروی بازوی خود خالکوبی کرده بود.
    استن جانسون مربی جرالد میگفت که یکبار قبل از مبارزه وقتی که جرالد در اتاق بود از انجا صداهای عجیبی امد و من به اتاق او رفتم و دیدم که جرالد درحال تماشای فیلم مبارزه سگ خود است .جرالد در فیلم روی سر خود را کامل پوشیده بود و اصلا چهره اش مشخص نبود و کسی نمیتوانست تشخیص دهد که اوست .
    جرالد یکبار به فروشگاه سگ رفت و یک سگ لابرادور سیاه گرفت و او را به زیر زمین خانه خود برد و با یک نوار دهان او را بست و بعد سگ پیت بول خود Deuce را اورد تا به او حمله کند .سگش به لابرادور حمله کرد و جرالد تماشا کرد تا ببیند سگش در چه مدت زمانی میتواند سگ لابرادور را بکشد .جانسون به جرالد گفت که این لابرادور هرگز نمیتواند به سگ شما اسیب برساند پس چرا دهانش را بسته ای و جرالد گفت که من فقط میخواهم تماشا کنم که سگم او را میکشد .سگ من یک جنگنده بزرگ است و نیاز دارد تا طعم خون را بچشد .

جرالد پول زیادی را برای مبارزات سگ ها شرط بندی میکرد .پسر عموی جرالد که از بچگی با او بود میگفت که جرالد همیشه حیاط پر از سگهای پیت بول را دوست داشت .او عاشق سگ های پیت بول بود .

در یک مبارزه یک سگ گلوی سگ جرالد Deuce را گرفت و داشت گلوی او را پاره میکرد و جرالد فریاد میزد که مسابقه را تمام کنید اما صاحب ان سگ گفت که شما مبارزه را شروع کردی و من ان را تمام نمیکنم .جرالد بعد از چند بار فریاد زدن گفت که من همه پول ها را به شما میدهم فقط مبارزه را تمام کن .مبارزه تمام شد و جرالد سگ خونین خود را برداشت و ان را روی شانه اش گذاشت . جرالد در حالی که کل لباسش خونی شده بود Deuce را سوار مرسدس بنز سبزش رنگش کرد . گلوی Deuce بریده شده بود و کل ماشین او را خون فرا گرفت .جرالد خودش با نخ و سوزن گلوی او را دوخت .او کل راه گریه میکرد و Deuce را نوازش میکرد و میگفت من دیگر هرگز این کار را انجام نمیدهم .
    جرالد جونیور میگوید که پدرم عاشق سگش Deuce بود .او بهترین سگ جنگی بود و سر بزرگی داشت.

لیزا میگوید که جرالد کور یا ناشنوا نیست و خبرنگاران نباید این را بگویند . او بخاطر اسیب مغرش نمیتواند مطالب را درک کند و مغز او تمام سیگنال ها را انتقال نمی دهد .اگر من در اشپزخانه باشم و او در اتاق نشیمن و من با او تماس بگیرم و صحبت کنم او به طرف من می اید بنابراین او میتواند صدای من را بشوند .

امار جرالد مک کللان در طول هشت سال بوکس حرفه ای 31 برد (29 ناک اوت ) و 3 باخت است .او 20 مبارزه را در راند اول و 8 مبارزه را در راند های دوم و سوم با ناک اوت پیروز شده است .

بوکس تمام زندگی جرالد مک کللان است .او دیگر در رینگ مبارزه نمیکند اما هنوز هم در زندگی در حال مبارزه است .

نویسنده ...علی حاجی پور
    کاربر سایت

عضو انجمن
    316
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    چقدر غم انگیز .
    من خودم ووشو کار میکنم و خیلی وقت ها مربی ما رو مجبور به بوکس میکنه . گاهی وقت ها با کلاه و گاهی وقت ها بی کلاه . اکثرا هم بعدس سردرد میگیرم .
    کلا مغذ خیلی حساس هست و دریافت ضربه بالاخره ادم رو اذیت میکنه .
    چی بگم . واقعا جای تاسف داره .
    ویرایش توسط danial.wwf : 2017/08/03 در ساعت 08:00
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    خیلی وقت هست دلم میخواد مبارزه اش با نایجل بن رو ببینم ولی هر وقت اتفاقات بعد از مبارزه رو میخونم منصرف میشم توی اکثر لیست های بهترین مسابقات تاریخ بوکس مبارزه جرالد مک کلاون و نایجل بن هست
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    سلام خدمت همه اساتید بزرگوار. مبارزه جالبی هست من چندین بار کامل نگاه کردم .البته تو مبارزه جرالد سرپا هست بعد میره به گوشه رینگ و دراز میکشه و اطرافش شلوغ میشه البته همه نگاها و دوربین به بن بود. دان کینگ خیلی روی جرالد حساب باز کرده بود و میگفت تایسون جدیده و حتی قرار بود مبارزش با روی جونز را ست کنه ولی نشد دیگه
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.masoyama نمایش پست ها
    سلام خدمت همه اساتید بزرگوار. مبارزه جالبی هست من چندین بار کامل نگاه کردم .البته تو مبارزه جرالد سرپا هست بعد میره به گوشه رینگ و دراز میکشه و اطرافش شلوغ میشه البته همه نگاها و دوربین به بن بود. دان کینگ خیلی روی جرالد حساب باز کرده بود و میگفت تایسون جدیده و حتی قرار بود مبارزش با روی جونز را ست کنه ولی نشد دیگه
    انگار قرار بوده برنده این دو با روی جونز مبارزه کنه بعد از برنده شدن نایجل بن دان کینک نمیذاره نایجل مقابل روی جونز بوکس کنه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    316
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    این قضیه جرالد داره من رو دیوونه میکنه . از وقتی این مقاله رو خوندم رفتم ویدیو مبارزه اش رو دیدم و یک فیلم مستند دربارش .
    اعصابم خراب شد .
    کاربر سایت

عضو انجمن
    147
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    عالی بود پسر چه تلخ و غم انگیز.ممنون از این مقاله عالی
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    خواهش میکنم داداش .ممنون از اینکه وقت گذاشتید و مطالعه کردید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)