ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 9 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 82
    کاربر سایت

عضو انجمن
    398
    مبارز مورد علاقه RoryMacDonald_Headshot

1 یو اف اسی برای Mcgregor و Mcgregor برای هیچ کس : اینبار Malignaggi

یو اف اسی برای Mcgregor  و Mcgregor  برای هیچ کس : اینبار Malignaggi

موضوع از آنجا شروع شد که کانر در مسابقه شبیه سازی شده یا به قولی Sparring با paulie-malignaggi دو جلسه ای برگزار کردن همونطور که اخبارش هم منتشر شده بود. انگار در اون مکان ( که احتمال میدم زیر شاخه تازه تاسیس شده ufc) به اسم performance institute هست یا همون PI و دوربینای PI در حال ضبط و عکاسام که عکاسای کانر بودن و به طور خلاصه شرایط به ضرر malignaggi بوده و اونطور که باید از هر شرایطی برای ضعف نشون دادن floyd استفاده بشه اگه به صفحه اینستای کانرم رفته باشید عکسایی میبینید مثل اینکه کانر با لگد میخاد بزندش یا روز اولی که عکس گذاشت صورت malignaggi رو تو حالتی نشون داد که آره من هم هستم! و عکس بالا الان دردسر شده و malignaggi با هشتگ ethic به اون اعتراض کرده و دیگه حاظر به همکاری نیست با کانر و به قولی اخلاق حرفه ای اون شغل و کار رو میگه که زیر سوال برده و برای اثبات گفته اگر واقعا من ناک اوت شدم فیلم ۱۲ راند رو نشون بده PI و گفته من که روی زمین افتادم ناشی هل دادن بوده و حتی داورم که تو عکس میبینید اذعان کرده از حالت عادی خارج شده بود وضعیت یا trash talk داشتن مجبور بودم یه اخطاری بدم و از این کارا. شاید چون mcgregor جیزی برای از دست دادن نداره اینکارا رو میکنه ولی اونجاش سخته که میبینی یه عده آدم کل معادلاتشون به خاطر یک نفر به هم میخوره که البته باید احسنت گفت بهش چون زحمت کشیده بابتش. این جمله یادم نمیره که " امروزه خرید فقط به یه امر عادی همیشگی نیست و مردم بیشتر مشتاقن تا در کنار خرید تفریح هم داشته باشن ." یا به تعبیر دیگه شاید بقیه نتونستن بفهمن که دیگه تو دنیای امروز نمیان که فقط fight ببین یا زیبایی wheek kick *باربوزا یا submission فرنک میر رو و یا هر چیز دیگه و شاید هم dana white جنبه داشتن کانر رو نداره.....

یا به قول می ودر : اره ما این فایترای خارجی رو میگیریم و ازشون استفاده میکنیم...

امروز کانر ستاره است و فردای امروز گاو شیرده ufc. باید دید وقتی دید تو منطقه ضعف یا کم بازدهی رفت چی میشه....

در ادامه توییت ها و جوابای
    malignaggi *رو گزیده انتخاب کردم......

.................................................. .................................................. ............................

fan : *به نظر میرسه خواستی trash-talk*کنی ولی کانر زدتت و افتادی
    malignaggi : نه اتفاقا من کسی بودم زیادی رو اعصابش بودمو و ترمزشو بریدم و از عصبانیت منو انداخت زمین

fan : داورم حالتش که جلو کانر رو گرفته معلومه حرفی زدی
    malignaggi : اتقاقا خوب دقت کردی و نشونه خوبی برا شما بوکسو زیاد نمیبیند و طرفدار واقعیش نیستید و کانر بازید!!! ( یعنی اون کار اشتباهو کرده که داور سراغ اون رفته )

Fan : تو میگفتی کانر بیش از حد روش حساب کردن حالا به خاطر دوتا عکس سر و صدا میکنی
    malignaggi : بر خلاف تو که کسی نیستی ُ من وجهه اجتماعی دارم و میان سراغم و باید جواب بدم

Fan : به نطرت این نیست خواستن انتقام اون حرفایی که زدی درباره کانر رو بگیرن با اینکار؟
    malignaggi : شاید ولی دوربین های PI* داره ۲۴ ساعته فیلم میگیره به نظرت ویدیو ادیت نشدو میزارن همه ببینن؟

Fan : عکاس خودتو بردی اونجا؟ اگه عکسی داری بزار ببینیم؟
    malignaggi : شوخی میکنی ؟!! نمیشه تا این حد احمق باشی .........فقط عکاسای کانر بودن و اجازه داشتن

.................................................. .................................................. ................................................

کاربر سایت

عضو انجمن
    763
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    میودر هیج وقت پاشو توی اکتیگان نمیزاره
    اگه بیاد توی اکتیگان کانر که خوبه حتی فایتر هایی که توی تاپ 15 هم نباشن میتونن راحت شکستش بدن فقس کافیه تیک دونش کنن و تموم
    اون هیچ وقت اعتبار چند ساله خودشو با ورود به اکتیگان توی خطر نمیزاره
    به همان دلیلی که کانر در صورت باختش ،چیزی رو از دست نخواهد داد ، در صورت پا گذاشتن میودر به اکتگان(صد سال سیاه ) و باختش ، کسی به سابقه بوکسش نمی تونه خرده ایی بگیره.
    +++++
    اینکه Malignaggi (تلفظ درست شو بلد نیستم ) با چه نیتی در کالبد یاری رساندن وارد کمپ تمرینی کانر شده و ... که نتیجه این شده مشخص نیست.
    اما چیزی که مشخصه منفعت کانر از انتشار عکس هست:
    نقره داغ کردن Malignaggi
    ایجاد نگرانی برای میودر
    ایجاد هیاهو در طرفدار ها
    در اینکه Malignaggi ناک اوت یا تیک دَون شده شک دارم چون این جور که مشخصه ترسی برای انتشار ویدیو خاصی نداره. اما شکی نیست که ضربات شدیدی رو دریافت کرده
    که با توجه به کریر و سابقه Malignaggi میشه به عدم آمادگیش ربط داد.
    ویرایش توسط dmcmrk : 2017/08/06 در ساعت 00:24
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    کانر قبلا شکست خورده ولی میودر هنوز شکستی نخورده پس برای میودر گرون تر تموم میشه نسبت به کانر
    کانر این همه ادعا داشت اومد جلو اون همه ادم توی اوج به نیتن دیاز باخت.... اونم چه جوری با سامبشن ازش انصراف گرفت
    ولی تا حالا باختی از میودر ندیدیم
    پس اگه ببازه خیلی براش گرون تر تموم میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط dmcmrk نمایش پست ها
    به همان دلیلی که کانر در صورت باختش ،چیزی رو از دست نخواهد داد ، در صورت پا گذاشتن میودر به اکتگان(صد سال سیاه ) و باختش ، کسی به سابقه بوکسش نمی تونه خرده ایی بگیره.
    +++++
    اینکه Malignaggi (تلفظ درست شو بلد نیستم ) با چه نیتی در کالبد یاری رساندن وارد کمپ تمرینی کانر شده و ... که نتیجه این شده مشخص نیست.
    اما چیزی که مشخصه منفعت کانر از انتشار عکس هست:
    نقره داغ کردن Malignaggi
    ایجاد نگرانی برای میودر
    ایجاد هیاهو در طرفدار ها
    در اینکه Malignaggi ناک اوت یا تیک دَون شده شک دارم چون این جور که مشخصه ترسی برای انتشار ویدیو خاصی نداره. اما شکی نیست که ضربات شدیدی رو دریافت کرده
    که با توجه به کریر و سابقه Malignaggi میشه به عدم آمادگیش ربط داد.
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط NN_Diaz نمایش پست ها
    قضیه پاولی عین واکسن میمونه!! کانر یه بوکسور نسبتا ضعیف که سبک مبارزش مثل فلویده رو اورد تو کمپش تا با زدنش اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنه..پاولی هم که فهمید از احترام و کمک متقابل خبری نیست و فقط اوردنش که کتک بزننش از کمپ زد بیرون

البته از لحاظ اخلاقی کار درستی نبود که این کار رو با یه بوکسور مطرح بزرگتر از خودش که واسه کمک اومده بود بکنه ولی بیزینس فایت خیلی بیرحمه این موضوغ اصلا به چشم نمیاد.
    و البته فلوید هم هیچوقت پاشو تو آکتگان نمیزاره چون ن پول خوب بهش میدن..میراثشم از سر راه نیورده ک خودشو مسخره مردم کنه..
    malignaggi هرچی باشه یک بوکسور حرفه ای مطرح بوده.
    و کانر حتی یک مسابقه بوکس حرفه ای نداشته و اومده این بلا رو سر صورت malignaggi آورده.
    کلا کانر می خواسته به خاطر حرفهایی که قبلا malignaggi زده بود بیارتش تو کمپ و باهاش مبارزه کنه که هم درسی بهش داده باشه و هم یک دست گرمی برای قبل از مسابقه باشه.
    از اول مشخص بود قضیه از چه قراره و اصلا هدف کانر کمک گرفتن ازش نبوده و بیشتر حال گیری بوده.
    ------------------------------
    مهم نیست بازی با فلوید رو ببره یا ببازه. باید دید کانر تا الان چه راهی رو طی کرده.
    همینقدر که تا اینجا اومده و با یکی مثل malignaggi که اینهمه سال بوکس کار کرده مبارزه میکنه و این بلا رو سر صورتش میاره واقعا قابل تقدیره.
    همینطور پشتکار خیلی خوبی که داره و بعد از شکست از نیت بجای گریه و زاری اومد و رو نقاط ضعفش کار کرد و قوی تر به راهش ادامه داد.
    به نظرم شکست از نیت بهترین اتفاقی بود که براش افتاد.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    225
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    malignaggi هرچی باشه یک بوکسور حرفه ای مطرح بوده.
    و کانر حتی یک مسابقه بوکس حرفه ای نداشته و اومده این بلا رو سر صورت malignaggi آورده.
    کلا کانر می خواسته به خاطر حرفهایی که قبلا malignaggi زده بود بیارتش تو کمپ و باهاش مبارزه کنه که هم درسی بهش داده باشه و هم یک دست گرمی برای قبل از مسابقه باشه.
    از اول مشخص بود قضیه از چه قراره و اصلا هدف کانر کمک گرفتن ازش نبوده و بیشتر حال گیری بوده.
    ------------------------------
    مهم نیست بازی با فلوید رو ببره یا ببازه. باید دید کانر تا الان چه راهی رو طی کرده.
    همینقدر که تا اینجا اومده و با یکی مثل malignaggi که اینهمه سال بوکس کار کرده مبارزه میکنه و این بلا رو سر صورتش میاره واقعا قابل تقدیره.
    همینطور پشتکار خیلی خوبی که داره و بعد از شکست از نیت بجای گریه و زاری اومد و رو نقاط ضعفش کار کرد و قوی تر به راهش ادامه داد.
    به نظرم شکست از نیت بهترین اتفاقی بود که براش افتاد.

با هر اخلاقی به موضوع نگاه کنی درست نیست کسی که برای کمک بهت اومده رو اینجوری رکب بزنی و هر روز یه عکس ازش رو اینستا بزاری بگی من این و اونم و همه رو میزنم قهرمانم فیلان و بهمان...

البته بعد فایت با نیت فکر کنم همین کانر بود که هر روز یه ادا برا ریمچ در میورد و میخواست بازنشست شه و این داستانا..
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    با هر اخلاقی به موضوع نگاه کنی درست نیست کسی که برای کمک بهت اومده رو اینجوری رکب بزنی و هر روز یه عکس ازش رو اینستا بزاری بگی من این و اونم و همه رو میزنم قهرمانم فیلان و بهمان...

البته بعد فایت با نیت فکر کنم همین کانر بود که هر روز یه ادا برا ریمچ در میورد و میخواست بازنشست شه و این داستانا..
    منم کارشو تایید نکردم.
    حرفم این هست که کانر از اول هم واسه کمک نیاورده بودش به خاطر حرفهایی که به کانر زده بود می خواست گوشمالیش بده. و این عکسها رو قرار بده و بگه که حرف بی خود میزده.
    تا اونجا که من یادم هست به خاطر باخت از نیت اون حرفها رو نزد و به دلیل اینکه نمی خواست بیاد و در کنفرانس شرکت کنه و می گفت می خواد تمرین کنه و دینا وایت هم اون موقع میخواستن قدرت کانر رو کنترل کنن(که ناموفق بودن) از رویداد بیرون کشیدش و باقی ماجرا که باعث شد یه مدت کانر و دینا با هم مشکل پیدا کنن اون حرفها رو زده بود.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    قضیه پاولی عین واکسن میمونه!! کانر یه بوکسور نسبتا ضعیف که سبک مبارزش مثل فلویده رو اورد تو کمپش تا با زدنش اعتماد به نفس بیشتری
    سبک مبارزه پالی مالیناجی هیچ شباهتی با فلوید می ودر نداره همونطور که گفتم پالی با بهترین های زمان خودش به جز می ودر و پاکیائو مبارزه کرده و بیشترشون رو باخته البته مردونه و با دلش مبارزه کرده مثلا مبارزه اش با میگوئل کوتو این ادم اینقدر پالی زد که گونه و فکش رو شکوند با این وجود تا اخر مبارزه دووم اورد حالا مبارزه اخرش رو براتون میزارم با نفر 40 دنیا مبارزه کرد و ناک اوت شد تازه اون موقع توی بهترین شرایط بوده کسی که با ضعیف ترین پالی مالیناجی اسپار میکنه حالا چند تا ضربه هم بهش زده و با افتخار عکسش رو پخش میکنه این ادم(کانر) لبه دره وایساده و به دروغ به خودش میگه میتونم پرواز کنم
    ایشالا 4 شهریور میرسه
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    فقط دارم فکر میکنم کانر که احترام نذاشته و عکس منتشر کرده , اگه واقعا این طوری بوده خب پس حتما فیلمش هست دیگه. کانر خودش چرا فیلم منتشر نمیکنه؟
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    398
    مبارز مورد علاقه RoryMacDonald_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    فقط دارم فکر میکنم کانر که احترام نذاشته و عکس منتشر کرده , اگه واقعا این طوری بوده خب پس حتما فیلمش هست دیگه. کانر خودش چرا فیلم منتشر نمیکنه؟

دادا من الان داشتم میخوندم مصاحبشو گفته یکی دلایل مشکل با کانر غرورش هست . گفته اون فقط یه مشت آدم نوکرم - چاکرم که حرفشو تایید کنه میخواد و وقتی بهش خورده میگیری رو کاراش بدش میاد ! خیلی خلاصه زدتش و این اخریم گفت که خیلی خسیسه!- حالا من CHEAP SIDE *رو با توجه با وضع اینطور ترجمه کردم- و اینکه رفتارش بده ! میگه من تو مسابقات میلیونی نبودم ولی دیدم حداقل ولی کانر بقیه انگار مجسمن براش وقتی داری این مبلغو میگیری - نه خیلی خرج کنی نه کم بزاری اینقد مث کانر-و من تا حالا ندیده بودم این وضعو تو هیچ جایی ندیدم ! در مورد لامبورگینشم حرفی زد که من حقیقت نفمیدم ....... بعد توو توییترشم بری ببینی یکی گفته من رفتم از خبرنگارا بعد از spar*دوم سوال کردم گفتن داور اونجا گفته بهش اجازه ندادن صوبت کنه ولی اگه بگردید بعد از spar*اول حرف زده

----------------

حقیقت امر من دیگه از این اخبارا خسته شدم به قول teddy atlas انی دعواها سر فروشه و تبلغ ...زاستم میگه امیدوارم می ودر بیاد خداییش تو راند ۱ ناک اوتش کنه که البته اگر همش show نباشه الکی تا راند ۴ بکشونن! ( خیلی بدبین گفتم چون تو این تجارت همچی ممکنه) و امیدوارمم برگرده هی وزن جابجا نکنه به اندازه کافی هم ردیفش تو دسته وزنیش هس............

البته ویرایشو بگم هیچ چیز به غیر احترام به خاطر عملکردش نیست حرف اون بالا فقط یه آرزوی شخصی خودم بود!!! خخ! و اینکه از موقعی که برا همه بوکسرا کری خوند یه جور بدم اومد دیگه یه حدودی داره به نطرم !! البته شایدم من محیط trash-talking رو درک نمیکنم که اینم هست.....
    ویرایش توسط RoryRedKing1970 : 2017/08/08 در ساعت 00:51
    کاربر سایت

عضو انجمن
    21
    قبول ندارم اینو که یو اف سی معطل کرده لایترا رو این سوپر فایته از یه رشته به رشته دیگه واقعا جذاب تر از بهترین فایت هم بوکس هم یو اف سیه با اون حاشیه هاش با پولی که وسطه این مسابقه حتی اگه 10 ثانیه هم باشه سوپر فایته
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    باید مینوشتیم یو اف سی برای مایکل بیسپینگ و هیچکس.
    اینا رسما دارن کارت رو پر میکنند.
    در ufc 217 جانی هندریکس هم با پاولو بوراچینا مبارزه میکنه.این مبارزه در دسته هوی ویت برگزار میشه.
    من نمیدونم آخه اینا تا نوامبر میخوان چه بکنند . تازه الان اول آگوست آخه.
    دیگه صدای منو دوباره در آوردن اینا.
    امیدوارم مدیسون اسکور گاردن تو سر هر جفتتون خراب بشه.
    همین دوتامبارزه ای که ست کردند هر جفتشون پتانسیل کنسلی دارند. اگه مبارزه شون کنسل نشد. فقط میخوان دوباره 3 ماه معطل کنند و مصدوم بشه. از تو مانیتور با جفت پا میرن تو دهن وایت و بیسپینگ و سینت پیر.
    مسخره ها. خوب شد گگارد رفت.
    جان جونز نمیتونه وزن کم کنه تو میدل ویت مبارزه کنه؟ یعنی وزن کم کنه بعد بزنه این بیسپینگ جوری که سر وتهش معلوم نشه بیان جنازه ش رو ببرن از تو اکتاگون.
    ااااااااااااااااااااااااا اه.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

صفحه 2 از 9 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 82

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)