ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

دیدگاهی متفاوت برای مبارزه کانر و فلوید + جان جونز دنبال حریفی جدید

اندره برتو قهرمان سابق WBC welterweight و تایتل IBF welterweight که اخرین حریف رسمی فلوید میودر تا کنون بوده به تازگی اعلام کرده که کانر مک گروگر میتواند فلوید میودر شکست نخورده بوکس را متوقف کند. من واقعا شاهد هستم و پیشبینی میکنم که کانر مک گروگر با روشی گستاخانه و جسورانه تلاش میکند تا فلوید را تحت تاثیر قرار دهد. تا مرحله را از فلوید به سرقت ببرد تا به نوعی فلوید را در وضعیتی ذهنی گرفتار کند. تا اشتباهی را مرتکب شود و او را با یک ضربه بزرگ گرفتار و متوقف کند

این در حالی است که قهرمان سابق یو اف سی جوزه الدو نظری برعکس را دارد. الدو اعتقاد دارد اقای خوش شانس کانر مک گروگر هیچ شانسی مقابل فلوید میودر ندارد. الدو به تازگی با لس انجلس تایمز در همین رابطه صحبت کرده. او گفته که هیچ مقایسه ای بین انها وجود ندارد. من فکر میکنم او هیچ راهی برای شکست میودر ندارد. چون فلوید این کار و حرفه ی سالهای او بوده که توانسته رکوردی 0-49 را پشت سر بگذارد. کانر میتواند هر چیزی را که دوست دارد بگوید اما او یک پسر خوش شانس بود که تونست با یک ضربه پانچ ان مبارزه را تمام کند

لوک راکهولد به تازگی دوباره اعلام کرده که نگرانی های جدی در رابطه با بازگشت جی اس پی دارد. راکهولد میگوید ممکن است جی اس پی از نظر جسم و ذهنی اماده نباشد. اگر اینگونه است او شکست میخورد. راکهولد همچنین نگاه خوبی به این قضیه ندارد و احساس میکند مبارزه جی اس پی و مایکل بیسپینگ فعلا انجام نخواهد شد و این احتمالا دارد دوباره تاریخ و زمان ان طولانی تر شود

همونطور که دیدید بعد از مبارزه جونز و کورمیه استخونی براک لزنر را برای فایت فرا خواند. و حتی در کنفرانس مطبوعاتی هم از این ایده صحبت کرد. اما ظاهرا در این چند روز گذشته جان جونز با مربیان و اطرافیان خود صحبت کرده و به این نتجه رسیده است که احتمالا براک لزنر بخاطر ممنوعیتی که دارد فعلا توان بازگشت را ندارد. به همین خاطر جان جونز از این مبارزه فعلا دلسرد شده است و قبل از مبارزه با لزنر میخواهد دنبال نام بزرگی دیگر در سنگین وزن باشد. نا گفته نماند که جونز اعلام کرده که حساسیت من نسبت به مبارزه با براک بیشتر است چون او نام بزرگتری در بین حریفها است

جان جونز روز پنجشنبه در برنامه صبح بخیر امریکا حضور داشته و صحبتهایی از مبارزه با براک لزنر و حریفهای دیگر کرده است. جونز اعتقاد دارد که حالا که لزنر ممکن است نتواند فعلا به یو اف سی باز گردد من توجهم را به نامزدهای دیگری هم برده ام. در این میان از کسانی که او در نظر دارد در سنگین وزن با انها مبارزه کند استیپ میوچیچ قهرمان وقت سنگین وزن است. جونز گفته است از انجا که ممکن است تا بازگشت وضعیت عادی براک لزنر زمان زیادی باشد و واجد شرایط برای مبارزه باشد من باید به فکر مبارزه ای قبل از ان باشم. جونز رسما اعلام کرده که منتظر شنیدن ایده های سازمان و تماس انها هستم. در حال حاضر به نظر میرسد جان جونز تا قبل از پایان سال در نظر دارد دوباره مبارزه کند
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)