ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 جونز vs لزنر - It`s time

جونز vs لزنار - It`s time

جونز vs لزنر -  It`s time

ارائه پوستر توسط یک هوادار برای ابراز علاقه به مبارزه کاری بود که کانر و فلوید انجام دادند.
    اگر چه با وضعیت نامعلوم براک لزنر انجام این مبارزه حالا حالا ها امکان پذیر نیست ولی گویا قهرمان نیمه سنگین UFC هم با ارائه پوستر طراحی شده یک هوادار و قراردادنش در صفحه شخصی سعی در نشان دادن علاقه اش به این مبارزه داشته.

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    من علاقه ای ب دیدن این فایت ندارم.جونز نمی دونم چرا کلید کرده.کاش کین.مث سابق بود تا باهاش بازی میکرد.بروک اصلا نمیتونه مقاومت کنه جلو جونز.جونز هم میخواد از اسم بروک استفاده کنه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    763
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    جدای از بحث مالی و پیامد هایه ست شدن رویداد ، خود مبارزه ، بنظر جالب میاد.
    شاید براکِ ۴۰ ساله در اکتگان بوکسور نیست ! اما هنوز قدرت بدنی کافی و کشتی خوبی داره.
    قد و قواره مارک هانت در سنگین وزن بسیار کوتاه محسوب میشه به همین خاطر همیشه در مبارزاتش نقش یک اسنایپر بارون دیده ! رو ایفا می*کنه.
    با این حال براک با مهارت کشتیش در مقابل هانت پیروز شد.
    ...فکر نمی کنم اونقدری که هانت روی پانچ های قدرتمندش حساب باز می*کنه ، جونز برای پیروزی در مبارزاتش حساب باز کنه....
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    جونز خیلی وقت دور بوده و دنبال مبارزه پر پوله
    وقتی نبود کانر ازش زد جلو حالا میخواد سعی کنه بهش برسه
    شاید حتی مبارزه جذابی از آب در نیاد ولی اسمشون میتونه فروش عالی بکنه
    کاری که بلاتور انجام میده اسم مطرح میزاره تا بلیط بفروشه با این که مبارزات نامدارش اصلا خوب از آب در نمیاد
    اونایی که اسمشون مطرح نیست زیبا تر مبارزه میکنن
    ویرایش توسط alireza99 : 2017/08/11 در ساعت 01:21
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    نقل قول نوشته اصلی توسط dmcmrk نمایش پست ها
    جدای از بحث مالی و پیامد هایه ست شدن رویداد ، خود مبارزه ، بنظر جالب میاد.
    شاید براکِ ۴۰ ساله در اکتگان بوکسور نیست ! اما هنوز قدرت بدنی کافی و کشتی خوبی داره.
    قد و قواره مارک هانت در سنگین وزن بسیار کوتاه محسوب میشه به همین خاطر همیشه در مبارزاتش نقش یک اسنایپر بارون دیده ! رو ایفا می*کنه.
    با این حال براک با مهارت کشتیش در مقابل هانت پیروز شد.
    ...فکر نمی کنم اونقدری که هانت روی پانچ های قدرتمندش حساب باز می*کنه ، جونز برای پیروزی در مبارزاتش حساب باز کنه....
    داداش مبارزه کین و براک.رو نگاه کن ب بار.تو اوج آمادگی اینجور شد.حالا فک کن اگه با جونز آماده ک از سد ی غولی ب اسم دنیل گذشته،میتونه فایت کنه؟ خودم با پیگیری بازی های لزنز ب یوافسی علاقه مند شدم ولی باخت براک ی چیز معلوم و واضحیه.درکل دوس دارم براک رو ببینم باز ولی ن جلو جونز
    کاربر سایت

عضو انجمن
    763
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط hunner نمایش پست ها
    داداش مبارزه کین و براک.رو نگاه کن ب بار.تو اوج آمادگی اینجور شد.حالا فک کن اگه با جونز آماده ک از سد ی غولی ب اسم دنیل گذشته،میتونه فایت کنه؟ خودم با پیگیری بازی های لزنز ب یوافسی علاقه مند شدم ولی باخت براک ی چیز معلوم و واضحیه.درکل دوس دارم براک رو ببینم باز ولی ن جلو جونز
    از اون فایت مدت ها میگذره ، بسیاری از استعداد های براک برای فایت در اکتگان سوزانده شده . تا جایی که اگر یک مشت پرتاب کرد باید صحنه رو متوقف کنید و بخودتون بیالید که شاهد صحنه ای نادر از ۱۵ دقیقه مبارزه شده اید.(هر چند که تاپ های دسته سنگین وزن هم ، نتیجه فایت سرپا و با فاصله کم در مقابل هانت رو می دونند ، نمونش استراتژی بد �بلک بیست� بود).
    هانت تیک دون نمیکنه و از طرف دیگر هم تیک دَون دیفِنس جالبی نداره ، قد و فیزیک جالبی برای بلند کردن و پرتاب کردن پا و ضربات سنگین زانو در حال ایستاده هم نداره.
    جایگاه فعلیش رو مدیون پانچ های سنگین و دقیقش هست ، حتی با کمترین دسترسی(حتما می دونید کدوم مبارزه رو میگم)
    براک هم به صورت تک بُعدی مجددا وارد اکتگان شد(حداقل اینجوری نشون داده) ، و اون بُعد چیزی نبود جز کشتی.
    ویرایش توسط dmcmrk : 2017/08/11 در ساعت 11:03
    کاربر سایت

عضو انجمن
    147
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    مبارزه فروش عالی خواهد داشت اما این مبارزه همش کشتی توش دیده میشه نه mma.هر دو سعی میکنند با کشتی خوبی که دارن از خجالت هم در بیان.به شخصه فایتهای سرپا رو بیشتر دوست دارم تا فایتهای کسل کننده که همش تو خاک انجام میشه.
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    تو این اوضاع ufc که مبارزاتی ست میشه که اصلا هدفش معلوم نبست , حالا این یک مبارزه اشکال داره؟ اتفاقا مبارزه درست و به موقعی هم میشه. توی این دسته الان کسی نیست که بخواد مبارزه اش رو ببینیم. جونز که با همشون مبارزه کرده از قبل.میمونه آنتونی جانسون که اون هم رفت اصلا معلوم نیست برگرده. ازدمیر هم حالا چند تا مبارزه برنده شده ولی دیگه خیلی زوده.
    در ضمن جونز کین ولاسکز رو شکست میده. یعنی اگه جونز با لزنار رو نخوام پیش بینی کنم این یکی رو راحت میگم که جونز ولاسکز رو شکست میده. ولاسکز از سنگین وزنهای ریز جسه و سبک هست و نقطه قوتش در خرد کردن و شکستن استقامت حریفش با استفاده از سرشاخ شدنها و گرپل کردن و خسته کردنشون هست. ضمن این که اون موقع تا قبل از اینکه اولین بار قهرمان بشه خیلی خوب بود, بعد از قهرمانیش با کسی مبارزه نکرده. 3 بار با دوسانتوس فقط مبارزه کرده و 2 بار هم با آنتونیو سیلوا. تازه اون موقع که لزنار رو شکست داد یک مبارزه 28 -9 ساله بود که این قدر هم مصدومیت ندیده بود.
    تازه اعلام کردن جونز 2 روز قبل از مبارزه با کورمیه دستش مصدوم شده بوده نمیتونسته دستش رو بالا بیاره بعد کورمیه رو شکست داد.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    وب سایت دبلیو
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    ن.کی گفته مشکل داره.گفتم فایتیه ک از الان نتیجش معلومه.بقول شما جونز همه رو شکست داده.خدا کنه این دسته مث فلای ویت نشه ک جانسون مال خودش کردتش
    ینی شما میگی جونز کین رو میبره ولی از اینکه لزنر رو میتونه شکست بده یا ن شک داری؟؟؟؟
    راجب جونز با کورمیر هم بیا صادقانه نگاه کنیم.جونز مث وحشی ها مبارزه میکرد.این مصدوم بود خدایی؟؟؟بی خیال بابا
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    تو این اوضاع ufc که مبارزاتی ست میشه که اصلا هدفش معلوم نبست , حالا این یک مبارزه اشکال داره؟ اتفاقا مبارزه درست و به موقعی هم میشه. توی این دسته الان کسی نیست که بخواد مبارزه اش رو ببینیم. جونز که با همشون مبارزه کرده از قبل.میمونه آنتونی جانسون که اون هم رفت اصلا معلوم نیست برگرده. ازدمیر هم حالا چند تا مبارزه برنده شده ولی دیگه خیلی زوده.
    در ضمن جونز کین ولاسکز رو شکست میده. یعنی اگه جونز با لزنار رو نخوام پیش بینی کنم این یکی رو راحت میگم که جونز ولاسکز رو شکست میده. ولاسکز از سنگین وزنهای ریز جسه و سبک هست و نقطه قوتش در خرد کردن و شکستن استقامت حریفش با استفاده از سرشاخ شدنها و گرپل کردن و خسته کردنشون هست. ضمن این که اون موقع تا قبل از اینکه اولین بار قهرمان بشه خیلی خوب بود, بعد از قهرمانیش با کسی مبارزه نکرده. 3 بار با دوسانتوس فقط مبارزه کرده و 2 بار هم با آنتونیو سیلوا. تازه اون موقع که لزنار رو شکست داد یک مبارزه 28 -9 ساله بود که این قدر هم مصدومیت ندیده بود.
    تازه اعلام کردن جونز 2 روز قبل از مبارزه با کورمیه دستش مصدوم شده بوده نمیتونسته دستش رو بالا بیاره بعد کورمیه رو شکست داد.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)