ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 جونز vs لزنر - It`s time

جونز vs لزنار - It`s time

جونز vs لزنر -  It`s time

ارائه پوستر توسط یک هوادار برای ابراز علاقه به مبارزه کاری بود که کانر و فلوید انجام دادند.
    اگر چه با وضعیت نامعلوم براک لزنر انجام این مبارزه حالا حالا ها امکان پذیر نیست ولی گویا قهرمان نیمه سنگین UFC هم با ارائه پوستر طراحی شده یک هوادار و قراردادنش در صفحه شخصی سعی در نشان دادن علاقه اش به این مبارزه داشته.

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط hunner نمایش پست ها
    ن.کی گفته مشکل داره.گفتم فایتیه ک از الان نتیجش معلومه.بقول شما جونز همه رو شکست داده.خدا کنه این دسته مث فلای ویت نشه ک جانسون مال خودش کردتش
    ینی شما میگی جونز کین رو میبره ولی از اینکه لزنر رو میتونه شکست بده یا ن شک داری؟؟؟؟
    راجب جونز با کورمیر هم بیا صادقانه نگاه کنیم.جونز مث وحشی ها مبارزه میکرد.این مصدوم بود خدایی؟؟؟بی خیال بابا
    پست من یک بخشش خبری بود نمیدونم شما به چی اشاره کردی ولی در پاسخ باید بگم که دیدگاه و نظر هر کس یه جوریه نسبت این که کی برنده میشه. این mma هست و هیجان انگیز بودنش به اینه که شما هیچ وقت نمیتونه مطمئن بگی کی برنده میشه.
    در مورد کین و لزنار و جونز که گفتی باید بگم دسته سنگین وزن با دسته های پایین تر فرق میکنه. توی یک لحظه با یک مشت همه چیز بر میگرده. مبارزه کین با جونز یه چیزی شبیه مبارزه جونز با کورمیه میشه. خود همین کورمیه کلی از این سنگین وزنها رو شکست داده. سایز بسیار در اون مبارزه تاثیر گذاره. جونز کشتی خوبی داره و قد بلند که میتونه علاوه بر مبارزه کردن در فاصله اجازه فشار آوردن به حریفش رو نده که این دقیقا شگرد کین هست. کین ولاسکز از فاصله مبارزه نمیکنه و باید نزدیک بشه که ریچ بالای جونز این اجازه رو به راحتی نمیده و با استفاده از کلینچ کردن و گرپل کردن حریفش رو خسته میکنه ولی براک لزنر فوقالعاده درشتر هست و سنگین تر. ولاسکز حد وزنش 240 پوند هست ولی براک لزنر برای رسیدن به حداقل وزن که 265 پوند هست تازه باید وزن هم کم کنه. گرپل کردن با یک همچین غولی بسیار سختر هست تا با کسی مثل ولاسکز. قطعا ضربات مشت سنگین تری هم داره. ضمن اینکه من نگفتم جونز نمیتونه لزنر رو شکست بده, گفتم پیروزی جونز بر ولاسکز خیلی محتمل تر هست تا لزنر. نکته ای هم که در مورد مصدومیت دست جونز گفته شد رو من نگفتم مربیهاش اعلام کردند.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام spirit عزیز خسته نباشین به نظر من کین لول بالاتری رو نسبت به براک داره مهارتهای خیلی خوبی داره چه تو سرپا و چه رو زمین کنترل خوبی میتونه رو حریفش داشته باشه و به نظرم میتونه حریف سختی برا جونز باشه ولی براک مهارت خاصی رو بجز سایز بزرگش و کشتیش نداره البته که این نظر من هست و نسبت به شما بزرگواران درس پس میدم
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام spirit عزیز خسته نباشین به نظر من کین لول بالاتری رو نسبت به براک داره مهارتهای خیلی خوبی داره چه تو سرپا و چه رو زمین کنترل خوبی میتونه رو حریفش داشته باشه و به نظرم میتونه حریف سختی برا جونز باشه ولی براک مهارت خاصی رو بجز سایز بزرگش و کشتیش نداره البته که این نظر من هست و نسبت به شما بزرگواران درس پس میدم
    سلام به شما دوست خوبمون .
    100 در صد کین mma فایتر بهتری هست نسبت به لزنر.کین خودش براک لزنر رو ناک اوت کرده قبلا. ولی توی مبارزات استایل و سبک مبارزه و موارد دیگه که گفته شد همشون در روند مبارزه تاثیر زیاد داره و فقط این نیست که بگیم کی از کی بهتر هست بر اساس توانمندی هایی که داره. مثلا راندا روزی میاد میشا تیت رو شکست میده بعد خودش به هالی هولم میبازه بعد همون میشا تیت میاد هولم رو شکست میده بعد خودش به آماندا نونز میبازه که خود آماندا نونز قبلا کت زینگانو ناک اوتش کرده که خودش اونطوری به رندا باخته بود. الان تو همچین حلقه ای چه طوری آدم میتونه بگه کی از کی بهتره؟ دنیل کورمیه خودش توی aka داره اینا رو تمرین میده نمیتونه جونز رو خاک کنه ولی گوستافسون میشه اولین کسی که تونست یکبار جونز رو خاک کنه. خود گوستافسون بارها کورمیه رو خاک کرد.
    در کل هیچ کس نمیتونه بگه جونز صد در صد برنده میشه ولی از روی استایل و سبک مبارزه و موارد فیزیکی میشه یک سری پیش بینی ها کرد. توی کامنت قبلیم دلایلم رو کامل گفتم که نیاز نیست دوباره بگم که البته اونها دلایل منه و هیچ قطعیت صد در صدی درش نیست. امیدوارم مبارزه کین و جونز هم انجام بشه تا ببینیم که چه نتیجه ای حاصل میشه.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    40 دقیقه پیش
    مارک هانت گفته من حاظر نیستم پولم رو هدر بدم برای تماشای مبارزه دو تا حقه باز متقلب!
    " به این دوتا ک.....ی نگاه کنید! شما جونز رو دارید که بهترینه, یکی از بهترینهای دنیا ولی به هر حال یک متقلب هست درست مثل لزنر. شما هیچی نیستید جز دو نفر پر از حقه های کثیف. حالا قرار هست که دو تا از بزرگترین حقه بازهای دنیا با هم مبارزه کنند ؟ گ....!! من حاظر نیستم پولم رو هدر بدم مبارزه دو تا متقلب رو نگاه کنم. اونها متقلبند. دقیقا همینند. هیچی نباید بهشون داد.من به جونز احترام میزاشتم ولی از این فایت به بعد دیگه نه .وقتی تو به خاطر همون چیزی که لزنار دوپینگش دراومد , دوپینگت معلوم شد , دیگه میکس مارشال آرتیست نیستید و از من احترام نمیبینید. نمیخوام وقت ک.... رو هدر بدم برای تماشای این گ...ه بازی" (هانت گفت)
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    121
    مبارز مورد علاقه DanielCormier_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    40 دقیقه پیش
    مارک هانت گفته من حاظر نیستم پولم رو هدر بدم برای تماشای مبارزه دو تا حقه باز متقلب!
    " به این دوتا ک.....ی نگاه کنید! شما جونز رو دارید که بهترینه, یکی از بهترینهای دنیا ولی به هر حال یک متقلب هست درست مثل لزنر. شما هیچی نیستید جز دو نفر پر از حقه های کثیف. حالا قرار هست که دو تا از بزرگترین حقه بازهای دنیا با هم مبارزه کنند ؟ گ....!! من حاظر نیستم پولم رو هدر بدم مبارزه دو تا متقلب رو نگاه کنم. اونها متقلبند. دقیقا همینند. هیچی نباید بهشون داد.من به جونز احترام میزاشتم ولی از این فایت به بعد دیگه نه .وقتی تو به خاطر همون چیزی که لزنار دوپینگش دراومد , دوپینگت معلوم شد , دیگه میکس مارشال آرتیست نیستید و از من احترام نمیبینید. نمیخوام وقت ک.... رو هدر بدم برای تماشای این گ...ه بازی" (هانت گفت)

این مارک هانت کلن عصبی ه. به هر کی میبازه بعدش میاد میگه مردیکه تزریقی استروئیدی مثل لزنر و اووریم. دیگه یه فایت یک طرفه یا یک ناک اوت خفن که همش بخاطر تزریقات غیرمجاز نیست.

آیا Jon Jones در سامراسلم حضور خواهد داشت؟

اخیرا با اتفاقات اخیر پیرامون جونز و لزنر، حدس و گمان ها دربارۀ حضور جان جونز در بین تماشاگران در مین اونت سامراسلم افزایش یافته است. همانطور که قبلا گفتیم WWE از این اتفاقات برای افزایش جذابیت استوری لاینش استفاده و اعلام کرد که در صورت باخت لزنر وی WWE را ترک خواهد کرد. اخیرا از جان جونز دربارۀ حضور در سامراسلم سوال شد و او مختصرا پاسخ داد: ?به ذهنم رسیده?. لذا وی صرفا گفته به این موضوع فکر کرده و چیزی بیشتری ارائه نداد. WWE هم دیروز در یوتیوبش ویدیویی با عنوان ?آیا جان جونز در سامراسلم خواهد بود؟? به اجرای مجری توانمند WWE، کثی کلی، منتشر نمود.

Ronda Rousey

September 12, 2017 LIVE
    کاربر سایت

عضو انجمن
    461
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    کین ولاسکز یکی از برترین سنگین وزن های تاریخ بنظرم و یکی از فایترای مورد علاقم
    اگه 100% امادگیش داشته باشه و مصدوم نباشه کسی تو سنگین وزن حریفش نیست
    دیشب اتفاقی نشستم مبارزش با وردوم دیدم با این که تو این فایت شرایط خوبی نداشت و باز به سمت حریف بی مهابا و بدون ترس حمله میکرد و تمام توانش میزاشت
    با توجه به این که تو سنگین وزن به نظرم خیلی سبک مبارزه میکنه و کاردیو فوق العاده ای داره همگیم به قدرت گرند اند پوند بینظرش اشنایم که چه بلای سر حریفاش میاره
    اگه مبارز جونز و لزنر ست بشه تو خوشبینانه ترین حالت براک تا 3 راند بتونه مقاومت کنه مقابل جونز و باختش با tko حتمی
    ولی اگه مبارزه جونز با کین ست بشه نتیجش
    .
    .
    .
    این مارک هانت واقعا منزجر کنندست با رکورد فاجعه 11-13 که داره نمیدونم چرا اینقدر بهش توجه میشه و دستمز بالایی داره
    همیشه دهنش باز و از همه شاکی تقصیر بقیه نیست که تو اینقدر هیکل بدی دار و مبارز بدی هستی
    شما مبارزاتش ببینید تقریبا به تمام خوبا باخته ...

Not on my level

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    من حاضرم قسم بخورم بیشترین کسی هستم که مبارزات تکراری جونز را تکرار روزانه دیدم و خواهم دید
    در رابطه با حریف بزرگ جثه و کوچک جثه مثل لزنر و ولسکوئز با حرف امیر موافقم. جان جونز اگه با دقت به مبارزات قبلیش تا الان نگاه کنیم بر عکس تمام فایترهای قد بلند است. یعنی اینکه اکثرا فایترهای قد بلند با حریفایی که قدشون کوچیک تره سخت تر میتونن ضربات کاری بهشون بزنن بخصوص تو مشت زدن و کنترل کردن. اما جان جونز تمام حریفهاشو که از نظر قد ازش کوچیکتر بودن ضربه کرده اما مقابل یکی مثل گاستفسون با ان قد بلندش با اینکه قدرت بدنیش کمی از جونز کمتر تو دردسر افتاد و میشه گفت اولین کسی که هم خاکش کرد و هم صورتشو پاره کرد گوستافسون بود. یا نمونه دیگش گلوور تشیرا با ان جثه بزرگ و قد بزرگش جان جونز با اینکه خوب زدش اما نتونست ضربش کنه و حتی ازش چندتا خوب هم خورد. برا همین به نظرم جان جونز مقابل لزنر با اینکه سن و سالی ازش گذشته ولی فایت سخت تری میتونه داشته باشه نسبت به ولسکوئز که جثه و قد کوتاه تری داره.
    به حر حال باید یه مبارزه انجام بشه تا بشه گفت کی میتونه سرتر باشه. ولی در کل این به من ثابت شده جان جونز فایترهای قد کوتاه را خیلی راحت تر کنترل میکنه با ان دستهای بلندش
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    این فایت انقدر درآمدش بالاست که 100% انجام میشه.
    جونز هم خودش قبلاً گفته بود که وقتی از کورمیر کمربند رو بگیره، یه ریمچ با گوستافسن، یه فایت با رامبل انجام میده و دیگه کاری نداره تو 93kg،
    رامبل هم که رفته! پس این فایت بعد از ریمچ جونز با گوستافسن حتماً برگزار میشه.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)