ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 7 از 22 نخست ... 5678917 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 217
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541

بحث و گفتگو در حوزه ی هنرهای رزمی ترکیبی (ufc+)

چرا نمیشه این عکسارو دانلود کرد؟
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    859
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

بچه ها قلبم داره از سینه بیرون میاد
    تا چند روز دیگه بازی UFC برای کنسول XBOX ONE عرضه میشه
    و این همون دلیلی هست که من چند ماه پیش این کنسول دوست داشتنی رو خریدم
    (همین حالا باید بگم 240 هزار تومن واسه این بازی رویایی باد پیاده بشم)

چند تا عکس که از گیم پلی این بازی تو نت منتشر شده رو جمع کردم
    (البته کیفیت همشون رو پایین اوردم)
    کیفیت خارق العاده این تصاویر رو فقط زمانی میشه درک کرد
    - که در حال بازی کردن این بازی هستی
    اونم رو یه تلویزیون فول HD
    2 تا تریلر با کیفیت از این گیم دیدم , به قول بچه ها کف و خون قاطی کردم

با اینکه عکس ها کیفیت مناسبی ندارن اما باز لعنتی به سختی میشه
    - واقعی بودن و یا انیمیشن بودنشون رو تشخیص داد

خیلی خوشهالم تو این سیر زمانی دارم زندگی میکنم .
    کیفیت تا به این حد از اندازه در یک بازی برام باورش سخته .
    تازه این کیفیت اورجینالش نیست که داریم میبینیم . تو عکس اول تو چشم های JOE LAUZON رو نگاه کنید

امیدوارم سرعت اینترنت تتون طوری باشه که به راحتی بتونه این پست رو بالا بیاره

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    362
    مبارز مورد علاقه ChrisWeidman_HeadshotBelt
    اگه ویدئوش رو هم می خوای برات بفرستم میثم جان ؟؟؟
    تمام مراحل ساختشو نشون دادن . تازه برای ps4 و xbox one با هم میاد

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012
    barao vs dillashaw

...

آخرین باری که این حسو داشتم و انقدر از یه مبارزه شگفت زده شده بودم وقتی بود که باستر داگلاس مایک تایسون رو ناک اوت کرد...
    این مبارزه هم احتمالا مثل اون Upset of the year انتخاب میشه
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    البته نتیجه رو نمیگم ولی عجــب فایتی بــود...

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    116
    مبارز مورد علاقه Chuck_Lidell_500x325
    بهتریت فایتی بود که تا به حال از بتم ویت دیده بودم
    وایه همینه نباید پیش بینی کرد.......................................
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    3,559
    مبارز مورد علاقه AdlanAmagov_Headshot
    سلام

عجب مبارزات دلچسبی بود

کورمیر باز هم ثابت کرد که بهترین کشتی گیرِ یو اف سی هست ، واقعا از کشتی گرفتن و استراتژی مبارزش لذت بردم
    باورم نمی شد که هندرسون هم کشتی گیر المپیک بوده ، مثل عروسک های پاندا هندرسون رو بالا پایین می کرد
    منتظرم ببینم که جونز رو هم روی زمین گرفتارِ تکنیک و تجربه خودش کنه

در مورد مبارزه دیلاشاو و بارائو انتظار من کاملا بر عکس بود
    به این شکل که دیلاشاو در سرپا به مشکل بخوره و مجبور بشه روی زمین کار کنه و مبارزه رو به کشتی و سابمیشن بکشونه
    ولی دیلاشاو با روش نا منظم اما برنامه ریزی شده خودش تو حملاتِ سرپا واقعا بارائو رو گیج و متعجب کرد
    تحرک و جا به جایی هاش عالی بود و در کل عملکر فوق العاده ای داشت و بر خلاف انتظارات به حریف با سابقه اش درسِ تجربه داد
    تیم دیلاشاو خودشون رو برای تمام ضربات بارائو آماده کرده بودند و کلا برنامه ریزیِ فوق العاده قوی داشتند و همین باعث شده بود که دیلاشاو بدون ترس مبارزه کنه
    مطمئنا بارائو خیلی قوی تری بر می گرده و انتظار دارم برای مبارزه بعدی روی تقویت قلب خودش کار کنه و روی برنامه بیش تر تمرکز کنه
    شاید هم برای آینده باید مثل حریفش غیر قابل پیش بینی باشه

به نظر من هم شاهد بهترین مبارزه این کلاس بودیم ، البته کلا کلاس های سبک وزن مبارزتش خیلی سرعتی و زیبا هست

yang & yin
    " Using no way as way "
    ---
    ,I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once "
    " but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times

Bruce Lee
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012
    دقیقا مهمترین نکته ای که باعث این پیروزی زیبا برای دیلاشاو شد،در کنار پیشرفت فوق العاده اعجاب انگیز مهارت های تهاجمی اون،دل و جراتش بود که از باراو نترسید و حمله کرد و فشار آورد.
    جالبه درست چند ساعت قبل از رویداد تو سایت رسمی یو اف سی مطلب پیش بینی مبارزات رویداد رو دیدم و به نظرم عجیب اومد که پیش بینی خود یو اف سی از این مبارزه پیروزی دیلاشاو بود،اما الان که مبارزه رو دیدم و وقایع مبارزه رو با متنی که بعنوان پیش بینی این مبارزه در سایت گذاشته بودن و دلایلی که برای پیروزی دیلاشاو آورده بودن مقایسه میکنم میبینم دقیقا همون دلایل باعث این پیروزی شد و همون اتفاقاتی که نوشته بود افتاد!!
    چون دیگه خیلی نزدیک رویداد بود نمیتونستم تاپیک پیش بینی رو با این متن و این نظر آپدیت کنم،اما الان براتون میذارم:

"شاید این به نظر بی اهمیت بیاد،اما این رو دست کم نگیرید که همگروه دیلاشاو،یورایا فابر نزدیک به شش راند رو در قفس با هنان باراو گذرونده. شما از یک مرد تو یک دقیقه داخل اکتگان بیشتر از تمام قرار ملاقات هایی که میتونید داشته باشید و با اون بگذرونید یاد میگیرید. باراو حریف هاش رو پایمال میکنه چون اونها این اجازه رو بهش میدن. اونها به "baron" اجازه میدن تا گام ها و درگیری ها رو دیکته کنه...این رو در نظر داشته باشید که کم تجربگی نسبی دیلاشاو یک مزیت هستش. کاملا شبیه به پسرخوانده ی شما اون یک جوان عجول و بی پرواست که تمایلی نداره به مردم اجازه بده که بهش بگن چه چیزی رو باور کنه(بهش بقبولونن که بخاطر کم تجربگیش شکست میخوره).تو پدر من نیستی! اون سماجت میکنه و فشار وارد میکنه و به باراو اجازه نمیده درگیری رو شروع کنه.
    اون ترکیبی از این شور و اشتیاق جوانی و کشتی گرفتن رو استفاده میکنه تا با تصمیم داورها عنوان bantamweight رو تصاحب کنه"

دقیقا همونطور که این پیش بینی میگفت تیم زبده و عالی که پشت دیلاشاو بود کم تجربگی خود اونو پوشش داد و خیلی عالی اونو کوچ کردن و باراو رو بهش شناسوندن،و این شناخت خوب باعث نشد که دیلاشاو بترسه که اوه من قراره با یه کارکشته ی شکست ناپذیر و استاد حمله طرف شم،بلکه اینطور که نشون داد این شناخت باعث درک این نکته شد که جلوی این آدم نباید مدافع بود و اجازه داد تا اتفاقات رو اون شروع کنه و نبض مبارزه تو دست اون باشه...مدام جابجا شد و از هر سمت که دلش خواست حمله کرد تا گام های مبارزه و سرنخ تهاجم دست باراو نباشه،و به طرز شگفت انگیزی این جواب داد! واقعا عجیب بود که باراو ذره ای حمله ی جدی نتونست بکنه و فقط مدافع و مورد تحمیل حمله بود...
    عامل دیگه که این پیروزی رو اون هم به این شکل و شدت تسریع کرد تیم افتضاح باراو(از لحاظ تقویت روحی فایتر) بود. تو وقت استراحت های بین راند اصلا درست و جالب باهاش صحبت نکردن و نتونستن از لحاظ روحی برش گردونن و استراتژی درستی رو پیش پاش بذارن..بعد از راند یک که ناک داون شد و اون شرایط،اصلا نتونست کارایی همیشگی رو بدست بیاره و تو یکی از وقت استراحت ها شنیدم که مربیش گفت "باهاش بوکس نکن،از اون فرانت کیک استفاده کن واسه دور نگه داشتنش"!!! حماقت محض! فکر میکنم مربیاش هم شوکه شده بودن و تو اون لحظات،حرفه ای نبودن انگار..کدوم آدم عاقلی به فایتری که چند راندو بخاطر رفتن تو لاک دفاعی و دادن نبض حمله و بازی به حریف،کتک خورده توصیه میکنه بوسیله ی فرانت کیک حریف رو دور نگه داره و باهاش بوکس نکنه!؟ مبارزی که تو بوق و کرنا صدای ابهت تهاجم و کیک بوکسینگش پر شده و پیش از مبارزه برتری حمله ی اونو تو سر حریفش کوبوندن حالا جلوی این حریف نو وارد بهش بگی "سعی کن باهاش بوکس نکنی(که از قدرت حمله ی برتر اون در امان باشی!)" چقدر اعتماد به نفسش خورد میشه؟؟؟
    کوچ باراو به جای برگردوندن اون به مبارزه و ترمیم روحیه اش بدتر اونو از تهاجم دیلاشاو ترسوندن، نتیجه هم این شد که باراو طبق توصیه اونها به جای حمله کردن و اعمال قانون خودش به دیلاشاو از چندین ضربه ی پا برای طفره رفتن از حملات اون(و تا حدی هم توسل به بخت و اقبال شوت بلند که شاید یکی از اون های کیک ها بشینه رو سر دیلاشاو و...!) استفاده کرد که نتیجش فقط دریافت ضربات بیشتر ضدحمله ی دیلاشاو تو حالت ناپایدار و گارد باز بعد از اجرای لگد شد...
    و شد آنچه شد...!
    ویرایش توسط amir153 : 2014/05/26 در ساعت 20:31
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541
    عجب مبارزه ای بود البته قبل از فایت هم میشد حدس زد که بارن در مقابل دیلاشاو کارش خیلی هم آسون نخواهد بود. مطمئنا آلدو هم با چاد مندس مشکل پیدا میکنه و احتمال اینکه کمر بندو از دست بده کم نیست
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541
    کوچ باراو به جای برگردوندن اون به مبارزه و ترمیم روحیه اش بدتر اونو از تهاجم دیلاشاو ترسوندن، نتیجه هم این شد که باراو طبق توصیه اونها به جای حمله کردن و اعمال قانون خودش به دیلاشاو از چندین ضربه ی پا برای طفره رفتن از حملات اون(و تا حدی هم توسل به بخت و اقبال شوت بلند که شاید یکی از اون های کیک ها بشینه رو سر دیلاشاو و...!) استفاده کرد که نتیجش فقط دریافت ضربات بیشتر ضدحمله ی دیلاشاو تو حالت ناپایدار و گارد باز بعد از اجرای لگد شد...
    و شد آنچه شد...![/quote]
    آخه امیر جان اصلا بارو با اون ضربه های که تو راند اول خورد نمیتونست بیشتر از این حمله کنه چون خیلی هم دفاعی کار نمیکرد و تو هر راند هم بیشتر ضعیف میشد بعد هم اینکه تا حالا با همچین سبک مبارزه ای رو به رو نشده بود و نمیدونستن که باید چه کار بکنه
صفحه 7 از 22 نخست ... 5678917 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 217

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)