ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 کانر مک گرگور بعد از مبارزه با فلوید هم به بوکس ادامه خواهد داد+.... !!

کانر مک گرگور بعد از مبارزه با فلوید هم به بوکس ادامه خواهد داد+.... !!

قهرمان لایت ویت UFC گفته بعد از مبارزه میلیاردی با فلوید میودر هم به بوکس ادامه خواهم داد و هم در MMA .

این خبر ممکن هست که نگرانی ایجاد کند برای طرفدارن MMA .

درگیری رسانه ای با Paulie Malignaggi به اندازه ای بوده که بوکسور بازنشسته را علاقه مند به بازگشت کند تا با ستاره ایرلندی مبارزه کند.

قهرمان دو دسته UFC که ورزش را از بوکس در باشگاهی شروع کرده میگوید که همیشه بوکس را دوست داشته:
    " جایگاه بوکس همیشه در قلب من بوده , در تمام زندگیم, من به بوکس ادامه خواهم داد و همزمان در MMA هم مبارزه خواهم کرد. من هر دو جا با مشت آهنین حکمرانی خواهم کرد و این رو در ذهن دارم."

کانر از طرفی اعلام کرده که میودر از مبارزه با من میترسد. قهرمان UFC این موارد را در جواب به صحبت روز پنج شنبه میودر که گفته بود کار یه رای قاضیان نخواهد رسید میگوید:
    "میدونید که من شنیدم چی گفته؟ هیچی. من مردی رو دیدم که ترسیده. مردی که داره سعی میکنه در بره. من دارم آماده پیروزی میشم اونم به فجیع ترین شکل ممکن. ما همه میدونیم که فلوید یک بوکسور دفاعی هست و قرار نیست جلو بیاد.اگه اومد شب کوتاهی براش خواهد بود. من همه عمرم بوکس انجام دادم و این برای من جدید نیست. منتقدین میگن فلوید سابقه بیشتری داره و تمرینات و توانایی های من رو نادیده گرفتند. اینا برای من تازگی نداره درست مثل بوکس و من در هر دو هم بوکس و MMA حکمرانی میکنم"

در صورت بازگشت کانر مک گرگور به MMA از این 5 گزینه به عنوان حزیفان مناسب برای او نام برده شده:
    تونی فرگوسن- حبیب نورماگومدوف- نیت دیاز- مکس هالووی- تایرون وودلی- جورج سینت پیر

خبری دیگر این که UFC مورد تایید قرار گرفت تا در جریان مبارزه کانر مک گرگور و فلوید میودر به همراه پروموشن میودر نیز این مبارزه را پروموت کند و در تبلیغ و فروش شرکت داشته باشد.

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    این الان جوگیره نمیفهمه چی میگه.
    برداشته میخواد با فلوید بازی کنه خداوکیلی برید یه نگاه کنید تمرینات کانر مقایسه کنید با میودر.
    این چطور میخواد رکوردو ۴۹-۱ کنه؟
    تو همون راند ۱ اگر ناک اوت نشه باید صدتا نماز شکر به جا بیاره.
    طرف از نیت دیاز باخته دیگه.
    بوکس خیلی با mma فرق میکنه (mma کامل تره اما بوکس خیلی سنگین تره چون ۱ ساعت باید تو رینگ بچرخی واسه خودت)
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    407
    مبارز مورد علاقه TonyFerguson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinDadak نمایش پست ها
    برداشته میخواد با فلوید بازی کنه خداوکیلی برید یه نگاه کنید تمرینات کانر مقایسه کنید با میودر.
    این چطور میخواد رکوردو ۴۹-۱ کنه؟
    تو همون راند ۱ اگر ناک اوت نشه باید صدتا نماز شکر به جا بیاره.
    طرف از نیت دیاز باخته دیگه.
    بوکس خیلی با mma فرق میکنه (mma کامل تره اما بوکس خیلی سنگین تره چون ۱ ساعت باید تو رینگ بچرخی واسه خودت)
    تو راند یک ناک اوت نشه رو خوب اومدی! خداییش کانر انقدر هم دست و پا بسته نیست! همه هنر فلوید به حرکت و فرار از ضربه هست تا جایی که توی کل دوران حرفه ای خودش تعداد معدودی ضربه تمیز خورده ولی اینکه بیاد(اونم تو راند اول به قصد ناک اوت) به کانر بخواد حمله کنه، با توجه به اینکه کانر خودش کانتر زنه فرمایش عجیبیه که شما می فرمایید!!! این حرفا که می زنه که ناک اوت می کنم و ... همه اش واسه داغ کردن مبارزه است و در مبارزه واقعی فلوید 12 راند می رقصه و آخر سر با رای داورها پیروز میشه مگر اینکه بزنه و یکی از مشت های کانر بشینه که البته احتمالش کمه ولی غیر ممکن هم نیست.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    763
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    اکثریت دنیای mma و طرفدارانش و بسیاری تحلیل گر منتظرند بار دیگر شانس به کانر ، روی کُند تا روز ها ماه ها و سال ها در موردش داستان ها بسرایند . و همان جمع منتظرند تا فلوید پیروز شود ، تا سسب ساز شوند و باختی رو کوچک و ناچیز جلوه دهند . نوع فروش gennady golovkin vs canelo alvarez خیلی جالبه ، خیلی ... اینکه طرفدارن بوکس منطقی و معقول تر به مبارزات نگاه می کنند . باور دارند رقص مبارزان در رینگ ها به مبارزات ارزش می بخشند ، نه رقص زبان ها در دهانها.
    داستانی که از مبارزه کانر و فلوید می شنویم ، داستانی هست تکراری با لحنی جدید. این مبارزه غیر ممکن بود ولی الان بزرگ نیست چون بر اساس لیاقت و شایستگی شکل نگرفته و حاصل طمع*کاری برخی از افراد هست نه بیشتر *.
    ویرایش توسط dmcmrk : 2017/08/14 در ساعت 12:33
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,701
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinDadak نمایش پست ها
    یه لحظه تصور کن با گنادی گلوکین مسابقه بده و گنادی مثل مبارزه اش با دیوید لمیو همون راند اول 30 تا جب بزنه تو صورتش
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام اینطور که از گفته های برادران برمیاد مسابقه کانر فلوید فروش خوبی نداره . مگه گلوفکین الوارز فروش خوبی داشته ایا ؟ ایا روند فروش بهتری رو نسبت به کانر فلوید داره ؟ یعنی اینقدر فروش فلوید کانر داره بد پیش میره ؟ اینکه خیلی بده . میشه یکی از برادران لطف کنن بگن روند فروش فلوید کانر چطور داره پیش میره ؟ فروشش تا الان چقد بوده ؟ ممنونم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    من ک امیدوارم کانر برنده بشه با اینکه میدونم کارش مشکله
    اینم ک گفته شاید بوکس رو ادامه بدم حرف الکیه.این کارو نمیکنه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    763
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام اینطور که از گفته های برادران برمیاد مسابقه کانر فلوید فروش خوبی نداره . مگه گلوفکین الوارز فروش خوبی داشته ایا ؟ ایا روند فروش بهتری رو نسبت به کانر فلوید داره ؟ یعنی اینقدر فروش فلوید کانر داره بد پیش میره ؟ اینکه خیلی بده . میشه یکی از برادران لطف کنن بگن روند فروش فلوید کانر چطور داره پیش میره ؟ فروشش تا الان چقد بوده ؟ ممنونم
    پیش فروش بلیط های مبارزه گنادی و کانلو از اونجایی که تمامی بلیط ها فروخته شدند ، متوقف شده. (در این حد فروشش خوب بوده).
    از طرفی مبارزه کانلو و گنادی به اعتقاد خیلی ها بزرگ ترین مبارزه تاریخ میدل ویت در ورزش بوکس هست. به همین جهت برای کسانی که طرفداران این رشته هم نیستند و یا اخبار و نتایج رو زیاد دنبال نمی کنند ، نتیجش بسیار مهمه. (از جمله خودم).
    فروش بلیط های کانر-فلوید ، اون طوری که رسمی شدن مبارزه سر و صدا کرد، گویا مطلوب سازمان ها نبوده.
    اما نمی تونه مبارزه پرفروشی نباشه ، فقط وقتی میزان فروش با ذوق و شوق طرفداران و میزان فروش مبارزه آتی بوکس، مقایسه می یشه ، کمی ناامید کننده به نظر میاد.
    اما متاسفانه تا کنون آماری رو ندیدم.
    ویرایش توسط dmcmrk : 2017/08/13 در ساعت 23:58
    کاربر سایت

عضو انجمن
    763
    جالبه ، مبارزه کانلو-گنادی که سه هفته بعد برگزار میشه تمام بلیط هاشو فروخته . اما کانر-فلوید نه . //شاید// این نشون بده که کانر-فلوید زیاد باب میل طرفداران بوکس نیست و بلیط های خریداری شده هم اکثر توسط دوستداران mma خریداری شده.
    پس نطق های جدید کانر هم بی راه نیست و الکیه :
    بوکس* آتش به اختیار منه
    بوکس* جیگر منه
    بوکس* قلب منه
    بوکس* روده بزرگ منه
    من* اومدم بمونم
    من* از این به بعد تو دوتا رشته فعالیت و مبارزه می کنم
    من* هم همیشه ارادت خاصی به بوکس داشتم
    ویرایش توسط dmcmrk : 2017/08/14 در ساعت 00:16
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)