ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 کانر مک گرگور بعد از مبارزه با فلوید هم به بوکس ادامه خواهد داد+.... !!

کانر مک گرگور بعد از مبارزه با فلوید هم به بوکس ادامه خواهد داد+.... !!

قهرمان لایت ویت UFC گفته بعد از مبارزه میلیاردی با فلوید میودر هم به بوکس ادامه خواهم داد و هم در MMA .

این خبر ممکن هست که نگرانی ایجاد کند برای طرفدارن MMA .

درگیری رسانه ای با Paulie Malignaggi به اندازه ای بوده که بوکسور بازنشسته را علاقه مند به بازگشت کند تا با ستاره ایرلندی مبارزه کند.

قهرمان دو دسته UFC که ورزش را از بوکس در باشگاهی شروع کرده میگوید که همیشه بوکس را دوست داشته:
    " جایگاه بوکس همیشه در قلب من بوده , در تمام زندگیم, من به بوکس ادامه خواهم داد و همزمان در MMA هم مبارزه خواهم کرد. من هر دو جا با مشت آهنین حکمرانی خواهم کرد و این رو در ذهن دارم."

کانر از طرفی اعلام کرده که میودر از مبارزه با من میترسد. قهرمان UFC این موارد را در جواب به صحبت روز پنج شنبه میودر که گفته بود کار یه رای قاضیان نخواهد رسید میگوید:
    "میدونید که من شنیدم چی گفته؟ هیچی. من مردی رو دیدم که ترسیده. مردی که داره سعی میکنه در بره. من دارم آماده پیروزی میشم اونم به فجیع ترین شکل ممکن. ما همه میدونیم که فلوید یک بوکسور دفاعی هست و قرار نیست جلو بیاد.اگه اومد شب کوتاهی براش خواهد بود. من همه عمرم بوکس انجام دادم و این برای من جدید نیست. منتقدین میگن فلوید سابقه بیشتری داره و تمرینات و توانایی های من رو نادیده گرفتند. اینا برای من تازگی نداره درست مثل بوکس و من در هر دو هم بوکس و MMA حکمرانی میکنم"

در صورت بازگشت کانر مک گرگور به MMA از این 5 گزینه به عنوان حزیفان مناسب برای او نام برده شده:
    تونی فرگوسن- حبیب نورماگومدوف- نیت دیاز- مکس هالووی- تایرون وودلی- جورج سینت پیر

خبری دیگر این که UFC مورد تایید قرار گرفت تا در جریان مبارزه کانر مک گرگور و فلوید میودر به همراه پروموشن میودر نیز این مبارزه را پروموت کند و در تبلیغ و فروش شرکت داشته باشد.

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    من خودم به عنوان طرفدار کانر امید زیادی به بردش ندارم ولی بازم میگم از این ایرلندی هیچی بعید نیست
    وقتی با الدو مبارزه داشت گفتم 10 سال قهرمان بود عمرا حریفش نمیشه کانر بعد یهو تو 13 ثانیه!!!!!
    مبارزه برگشت با نیتن گفتم دوباره شکست میخوره توی این وزن حریف استقامت نیتن نمیشه......
    بعدش توی سوپر فایت گفتم باز شکست میخوره که با الوارز مثل کیسه بوکس برخورد کرد یه مشتم نخورد!!!!!!!
    بعد از اون دیگه من کلا راجب کانر فکر نمیکنم این جونور واقعا غیرقابل پیشبینیه
    اصلا تصور این که کانر میورد رو شکست بده توی ذهنم نمیگنجه ولی نمیشه پیشبینی کرد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    225
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    آره اینو واقعا موافقم که طرفدارای بوکس اکثرا فهم شعور نسبی بالاتری دارند به طرفدارای ام ام ای ( البته بجز خودمون )
    فروش آلوارز گنادی هم نشون داد ک تو بوکس طرفدارا واسه زبون بازی تره خورد نمیکنن.
    البته اکثر اینایی هم که بلیت گرفتن واسه کانر فلوید احتمالا طرفدارای ام ام ای هستن میخوان پیغمبرشون رو ببینن

البته خود یو اف سی هم حال و روز خوبی نداره و فروشش نسبت به سالای قبل پایین اومده که ناشی از سیاستهای آقای کچله که چند تا ورن بخاطر شو بازی عملا تعطیل کرده..الانم امیدش به فروش کانر فلویده که دخل سازمانو پر کنه.
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    من اخباری رو چند وقت پیش خوندم که UFC گویا بدهکار هم هست.
    مثل اینکه بخشی از سهامش رو میفروشند و صحبت از این بود که سهم و حظور دانا وایت کم رنگ میشه یا نه که گفتند نه دانا سرجاش هست. چیز دیگه ای که این وسط مطرح شده بعد از اینکه کانر برای خودش پروموشن ایجاد کرده الان دارن میگن با موفقیت اینکه تونستن بالاخره این مبارزه رو ست کنند شاید در فکر هستند که Zuffa boxing رو هم ایجاد کنند.

مت هیوز هم حالش بهتر شده روی ویلچره .رفته بیرون سوشی زده.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)