ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 5 از 9 نخست ... 34567 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 82
    کاربر سایت

عضو انجمن
    398
    مبارز مورد علاقه RoryMacDonald_Headshot

1 یو اف اسی برای Mcgregor و Mcgregor برای هیچ کس : اینبار Malignaggi

یو اف اسی برای Mcgregor  و Mcgregor  برای هیچ کس : اینبار Malignaggi

موضوع از آنجا شروع شد که کانر در مسابقه شبیه سازی شده یا به قولی Sparring با paulie-malignaggi دو جلسه ای برگزار کردن همونطور که اخبارش هم منتشر شده بود. انگار در اون مکان ( که احتمال میدم زیر شاخه تازه تاسیس شده ufc) به اسم performance institute هست یا همون PI و دوربینای PI در حال ضبط و عکاسام که عکاسای کانر بودن و به طور خلاصه شرایط به ضرر malignaggi بوده و اونطور که باید از هر شرایطی برای ضعف نشون دادن floyd استفاده بشه اگه به صفحه اینستای کانرم رفته باشید عکسایی میبینید مثل اینکه کانر با لگد میخاد بزندش یا روز اولی که عکس گذاشت صورت malignaggi رو تو حالتی نشون داد که آره من هم هستم! و عکس بالا الان دردسر شده و malignaggi با هشتگ ethic به اون اعتراض کرده و دیگه حاظر به همکاری نیست با کانر و به قولی اخلاق حرفه ای اون شغل و کار رو میگه که زیر سوال برده و برای اثبات گفته اگر واقعا من ناک اوت شدم فیلم ۱۲ راند رو نشون بده PI و گفته من که روی زمین افتادم ناشی هل دادن بوده و حتی داورم که تو عکس میبینید اذعان کرده از حالت عادی خارج شده بود وضعیت یا trash talk داشتن مجبور بودم یه اخطاری بدم و از این کارا. شاید چون mcgregor جیزی برای از دست دادن نداره اینکارا رو میکنه ولی اونجاش سخته که میبینی یه عده آدم کل معادلاتشون به خاطر یک نفر به هم میخوره که البته باید احسنت گفت بهش چون زحمت کشیده بابتش. این جمله یادم نمیره که " امروزه خرید فقط به یه امر عادی همیشگی نیست و مردم بیشتر مشتاقن تا در کنار خرید تفریح هم داشته باشن ." یا به تعبیر دیگه شاید بقیه نتونستن بفهمن که دیگه تو دنیای امروز نمیان که فقط fight ببین یا زیبایی wheek kick *باربوزا یا submission فرنک میر رو و یا هر چیز دیگه و شاید هم dana white جنبه داشتن کانر رو نداره.....

یا به قول می ودر : اره ما این فایترای خارجی رو میگیریم و ازشون استفاده میکنیم...

امروز کانر ستاره است و فردای امروز گاو شیرده ufc. باید دید وقتی دید تو منطقه ضعف یا کم بازدهی رفت چی میشه....

در ادامه توییت ها و جوابای
    malignaggi *رو گزیده انتخاب کردم......

.................................................. .................................................. ............................

fan : *به نظر میرسه خواستی trash-talk*کنی ولی کانر زدتت و افتادی
    malignaggi : نه اتفاقا من کسی بودم زیادی رو اعصابش بودمو و ترمزشو بریدم و از عصبانیت منو انداخت زمین

fan : داورم حالتش که جلو کانر رو گرفته معلومه حرفی زدی
    malignaggi : اتقاقا خوب دقت کردی و نشونه خوبی برا شما بوکسو زیاد نمیبیند و طرفدار واقعیش نیستید و کانر بازید!!! ( یعنی اون کار اشتباهو کرده که داور سراغ اون رفته )

Fan : تو میگفتی کانر بیش از حد روش حساب کردن حالا به خاطر دوتا عکس سر و صدا میکنی
    malignaggi : بر خلاف تو که کسی نیستی ُ من وجهه اجتماعی دارم و میان سراغم و باید جواب بدم

Fan : به نطرت این نیست خواستن انتقام اون حرفایی که زدی درباره کانر رو بگیرن با اینکار؟
    malignaggi : شاید ولی دوربین های PI* داره ۲۴ ساعته فیلم میگیره به نظرت ویدیو ادیت نشدو میزارن همه ببینن؟

Fan : عکاس خودتو بردی اونجا؟ اگه عکسی داری بزار ببینیم؟
    malignaggi : شوخی میکنی ؟!! نمیشه تا این حد احمق باشی .........فقط عکاسای کانر بودن و اجازه داشتن

.................................................. .................................................. ................................................

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    من گفتم که سعی در متقاعد کردن داری خودت میگی نه. الان این توضیحات در رابطه با بوکس کردن کانر اگه در جهت اطلاع رسانی بود که بسیار مفید بود ولی اینکه کسی نظر خودش رو با موارد فنی ترکیب کنه نمیدونم معنیش میشه چی؟شما که این قدر مطمئن هستید اگه امکانش هست برای همه خیلی قطعی و 100 در صد بگید که موفقیت کانر در رینگ بوکس چه قدر هست چون از گفته شما من به این نتیجه میرسم که کانر فلوید که هیچی بقیه بوکسور ها رو هم میزنه. اگر این طور نیست پس این که سطح خوبی داره باید ذکر بشه که نسبت به چی سطح خوبی داره. نسبت به فایترهای mma کاری که جلوشون مبارزه کرده یا کسی مثل فلوید یا کانلو یا بقیه.
    ولی در کل من نیستم که سعی میکنم مسئله رو بپیچونم.
    امیر جان تو پست قبل گفتی
    "ولی سطح بوکس کانر رو در مبارزات mma با مبارزه تو رینگ بوکس و قوانینش و تکنیکهاش نمیشه مقایسه کرد.
    ...
    مثل سطح بوکس آقای کانر که هنوز یک مبارزه حرفه ای بوکس انجام نداده و بر اساس شیوه مبارزه اش در mma سطح بوکسش مورد بررسی قرار بگیره."
    من نظرمو درباره تکنیک بوکس کانر گفتم و اینکه میشه از مبارزه در مسابقات mma هم فهمید چه استایل و سبک بوکس خوبی داره و برای همین دلایل فنی رو بیان کردم. و اینکه سبک مبارزش به چه دلیل مشکل خاصی براش در مبارزه با فلوید ایجاد نمی کنه.
    ضمن اینکه نیازی به متقاعد کردن ندارم.
    خاصیت بحث همینه یکی حرفی میزنه اگه بقیه توش مشکلی می بینن میگن. منم استقبال میکنم و خیلی هم خوشحال میشم چیزی یاد بگیرم.
    ولی خاصیت بحث اینه که فنی باشه مگه غیر فنی هم میشه بحث کرد!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    مالیگناگی در دفاع از خودش میگه نه من. من سعی ندارم ازمالیگناگی دفاع کنم بنابراین من نیازی به این ندارم که بدونم کانر ناک داونش کرده یا نه که شما داری میگی من میگم فیلم رو کامل نشون بده. شما میگی بر اساس اون 20 ثانیه و ناک داونی که شما تشخیص دادی در اون فیلم هست پس این یعنی گوش مالی دادن. نمیخوای فیلم کامل رو برای اثباتش بزاری ؟ نزار. ولی ادعاش هم اگه زیر سوال رفت پس باید بپذیره.
    کانر میخواد مسابقه بده پس نگید که اگه یک خراش کوچیک رو صورتش بر میداشت هیچ مشکلی نبود. حالا این که میگید اسپار واقعی مثل مبارزه بوده دیگه..... حرف کاملا مشخص هست که این کار کانر یک کار چیپ بوده که طرف اومده باهاش اسپار کرده که خبر ندشاته چه برنامه ای براش چیدن. انتشار عکس و 20 ثانیه فیلم هم فعلا داره اتهام به این کار کانر رو اثبات میکنه و تنها جوابی که داره به مالیگناگی بده همون فیلم کامل هست که نمیتونه نشون بده یا نمیخواد من نمیدونم برام هم مهم نیست. شما که سعی داری و این عین تایید کردن کار کانر هست برای اثباتش باید فیلم نشون بدی. از اینکه ببینم کانر 36 دقیقه که هیچی 36 ساعت هم مالیگناگی رو زده هیچ ناراحت نیستم ولی بحث چزی دیگه بود که من سعی کردم سر موضع خودم وایستم
    موارد فنی هم که کانر در اکتاتگون انجام داده یا توانمندیش نه بر کسی پوشیده هست و نه غیر قابل انکار ولی طبق همون چیزی که گفتم شما با این موارد و تایید کردن دارید کانر رو از خیلی از بوکسورهای حرفه ای بهتر میدونید. واز نظر من این میشه تایید کردن که البته موارد فنی که گفتید فقط نظر هست و از اون مهم تر ربطی به موضوع شروع بحث نداشت.
    کانر هم تا فلوید رو ناک اوت نکنه و شکستش نده طبیعی هست که همه بگن نمیتونه. چون تا حالا این کار رو انجام نداده. این اولین مبارزه اش هست که داره تو رینگ انجام میده.تازه وارد ufc بود و باید ثابت میکرد که خب ثابت کرد و دو قهرمانی به دست آورد.
    فکر کنم بیشتر توجهت به این هست که چرا کانر عکس Malignaggi گذاشته و نامردی کرده.
    یا چرا فیلم کامل رو نمی گذاره و 20 ثانیه فیلم گذاشته و این حرفها رو میزنه و ...
    ولی به نظرم این چیزها خیلی مهم نیست اینها (چه درست یا غلط) جزء ترش تاکهای کانر هست.
    و بالا هم بارها گفتم نظر من این هست که Malignaggi با اون ادعاها نباید جلوی کانر ناک داون میشد و این براش یکجور گوشمالی بود. حالا ممکنه نظر شما متفاوت باشه چه اشکالی داره و این کجاش اصرار در متقاعد کردن بقیه هست. من صرفا نظر خودمو گفتم.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    من نظرمو درباره تکنیک بوکس کانر گفتم و اینکه میشه از مبارزه در مسابقات mma هم فهمید چه استایل و سبک بوکس خوبی داره و برای همین دلایل فنی رو بیان کردم. و اینکه سبک مبارزش به چه دلیل مشکل خاصی براش در مبارزه با فلوید ایجاد نمی کنه.
    ضمن اینکه نیازی به متقاعد کردن ندارم.
    خاصیت بحث همینه یکی حرفی میزنه اگه بقیه توش مشکلی می بینن میگن. منم استقبال میکنم و خیلی هم خوشحال میشم چیزی یاد بگیرم.
    ولی خاصیت بحث اینه که فنی باشه مگه غیر فنی هم میشه بحث کرد!

فکر کنم بیشتر توجهت به این هست که چرا کانر عکس Malignaggi گذاشته و نامردی کرده.
    یا چرا فیلم کامل رو نمی گذاره و 20 ثانیه فیلم گذاشته و این حرفها رو میزنه و ...
    و بالا هم بارها گفتم نظر من این هست که Malignaggi با اون ادعاها نباید جلوی کانر ناک داون میشد و این براش یکجور گوشمالی بود. حالا ممکنه نظر شما متفاوت باشه چه اشکالی داره و این کجاش اصرار در متقاعد کردن بقیه هست. من صرفا نظر خودمو گفتم.
    نه سهراب جان . موارد فنی در مورد شیوه مبارزه و یا سطح بوکس کانر رو من پیش نکشیدم. شما وسط بحثی که در این مورد که چرا فیلم منتشر کرده اونم اینطوری گفتی شیوه و سبکش لو میره و مورد آنالیز قرار میگیره پس نمیتتونه کلش رو نشون بده که ثابت کنه چه قدر استاد هست که قهرمان سابق رو زده تارو مار کرده. منم میگم که کانر در 20 ثانیه موفق شد این مالیگناگی رو بزنه .اگه بیشتر از این هست پس کو ؟ حرف من این بود. گاری که کانر کرده سر جای خودش که کار خوبی نبوده یا هر چی, ولی مشکلم اینه که حرفی که میزنه باید براش دلیل بیاره , حالا نمیتونه دلیل کافی بیاره مشکلی نیست. ولی اینکه حالا چون دلیل نداره با یک سری موارد دیگه مثل ذکر موارد فنی که یک بار هم در بوکس انجام نداده بگبم پس داستان بدون مدرکش درست هست رو , قبول ندارم. من نمیدونم کانر زده یا نه طرف رو, نمیدونم کی داره راست میگه و یا دروغ, فقط میدونم جوابش دست کانر هست که حالا که رو نمیکنه پس انگار یک جای کار میلنگه.
    الان مالیگناگی هم بیاد بگه من چند بار کانر رو ناک داون کردم ازش مدرک میخوان. ولی اگه بگه فیلم دست کانر هست خب داره درست میگه.
    خود کانر سر یک مبارزه ماجرای ناک داون شدنش تو تمرین فاش شده بود که میگفتن بیهوش شده. من زیاد خبر ندارم از اون موقع. ولی اگه مدرک نبوده درست و غلطش هم قابل استناد نیست دیگه.
    مثل این میمونه که طرف متهم شده رفته دادگاه بهش میگن شما که داری میگی فلان کار رو کردی مدرک داری؟ طرف پیش خودش فکر میکنه میگه برای بی گناهیم تو فیلم مدرک دارم ولی یک کار دیگه ام تو فیلم کردم که اگه نشون بدم سر اون برام مشکل درست میشه. بعد میره همین رو میگه. میگه فیلم دارم ولی نمیتونم نشون بدم!یک تیکه ش رو میارم نشون میدم. میخوایید؟ خب چه انتظاری باید داشته باشه؟ همه باور کنند. ممکن هم هست که درست بگه ولی در هر حال مستند نیست.
    بحث اصلا از اولش فنی نبود. شما گفتید مالیگناگی حرف مفت زیاد میزنه ما هم گفتیم از کجا معلوم ؟ بعد کار کشیده شد به سطح بوکس کانر.
    اصلا کانر زده مالیگناگی رو یارو کرده و سطح بوکسش عالیه. شما دیدید جز اون 20 ثانیه؟
    خدا روشکر حداقل این مالیگناگی یا هر چی تو این انجمن طرفدار نداره کسی نمیتونه بگه داریم طرفداری اون میکنیم.
    نظر هر کس هم قطعا محترم هست ولی من طرف مالیگناگی رو نگرفتم ولی انگار این طوری تصور شد.
    هنوزم نظرم همینه , کانر این رفتارش مورد انتقاد هست نه صرفا از نظر اخلاقی بلکه برای اثبات حرفش مدرک رو که داره درست رو نمیکنه. اسپار کردن هم به این شکل دلیل توانمندیش نمیشه و توانایی ها باید در مبارزه انجام بشه نه در تمرینات.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    763
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    تا اونجا که از اخبار اون موقع یادم میاد Malignaggi قبل از این مسائل و قبل از اینکه وارد کمپ بشه از تکنیک و ... کانر ایراد می گرفته. و منظورم بعد از ورود به کمپ نیست.
    اون ویدئو هم فعلا ف ش کار نمیکنه تا ببینم. و با توجه به تیترش فکر میکنم قبلا متن خبرشو رو خوندم.
    امیر جان دقیق نگرفتم مشکل کجاست :)
    به نظرت یکی مثل کانر که یک بازی حرفه ای بوکس نداره میاد صورت Malignaggi رو اون شکلی میکنه و ناک داونش هم میکنه گوشمالیش نداده.
    ضمن اینکه Malignaggi که گفته فقط دوربین ufc بوده. و تنها فیلم موجود اینه. پس مطمئنا نتونسته فیلم ناک داون شدنش رو ببینه و با وجود ناک دوان شدن چقدر مطمئن هست که این فیلم ادیت شده. چند نفر موقع ناک داون شدن متوجه هستن چه اتفاقی براشون افتاده!
    ضمن اینکه Malignaggi اصرار داشت فیلم قرار داده بشه تا مردم ببینن که ناک داون نشده. چه فرقی میکنه کانر کل فیلم رو قرار بده یا اون قسمت ناک داون شدن رو اگه بخواد ادیت کنه بازم میتونه اون قسمت رو ادیت کنه. فقط اگه کل فایت رو قرار بده یه لطفی به فلوید کرده.
    ---------------
    الان ف ش درست شد فیلم رو دیدم ولی نگرفتم منظورت چی هست.
    کیفیت ضربات آخر کانر اون قدر ها نبود ناک دَون کنه .
    به هر حال کیفیت و نحوه بلند شدن و ادامه دادن پاولی هم شرطه که این مورد در ویدیو مشخص نبود.
    طبق گفته پاولی ، از فرط خستگی بوده ، پس باید این مورد بیش از یکبار رخ داده باشه. پس نیاز به فیلم کامل هست.
    ویدیو کامل هیچگاه منتشر نمیشه ، چون اگه پاولی راست گفته باشه کانر به عنوان یک متقلب رسوا میشه.
    اگه این موضوع آنقدر برای پاولی رنج آور نبود مبارزه با کانر رو طلب نمی کرد. تا بخواد حرفی رو ثابت کنه.
    جالب اینجا که کانر بحث خاصی نمی کنه و فقط رو فیلم مانور میده.
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط dmcmrk نمایش پست ها
    به هر حال کیفیت و نحوه بلند شدن و ادامه دادن پاولی هم شرطه که این مورد در ویدیو مشخص نبود.
    .
    چیزی که برام عجیب بود اینا اومدن مثلا صحنه ناک دان شدن پالی رو از چند زاویه گذاشتن ولی عملکرد داور رو نذاشتن تا ببینیم داور ناک دان اعلام کرده یا نکرده یه جای کار میلنگه به نظرم داور رو باید نشون میدادند
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    طبق گفته پاولی ، از فرط خستگی بوده ، پس باید این مورد بیش از یکبار رخ داده باشه. پس نیاز به فیلم کامل هست.
    ویدیو کامل هیچگاه منتشر نمیشه ، چون اگه پاولی راست گفته باشه کانر به عنوان یک متقلب رسوا میشه.
    اگه این موضوع آنقدر برای پاولی رنج آور نبود مبارزه با کانر رو طلب نمی کرد. تا بخواد حرفی رو ثابت کنه.
    جالب اینجا که کانر بحث خاصی نمی کنه و فقط رو فیلم مانور میده.
    اگه فایتر با ضربه حریف و بدون هل دادن یا کشیدن یا لیز خوردن پا رو زمین بیفته ناک داون هست.
    و این صحنه مطمئنا ناک داون هست.
    کانر نیت و الوارز رو زده افتادن رو زمین و سریع بلند شدن ولی بازم ناک داون بوده.
    داداش اینها همونهایی بودن که می گفتن کانر چند راند هم مقابل یه بوکسور حرفه ای نمیتونه فایت کنه. یا حتی بهش مشت بزنه. خالا دلیل ناک داون شدنشون رو خستگی از یک بوکسور آماتور با تکنیک پایین میدونن!
    شما اگه کلیپ گلچین صحنه های ناک دان رو ببینید میگین باید فیلم اصلی رو ببینین تا معلوم بشه ناک داون بوده ؟ :)
    مسئله رنج آور بودن نیست. مسئله پولی هست که با مبارزه با کانر نصیبش میشه.
    همه از خداشون هست با کانر فایت کنن. چون چه ببازن و چه ببرن پول خوبی گیرشون میاد.
    الان متاسفانه یه جوی توسط بوکسورها درست شده علیه کانر و هر کی میاد یه نقدی ازش میکنه. چون میبینن کسی که یه بوکس حرفه ای نداره چه پولی داره در میاره.
    تا کانر با فلوید مبارزه نکنه مشخص نمی شه که کدوم برنده میشن. چون ممکنه یک سبک مقابل یک بوکسور خوب جواب بده ولی مقابل یک بوکسور ضعیفتر با شیوه بوکس متفاوت جواب نده.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    763
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    اگه فایتر با ضربه حریف و بدون هل دادن یا کشیدن یا لیز خوردن پا رو زمین بیفته ناک داون هست.
    و این صحنه مطمئنا ناک داون هست.
    کانر نیت و الوارز رو زده افتادن رو زمین و سریع بلند شدن ولی بازم ناک داون بوده.
    داداش اینها همونهایی بودن که می گفتن کانر چند راند هم مقابل یه بوکسور حرفه ای نمیتونه فایت کنه. یا حتی بهش مشت بزنه. خالا دلیل ناک داون شدنشون رو خستگی از یک بوکسور آماتور با تکنیک پایین میدونن!
    شما اگه کلیپ گلچین صحنه های ناک دان رو ببینید میگین باید فیلم اصلی رو ببینین تا معلوم بشه ناک داون بوده ؟ :)
    مسئله رنج آور بودن نیست. مسئله پولی هست که با مبارزه با کانر نصیبش میشه.
    همه از خداشون هست با کانر فایت کنن. چون چه ببازن و چه ببرن پول خوبی گیرشون میاد.
    الان متاسفانه یه جوی توسط بوکسورها درست شده علیه کانر و هر کی میاد یه نقدی ازش میکنه. چون میبینن کسی که یه بوکس حرفه ای نداره چه پولی داره در میاره.
    تا کانر با فلوید مبارزه نکنه مشخص نمی شه که کدوم برنده میشن. چون ممکنه یک سبک مقابل یک بوکسور خوب جواب بده ولی مقابل یک بوکسور ضعیفتر با شیوه بوکس متفاوت جواب نده.
    سپاس از توضیحاتتون .
    بلاخره با منتشر شدن و یا نشدن ویدیو کامل اسپار از کیفیت فایت و این ناک دون شدن و منظور پاولی از خستگی رو بهتر متوجه میشیم.
    بنظرم بهتر اکثر نا رضایتی ها به کانر رو از جانب مبارزان mma بدونیم تا اهالی بوکس . چون این کانر هست که از اکتگان به رینگ بوکس کوچ می کنه و اگر اهالی بوکس بخواهند از منفعت زیادی شخصی ناراحت باشند ، بیشتر باید به فلوید خرده بگیرند.
    چون فلوید برای مبارزه با قهرمانان فعلی بوکس حاضر نبود به رینگ برگرده و نام کانر بود که این کار رو کرد.
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    سپاس از توضیحاتتون .
    بلاخره با منتشر شدن و یا نشدن ویدیو کامل اسپار از کیفیت فایت و این ناک دون شدن و منظور پاولی از خستگی رو بهتر متوجه میشیم.
    بنظرم بهتر اکثر نا رضایتی ها به کانر رو از جانب مبارزان mma بدونیم تا اهالی بوکس . چون این کانر هست که از اکتگان به رینگ بوکس کوچ می کنه و اگر اهالی بوکس بخواهند از منفعت زیادی شخصی ناراحت باشند ، بیشتر باید به فلوید خرده بگیرند.
    چون فلوید برای مبارزه با قهرمانان فعلی بوکس حاضر نبود به رینگ برگرده و نام کانر بود که این کار رو کرد.
    خواهش میکنم.
    درسته این خرده گرفتن ها به فلوید هم هست.
    ولی فلوید دیگه دوران بوکسش رو سپری کرده و یک رکورد خوب از خودش گذاشته. ونیازی نداره با قهرمانها کل کل کنه و بخواد بخاطر اونها برگرده.
    فلوید کانر رو حریف ساده تر و درآمدزاتری میبینه. همینطور این کانر بود که بارها چلنجش کرد و مجبور بود قبول کنه. توفیق اجباری بود.
    کلا این مسابقه به نفع فایترهای mma هست. چون توجه هات رو به مسابقات mma جلب می کنه.
    فلوید حتما باید کانر رو ناک اوت کنه. چون حتی اگه کانر با امتیاز ببازه اعتباری برای فلوید و جامعه بوکس نداره و صرفا منفعت مالی داشته.
    حالا باید مبارزه کنن تا ببینیم چی میشه.
    ولی اعتقاد دارم ارزشش رو داره چون حتما بازی قشنگی رو میبینم. چون یک فایتر با سبک هجومی با زدن ضربات کانتر خیلی خوب برابر بهترین بوکسور با سبک دفاعی قرار می گیره و کانر برخلاف بقیه بوکسورها محافظه کارانه با فلوید بوکس نمی کنه (حتی پاکیائو هم تا حدودی محافظه کارانه با فلوید بوکس کرد) و میاد که ناک اوتش کنه که ممکنه ناک اوتش کنه یا باعث بشه فلوید خسته اش کنه و کارشو تموم کنه.
    در هر صورت تو این بازی فلوید مجبوره درگیر بشه.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    147
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    اون چندتا صحنه ای که کانر گذاشته راجب مبارزش با مالیجانی رو ده دفعه دیدم و گفتم مالیجانی بد جور ضایع شد و از هول دادن هم هیچ خبری نبود اما امروز تو یوتوب یه ویدیو دیدم که همه حرکاتو صحنه اهسته کرده بود و دقیقا نشون میده که کانر با یه دست سر مالیجانی رو میده پایین و با دست بعدی مشت میزنه و مالیجانی هم ناک دان میشه.و چندین مشت به سبک mmaمیزد یکی دو بار هم مشتهای محکمی به پشت سر مالیجانی زد.در کل نمیشه با دیدن این فیلمها بگیم کانر چون مالیجانی رو ناک دان کرده پس کار فلوید هم میسازه.بوکس مالیجانی حتی به فلوید هم نزدیک نیست چه برسه شبیه باشه.و اینکه اگر نمره فلوید ۱۰۰باشه فرضا نمره مالیجانی۴۰هم نیست از هر لحاظ.کانر واقعا شانس برد داره با ناک اوت در چند راند اول ولی اگر فلوید به هر شکلی اون راندهای اولو رد کنه مطمعن باشید کانر رو شکست میده و حتی ممکنه با ناک اوت این کارو بکنه
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    مسئول گروه تلگرام کیه
    دادا لطفا دیگه چرت و پرت های اسکیپ بیلی رو نذارید این ادم از بوکس و mma هیچی نمی دونه و فقط شعر میگه
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط majico نمایش پست ها
    اون چندتا صحنه ای که کانر گذاشته راجب مبارزش با مالیجانی رو ده دفعه دیدم و گفتم مالیجانی بد جور ضایع شد و از هول دادن هم هیچ خبری نبود اما امروز تو یوتوب یه ویدیو دیدم که همه حرکاتو صحنه اهسته کرده بود و دقیقا نشون میده که کانر با یه دست سر مالیجانی رو میده پایین و با دست بعدی مشت میزنه و مالیجانی هم ناک دان میشه.و چندین مشت به سبک mmaمیزد یکی دو بار هم مشتهای محکمی به پشت سر مالیجانی زد.در کل نمیشه با دیدن این فیلمها بگیم کانر چون مالیجانی رو ناک دان کرده پس کار فلوید هم میسازه.بوکس مالیجانی حتی به فلوید هم نزدیک نیست چه برسه شبیه باشه.و اینکه اگر نمره فلوید ۱۰۰باشه فرضا نمره مالیجانی۴۰هم نیست از هر لحاظ.کانر واقعا شانس برد داره با ناک اوت در چند راند اول ولی اگر فلوید به هر شکلی اون راندهای اولو رد کنه مطمعن باشید کانر رو شکست میده و حتی ممکنه با ناک اوت این کارو بکنه
    اگه منظورتون ویدئو هست.
    کانر یک صحنه مبارزه که چند تا ضربه سنگین میزنه و یک صحنه ناک داون رو قرار داده.
    طرف تازه فهمیده این دو تا صحنه متفاوت هست و جزء کشفیاتش قرار میده و خوشحال میشه.
    در مورد اون ضربات هم درست هستن و به پهلوی سرش زده. در صورتی خطا هست که مستقیما به پشت سرش بزنه.
    یک نکته رو اگه توجه کنین موقع ناک دوان شدن به پهلو میفته. اگه می کشیدش دست کانر باید در همون جهت فشار وارد می کرد در صورتی که بدن کانر کاملا ریلکسه و دست چپش فشاری به پهلو وارد نمی کنه و فقط دستش رو بعد از چپی که زده رو سرش گذاشته و میخواد ضربه دیگه با دست راست بزنه.
    کانر دو تا چلنج مهم در بازی با فلوید داره یکی اینکه نفس کم نیاره(چون ضربات سنگین زیادی می زنه)
    یکی هم گیر انداختن فلوید برای ضربه سنگین زدن چون فلوید چپ و راست جاخالی میده.
    هم کانر دید خیلی خوبی موقع ضربه زدن داره و صورت حریف رو خوب دنبال میکنه و هم فلوید دید خیلی خوبی موقع جاخالی دادن داره و جاخالی هاش یک کار روتین نیست بلکه ضربات حریف و در واقع شونه های حریف رو نگاه می کنه و جاخالی میده. اگه میت زنی فلوید رو نگاه کنید ، بیشتر از اینکه میت بزنه داره به ضربات میت مربیش واکنش نشون میده. و اینم باید گفت فلوید یک تیم قوی پشتش هستن. یعنی هم مربی های خوبی داره و هم کلی حریف تمرینی آماده.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
صفحه 5 از 9 نخست ... 34567 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 82

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)