ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 تونی فرگوسن و کوین لی برای قهرمانی موقت لایت ویت در ufc 216 + فرانک میر به بلیتور رفت !!!

تونی فرگوسن و کوین لی برای قهرمانی موقت لایت ویت در UFC 216 + فرانک میر به بلیتور رفت !!!

تونی فرگوسن و کوین لی برای قهرمانی موقت لایت ویت در ufc 216 + فرانک میر به بلیتور رفت !!!

باز هم UFC از کانر مک گرگور گذشت.

به گفته دانا وایت , تونی فرگوسن و کوین لی در UFC 216 بر سر عنوان قهرمانی موقت به مصاف هم خواهند رفت.به نظر این مبارزه به عنوان مبارزه اصلی رویداد نخواهد بود.

این دومین شانس تونی فرگوسن برای مبارزه قهرمانی موقت لایت ویت هست بعد از 3 بار کنسل شدن مبارزه اش با حبیب نورماگومدوف.
    دانا وایت در جولای اعلام کرده بود که علاقه دارند تا مبارزه بین این دو برای بار چهارم ست شود و حتی مبارزه قهرمان سابق WSOF یعنی جاستین گیجی که به تازگی به UFC پیوسته با تونی فرگوسن را نیز در نظر دارد اگر نورماگومدوف آماده نباشد.

هنوز معلوم نیست که چرا حبیب نورماگومدوف در لیست کاندیدها برای این مبارزه وجود نداشته است. دانا وایت در جوابی ساده اعلام کرده که حبیب آماده نیست ولی پاسخ در این مورد از سوی نورماگومدوف بی پاسخ مانده. نورماگومدوف هفته گذشته در توییتر با فرگوسن جنگ لفظی داشتند و به فرگوسن گفت که من در نیویورک منتظرت هستم , فقط این مبارزه را قبول کن. همه منتظر تصمیم تو هستند.

فرانک میر با بلیتور قرارداد بست

تونی فرگوسن و کوین لی برای قهرمانی موقت لایت ویت در ufc 216 + فرانک میر به بلیتور رفت !!!

قهرمان سابق سنگین وزن UFC بعد از جداییش از این سازمان در ماه گذشته قراردادی برای چندین مبارزه با بلیتور امضا کرده.

میر بعد از اینکه کمیته ضد دوپینگ او را به خاطر استفاده از ماده ممنوعه به 2 سال محرومیت محکوم کرده بود از UFC خواست تا او را جدا کنند. میر اعلام میکند که اطلاعی ندارد از این که ماده ممنوعه به چه شکل وارد بدنش شده است.

زیر قوانین UFC فرانک میر تا آپریل سال 2018 اجازه مبارزه ندارد. از طرفی منابع اعلام میکنند که بلیتور هم قصد ندارد تا پایان زمان این محرومیت برای او مبارزه ای ست کند.

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    563
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    سلام...
    ممنون بابت اخبار...
    حبیب فایتر فوق العاده قدرتمندیه...تقریبا کسی تو light weight نیست که بتونه شکستش بده...چون فکش مثل آهنه و اگه کسی رو ببره رو زمین دیگه طرف باید منتظره زنگ راند باشه تا بتونه پاشه تازه اگه کارش تموم نشه...کوین فایتر خوبیه ولی به شخصه ازش بدم میاد چون خیلی مغروره...بعد از 2 3 تا بازی قبلیش گفت من بهترین کشتی گیر این وزنم( ما هم بهش میگیم باشه همون که تو میگی درسته...پس حبیب اینجا کشکه)...یا جاستین گیجی میگه کسی که هم طراز من باشه نیست تو این دسته(بگو آخه فلان فلان شده دوباره حبیب کشکه...اگه تو تا حالا نباختی اون از تو رکوردشم بهتره...اگه تو تازه مایکل جانسون رو با کلی زحمت و اما و اگر بردی حبیب نابودش کرد...اونوقت میاد میگه هم طراز من نیست)...
    نمیدونم اینا کورن یا حبیب ریزه!!!...
    اگه مشکلش سره وزنش پیش نمیومد الان قهرمان light weight بود اینام دیگه اینقدر پر رو نمیشدن...
    مطمئنم وقتی قهرمان شه مثل اندرسون سیلوا و دمیترییس جانسون رکورد میزنه...
    های...خالی شدم...
    ویرایش توسط alib9840 : 2017/08/20 در ساعت 01:30
    کاربر سایت

کاربـر ویژه
    330
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    برای اخبار ممنون
    به شخصه فکر میکنم کوین لی اصلا لیاقت گرفتن این موقعیت رو نداشت. دسته لایت ویت پر از فایتر های بهتر از کوین لی هستند.
    نمیدونم مشکل چیه که نیت دیاز نمیخواد بر سر کمربند موقت مبارزه کنه ولی به نظرم فقط نیت بعد از حبیب لیاقت این مبارزه رو داره چون خود تونی فرگوسن هم به مبارزه با نیت علاقه داره.
    در کل با حواشی کانر یک ذره این دسته وضعش نامعلومه ولی امیدوارم تونی مبارزه رو ببره که شکی هم نیست میبره که اوضاع بدتر از این نشه.
    در مورد فرانک میر هم اصلا خبر خوشحالکننده ای نبود. من دوست دارم فقط تو ufc ببینمش.
    مبارزه ی سوم با براک لزنر اگر روزی اتفاق بیوفته که خیلی بعیده واقعا یک مبارزه ی رویایی میشه برای من.
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    کوین لی میگه حبیب نمیخواد مبارزه کنه. اون میخواد اون 0 خالی بندی توی رکوردش رو حفظ کنه.
    مدیر برنامه های حبیب گفته برنامه اینه که حبیب با برنده فرگوسن و لی مبارزه کنه و بعدش با کانر.
    کوین لی میگه فرگوسن قهرمان واقعی هست چون تو این وزن کلی مبارزه کرده ولی کانر فقط یک بار تو این وزن مبارزه کرده. میگه من میزنم فرگوسن رو له میکنم.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    636
    مبارز مورد علاقه VitorBelfort_Headshot
    احتمالش زیاده که بلاتور با خرید فرانک میر روی مبارزه سوم لزنر و میر حساب باز کنه، چون قبلا هم کوکر علاقه خودشو به ریمچ های جنجالی بین پیرمردها نشون داده.
    کاربر سایت

کاربـر ویژه
    330
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam s نمایش پست ها
    احتمالش زیاده که بلاتور با خرید فرانک میر روی مبارزه سوم لزنر و میر حساب باز کنه، چون قبلا هم کوکر علاقه خودشو به ریمچ های جنجالی بین پیرمردها نشون داده.

اولا بسیاری از تحلیلگران میگن که احتمالش خیلی کمه لزنر برگرده یو اف سی و مبارزه ی فوق ویژه و بزرگ رو با جان جونز بکنه حالا شما در رابطه با فایت لزنر با فرنک میر که الان هایپش هیچه اونم در بلاتور میگی؟؟؟
    دوم لزنر به هیچ عنوان به بلاتور نمیره دلیلش هم مشخصه چون محبوبیت کمی داره این سازمان
    سوم هم اینکه اگر شما براک لزنر رو پیرمرد میدونی لطفا یک نگاه کوچکی به رویداد هایی که تو wwe برگزار میشه بکن که فقط آمادگی بدنی و فیزیکش رو ببینی ( میدونم فیکه کشتی کج ولی میشه دید یک فرد پیر شده یا نه به طور مثال اگر به آندرتیکر که جدیدا بازنشست شد نگاه میکردید واقعا کند بود یا حتی گلدبرگ ولی لزنر خیلی چابکه)
    میتونید به مبارزه ی براک با مارک هانت که خیلی هم خطرناکه نگاهی بیندازید بعد بگید پیرمرد به لزنر تونی فرگوسن و کوین لی برای قهرمانی موقت لایت ویت در ufc 216 + فرانک میر به بلیتور رفت !!!
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط Brock Lesnar 1 نمایش پست ها
    سوم هم اینکه اگر شما براک لزنر رو پیرمرد میدونی لطفا یک نگاه کوچکی به رویداد هایی که تو wwe برگزار میشه بکن که فقط آمادگی بدنی و فیزیکش رو ببینی ( میدونم فیکه کشتی کج ولی میشه دید یک فرد پیر شده یا نه به طور مثال اگر به آندرتیکر که جدیدا بازنشست شد نگاه میکردید واقعا کند بود یا حتی گلدبرگ ولی لزنر خیلی چابکه)
    میتونید به مبارزه ی براک با مارک هانت که خیلی هم خطرناکه نگاهی بیندازید بعد بگید پیرمرد به لزنر تونی فرگوسن و کوین لی برای قهرمانی موقت لایت ویت در ufc 216 + فرانک میر به بلیتور رفت !!!
    سلام به شما.
    دوست عزیز قبلا در مورد سایز عکسهایی که قرار میدید بهتون توضیح داده شده اما باز مجددا سایز عکستون بزرگ هست.
    امضاتون رو هم درست کنید یا تغییر بدید.
    حالا سایز عکس به کنار. این دفعه عکس لزنار رو با اون خانم گذاشتی . جان من اگه میخوایی کلا انجمن رو تعطبل کنند بگو. تعارف نکن.
    عکستون ادیت شد.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

کاربـر ویژه
    330
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    سلام به شما.
    دوست عزیز قبلا در مورد سایز عکسهایی که قرار میدید بهتون توضیح داده شده اما باز مجددا سایز عکستون بزرگ هست.
    امضاتون رو هم درست کنید یا تغییر بدید.
    حالا سایز عکس به کنار. این دفعه عکس لزنار رو با اون خانم گذاشتی . جان من اگه میخوایی کلا انجمن رو تعطبل کنند بگو. تعارف نکن.
    عکستون ادیت شد.

درودبرشما
    من واقعا حواسم نبود اون خانم رو کاتش کنم و عذرخواهی میکنم :
    نه داداش من عاشق انجمنتون و بحثاشم
    شرمنده به هرحال
    سایز امضا هم که الان تغیید داده شد دیگه و کوچیکه این امضا جدیده
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    اگر حبیب تا الان واکنش نشون نداده، مطمئن باشین خودش رضایت داده به این فایت.
    یا از لحاظ بدنی نرسیده یا به حرف کانر که گفته تو دسامبر حبیب رو میخواد حساب باز کرده.
    ولی حق کوین لی نبود. باید به باربوزا ریمچ با فرگوسن رو میدادن.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)