ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 40
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 مثبت اعلام شدن تست دوپینگ جان جونز بعد از ufc 214 !!!!

مثبت اعلام شدن تست دوپینگ جان جونز بعد از UFC 214 !!!!

مثبت اعلام شدن تست دوپینگ جان جونز بعد از ufc 214 !!!!

قهرمان دسته لایت هوی ویت جان جونز که در UFC 214 که در 29 جولای در مقابل دنیل کورمیه قرار گرفت و موفق شد که بعد از مدتها محرویمت عنوان خودش رو باز پس بگیره , تست دوپینگش در این مبارزه مثبت اعلام شد و موقتا محروم شده.

جونز از عنوانش خلع میشه و کمربند به کورمیه باز گردانده میشه. پرزیدنت UFC دانا وایت اعلام کرده که هنوز این تصمیم رو نگرفته.

نمونه مورد آزمایش قرار گرفته بعد از وزن کشی رویداد برداشته شده.

گزارشها نشون میده ماده مورد استفاده turinabol استروید(chlorodehydromethyltestosterone) بوده که از سوی USADA دو سال محرویمت برای اولین بار استفاده و برای کسانی که چندمین بار استفاده کرده باشند مدت زمان بیشتری محرومیت اعلام میکنه. USADA ماده ممنوعه رو تایید نمیکنه تا زمانی که جونز اون رو فاش کنه.

جونز 30 ساله قبلا در UFC 200 هم به دلیل مصرف دو ماده ممنوعه کلومیفن و لتروزول از مبارزه با کورمیه محروم شد و محرومیت یک ساله خودش رو برای ین مبارزه به پایان رسونده بود.

این آخرین مسئله از سلسله مشکلات جونز در این سالهای اخیر بوده بعد از ماجرای تصادف با خودرو یک زن باردار و فرار از صحنه تصادف که باعث محرومیت و خلع عنوانش شده بود.

کمیسیون ورزشی کالیفرنیا که در این رابطه مسئولیت داره ماده ممنوعه رو به این شکل مورد تایید قرارداده:

"کمیسیون ورزشی کالیفرنیا مسئولیت رسیدگی به این مورد رو دارد و جان جونز و آزمایشات رو با جدیت در حال بررسی کردن هست. جان جونز متهم به مصرف ماده ای هست و ما در حال بررسی با کمیته ضد دوپینگ هستیم تا تمام اطلاعات رو کامل کنیم."

UFCهم بیانیه ای به شرح زیر در این مورد صادر کرده:

"سازمان UFC امروز متوجه شد که کمیته ضد دوپینگ آمریکا (USADA) نمونه جان جونز رو مشکوک به احتمال دوپینگ و استفاده از ماده ممنوعه اعلام کرده که در وزن کشی به تاریخ 28 جولای نمونه برداری شده.
    USADA مسئولیت بررسی و عهده دار انجام تحقیقات در مورد جونز و این مسئله را دارد تا عدالت به درستی انجام شود. زیر قوانین UFC مراحل بسیار و دقیقی قبل از محرومیت هر ورزشکاری انجام میشود تا حقی از ورزشکار ضایع نشود. کمیسیون ورزشی کالیفرنیا نیز عهده دار نظارت بر این امور هست به دلیل این که نمونه در رویدادی که جونز در 29 جولای در کالیفرنیا انجام داده مرتبط میشود.USADA تمام مدارک ارائه شده از سوی CSAC (کمیسیون ورزشی کالیفرنیا) مورد بررسی قرار خواهد داد تا از صحت آنها اطمینان حاصل کند و رای نهایی در این مورد با رعایت عدالت انجام شود.
    به دلیل این که مورد ضد دوپینگ هست اطلاعات بیشتری در این مورد از سوی USADA اعلام نمیشود ولی اطلاعات بیشتر در این مورد بعدا اعلام خواهد شد."

Jackson-Wink MMA تیم جان جونز اعلام کرده که این یک نقشه از قبل طراحی شده بوده

Frank Lester یکی از اعضای تیم Jackson-Wink MMA میگه این ماجرا یک نقشه بوده و برای جونز پاپوش دوخته و دام پهن کرده اند.
    "شبی که به جونز خبر دادند که تستش مثبت شده ما داشتیم با هم شام میخوردیم. به طور فرضی استروید در فاصله بین وزن کشی و روز مبارزه استفاده شده که اصلا معنی نمیده که جان بخواد این کار رو انجام بده. استروید چند هفته طول میشکه تا تاثیر خودش رو روی سیستم بدن بزاره. او میگه جان کاملا داغون شده بود. این یک نقشه هست , یک دسیسه, هسچ ورزشکاری تمام کمپ تمرینیش رو پاک نمیمونه و بعد بیاد چند تا قرص استروید بیخود بین وزن کشی و مبارزه بخوره که میدونه به خاطرشون بعدا تستش مثبت میشه . اونا میخوان زندگی این بچه رو خراب کنند. امکان نداره جان این کار رو کرده باشه و امیدوارم همه شما بهش اجازه دفاع بدید قبل از اینکه کلی مورد قضاوت قرارش بدید "

واکنش دنیل کورمیه , دانا وایت و مارک هانت به احتمال مثبت بودن دوپینگ جونز

دنیل کورمیه
    نمیدون چی بگم. هیچ لغتی نمیتونه احساس الانم رو بیان کنه. ما به عنوان ورزشکار این طور هستیم که همه مراحل باید طی بشه و تا زمانی که همه چیز رسما علوم نشده از گفتن خودداری میکنم. توی ذهنم من در 29 جولای به جونز باختم و احساسم این بود که اون فرد بهتری هست ولی الان باید دوباره همه این افکار بهم ریخته دوباره بره توی سرم. نمیدونم چیکار کنم. باید صبر کرد تا دید چی میشه.

مارک هانت
    مارک هانت که بعد از باختش به براک لزنر در UFC 200 و مشخص شدن مثبت بودن آزمایش لزنر وارد یک ماجرای شکایت و شکایت کشی شده بود در این مورد میگه که " کورمیه باید همه پول جونز رو بگیره" (یک خط دری وری هم گفته ولی من هنوز متوجه نشدم چی پرتو پلا گفته. بعدا اگه متوجه شدم براتون میزارم)

دانا وایت
    "باور کردنی نیست. این اتفاقات هیچ وقت موقعی خوبی نمیفته به خصوص برای جونز. هر وقت بحث MMA هست به نظر من اون بهترینه, همیشه بهترین و همین ناراحتی رو بیشتر میکنه. اگه این اتفاق درست باشه و 2 تا 3 سال محرئم بشه, مکنه دیگه پایان کارش باشه و میراثش به اتمام برسه.30 سالشه و توی 33 -34 سالگی بخواد برگده؟ و قتی نگاه میکنی که چه کارهایی میتونست انجام بده. بسیار ناراحت کننده است."
    وایت اعلام میکنه که برنامه بعدی و مبارزه بعدیش داشته در سنگین وزن برنامه ریزی میشده در مقابل استیپه میوچیچ در UFC 218 که میتونست موقعیت خوبی برای جونز باشه تا دومین مردی باشه که در دوسته همزمان کمربند گرفته ولی الان باید برای استیپه برنامه دیگه ای رو انجام بدن.
    "از نظر من کورمیه قهرمان هست و عنوان به اون داده میشه اگه جونز قهرمان نباشه"
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    44
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

مثبت شدن تست جان جونز استعداد بی نظیر دنیای mma

خبری که از امروز صبح رسانه های ام ام ای رو کاملا تحت پوشش قرار داد و البته همه به خصوص هواداران جان جونز استخونی رو تحت تاثیر قرار داد مثبت شدن تست مواد مخدرش بود که توسط سازمان USADA اعلام شد و همه حتی خود دانا وایت رو شوکه کرد در حالی که همه نوید برگشتن یک مبارز رو میدادن که میتونه دوباره دسته ی نیمه سنگین وزن رو سلطه گری کنه اما اینطور نشد
    دان وایت در واکنش به این اتفاق عکس العمل نشان داده و گفته : این میتونه پایان دوران حرفه ای جونز باشه
    این اتفاقات در حالی افتاد که همه جونز خودش رو برای مبارزه ی احتمالی با Brock Lesnar اماده میشد و تونسته بود در رویداد UFC 214 دنیل کورمیر رو با یک ناک اوت خیلی سنگین از ناحیه سر از پیشه رو برداره .
    با وجود همه ی این اتفاقات باید در مورد موضوع کمربند این دسته تصمیم گیری بشه که دانا وایت در گزارش به ESPN گفته هنوز هیچ تصمیمی در این مورد گرفته نشده .
    MMA IS JUST SPORT
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    علت خلع عنوانش مصرف استرویید بوده نه مواد مخدر در ضمن از ماده تورینابول استفاده کرده که استرویید آنابولیک هستش
    واقعا گند زد به خودش تمام بردهای خودش رو زیر سوال برد الان همه میگن حتما بردهای قبلیش هم به خاطر مصرف استرویید بوده و تونسته پنهان کنه این قضیه رو تو مسابقات قبلی هواداراشم ناامید کرد با این کارش که یکیش سجاد خودمونه
    کاربر سایت

کاربـر ویژه
    330
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    بدون شک ناراحت کننده ترین خبری بود که میشد خوند
    جان جونز نمیتون بازم یک دوره ی طولانی غیبت داشته باشه
    امکان نداره
    بیانیه ی تیمش واقعا منطقی هستش و همه میدونیم که تو یک روز ماده ی استروید تاثیری نمیزاره در میزان قدرت و آمادگی مبارز
    امیدوارم هر چه سریع تر این خبر رد بشه
    اگر محروم بشه فایتش با براک لزنر هم پوچ میشه و هیچ چیز بدتر از این نمیشه
    فقط امیدوارم شایعه باشه
    نمیدونم چرا فایتر هایی که من دوست دارم این اتفاقا براشون میوفته
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    زمانی فایتر خوبی بود که قدر خودش رو ندونست تموم شد و رفت. برخلاف کورمیه که اندازه جونز استعداد نداره اما پرتلاش و منظم و دور از حاشیه است.

جونز من رو یاد مارادونا میندازه!

+ البت در فایت آخر هم کورمیه سرتر از جونز بود و یه غافلگیری نتیجه اون مبارزه رو رقم زد.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    سلام خیلی ناراحت شدم وقتی این خبر رو خوندم اخه من نمیدونم جونز چرا از گذشتش درس نمیگیره چرا این کارا رو داره میکنه چرا داره این همه استعداد رو تباه میکنه اخه جونز اصلا نیاز نداره به این کارا با این همه استعداد مثل امثال جونز با این همه مهارت و توانایی کم پیدا میشه حیف حیف امیدوارم این خبر دوپینگ کردنش رد بشه
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    دوست دارم کل فشهای دنیا را بهش بدم حیف که نمیشه تو انجمن چیزی نوشت. عوضی دیگه خوشم ازت نمیاد. یه عوضی لعنتی بیشتر نیستی. حیف ان همه حمایتی که طرفداران ازت کردن.
    سر کار بودم خدا شاهده پسر خالم بهم پیام داده که چیکار کرده این عوضی. برو گمشو که اسمت دیگه به زبون نمیارم حالم ازت بهم میخوره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    109
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    حالا به فرضم که پاپوش براش درست کردن، اصل قضیه اینه که با دوپینگ رفته جلو کورمیه و صد در صد جریمه اش میکنن و جریمشم خلع عنوانه.من موندم اینا که حرفه ای هستن و یه تیم حرفه ای هم دارن چطوری تست دوپینگشون مثبت در میاد؟! تازه همه هم میدونن از همه ورزشکارای حرفه ای قبل تورنمنت تست گرفته میشه پس چرا باید دوپینگ کنن؟ یعنی اینقد احمقن که نمیدونن؟؟؟
    چقد حال کردم زد کورمیه رو ترکوند...حیف
    امیدوارم خلع عنوان نشه وگرنه باید فاتحشو بخونیم،،،
    سابقشم خیلی خرابه.
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    من چندتا نکته رو لازم میدونم اینجا بگم.
    دوستان گلم.
    لطفا در تاپیکهای غیر مرتبط عنوانهای خبری مهم رو به بحث و گفتگو نکشید!
    ما اگه یک سری اخبار رو در تاپیکها اعلام میکنیم صرفا به این دلیل هست که اون اخبار زیاد مهم نیست که بخواد براش تاپیک ایجاد بشه.
    سعی کنید بحث مربوط به هر موضوع رو در همون تاپیک انجام بدید و اگه در مورد موضوع مورد نظرتون هنوز تاپیک ایجاد نشده بود در نظر بگیرید که اگه عنوان خبر مهم نبود که هیچ زیاد فزقی نمیکنه ولی اگه مهم بود باید در موردش تاپیک ایجاد بشه. یا با رعایت همه موارد یک تاپیک خوب بزنید تا اونجا بحثو گفتگو بشه یا همون طور گه گفتم عنوانین مهم رو در تاپیکهای عیر مرتبط به بحث نکشید و صبر کنید تا تاپیک زده بشه.
    من دیگه امروز مجبور شدم توی تاپیک دیگه اعلام کنم که داره تاپیک این مورد ایجاد میشه چون اگه این کار رو نمیکردم تا تموم شدن تاپیک 300 تا بازخورد تو همون تاپیک ایجاد میشد. این طوری نه کسی خبرتون رو متوجه میشه نه دیده میشه. بقیه هم میان اونجا سوال میکنند.
    با تشکر.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 40

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)