ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 40
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 مثبت اعلام شدن تست دوپینگ جان جونز بعد از ufc 214 !!!!

مثبت اعلام شدن تست دوپینگ جان جونز بعد از UFC 214 !!!!

مثبت اعلام شدن تست دوپینگ جان جونز بعد از ufc 214 !!!!

قهرمان دسته لایت هوی ویت جان جونز که در UFC 214 که در 29 جولای در مقابل دنیل کورمیه قرار گرفت و موفق شد که بعد از مدتها محرویمت عنوان خودش رو باز پس بگیره , تست دوپینگش در این مبارزه مثبت اعلام شد و موقتا محروم شده.

جونز از عنوانش خلع میشه و کمربند به کورمیه باز گردانده میشه. پرزیدنت UFC دانا وایت اعلام کرده که هنوز این تصمیم رو نگرفته.

نمونه مورد آزمایش قرار گرفته بعد از وزن کشی رویداد برداشته شده.

گزارشها نشون میده ماده مورد استفاده turinabol استروید(chlorodehydromethyltestosterone) بوده که از سوی USADA دو سال محرویمت برای اولین بار استفاده و برای کسانی که چندمین بار استفاده کرده باشند مدت زمان بیشتری محرومیت اعلام میکنه. USADA ماده ممنوعه رو تایید نمیکنه تا زمانی که جونز اون رو فاش کنه.

جونز 30 ساله قبلا در UFC 200 هم به دلیل مصرف دو ماده ممنوعه کلومیفن و لتروزول از مبارزه با کورمیه محروم شد و محرومیت یک ساله خودش رو برای ین مبارزه به پایان رسونده بود.

این آخرین مسئله از سلسله مشکلات جونز در این سالهای اخیر بوده بعد از ماجرای تصادف با خودرو یک زن باردار و فرار از صحنه تصادف که باعث محرومیت و خلع عنوانش شده بود.

کمیسیون ورزشی کالیفرنیا که در این رابطه مسئولیت داره ماده ممنوعه رو به این شکل مورد تایید قرارداده:

"کمیسیون ورزشی کالیفرنیا مسئولیت رسیدگی به این مورد رو دارد و جان جونز و آزمایشات رو با جدیت در حال بررسی کردن هست. جان جونز متهم به مصرف ماده ای هست و ما در حال بررسی با کمیته ضد دوپینگ هستیم تا تمام اطلاعات رو کامل کنیم."

UFCهم بیانیه ای به شرح زیر در این مورد صادر کرده:

"سازمان UFC امروز متوجه شد که کمیته ضد دوپینگ آمریکا (USADA) نمونه جان جونز رو مشکوک به احتمال دوپینگ و استفاده از ماده ممنوعه اعلام کرده که در وزن کشی به تاریخ 28 جولای نمونه برداری شده.
    USADA مسئولیت بررسی و عهده دار انجام تحقیقات در مورد جونز و این مسئله را دارد تا عدالت به درستی انجام شود. زیر قوانین UFC مراحل بسیار و دقیقی قبل از محرومیت هر ورزشکاری انجام میشود تا حقی از ورزشکار ضایع نشود. کمیسیون ورزشی کالیفرنیا نیز عهده دار نظارت بر این امور هست به دلیل این که نمونه در رویدادی که جونز در 29 جولای در کالیفرنیا انجام داده مرتبط میشود.USADA تمام مدارک ارائه شده از سوی CSAC (کمیسیون ورزشی کالیفرنیا) مورد بررسی قرار خواهد داد تا از صحت آنها اطمینان حاصل کند و رای نهایی در این مورد با رعایت عدالت انجام شود.
    به دلیل این که مورد ضد دوپینگ هست اطلاعات بیشتری در این مورد از سوی USADA اعلام نمیشود ولی اطلاعات بیشتر در این مورد بعدا اعلام خواهد شد."

Jackson-Wink MMA تیم جان جونز اعلام کرده که این یک نقشه از قبل طراحی شده بوده

Frank Lester یکی از اعضای تیم Jackson-Wink MMA میگه این ماجرا یک نقشه بوده و برای جونز پاپوش دوخته و دام پهن کرده اند.
    "شبی که به جونز خبر دادند که تستش مثبت شده ما داشتیم با هم شام میخوردیم. به طور فرضی استروید در فاصله بین وزن کشی و روز مبارزه استفاده شده که اصلا معنی نمیده که جان بخواد این کار رو انجام بده. استروید چند هفته طول میشکه تا تاثیر خودش رو روی سیستم بدن بزاره. او میگه جان کاملا داغون شده بود. این یک نقشه هست , یک دسیسه, هسچ ورزشکاری تمام کمپ تمرینیش رو پاک نمیمونه و بعد بیاد چند تا قرص استروید بیخود بین وزن کشی و مبارزه بخوره که میدونه به خاطرشون بعدا تستش مثبت میشه . اونا میخوان زندگی این بچه رو خراب کنند. امکان نداره جان این کار رو کرده باشه و امیدوارم همه شما بهش اجازه دفاع بدید قبل از اینکه کلی مورد قضاوت قرارش بدید "

واکنش دنیل کورمیه , دانا وایت و مارک هانت به احتمال مثبت بودن دوپینگ جونز

دنیل کورمیه
    نمیدون چی بگم. هیچ لغتی نمیتونه احساس الانم رو بیان کنه. ما به عنوان ورزشکار این طور هستیم که همه مراحل باید طی بشه و تا زمانی که همه چیز رسما علوم نشده از گفتن خودداری میکنم. توی ذهنم من در 29 جولای به جونز باختم و احساسم این بود که اون فرد بهتری هست ولی الان باید دوباره همه این افکار بهم ریخته دوباره بره توی سرم. نمیدونم چیکار کنم. باید صبر کرد تا دید چی میشه.

مارک هانت
    مارک هانت که بعد از باختش به براک لزنر در UFC 200 و مشخص شدن مثبت بودن آزمایش لزنر وارد یک ماجرای شکایت و شکایت کشی شده بود در این مورد میگه که " کورمیه باید همه پول جونز رو بگیره" (یک خط دری وری هم گفته ولی من هنوز متوجه نشدم چی پرتو پلا گفته. بعدا اگه متوجه شدم براتون میزارم)

دانا وایت
    "باور کردنی نیست. این اتفاقات هیچ وقت موقعی خوبی نمیفته به خصوص برای جونز. هر وقت بحث MMA هست به نظر من اون بهترینه, همیشه بهترین و همین ناراحتی رو بیشتر میکنه. اگه این اتفاق درست باشه و 2 تا 3 سال محرئم بشه, مکنه دیگه پایان کارش باشه و میراثش به اتمام برسه.30 سالشه و توی 33 -34 سالگی بخواد برگده؟ و قتی نگاه میکنی که چه کارهایی میتونست انجام بده. بسیار ناراحت کننده است."
    وایت اعلام میکنه که برنامه بعدی و مبارزه بعدیش داشته در سنگین وزن برنامه ریزی میشده در مقابل استیپه میوچیچ در UFC 218 که میتونست موقعیت خوبی برای جونز باشه تا دومین مردی باشه که در دوسته همزمان کمربند گرفته ولی الان باید برای استیپه برنامه دیگه ای رو انجام بدن.
    "از نظر من کورمیه قهرمان هست و عنوان به اون داده میشه اگه جونز قهرمان نباشه"
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نکته اینه که این مسئله برای ufc یک فاجعه هست.
    در حالی که خیلی ها مبارزه کانر و فلوید رو یک موفقیت برای mma و ufc میدونند حالا بعد از این مبارزه با کلی مشکل و درد سر روبرو هستند.
    از طرف دیگه وضعیت و اوضاع قهرمانی در ufc در افتضاح ترین حالت خودش هست.
    قهرمانی که مبارزه قهرمانی نمیکنه چون احساس خوبی نداره.
    قهرمانی که قهرمان میشه و تستش مثبت اعلام میشه.
    قهرمانی که در لحظات آخر حریفش عوض میشه و شکست میخوره و یک کسی به عنوان قهرمان قرار میگیره که گند میزنه به یک دسته و مبارزاتش.
    قهرمانی که یک بار در یک دسته وزنی مبارزه کرده و ول کرده بره بوکس انجام بده.
    مبارزات قهرمانی که مدام کنسل میشن.
    مبارزات قهرمانی که بسیار کسل کننده انجام میشن.
    تعداد زیادی مبارزه قهرمانی موقت بی معنی برگزار میشه.
    ستاره هایی که دورانشون تموم شده و ستاره هایی که میخوان تو ufc نباشن.
    جونز دفعه قبل تست استرویدش مثبت نبوده ولی این دفعه استروید هست. هر چی هم که بگه کم کمش 1 تا 2 سال محرومش میکنه تازه در حالت خوشبینانه.
    باز خوبه که اعلام میکنند وگرنه ممکنه از این به بعد از سر ناچاری این موارد رو نگند. این طوری قرار باشه پیش بره دیگه کسی نمیمونه.
    شما خودتون از همین الان دارید میگید جونز فلان .اگه بگه نمیدونم چه طوری رفته تو بدنم هم قبول نمیکنید. حالا تصور کنید این آدم قراره خودش این دفعه چه طور با این مسئله کنار بیاد و بتونه برگرده.
    داستان داستان بازگشت و رستگاری جونز بود ولی الان ....
    واقعا وضعیت عجیبی شده. منم نیدونم چی بگم چه برسه به دنیل کورمیه.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    سجاد جان بیا و تحویل بگیر.بازم نفر اول پوند فور پوند شد دیمیتریوس.من جان رو بدون دوپینگم قبول دارم ولی فک کنم خودش اعتماد ب نفسش پایین تره و خودش رو قبول نداره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    الان موضوع رفته برای بررسی
    کریس سایبورگ هم مثبت در اومد ولی بعدش معلوم شد داستان یه چیز دیگس
    به نظر من الان زوده برای قضاوت
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    ای لعنت بهت با این اعصاب خرابی هایی که درست کردی. وای خدا نزدیک به 100 صفحه متن ترجمه کردم خوندم سر این موضوع. اصلا نمیتونم هضمش کنم . من الان بایستی خواب باشم
    نمیدونم چی بگم. دارم پیش خودم میگم این لعنتی باید ما را قانع کنه. بدترین ظلم را به طرفداران کرد نه به خودش چون بعید میدونم تو فکر خودش باشه که اینجور گند میزنه. دلمون به کی خوش بود. یعنی یعنی عاشق تکنیک و سبک مبارزاتش بودیم. واقعا پیش خودم میگم لیاقت نداشتی اینهمه توانایی و میراث بزرگی تو ufc داشته باشی.؟ نمیدونم...

اخرین متنی که الان خوندم این دوتا هستن. در کل حالم خیلی بده
    Anthony "Rumble" Johnson
    ۴ ساعت � facebook
    I've been getting asked left and right about Jon Jones situation.
    Well I'll say this...
    I learned from my mistakes when UFC cut me the first time.
    I can't speak on if he'll ever learn but as far as fight results, steroids will make you bigger, faster, stronger but not your IQ...
    Jon cheated but his fight IQ was still sharp!
    He set D.C. up for that head kick by doing the low kicks and liver kicks.
    Think about that for a second...

Post from Kawa’s Facebook profile:

The amount of hate that everyone has towards jon jones with out any due process is beyond me. The messages I keep getting saying to “drop him” or “don’t take up for him” goes to show me how low this society is.
    I stand with bones!
    For anyone to think I would “drop” him like Him and I aren’t brothers is stupid.
    I know how hard he worked to get back to where he’s at. This is definitely heartbreaking. He def didn’t cheat or use steroids. But I’m with him more now than the night he won the belt…. being there for the good times is what everybody would do. But who’s really there when times get bad?
    I hope that you people pick your friends, wives/husbands and close confidants based on real stuff. Not who can celebrate when you’re on top. I’m not sure why this is happening to him again, or how even, but We’ll get to the bottom of it.
    To those of you that truly support my brother and I, thank you! To those of you who say “drop him” you’re not doing me any favors by saying that. You’re not my friend nor my family. So a big “**** you” to you and your “support”
    کاربر سایت

عضو انجمن
    636
    مبارز مورد علاقه VitorBelfort_Headshot
    آقا سجاد امکانش هست یه خلاصه از متنی که گذاشتی ترجمه کنین، ممنون.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    563
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    سلام
    خلاصه متن آقا سجاد:
    انتونی رامبل جانسن:
    من نمیتونم بگم که اون از گذشته درس گرفته یا نه!!! اما طبق نتایج مبارزات ، استروئید تو رو بزرگتر قویتر و سریعتر میکنه اما نه باهوشتر...
    جان تقلب کرد اما هنوز تو مبارزه تیز هوش بود (فکر کنم میخواد بگه استروئید یه مقدار تو رو خنگ میکنه اما جان اینطوری نبود)..
    اون حواس دنیل رو با لگد توی پا و توی دنده ای که میزد پرت کرد تا تونست یه لگد به سرش بزنه...
    یه لحظه به این موضوع فکر کنین...
    (یعنی میگه این کارش از رو تیز هوشیش بوده...چون استروئید یه مقدار هوشو مختل میکنه)

kawa هم از جونز تو این متن طرفداری کرده و میگه من الان بیشتر از شب پیروزیش پشتشم و رفیق کسیه که تو سختیا هوا رفیقشو داشته باشه و شماهام که طرفدارشین ازش حمایت کنین و از همین حالا رفیقتونو انتخاب کنین(فکر کنم منظورش اینه که اگه طرفدارشین الان وقت حمایته)...و در کل از همین حرفا زده...
    ویرایش توسط alib9840 : 2017/08/24 در ساعت 09:04
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    به نظر منم موضوع یکم مشکل داره منم رفتم سایت های خبری رو چک کردم و مطمینم یه جای این قضیه مشکل داره
    مصرف استرویید برای دورانیه که یک فایتر داره توی کمپ آماده میشه
    فاصله بین وزن کشی و مبارزه مصرف استرویید واقعا مسخرست چون توی اون مدت زمان تاثیر ویژه ای روی فایتر نمیزاره اگر جونز میخواست دوپینگ کنه یا باید توی کمپش از استرویید استفاده میکرد و حالا که نکرد اگر میخواست اوی فاصله ی وزن کشی تا مبارزه دوپینگ کنه میتونست از خیلی موارد دیگه استفاده کنه نه استرویید
    من تا همین الان چند تا مقاله مختلف راجب استرویید خوندم و خیلی مسخره به نظر میاد که بین وزن کشی تا مبارزه مصرف بشه هرکسی که مصرف میکنه توی کمپش مصرف میکنه نه توی این زمان کم
    نمی گم تاثیر نداره توی اون زمان ولی اون تاثیری که باعث بشه از حریفت برتری پیدا کنی و قدرت بدنیت به طور غیر طبیعی افزایش پیدا کنه توی اون مدت زمان کم به وجود نمیاد
    برا همین میگم که مصرف استرویید توی اون زمان مسخرس راحت میتونست از چیزای بهتری مصرف کنه اگر میخواست دوپینگ کنه
    من با این که طرفداره دو آتیشش نیستم ولی بهتره صبر کنیم و قضاوت نکنیم چون هیچ بیشعوری بین فاصله وزن کشی و مبارزه استرویید نمیزنه
    باید صبر کرد
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    باید منتظر موند تا جواب تست دوم بیاد.
    مدیرش کلی صحبت کرده . میگه مطمئنم که هر چی هست از مکملهایی که استفاده کرده است حالا منظورش چیه انگار بیشتر میخواد بگه که تست اشتباه بوده.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    امروز usada بیانیه ای در این باره برا ام ام ای فایتینگ ارسال کرده. تو بیانیه گفتن که ما نمیتوانیم فعلا درباره این پرونده نظری بدهیم. ما به او فرصتی میدهیم که شواهد و دلایل را برا پرونده به ماه بده تا بررسی کنیم که ایا او واقعا قوانین را نقص کرده یا نه. بعد از بررسی کامل توسط قضاوت مستقل تصمیم گیری میشود
    ظاهرا هم قرار نبوده سازمان زد دوپینگ این خبر را اعلام کنه فعلا و توسط tmz که مطلع شدن خبر را اونا منتشر کردن

جو روگان هم گفته قبل از اینکه نظر بدهم صبر خواهم کرد تا ببینم چی میشه. امیدوارم این یک اشتباه باشد. من همیشه وقتی فایتری ازمایشش مثبت میشه امیدوار هستم که ان یا یک اشتباه باشه یا اینکه مقدار ان از یک مکمل ضعیف باشه. این دقیقا همان چیزی است که اکنون احساس دارم. اخرشم گفته که صادقانه بگویم که من فقط برای این خبر بسیار بدبین هستم. نمیدونم منظورش بدبین از چیه

نمیدونم مغزم به قول ناموسنی ها ناموسن کار نمیکنه. خیلی بده به یه نفر تو یه چیز ایمان داشته باشی اینجور نا امیدت کنه. لعنتی یه کاری کن همه چیز برگرده به حالت اولیه خواهش میکنم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    قطعا جان جونز بهترین فایتر حال حاضر دنیاس تو لایت هوی ویت.منم امیدوارم همه چی بعد ازمایش نهایی عوض بشه.اگه عوض نشه دیگه ب جونز امیدی نیس
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 40

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)