ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

اینده کانر مک گروگر: (خبیب در مذاکره با کانر + سه گانه کانر با دیاز)

همونطور که دیدید روز قبل بلاخره مبارزه کانر مک گروگر با فلوید میودر به پایان رسید. این در حالی است که در این مدت طولانی مدعیان زیادی اماده مبارزه با قهرمان این وزن هستند. اما مهمترین انها که میشه گفت به عنوان نفر اول بیشتر از همه مستحق این مبارزه است خبیب نورماگیدوف روسی است که اکنون رکوردی بدون شکست 0-24 دارد. که 8 مبارزه اخرش را با پیروزی در یو اف سی گذرانده است
    موضوع مهم این است که چند وقت قبل پرزدنت سازمان اعلام کرد مبارزه ای برای قهرمان موقت این وزن برگزار خواهد شد و قرار است در تاریخ 7 اکتبر در ارنای تی موبایل لاس وگاس تونی فرگوسن به مصاف کوین لی برود. این در حالی بود که خبیب میتونست شانس تایتل موقت را داشته باشد اما هیچ علاقه ای نشان نداد تا مبارزه تونی فرگوسن با کوین لی ثبت گردید. از همان اغاز که خیلی ها شاید این در ذهنشون بود که خبیب از مبارزه با فرگوسن شاید فرار کند اما عده ای هم عقیده داشتند که خبیب کار درست را انجام داده و میخواهد منتظر کانر مک گروگر بماند تا مبارزه برای قهرمان اصلی و همچنین مبارزه بزرگی با مک گروگر را از دست ندهد. حال طبق پستی که خبیب در صفحه شخصیش گذاشته همون حدس انتظار فایت با کانر درست بوده است
    خبیب رسما صحبتهایی از مذاکره با کانر مک گروگر کرده است و اعلام کرده که تیم ما با تیم او در حال انجام صحبتهایی برای این مبارزه هست. او در صفحه شخصیش با گذاشتن عکس بالا به کانر گفته بیا این مبارزه را انجام دهیم الان وقت خوبی است که این مبارزه برای ماه دسامبر انجام شود. دسامبر تاریخ این مبارزه است چون تو قبلا هم گفتی بعد از مبارزه با فلوید میخواهم با خبیب مبارزه کنم. پس بیا انجامش بدیدم. حال باید دید که کانر از یک طرف و سازمان هم از طرفی دیگر چه برنامه هایی برای این وزن در نظر دارند

در حالی که خبیب چشم انتظار مبارزه با کانر است و کانر به طور رسمی قبلا اعلام کرده که بعد از فایت با فلوید با خبیب مبارزه میکنم اما به تازگی مدیر برنامه های کانر صحبت از مبارزه سوم کانر با نیت دیاز را زده است. مدیر کانر یعنی Audie Attar گفته که ما میخواهیم او زودتر به MMA باز گردد. او قبلا خبیب را برای مبارزه فرا خوانده اما در طرفی دیگر نیز میخواهیم مبارزه سومی با نیت دیاز داشته باشد. به طور واضح مبارزه ای برا تایتل موقت بین فرگوسن و لی صورت مگیرد. و در 145 پوند نیز مکس هالووی به عنوان قهرمان این وزن حضور دارد که قبلا کانر تونسته اونو ضرب و شتم کنه اوایل حضورش در یو اف سی. اینها همه گزینه هستند که او دارد. گرچه او الان پول زیادی داره و شاید خیلی ها بگن او میتونه بازنشسته بشه. اما او واقعا بلند پرواز است او فوق العاده به بلند پروازی فکر میکند. او مبارزه و رقابت را دوست دارد و عاشق ان است. بنابراین ما در اینده باید بیشتر از کانر مک گروگر ببینیم

شما چه فکر میکنید در رابطه با موضوع: لطفا نظراتتون را با ما اشتراک بگذارید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    763
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    مبارزه سوم.....خوبه دیگه خمره رنگرزیه .... بازم به بیسپینگ ثابت کرده که ترسوه و نهایتا به یک دسته گند میزنه...بنده خدا میگه که یکبار شانس به ما رو کرده بزارین استفادم رو ببرم....این یکی بزن دَروهِ ....
    حبیب هم شکست ناپذیریش طولانی نخواهد بود.... قبلا بالانس تر مبارزه می کرد ولی الان داره تبدیل میشه به مبارزی تک بعدی هم چون مایا...
    اون یکی میگه من رو به عنوان حریف فرگوسن قرار دادند ، پس باید چیزی در من دیده باشند !!!!! .... پس من یه چیزی هستم....پس حبیب تو ترسو هستی و می ترسی رکوردتو از دست بدی.... در نتیجه تو فلان فلان شده هستی.
    این هست دوران طلایی سازمان ufc .
    ویرایش توسط dmcmrk : 2017/08/29 در ساعت 15:27
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)